Παρουσίαση του xariseto.gr στην Ερευνα 7/12/2011

Εδω θα βρείτε Ρεπορτάζ και Άρθρα για το Xariseto.Gr
Μπορείτε να γράψετε και κάποιο που θα βρείτε εσείς !
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
airam79
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
36 16
Δημοσιεύσεις: 469
Εγγραφή: 25 Αύγ 2011, 22:31
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Ηρακλείου Κρήτης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: XL
Επικοινωνία:

Re: Παρουσίαση του xariseto.gr στην Ερευνα 7/12/2011

Δημοσίευση από airam79 » 08 Δεκ 2011, 12:14

Δεν θέλω να γίνω η κακιά τς παρέας αλλά η παρουσίαση ήταν χάλια.
Λυπάμαι πολύ που το λέω, αλλά κανένας δεν υπάρχει περίπτωση να έχει καταλάβει τι είναι το χάρισε το μέσα από αυτό το ρεπορτάζ.
Και είμαι σίγουρη πως και τα άτομα που μπήκαν μετά, μπήκαν από περιέργεια όπως και εγώ έψαξα τα υπόλοιπα δύκτια ανταλλαγών.
Προφανώς δεν είστε σε θέση να καθορίσετε το χρόνο προβολής, αλλά νομίζω πως μια καλύτερη συννενόηση σχετικά με το τι θα ειπωθεί, σε αυτόν το ελάχιστο χρόνο που δώθηκε, θα μπορούσε να γίνει.
Για τα υπόλοιπα δύκτια για παράδειγμα εγώ κατάλαβα τι είναι.
Για το χάρισε το, το μόνο που μου έμεινε έιναι ότι ξεκίνησε από μια παρέα από την θεσσαλονίκη και η φωτό των παιδιών.
Δεν θέλω να είμαι η στριφνή της παρέας, αλλά επειδή νιώθω όμορφα να συμμετέχω σε αυτό που γίνεται εδώ και αξίζει πραγματικά να μεγαλώσει, νομίζω ότι τέτοιου είδους παρουσιάσεις δεν είναι και οι καταλύτερες.
Αυτά είναι η ταπεινή μου γνώμη και τη λέω σαν νέο μέλος και τηλεθεατής μήπως βόηθήσω στνν βελτίωση ανάλογων ενεργειών στο μέλλον.
Ευχαριστώ
ΧΑΡΙΖΩ ΜΕ ΕΛΤΑ, ΜΕ ΠΡΟΠΛΗΡΩΜΕΝΟ ΦΑΚΕΛΟ Ή ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΣΤΑΛΟΥΝ ΠΡΩΤΑ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΑ


βαλεντινη
Diamond Member
Diamond Member
94 46
Δημοσιεύσεις: 710
Εγγραφή: 18 Αύγ 2010, 11:33
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ηλιουπόλεως Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Παρουσίαση του xariseto.gr στην Ερευνα 7/12/2011

Δημοσίευση από βαλεντινη » 08 Δεκ 2011, 21:16

Καλησπέρα! Είμαι το...μελος που πηγε με το ζορι να μιλησειι (τροπος του λεγειν!) . Εχετε απολυτο δικιο οτι η παρουσιαση δεν ηταν καλη κ τα υπολοιπα δικτυα προβληθηκαν καλυτερα (πχ αυτο απο το Βολο πηρε τοση ωρα ενω αριθμει450μελη σε σχεση με εμας που ειμαστε 33000+!) και δυστυχως (μιλαω εκ των εσω προφανως!) με τοσα ωραια πραγματα που ειπωθηκαν στη "συνεντευξη" (που κρατησε τουλαχιστον20' κ οχι 20'' !!) περίμενα να ακουστουν καλυτερα αποσπασματα(το ειχα τονισει κιολας) ΑΛΛΑ ας μην κοιταμε το δεντρο κ χανουμε το δασος.... ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ όσο κακή ή ελλιπής κ αν είναι συνεχίζει να αποτελεί διαφήμιση και τα αριθμητικά στατιστικά του Μάκη μετά την εκπομπή το αποδεικνύουν! Όποιος θέλει να μάθει τι πραγματικά είναι το ΧΑΡΙΣΕΤΟ θα το μάθει από μόνος του , δε περιμένει να ενημερωθεί από μια3λεπτη παρουσίαση , η οποία στην τελική είναι, απλώς, το έναυσμα.Η μήπως θα ήταν καλύτερα αν μας έλεγαν εξαρχής"δικαιούστε μόνο 3 λεπτά" να μην πηγαίναμε καθόλου??!!!! Δε νομίζω! ;)
Αυτά τα αναφέρω γιατί πρώτα από όλα η ζωή μας χρειάζεται "μισογεμάτο" ποτήρι -οπότε ναι κακώς μας ξεπέταξαν έτσι αλλά αυτό είναι, όπως προανέφερα, το δέντρο.... - το δάσος είναι τα καινούργια μέλη, η επισκεψιμότητα που ανέβηκε κατακόρυφα, το "βιογραφικό" του site που εμπλουτίστηκε κ άλλο, το όνομα μας που ακούστηκε κ σε ανθρώπους που δεν έχουν ίντερνετ κλπ!

:welcome: λοιπόν πρώτα από όλα στα καινούργια μας μέλη!!! κ σε όλους τους υπόλοιπους Keep Donating!!!!
Παραλαβές απο κεντρο Αθηνας ή σε κάποιο μετρό (με σταθμούς Δαφνη-Αγ Δημητριο πρώτους στη λίστα!) ή σε περιοχές Ηλιούπολη- Ελληνικό-Υμηττό!! Αν δεν εξυπηρετεί κάτι από τα παραπάνω αναλαμβάνω αποστολές με προπληρωμένους ή με άλλο τρόπο και τα εξοδα αποστολής δικά σας! Ευχαριστώ!

πρωην μελος VALART

Άβαταρ μέλους
Anastasiak
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2122
Εγγραφή: 28 Ιαν 2011, 14:43
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ναρθακίου Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

Re: Παρουσίαση του xariseto.gr στην Ερευνα 7/12/2011

Δημοσίευση από Anastasiak » 08 Δεκ 2011, 21:39

Εκ πείρας μπορώ να πω πως αν δεν υπάρχει προσυνεννόηση το τί θα ειπωθεί, δε βγαίνει το καλύτερο αποτέλεσμα. Έχω πάει σε 3 εκπομπές συνολικά. Στη μια μπόρεσα και είπα 5 πράγματα- στο Ζούγκλα -, αλλά μόνο σε αυτή. Στην άλλη έγινε μόνο μια παρουσίαση από ''αυτούς'' και εγώ μίλησα μόνο 1΄ λεπτό το πολύ- στο Μόναχο. Στην άλλη για άλλα είχα προετοιμαστεί και άλλα ρώτησαν... Θεσ/νίκη! λολ! Τεσπα!
Δεν υπάρχει καλή και κακή διαφήμιση παιδιά!

Και στο φινάλε, αυτές οι εκπομπές είναι καλές για να δίνουν κίνητρα στους ανθρώπους να κάνουν στροφή σε μια Οικονομία Βασισμένη στους Πόρους, να μη καταναλώνουν από συνήθεια ή πλεονεξία, να δημιουργήσουν κάτι βάση υπαρχόντων πόρων και κυρίως όσο το δυνατό αχρήματα!

Αυτό πρέπει να είναι το μήνυμα από προς και για τους άλλους, κι όχι για να ακουστεί το ''μπράβο''.
Στο μπράβο χάνεται η ουσία!

Κατά τ΄ άλλα, όσο πιο πολλά δίκτυα προβάλλονται, τόσο καλύτερα. Η΄ μήπως υπάρχει τρόπος να οδηγηθούμε σε μια κοινωνία και οικονομία βάσει πόρων με άλλον τρόπο?
Oι αγγελίες μου εδώ:
http://goo.gl/CXGnQ
Εξυπηρετώ με μαζικές αποστολές - ας γίνουμε περισσότεροι! Μη σπαταλάτε πόρους!
Tηλ επ/νίας: Q 699 2782664
[/size]

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6723
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: Παρουσίαση του xariseto.gr στην Ερευνα 7/12/2011

Δημοσίευση από makis » 08 Δεκ 2011, 23:08

airam79 έγραψε: Αυτά είναι η ταπεινή μου γνώμη και τη λέω σαν νέο μέλος και τηλεθεατής μήπως βόηθήσω στνν βελτίωση ανάλογων ενεργειών στο μέλλον.
Ευχαριστώ

Μιας και πλεων εχει παιχτεί η εκπομπη να πω , οπως το ειπα "απο εξω"!


H εκπομπη ηταν να παιξει 30/11 , μια περα πριν κατα τυχη ειδα το spot kai πηρα να ρωτησα αν θα πουν για εμας !
Προς μεγαλη εκπληξη δεν μας ηξεραν καν !
Η εκπληξη αφορα το κομματι οτι η εκπομπη ειχε ενα θεμα και δεν ηξεραν τα ΒΑΣΙΚΑ ΔΙΚΤΥΑ !!

Μετα απο την επικοινωνια με τους υπεύθυνους , ζητησα να μπουμε και εμεις μιας και ειμαστε το μεγαλύτερο και παλιοτερο δικτυο σε μελη και συνναλαγες
Μαλλον οβολος ειναι και αυτος περιπου 3 ετων

Και γιαυτο δεν παίχτηκε η εκπομπη μεχρι να βρεθει ατομο και να μιλησει , φυσικα επειδη η εκπομπη επειδη ΗΔΗ ειχε κλεισει , μπηκαμε "τσοντα" για 1 λεπτο , αντι 4-8 λεπτα που θα επρεπε !!


Οπως και να εχει ειναι διαφήμιση , μπορει να μην ειναι ξεκαθαρο τι ειναι αλλα επειδη ηταν σε εκπομπη με αναλογο θεμα αρα οσοι την ειδαν καταλαβαν καποια πραγματα.

Τα ειπε παρα πολυ καλα η VALART , και να την ευχαριστησω γιατι τα ειπο πολυ καλα , (εστω αυτα που ακουστηκαν) , αν και ειπε ποιο σημαντικά πραγματα που δεν ακούστηκαν.

και μην ξεχνατε η τηλεοραση παιζει αυτο που θελει να ακουστει και οπως βολευει αναλογα με την επικαιρότητα ;)
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6723
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: Παρουσίαση του xariseto.gr στην Ερευνα 7/12/2011

Δημοσίευση από makis » 08 Δεκ 2011, 23:42

Εδω μπορειτε να δειτε ποσοι ηταν Οnline ΤΑΥΤΌΧΡΟΝΑ την ωρα τις εκπομπης , με σχεση τα 80-100 ατομα που ειναι κανονικα (ταυτοχρονα)

Εικόνα




σε λιγο θα ανεβει και το βιντεο με ηχο !
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
bobolinos
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
91 93
Δημοσιεύσεις: 1096
Εγγραφή: 19 Αύγ 2010, 15:03
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευόσμου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Ευοσμος
Επικοινωνία:

Re: Παρουσίαση του xariseto.gr στην Ερευνα 7/12/2011

Δημοσίευση από bobolinos » 09 Δεκ 2011, 10:23

καλημέρα και από μένα ,συμφωνώ στα περισσότερα που λέτε αλλά όταν παίρνεις τηλ.την/τον φίλη/ο και του λες στην "Ερευνα" λέει για το "Χαρισέτο" δες το (ενώ έχει ακούσει από εμένα τόοοοοοοοοσα καλά λόγια),περιμένει να δει κάτι λίγο πιο επεξηγηματικό.Σίγουρα το μοντάζ κόβει και ράβει όπως τα θέλει και δείχνουν ότι θέλουν.
Η αλήθεια είναι πως αισθάνθηκα "κάτι" μια περηφάνια ,μια ικανοποίηση να το πω όταν είδα ακόμα και αυτό το λίγο ένιωσα πως προσφέρω και εγώ έτσι μέσω αυτού του site.
Όπως και να έχει, αν θέλει κάποιος να ψάξει θα ψάξει και θα μάθει.
Valart & Anastasiak θέλω αυτόγραφο τωρα είστε οι διασημότητες του site. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Κάνε ένα καλό και ρίξτο στο γυαλό.....


Παραλαβή κατόπιν συννενόησης ή με courier ή ελτα .

Ευχαριστώ

Άβαταρ μέλους
Anastasiak
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2122
Εγγραφή: 28 Ιαν 2011, 14:43
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ναρθακίου Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

Re: Παρουσίαση του xariseto.gr στην Ερευνα 7/12/2011

Δημοσίευση από Anastasiak » 09 Δεκ 2011, 10:45

Xaxax, εγώ για το σάιτ δεν έχω κάνει κάτι, αλλά για άλλες ομάδες, οπότε μόνο από valart αυτόγραφο! χχα
Oι αγγελίες μου εδώ:
http://goo.gl/CXGnQ
Εξυπηρετώ με μαζικές αποστολές - ας γίνουμε περισσότεροι! Μη σπαταλάτε πόρους!
Tηλ επ/νίας: Q 699 2782664
[/size]

Άβαταρ μέλους
bobolinos
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
91 93
Δημοσιεύσεις: 1096
Εγγραφή: 19 Αύγ 2010, 15:03
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευόσμου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Ευοσμος
Επικοινωνία:

Re: Παρουσίαση του xariseto.gr στην Ερευνα 7/12/2011

Δημοσίευση από bobolinos » 09 Δεκ 2011, 11:00

Anastasiak έγραψε:Xaxax, εγώ για το σάιτ δεν έχω κάνει κάτι, αλλά για άλλες ομάδες, οπότε μόνο από valart αυτόγραφο! χχα
Δεν έχει σημασία και για τις άλλες ομάδες κάτι έγινε....
Να περνάτε καλά και Καλά Χριστούγεννα.
Κάνε ένα καλό και ρίξτο στο γυαλό.....


Παραλαβή κατόπιν συννενόησης ή με courier ή ελτα .

Ευχαριστώ

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39579
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Παρουσίαση του xariseto.gr στην Ερευνα 7/12/2011

Δημοσίευση από polvar » 14 Δεκ 2011, 11:22

Όποιος θέλει να το δει με φωνή μπορεί στο http://www.megatv.com/erevna/article.as ... d=28150029#, λεπτό 42.57 έως 44.22

Απάντηση

Επιστροφή στο “Είπαν για εμάς”