site με προσφορες ή κουπόνια

Εδώ μπορείτε να γράφετε προσφορές για προϊόντα και υπηρεσίες από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε (ΜΟΝΟ προσφορές και ΟΧΙ διαφημίσεις)
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εδώ μπορείτε να γράφετε οικονομικές προσφορές για προϊόντα από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε

-Να γράφετε σε ποιο κατάστημα ή αλυσίδα υπάρχει
-Διάρκεια (απο ../.../201. εως ../../201.
-Τιμή προσφοράς και τιμή πριν την προσφορά

Να γράφετε όταν είναι μια πολύ καλή προσφορά και όχι μια μικρή μείωση τιμής ΚΑΙ ΣΑΦΗ ΤΙΤΛΟ !
Δεν επιτρέπονται ψεύτικες, εικονικές, χωρίς έκπτωση προσφορές καθώς και από δίκτυα πυραμίδας και δίκτυα affiliate. Αντίθετα θα διαγράφεται χωρίς ενημέρωση.

Αυτονόητο είναι ότι πρέπει να εκδίδονται όλες οι νόμιμες αποδείξεις. Δεν δεχόμαστε αγγελίες από την παραοικονομία
Τέλος ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
scarlet_rose

Groupon.gr

Δημοσίευση από scarlet_rose » 21 Ιουν 2010, 16:43

καλημερα καταρχας να σας ξαναχαιρετησω μετα απο πολυ καιρο που ελειπα και να ζητησω συγνώμη για την αναστατωση που αφησα πισω μου. Για οσους με θυμούνται ειμαι η Νεφελη.

Εχω γυρισει εδω και μερικές μερες και σημερα περιπλανουμενη στο internet βρηκα την GROUPON.

Ειναι μια εξυπνη κινηση που εχει ερθει απο Αμερικη. Η ιδεα ειναι οτι καποια μαγαζια κανουν τρομερες προσφορες για να διαφημιστουν μεχρι και 90% ΑΝ αγορασεις την προσφορα απο το site της GROUPON

Βαζεις την πολη σου κανεις και εγγραφη στο newsletter και καθε μερα (η οποτε υπάρχει) σου στέλνουν την προσφορα κανεις κλικ και αρπαζεις αυτην που σε ενδιαφέρει αν την αγοράσουν αρκετα ατομα και ΜΟΝΟ τοτε η προσφορα ισχύει και εσυ χρεωνεσαι (δεν χρεωνεσαι αν δεν ισχυσει η προσφορα)

και φυσικα σαν διαφημιστική εταιρια σου προσφερει 3 ευρω καθε φορα που την διαφημιζεις δλδ καθε φορα που την προτείνεις σε καποιον και αυτος αγορασει μια προσφορα.

hope you will enjoy it!

(με συγχωρείτε για τα αθλια ελληνικα μου αλλα δεν ειμαι καθολου καλη στην ορθογραφία και τα greeklish απαγορεύονται )

Άβαταρ μέλους
giartemis
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
21 46
Δημοσιεύσεις: 298
Εγγραφή: 03 Δεκ 2008, 23:54
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Groupon

Δημοσίευση από giartemis » 21 Ιουν 2010, 21:55

όντως είναι πολύ καλές οι προσφορές......... :hapi:
γράφτηκα και εγώ πριν καμια βδομάδα.......
και κάθε μέρα μου στέλνουν email με την προσφορά της ημέρας :hapi:
παρόμοιο site είναι και αυτό του GoldenDeals δείτε το.......

scarlet_rose

Re: Groupon

Δημοσίευση από scarlet_rose » 23 Ιουν 2010, 22:42

thx για την ενημερωση γραφτηκα και εκει. Μαλιστα πηρα και ενα κουπόνι για πλύσιμο αμαξιου για τον μπαμπα μου.

tinagk
Silver Member
Silver Member
4 4
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: 09 Ιουν 2010, 15:56
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Λινδίων Δωδεκανήσου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Επικοινωνία:

Re: Groupon

Δημοσίευση από tinagk » 02 Ιούλ 2010, 12:30

Υπάρχουν άλλα 2 ανάλογα sites ελληνικά. Το Groupon είναι διεθνές κ αγόρασε ήδη το ελληνικό site deal4real που ήταν πολύ καλό και δε το πρόλαβα. Επίσης το Groupon έχει διαφορετικές προσφορές για Αθήνα κ Πειραιά (και για άλλες πόλεις)! Τα υπόλοιπα sites έχουν μόνο μια προσφορά τη μέρα.

Εγώ έχω κάνει αγορές από τα επόμενα 2:
www.tsoonami.gr
goldendeals.gr

Φέρνουν πολύ καλές προσφορές... Check it out
:rofl:

Άβαταρ μέλους
utero
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
64 79
Δημοσιεύσεις: 692
Εγγραφή: 10 Ιουν 2010, 21:20
Νομός κατοικίας: Ν. Λάρισας
Δήμος - Κοινότητα: Κροκεών Λακωνίας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ένα site με καθημερινές προσφορες

Δημοσίευση από utero » 22 Ιούλ 2010, 00:57

Εχω βρει αυτα τα sites που καθε μερα εχουν διαφορετικη προσφορα:
http://www.tsoonami.gr/deal.aspx
http://www.goldendeals.gr/
http://www.e-offer.gr/kalyterh-kalytere ... imera.html
Πόσο ακόμα θα υπάρχω στις ρακένδυτες μνήμες σου
πόσο ακόμα θα ψάχνω αιμορραγώντας με στίχους
την ανάσα απ' το γέλιο σου, τους τριγμούς απ' τα βήματα
της αγάπης το τρέμουλο στους σπασμούς της φωνής σου

Κυριακή των Βαΐων ανοιξιάτικο βράδυ
σου στέλνω για τη γιορτή σου καρτ ποστάλ απ' τον Άδη


....ΕΓΙΝΕ Η ΑΠΩΛΕΙΑ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΜΑΣ

Άβαταρ μέλους
Othon
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2392
Εγγραφή: 13 Μάιος 2008, 12:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Τοποθεσία: Κάτω Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ένα site με καθημερινές προσφορες

Δημοσίευση από Othon » 22 Ιούλ 2010, 01:19

utero έγραψε:Εχω βρει αυτα τα sites που καθε μερα εχουν διαφορετικη προσφορα:
http://www.tsoonami.gr/deal.aspx
http://www.goldendeals.gr/
http://www.e-offer.gr/kalyterh-kalytere ... imera.html
Το τρίτο site δείχνει πολύ χρήσιμο, αν και παρουσιάζει προσφορές από άλλα καταστήματα.
Τα 2 πρώτα τα θεωρώ επιεικώς άθλια, διότι κανονικά το σλόγκαν τους θα έπρεπε να είναι: Χτυπάμε την οικονομική κρίση, αλλά μόνο σε αυτούς που έχουν το παραδάκι και φυσικά....πιστωτική κάρτα!
Δηλαδή έλεος!

Άβαταρ μέλους
katr
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 856
Εγγραφή: 19 Σεπ 2009, 17:35
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Συκιές-Δυτική Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Νέο site προσφορών www.offerland.gr

Δημοσίευση από katr » 27 Ιούλ 2010, 12:49

Καλημέρα σε όλα τα μέλη του χαρισετο!!! Το νέο μου site προσφορών, κουπονιών και ενημερωτικών φυλλαδίων www.offerland.grείναι on line! Εύχομαι να αποτελέσει έναν εύχρηστο, δωρεάν οδηγό για έξυπνες και οικονομικές αγορές! Αυτή την στιγμή έχει κυρίως καταχωρήσεις από Θεσσαλονίκη, αλλά είναι μόνο η αρχή...! Έπονται κουπόνια και φυλλάδια πανελλαδικά, καθώς και η εγγραφή μελών που θα μας βοηθάει να αποθηκεύουμε προσφορές στα αγαπημένα.
Καταχωρήστε το email σας για να λαμβάνετε newsletters με όλες τις νέες προσφορές πανελλαδικά.

Για όλες τις επιχειρήσεις και τους επαγγελματίες δίνω δωρεάν καταχωρήσεις όλο το καλοκαίρι δίχως καμία δέσμευση καθώς και εκπτώσεις για διαφημίσεις.
Θα μας βρείτε και στο facebook.

Καλές αγορές σε όλους!

Με εκτίμηση,
Ράβναλη Κατερίνα
Προτιμώ οι αποστολές να γίνονται ταχυδρομικά (με έξοδα του παραλήπτη παρακαλώ) ή παράδοση από τον χώρο εργασίας μου, στην Σταυρούπολη, διότι δυσκολεύομαι με τις συναντήσεις λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων.
Συγχωρέστε με αυτό το διάστημα, διότι δεν μπορώ εύκολα να ανταποκριθώ.

Άβαταρ μέλους
Νάντια
Banned member !!
Banned member !!
90 55
Δημοσιεύσεις: 2910
Εγγραφή: 17 Μαρ 2008, 21:36
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Επικοινωνία:

Re: Groupon

Δημοσίευση από Νάντια » 20 Αύγ 2010, 22:49

Για όσους δεν το ξέρουν να σημειωθεί πως το συγκεκριμένο site λειτουργεί με χρήση πιστωτικής κάρτας, της οποίας τον αριθμό ο χρήστης καλείται να δώσει μέσα στο site μαζί με τα υπόλοιπα στοιχεία του
Παρακαλούμε, μόλις ολοκληρώνεται η κίνηση σε μια αγγελία, τα μέλη να επεξεργάζονται το [ΧΑΡΙΖΩ/ΖΗΤΑΩ] σε [ΕΚΛΕΙΣΕ] κ να την κλειδώνουν, προς διευκόλυνση της ομάδας συντονιστών.

(σημείωση: Αυτό θα πρέπει να γίνεται ΑΦΟΥ ευχαριστήσει το μέλος που παρέλαβε)

Άβαταρ μέλους
djohnna
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
26 49
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2009, 23:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Εκπτωτικό site

Δημοσίευση από djohnna » 28 Αύγ 2010, 05:47

καλημερα! μια ακομη ιστοσελιδα σαν και τις προαναφερθεισες ειναι το livemycity.gr :gr:
Όσα αντικείμενα παρουσιάζονται στις αγγελίες θα παραμένουν για λίγο καιρό σε διάθεση, γι'αυτο τον λόγο θα δίνονται με προτεραιότητα σε αυτούς που μπορούν να παραλάβουν άμεσα.
Ευχαριστώ για την κατανόηση

jendom
Gold Member
Gold Member
7 8
Δημοσιεύσεις: 120
Εγγραφή: 29 Απρ 2010, 21:05
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Επικοινωνία:

Re: Εκπτωτικό site

Δημοσίευση από jendom » 28 Αύγ 2010, 15:18

καλησπέρα!Αυτές οι ιστοσελίδες είναι αξιοπιστές? Εγώ δεν έχω αγοράσει ποτέ κάτι μέσω ιντερνετ, οπότε τα ψιλοφοβάμαι :roll:
Και αυτο το κομματι με τις προσφορες πώς γινεται? Κανεις μια προσφορα και αυτος που εχει την πιο υψηλη το παιρνει? :roll: :roll: :?:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προσφορές προϊόντων και υπηρεσιών από καταστήματα/επιχειρήσεις”