Ποια μέρα γεννήθηκες; Δες τι σημαίνει.

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας
Αν βρείτε κάποιο θέμα που δεν ισχύει πλέον παρακαλούμε πατήστε την αναφορά για να το ελέγξουμε και να το σβήσουμε
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
φιρφιρικα
Diamond Member
Diamond Member
65 72
Δημοσιεύσεις: 616
Εγγραφή: 22 Ιούλ 2012, 13:23
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Σικίνου Κυκλάδων
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: θεσσαλονικη
Επικοινωνία:

Re: Ποια μέρα γεννήθηκες; Δες τι σημαίνει.

Δημοσίευση από φιρφιρικα » 04 Οκτ 2012, 23:24

ουαουουουουουου!μεσα για μεσα........!!!!!!!!!!!!!!!


Άβαταρ μέλους
Othon
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2392
Εγγραφή: 13 Μάιος 2008, 12:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Τοποθεσία: Κάτω Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Ποια μέρα γεννήθηκες; Δες τι σημαίνει.

Δημοσίευση από Othon » 04 Οκτ 2012, 23:57

Εγώ πάλι δεν τις καταλαβαίνω καθόλου αυτές τις αηδίες, όχι με το άρθρο και τον συγγραφέα του, αλλά με την τάση των ανθρώπων να πιστεύουν σε ζώδια, ιστορίες με ημερομηνίες και άλλα διάφορα.
Γιατί δηλαδή να υπολογίζουμε την ημέρα που βγήκαμε απ' την κοιλιά της μάνας μας και όχι από τη σύλληψη ας πούμε;
Μέσα στον πλακούντα τρίχες ξύναμε, ψυχή δεν είχαμε;
Κάτι τέτοια βλέπουν οι χαρτορίχτρες και τα μέντιουμ και κάνουν χρυσές δουλειές.
Εμένα όποιος με ρωτάει τι ζώδιο είμαι, απαντάω μοσχάρι, γιατί με 100 κιλά στην πλάτη μόνο μοσχάρι με λες.
Θυμάμαι πριν λίγα χρόνια, όταν είχα βρεθεί στο λιμάνι του Ρεθύμνου και περίμενα να επιβιβαστώ στο πλοίο για την επιστροφή, με είχε σταματήσει μια τσιγγάνα και μου ζήτησε το χέρι να μου πει τη μοίρα.
Λογικά πρέπει να τρέχει ακόμα, γιατί την ώρα που πήγε να μου πιάσει το χέρι, της είπα χαμογελώντας πως εγώ ξέρω να λέω τη μοίρα καλύτερα και πως αν δεν μ' αφήσει ήσυχο, το μέλλον της προβλέπεται μαύρο κι αυτό γιατί ακριβώς πίσω μας ήταν 2 ή 3 (δεν θυμάμαι ακριβώς) συνοριοφύλακες, οι οποίοι έκαναν έλεγχο για αλλοδαπούς. Το συγκεκριμένο σκηνικό υπάρχει και σε κασέτα, λόγω του ότι εκείνη την ώρα γράφαμε διάφορες βλακείες στην κάμερα, για να περάσει η ώρα. Αν την βρω, θα την ανεβάσω να πέσει το γέλιο της αρκούδας.
Στο θέμα μας πάντως, μην πιστεύετε σε τέτοια χαζά, υποτιμάτε τη νοημοσύνη σας και μαζί μ' εσάς και άλλοι, οι οποίοι ως στόχο έχουν το πορτοφόλι και την άγνοιά σας σε τέτοια θέματα.
Ο Χορταρέας πώς πιστεύετε πως έκανε περιουσία;

elenikaram
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 14125
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 16:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Ποια μέρα γεννήθηκες; Δες τι σημαίνει.

Δημοσίευση από elenikaram » 05 Οκτ 2012, 00:01

Πεμπτη γεννηθηκα και εγω και οντως εχει πεσει μεσα! :bow:
Για τις καταθέσεις έχω λογαριασμό στην Alpha Bank + Iris .

-Στέλνω και παραλαμβάνω με Box Now-


Άβαταρ μέλους
manoula3
VIP Member
VIP Member
97 96
Δημοσιεύσεις: 1164
Εγγραφή: 25 Οκτ 2011, 10:34
Νομός κατοικίας: Ν. Κυκλάδων
Δήμος - Κοινότητα: Μελισσουργών Άρτας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Ποια μέρα γεννήθηκες; Δες τι σημαίνει.

Δημοσίευση από manoula3 » 05 Οκτ 2012, 08:23

καλημερααα!!!πολυ καλο!χαχαχ!!!καμια σχεση ομως!!!η' η μαμα μου μπερδεψε τις μερες!!μα σε τιποτα δεν επεσε μεσα!!
τεταρτη (λεει) οτι γεννηθηκα!μα δεν ταιριαζει τιποτα!ζω με τη λογικη παρα το συναισθημα??? :wall: εμενα συνηθως μ λενε ''ελα αντριανα βαλε κ καμια φορα το ρημαδι το μυαλο σου να δουλεψει κ κοιτα γυρω σου,ΟΝΕΙΡΟΠΟΛΑ!!!''

γονιμο μυαλο που τρεχει με ασυλληπτο ρυθμο??? αντε ας πουμε πως εχω μυαλο...το ''τρεξιμο'' δεν καταλαβαινω!!! :lol:

παιρνω αποφασεις με κυνικο κ υπολογιστικο τροπο??!!βασικα παιρνω αποφασεις στα γρηγορα κ μες τη χαζοχαρουμενια!!!κ καποιες φορες δυσκολευομαι κ να τις παρω δηλαδη!! :mrgreen:

αντε αντε ενταξει η τελευταια προταση καλη ειναι...περιπου!!!!ναι οντως το μυαλο μου ειναι αβυσσος,σκεφτομαι οτι μα οτι μου κατεβει,ειναι συνεχως σε εγρηγορση!οχι βεβαιαως βεβαιως λογω εξυπναδας,απλα το ''ζοριζω'' πολυ!!δεν αδειαζει ποτε! αλλα οχι οχι την ανεμελια δεν την εχω χασει ακομα!!εχω τοση πολυ που με παιρνανε για τρελη!! :lol:

κ τελος θα παρω τηλ τη μαμα μου να πιεσει το δικο της μυαλο να θυμιθει τη ΣΩΣΤΗ μερα!! :mrgreen:
ΠΑΙΔΙΚΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=201&t=119451


ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΡΟΥΧΑ https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=201&t=119556

καλοκαιρινα γυναικεια ρουχα https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=201&t=119556


γυναικεια παπουτσια https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=201&t=120109

Άβαταρ μέλους
Mary07
Περιορισμένο μελος (σοβαρά παραπτώματα)
57 52
Δημοσιεύσεις: 633
Εγγραφή: 18 Ιούλ 2013, 00:58
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Παιανίας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Ποια μέρα γεννήθηκες; Δες τι σημαίνει.

Δημοσίευση από Mary07 » 09 Σεπ 2013, 12:45

και σε μένα μέσα έπεσες !!!! :D χαχα
Το μέλος μπαίνει στην ομάδα περιορισμένης πρόσβασης εξαιτίας της οφειλής του στις αγγελίες viewtopic.php?f=258&t=124601 και viewtopic.php?f=19&t=124463&start=10. Θα βγει από την ομάδα αν και όταν αποκαταστήσει τις εκκρεμότητες

Απάντηση

Επιστροφή στο “Άνθρωπος, ψυχή και σχέσεις”