Ψάχνω κατοικία για ενοικίαση στα Σεπόλια

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας
Αν βρείτε κάποιο θέμα που δεν ισχύει πλέον παρακαλούμε πατήστε την αναφορά για να το ελέγξουμε και να το σβήσουμε
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
chryssa77
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Ψάχνω κατοικία για ενοικίαση στα Σεπόλια

Δημοσίευση από chryssa77 » 22 Μαρ 2017, 01:06

Καλησπέρα σε όλους σας! δεν ξέρω αν έβαλα εδώ σωστά την αγγελία.Ας με διορθώσουν οι διαχειριστές αν είναι σε λάθος ενότητα.Παρακαλώ τα φώτα σας! θέλω να μετακομίσω από εδώ που μένω και από διάστημα αρχών Ιουλίου έως και αρχών Σεπτεμβρίου.Ενδιαφέρομαι να βρω διαμέρισμα στην περιοχή των Σεπολίων και του Λόφου Σκουζέ.Ψάχνω με 3 υπνοδωμάτια με πολλές ντουλάπες,με αποθήκη, μεγάλο μπαλκόνι,τέντες και πόρτα ασφαλείας οπωσδήποτε.Μπορώ να διαθέσω έως και 350 ευρώ τα οποία θα καταβάλλονται κάθε μήνα χωρίς πρόβλημα (το αναφέρω καθότι πολλά γίνονται πλέον).Το διαμέρισμα θα πρέπει να είναι σε άριστη κατάσταση και αν είναι παλαιάς κατασκευής,ιδανικά θα πρέπει να είναι ανακαινισμένο.Εάν έχετε κάτι υπόψη σας,παρακαλώ ενημερώστε με.Έχω αρχίσει και βλέπω τώρα σπίτια.Μόνο σας παρακαλώ μην αρχίσουμε τα σχόλια περί του ποσού που διαθέτω.Είναι ένα αξιοπρεπές ποσόν.Κάποιοι δουλεύουν έναν ολόκληρο μήνα για να κερδίσουν λιγότερα.Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις όποιες πληροφορίες σας. :) :)
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Γνωρίζω πως έχω υπέρβαση ορίου ζήτησης.Ήμουν απούσα από το site πολύ καιρό λόγω υγείας και λόγω παιδιών.Τώρα προσπαθώ σιγά σιγά να βελτιώσω τα στατιστικά μου,αλλά παράλληλα έχω μεγάλες ανάγκες για τα παιδιά κυρίως.Παρακαλώ την κατανόησή σας.

]Παραδόσεις εντός Αθήνας,κάνω με συνάντηση.
Αποστολές μόνο εκτός Αττικής.Αποστολές σε βαριά και ογκώδη αντικείμενα,δεν κάνω εκτός αν έχετε κάποιον δικό σας να παραλάβει από τον χώρο μου και να το κάνει για εσάς.Αλλιώς με courier.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προσφορά/ζήτηση διαμονής και ακινήτων”