Πως θα ειναι το ΝΕΟ xariseto

Οτι καινούργιο νέο για το XariseTo.Gr θα το βρείτε εδώ !
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Anastasiak
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2122
Εγγραφή: 28 Ιαν 2011, 14:43
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ναρθακίου Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

Re: Πως θα ειναι το ΝΕΟ xariseto

Δημοσίευση από Anastasiak » 19 Δεκ 2011, 17:33

makis έγραψε:
Anastasiak έγραψε:
Nαι μεν ειναι διαφάνεια αλλα αν πχ ειναι να αξιολογήσεις εμενα για μια συναλλαγή , θα ντραπείς να γραφεις αρνητικη με τον "φοβο" μην σε απορρίψω σε αλλες συνναλαγες (αν ξερω τι με εβαλες)
Απλα θα ελενχουμε εμεις και αν ειναι κατι σοβαρο μπορει πχ να ζηταμε καποια ενημερώσει (αν και θα υπαρχει και κρυφο σχολιο.
Φυσικά.... με το φόβο να μη με απορρίψεις σε άλλες συναλλαγές.... μου επιτρέπεις να το κρίνω????? Πληζ! Ανοίγω παρένθεση:
Εγώ είμαι ένα ανασφαλή άτομο κι εσύ κομπλεξάρα ! Χαχαχχα..... αν συνεχίσουμε να είμαστε σαν άνθρωποι στη συμπεριφορά μας αυτά τα δυο, τότε μάλλον θα ΄πρεπε να σταματήσουμε να δίνουμε και να παίρνουμε! Κρίμα που θα σκεφτόμαστε / συμπεριφερόμαστε έτσι.... κρίμα!
Κλείνω παρένθεση!

Οκ, πάντως! Αφού είμαστε ατελής χαρακτήρες αναγκαστικά αναλόγως θα το χειριστούμε / χειριστούν οι συντονιστές!
Oι αγγελίες μου εδώ:
http://goo.gl/CXGnQ
Εξυπηρετώ με μαζικές αποστολές - ας γίνουμε περισσότεροι! Μη σπαταλάτε πόρους!
Tηλ επ/νίας: Q 699 2782664
[/size]


Άβαταρ μέλους
gponiris
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2673
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 15:36
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Γαλατσίου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: Πως θα ειναι το ΝΕΟ xariseto

Δημοσίευση από gponiris » 10 Μαρ 2012, 00:51

Ενα μεγαλο μπραβο στο ευχαριστο και εργονομικο περιβαλλον του καινουριου χαρισετο.Οι αλλαγες ειναι καταπληκτικες και βοηθανε πολυ.
Πολυ ωραιο και παρα πολυ πιο ευχρηστο απο τα παλιο.Ιδιαιτερα το κουμπι γρηγορης απαντησης στις αγγελιες,ενω το chat ειναι απιστευτο!
Μακαρι στο κοντινο μελλον να μπορεσει να μας χαρισει(στα μελη) και την ικανοτητα να επιλεγουμε απο τις ενεργες αγγελιες οσες επιθυμουμε και να απανταμε αν ισχυουν ή δεν ισχυουν με τη βοηθεια ενος κουμπιου,οπως το ευχαριστω :welcome: :welcome: :poze: :poze:
-Προτιμω τις αμεσες παραλαβες απο Γαλατσι(Δεν αποστελω με ΕΛΤΑ λογω ελλειψης χρονου)
-Αν δεν μπορειτε να παραλαβετε μπορειτε να ζητησετε εξυπηρετηση απο αλλα μελη ή γνωστους σας
-Στείλτε μου ενα τηλ σε πμ για αμεση επικοινωνια
-Δεν δινω προτεραιοτητα παντα.Ακολουθω την κριση μου και τα στατιστικα των ενδιαφερομενων
-Ζηταω σεβασμο,κατανοηση και συνεπεια στα ραντεβου.


ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΕΣ

Άβαταρ μέλους
vayia81
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5808
Εγγραφή: 19 Φεβ 2014, 11:25
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Πως θα ειναι το ΝΕΟ xariseto

Δημοσίευση από vayia81 » 27 Φεβ 2014, 00:05

μπράβο! είσαι ψαγμένο άτομο... :-)
Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Παρακαλώ μη μου χαρίζετε τα σκουπίδια σας, ο κάδος ανακύκλωσης είναι πιο κοντά σας!Εικόνα

-Δεν κανω ομαδικές αποστολές
-Εχουμε γάτο πλέον :z

-Καμιά φορά πουλάω αντικείμενα δικά μας στo: Marketplace

Απάντηση

Επιστροφή στο “Τα νέα μας - Ανακοινώσεις”