site με προσφορες ή κουπόνια

Εδώ μπορείτε να γράφετε προσφορές για προϊόντα και υπηρεσίες από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε (ΜΟΝΟ προσφορές και ΟΧΙ διαφημίσεις)
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εδώ μπορείτε να γράφετε οικονομικές προσφορές για προϊόντα από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε

-Να γράφετε σε ποιο κατάστημα ή αλυσίδα υπάρχει
-Διάρκεια (απο ../.../201. εως ../../201.
-Τιμή προσφοράς και τιμή πριν την προσφορά

Να γράφετε όταν είναι μια πολύ καλή προσφορά και όχι μια μικρή μείωση τιμής ΚΑΙ ΣΑΦΗ ΤΙΤΛΟ !
Δεν επιτρέπονται ψεύτικες, εικονικές, χωρίς έκπτωση προσφορές καθώς και από δίκτυα πυραμίδας και δίκτυα affiliate. Αντίθετα θα διαγράφεται χωρίς ενημέρωση.

Αυτονόητο είναι ότι πρέπει να εκδίδονται όλες οι νόμιμες αποδείξεις. Δεν δεχόμαστε αγγελίες από την παραοικονομία
Τέλος ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
maristef
Banned member !!
Banned member !!
Δημοσιεύσεις: 7722
Εγγραφή: 17 Οκτ 2009, 13:10
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ακάνθου-Σταγείρων Χαλκιδικής
Φύλο: Γυναίκα
Μπλούζα: XL
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

site με προσφορες ή κουπόνια

Δημοσίευση από maristef » 17 Μαρ 2010, 15:11

ανακάλυψα ένα site που κάθε μέρα έχει κάτι σε προσφορα,ορίστε το link

http://www.getitnow.gr/
Έμπορος που πουλάει πράγματα που της χαρίζουν!!! (https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=264&t=129044)


Άβαταρ μέλους
giοrginaa
Banned member !!
Banned member !!
Δημοσιεύσεις: 2657
Εγγραφή: 14 Ιουν 2009, 02:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Άλιμος
Επικοινωνία:

Re: ένα site με καθημερινές προσφορες

Δημοσίευση από giοrginaa » 17 Μαρ 2010, 15:16

να είσαι καλά Μαρία...αλλά σε λίγο ούτε στις προσφορές δεν θα μπορούμε να ανταποκριθούμε
Το μελος giorginaa εχει αποχωρίσει ,

Άβαταρ μέλους
maristef
Banned member !!
Banned member !!
Δημοσιεύσεις: 7722
Εγγραφή: 17 Οκτ 2009, 13:10
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ακάνθου-Σταγείρων Χαλκιδικής
Φύλο: Γυναίκα
Μπλούζα: XL
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Re: ένα site με καθημερινές προσφορες

Δημοσίευση από maristef » 17 Μαρ 2010, 15:23

τι να κάνουμε Μαράκι έτσι πως έχουνε γίνει τα πράγματα ...πάλι καλά που υπάρχουνε προσφορες.προχτές είχε μια πολύ καλή ψηφιακή κορνίζα με 45 ευρώ την αγόρασε μια φιλί μου.είχε LCD 40 τηλεόραση με 400 ευρώ και καλές μάρκες.πιστεύω οποιος το παρακολουθεί καθημερινά τα βρει καλά πράγματα και φτηνά
Έμπορος που πουλάει πράγματα που της χαρίζουν!!! (https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=264&t=129044)

Άβαταρ μέλους
maristef
Banned member !!
Banned member !!
Δημοσιεύσεις: 7722
Εγγραφή: 17 Οκτ 2009, 13:10
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ακάνθου-Σταγείρων Χαλκιδικής
Φύλο: Γυναίκα
Μπλούζα: XL
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Re: ένα site με καθημερινές προσφορες

Δημοσίευση από maristef » 17 Μαρ 2010, 15:47

την συγκεικριμένη προσφορα δεν μου φαίνεται καλή ,αλλα όσο μου είπε έχει παραγγείλει δυο φορες και είναι πολύ ευχαριστημένη,δεν τις είπαν ποτε ότι έχουν τελειώσει τα κομμάτια η κάτι άλλο.εγώ συνιτός πάντα ψωνίζω με την πιστωτική μου κάρτα ,επειδή για να είναι δωρεάν για πάντα πρέπει να κανεις αγορές 1500ευρώ το χρόνο και δεν είχα πρόβλημα μέχρι τώρα,ακόμα και κάρτα στο κινητό βάζο με την πιστωτική
Έμπορος που πουλάει πράγματα που της χαρίζουν!!! (https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=264&t=129044)

Άβαταρ μέλους
giοrginaa
Banned member !!
Banned member !!
Δημοσιεύσεις: 2657
Εγγραφή: 14 Ιουν 2009, 02:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Άλιμος
Επικοινωνία:

Re: ένα site με καθημερινές προσφορες

Δημοσίευση από giοrginaa » 17 Μαρ 2010, 16:06

maristef έγραψε:την συγκεικριμένη προσφορα δεν μου φαίνεται καλή ,αλλα όσο μου είπε έχει παραγγείλει δυο φορες και είναι πολύ ευχαριστημένη,δεν τις είπαν ποτε ότι έχουν τελειώσει τα κομμάτια η κάτι άλλο.εγώ συνιτός πάντα ψωνίζω με την πιστωτική μου κάρτα ,επειδή για να είναι δωρεάν για πάντα πρέπει να κανεις αγορές 1500ευρώ το χρόνο και δεν είχα πρόβλημα μέχρι τώρα,ακόμα και κάρτα στο κινητό βάζο με την πιστωτική
να προσέχεις με την πιστωτική...έχει δίκιο ο Μάκης...υπάρχουν κάποιες άλλες κάρτες που τις αγοράζεις από τράπεζα με ένα συγκεκριμένο ποσό...έτσι δεν θα έχεις πρόβλημα να σου τραβήξουν επί πλέον χρήματα...αλλά κοίταξα ότι μπορείς να πληρώσεις κ με αντικαταβολή
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος giοrginaa την 17 Μαρ 2010, 16:15, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Το μελος giorginaa εχει αποχωρίσει ,

Άβαταρ μέλους
mariamary
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 7886
Εγγραφή: 27 Μαρ 2009, 15:56
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ναρθακίου Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Τοποθεσία: περαια θεσσαλονικης
Επικοινωνία:

Re: ένα site με καθημερινές προσφορες

Δημοσίευση από mariamary » 17 Μαρ 2010, 16:12

Υπαρχή και στο facebook, σαν ομάδα, και σε ενημερώνουν για της <<προσφορές>> που έχουν, αλλά είναι για συγκεκριμένη ώρα και τεμάχια . :D
οτι σκεφτεσαι για μενα το ιδιο ευχομαι και εγω για σενα!!
Προτιμάτε τους φακελους ταχυδρομειου είναι πολύ οικονομικοί και χωρανε απίστευτα πράγματα μέσα!!!
ΕικόναΣΤΕΛΝΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ XARISETO.GR !!

Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΤΑ
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1856
Εγγραφή: 15 Μάιος 2009, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζάρακα Λακωνίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XXXL
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ
Επικοινωνία:

Re: ένα site με καθημερινές προσφορες

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΤΑ » 17 Μαρ 2010, 18:14

Τίποτα σε προσφορά για πιο καθημερινά πράγματα μήπως ξέρετε εσείς που ψάχνετε :oops: ...Σε λίγο θα πούμε το ψωμί ψωμάκι οπότε οι κάμερες και οι τηλεοράσεις μπορούν να περιμένουν λίγο καιρό στα ράφια των μαγαζιών :oops: ...Αν γνωρίζετε τίποτα για τρόφιμα και γενικά πρώτης ανάγκης θα ήταν πολύ χρήσιμο :) :) Αν πέσει κι εμένα στην αντίληψη μου σας λέω... :wink:
Οι κανόνες υπάρχουν για να κάνουν τη συνεργασία μας καλύτερη.Ακολουθώντας τους κερδίζουμε όλοι!
Τα ΕΛΤΑ δεν στέλνουν πια προπληρωμένο χωρίς να το ζυγίσουν και επίσης δουλεύω μόνο και πάντα πρωί...Οπότε στο εξής χέρι με χέρι συναλλαγές στον Άγιο Αντώνιο ΜΟΝΟ!!!
Αν σας βολεύει...

ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6724
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ένα site με καθημερινές προσφορες

Δημοσίευση από makis » 17 Μαρ 2010, 22:55

ΜΑΡΑΤΑ έγραψε:Τίποτα σε προσφορά για πιο καθημερινά πράγματα μήπως ξέρετε εσείς που ψάχνετε :oops: ...Σε λίγο θα πούμε το ψωμί ψωμάκι οπότε οι κάμερες και οι τηλεοράσεις μπορούν να περιμένουν λίγο καιρό στα ράφια των μαγαζιών :oops: ...Αν γνωρίζετε τίποτα για τρόφιμα και γενικά πρώτης ανάγκης θα ήταν πολύ χρήσιμο :) :) Αν πέσει κι εμένα στην αντίληψη μου σας λέω... :wink:
Γράψου στα Newsletter
Του LIDL
του ΑLDI
& Carrfour
:wink:
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΤΑ
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1856
Εγγραφή: 15 Μάιος 2009, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζάρακα Λακωνίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XXXL
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ
Επικοινωνία:

Re: ένα site με καθημερινές προσφορες

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΤΑ » 17 Μαρ 2010, 23:01

makis έγραψε:
ΜΑΡΑΤΑ έγραψε:Τίποτα σε προσφορά για πιο καθημερινά πράγματα μήπως ξέρετε εσείς που ψάχνετε :oops: ...Σε λίγο θα πούμε το ψωμί ψωμάκι οπότε οι κάμερες και οι τηλεοράσεις μπορούν να περιμένουν λίγο καιρό στα ράφια των μαγαζιών :oops: ...Αν γνωρίζετε τίποτα για τρόφιμα και γενικά πρώτης ανάγκης θα ήταν πολύ χρήσιμο :) :) Αν πέσει κι εμένα στην αντίληψη μου σας λέω... :wink:
Γράψου στα Newsletter
Του LIDL
του ΑLDI
& Carrfour
:wink:
:thank: :thank: τα έψαχνα μεμονομένα...τώρα μαθαίνω!!! :oups:
Οι κανόνες υπάρχουν για να κάνουν τη συνεργασία μας καλύτερη.Ακολουθώντας τους κερδίζουμε όλοι!
Τα ΕΛΤΑ δεν στέλνουν πια προπληρωμένο χωρίς να το ζυγίσουν και επίσης δουλεύω μόνο και πάντα πρωί...Οπότε στο εξής χέρι με χέρι συναλλαγές στον Άγιο Αντώνιο ΜΟΝΟ!!!
Αν σας βολεύει...

ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους
Othon
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2392
Εγγραφή: 13 Μάιος 2008, 12:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Τοποθεσία: Κάτω Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ένα site με καθημερινές προσφορες

Δημοσίευση από Othon » 04 Απρ 2010, 09:33

Δυστυχώς στην εποχή μας, η καχυποψία είναι το μοναδικό όπλο του καταναλωτή, κάτι που δικαιολογώ απόλυτα.
Σέβομαι όλες τις απόψεις που διάβασα παραπάνω, αλλά θέλω να σας ενημερώσω πως μόνο απάτη δεν είναι το συγκεκριμένο site.
Επειδή έχει τύχει να ψωνίσω 2-3 φορές απ' το συγκεκριμένο site, έχω να σας πω ότι όντως ότι πουλάει, θα το βρείτε στη χαμηλότερη τιμή της αγοράς,
ακόμα κι αν αυτή είναι μόλις 1 ευρώ από τους υπόλοιπους.
Εκτός από πιστωτική, τις προσφορές της ημέρας μπορεί κάποιος να τις αποκτήσει και με αντικαταβολή, χωρίς να υπάρχει επιπλέον χρέωση,
κάτι που πολύ λίγοι δίνουν πλέον.
Η παραγγελία ολοκληρώνεται τις περισσότερες φορές μόλις σε 24 ώρες.
Εγώ και τις 3 φορές που αγόρασα, τα είχα στα χέρια μου, την αμέσως επόμενη μέρα, εκτός από 1 φορά, που ζήτησα να μου στείλουν μια τιμονιέρα σε 5 μέρες από την αγορά, κάτι στο οποίο επίσης με εξυπηρέτησαν!
Ο Μάκης αναφέρθηκε στο πόσα αντικείμενα υπάρχουν προς πώληση.
Μάκη, πραγματικά όπου διάβασες αυτές τις αθλιότητες, πίστεψέ με, δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.
Υπάρχει αρκετό απόθεμα καθημερινά με μέσο όρο τα 300-400 τεμάχια ανά προσφορά.
Στα αντικείμενα μεγάλης αξίας (τηλεοράσεις, κονσόλες) η διαθεσιμότητα φτάνει τα 100-150 τεμάχια.
Δεν μου κάνει καθόλου εντύπωση πως σε κάποια φόρα, έχουν βγει και έχουν πει τα χίλια μύρια, άλλωστε ξέρω και από που πηγάζουν τέτοια ψευδή στοιχεία.
Βλέπετε ο...τσιγγούνης χάνει πελατεία από τέτοια sites και πολύ λογικό είναι το φόρουμ που ανήκει στον ίδιο να βάζει κάποια από τα μέλη του να λένε πραγματικά ότι τους κατέβει στο κεφάλι...
Τέλος, θέλω να αναφερθώ στις καθημερινές κληρώσεις, όπου όταν κάποιος αφήνει ένα σχόλιο για την προσφορά της ημέρας, αυτόματα παίρνει μέρος στην κλήρωση, διεκδικόντας δωρεάν...την ίδια την προσφορά!
Εδώ θέλω να σας ενημερώσω πως εγώ προσωπικά έχει τύχει να κερδίσω ένα netbook και η σύζυγός μου μια βιντεοκάμερα!
Φυσικά και τις 2 φορές μας στάλθηκαν κανονικά τα δώρα και μάλιστα μέσα σε 2 μέρες από την κλήρωση!
Όποιος με αμφισβήτησε μέχρι σήμερα, έχω και τις αποδείξεις αποστολής, πάνω στις οποίες αναφέρεται η "δωρεάν διάθεση".

Δεν έχω κανένα συμφέρον από το getitnow.gr, ούτε θα παροτρύνω κανέναν να τρέξει να αγοράσει από κει απολύτως τίποτα.
Είναι γεγονός πως κι εγώ έχω σχολιάσει κάποιες από τις προσφορές του αρνητικά, αλλά για κάποιον ο οποίος ψάχνεται για χαμηλές τιμές
και ειδικά όταν κάποια προσφορά τον ενδιαφέρει την ημέρα που βγαίνει, να είναι σίγουρος πως δεν θα μετανιώσει για την αγορά του.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προσφορές προϊόντων και υπηρεσιών από καταστήματα/επιχειρήσεις”