ΝΕΑ: Παρουσιαση στην εκπομπη «ΣΚΑΪ LIFE» 05/12/11

Εδω θα βρείτε Ρεπορτάζ και Άρθρα για το Xariseto.Gr
Μπορείτε να γράψετε και κάποιο που θα βρείτε εσείς !
Απάντηση
virginiabts
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 7329
Εγγραφή: 08 Ιουν 2009, 10:06
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Alpha Bank
Τοποθεσία: Εξάρχεια
Επικοινωνία:

Re: ATOMO ΓΙΑ ΤΟΝ SKAI ΓΙΑ 5/12/11

Δημοσίευση από virginiabts » 06 Δεκ 2011, 12:16

makis έγραψε:
virginiabts έγραψε:Παιδιά, εγώ τώρα το είδα. Πολύ ευχαρίστως να πήγαινα εγώ αλλά καλύτερα να ειδοποιείτε γι' αυτά μερικές μέρες πριν, όχι μια μέρα πριν...
αυτα τα μαθαινουμε τελευταια στιγμη γιατι τα θεματα στα καναλια τρεχουν με την επικαιρότητα , και δυσκολα να το γνωριζουμε μερες πριν !

Μάκη, μόλις το μαθαίνεις... θέλεις να με παίρνεις κατευθείαν τηλέφωνο και να σου λέω αν μπορώ. Εγώ γενικώς έχω σχετικά ευέλικτο ωράριο... επειδή δουλεύω στο σπίτι... και το μόνο θέμα μου είναι η δραματική σχολή... αλλά αν με παίρνεις άμεσα τηλ όταν το μαθαίνεις... θα σου λέω κι επιτόπου αν μπορώ να πάω. Το τηλ μου το έχεις στα στοιχεία μου... να μιλήσουμε και κάποια στιγμή... να μου πεις τι θα ήθελες να αναφέρεται σε κάθε συνέντευξη για το site... κλπ... Πολύ ευχαρίστως να βοηθήσω σ' αυτό... μιας και δεν μπόρεσα να βοηθήσω στο χαρισομάγαζο επειδή ήθελες συγκεκριμένες ώρες... και γενικώς θέλω να το ανταποδώσω και στο site... γιατί εδώ και τρία χρόνια που είμαι και στη δραματική σχολή... έχω βρει πολλά πράγματα από εδώ που τα έχω χρησιμοποιήσει σε κοστούμια... και έχω γλιτώσει πάρα πολλά έξοδα.

Μάκη, όποτε θέλεις με παίρνεις τηλέφωνο. Καλύτερα ένα πρωινό μέχρι τις 3:30 ή μετά τις 10:30 το βράδυ που τελειώνω τη σχολή... γιατί απ' τις 3:30-10:30 το έχω στο αθόρυβο επειδή κάνω μάθημα και δεν θα μπορώ να μιλήσω.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Παρακαλώ όσους ζητούν αντικείμενα να μου στέλνουν και πμ γιατι δεν μπαίνω συχνά!!!


Απάντηση

Επιστροφή στο “Είπαν για εμάς”