[ΖΗΤΑΩ] παραχώρηση κατοικίας (Αθήνα)

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας
Αν βρείτε κάποιο θέμα που δεν ισχύει πλέον παρακαλούμε πατήστε την αναφορά για να το ελέγξουμε και να το σβήσουμε
Απάντηση
djx_zeke
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 03 Ιουν 2015, 18:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αλέας Αργολίδας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] παραχώρηση κατοικίας (Αθήνα)

Δημοσίευση από djx_zeke » 20 Αύγ 2018, 17:36

Καλησπέρα σας ονομαζόμενη πέτρος , είμαι 26 ετών και ζήτω εάν μπορη καπιος να μου παραχώρηση ένα σπίτι στην αθήνα , δουλευω από τα 16 έχω σπούδασι νοσηλευτής , ζω με μια κοπέλα εδώ και ένα μισή χρόνο αλλά δεν τα βγάζουμε βόλτα ευκολα πλέον γαιτί εργαζατε μόνο εκείνη . Κάνω έκλυση σαν άνθρωπος γιατί πιστευω ότι ύπαρξη ακόμα λίγο ανθρωπιά δεν είμαι ούτε κλέφτης ούτε θέλω να ζητιανέψω . Τον τελευτέο καιρό δεν τα βγάζουμε καν και ηλικρινα ντρεπόμε που μπένο σε αυτήν την θέση αλλά δεν θέλω ούτε να καταδισω ζητιάνος που να γίνη κλέφτης για να μπορέσω να επιβιώσω .
ΚΆΝΩ θερμή παράκληση Σε οπιον μπορεί να μας παραχώρηση Ένα κεραμίδι να έχουμε πάνω από το κεφάλι μας , Ζούμε στο ενίκιο αλλά δεν βγενει και η σπιτονικόρα δεν μπορη να καταλάβει τη σημενη κρίση , Με απηλεί ότι θα με πετάξη έξω συνεχώς και είμαι σε πολλοί δύσκολη κατάσταση , Πιάνει το χέρι μου από όλες της δουλιές μπογιές , υδραβλικά , ηλεκρολογικά μέχρι και κήπο .
Δεν ζητάω ελλεημοσύνη λίγο ανθρωπιά ζητάω ....

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προσφορά/ζήτηση διαμονής και ακινήτων”