Ευχες και μια συγνωμη απο theosve

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας
Αν βρείτε κάποιο θέμα που δεν ισχύει πλέον παρακαλούμε πατήστε την αναφορά για να το ελέγξουμε και να το σβήσουμε
Απάντηση
theosve
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 9560
Εγγραφή: 28 Απρ 2010, 01:59
Νομός κατοικίας: Ν. Δράμας
Δήμος - Κοινότητα: Δοξάτου Δράμας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: XXL
Επικοινωνία:

Ευχες και μια συγνωμη απο theosve

Δημοσίευση από theosve » 25 Δεκ 2012, 07:36

Αγαπητα μελη του φορουμ,
πρωτα απ'όλα σας ευχομαι καλα χριστουγεννα και ο καινουριος χρονος να σας φερει οτι επιθυμειτε.
Ζητω συγνωμη για την απουσια μου αλλα δυστυχως μια ασχημη ειδηση με εκανε να απουσιασω.
Θελω να τη μοιραστω μαζι σας γιατι νιωθω οτι θα εκραγω.
Οσοι με γνωριζετε θα ξερετε οτι δεν ειμαι απο τη Δραμα αλλα προσπαθουσα χρονια να μετατεθω κοντα στο συζυγο.
Εκει που πλεον θεωρησα οτι εληξαν τα βασανα μας και αρχισα να απολαμβανω μια ηρεμη οικογενειακη ζωη, μια αποφαση του αρμοδιου υπουργου με ξαναγυρναει στην Αθηνα...
Χωρις σπιτι, με ενα δανειο να τρεχει στη Δραμα, με αστειο μισθο πλεον και ενα τριχρονο παιδακι που δεν ξερω ειλικρινα τι να το κανω.
Και ο συζυγος με υποχρεωτικη παραμονη στην παραμεθοριο για αλλα 7 χρονια...
Ζητω συγνωμη για οποιες εκρεμμοτητες εχω αφησει στη μεση αλλα ηρθαν τα πανω κατω στη ζωη μου.
Εν μεσω πακεταρισματος, με ατελειωτο κλάμα και απελπισια, δεν εχω τη δυνατότητα να κανω οσες αποστολες ειχα προγραμματισει.
Ζητω ειλικρινα συγνωμη.
Δυο ατομα που μου εστειλαν φακελο σας παρακαλω στειλτε μου πμ με αρ. λογαριασμου ωστε να σας βαλω τα χρηματα της αποστολης και του φακελου και σε οσους χρωσταω ευχαριστω, υπενθυμίστε μου σας παρακαλω.
Οτι εχω ζητησει ακυρωνεται βεβαιως.
Σας ευχαριστω για την κατανοηση.
Χρονια πολλα σε ολους.
θα επιστρεψω την Πεμπτη 25/5

Οφείλει σταλτικά στο viewtopic.php?f=173&t=129786

elenikaram
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 14125
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 16:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Ευχες και μια συγνωμη απο theosve

Δημοσίευση από elenikaram » 25 Δεκ 2012, 08:06

Καλη μου Μαριαννα καλημερα και χρονια πολλα. ο,τι καλυτερο ευχομαι σε σενα και την οικογενεια σου!
Οσοι σε γνωριζουμε ξερουμε οτι δεν εισαι απο Δραμα, αλλα επισης ξερουμε πολυ καλα πως εισαι ενας υπεροχος ανθρωπος, γιαυτο δεν χρειαζεται να ανησυχεις για τις αποστολες που εχεις σε εκκρεμοτητα.
δυστυχως η ζωη εχει γινει τοσο σκληρη πια και το προβληματα ολων μας ειναι παρα πολλα και αυτες οι αποστολες εδω μεσα ερχονται σε τελευταια μοιρα...
κοιταξε να εισαι εσυ καλα και η οικογενεια σου, το παιδακι σου και μην στεναχωριεσαι για φακελους και.... κουμια ευχαριστω!!!
καλη τυχη σου ευχομαι και καλη συνεχεια!
:hump:
Για τις καταθέσεις έχω λογαριασμό στην Alpha Bank + Iris .

-Στέλνω και παραλαμβάνω με Box Now-


Άβαταρ μέλους
nefeli55
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 11407
Εγγραφή: 05 Μαρ 2010, 13:45
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευόσμου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Ευχες και μια συγνωμη απο theosve

Δημοσίευση από nefeli55 » 25 Δεκ 2012, 08:58

Μαριαννα μου σου ευχομαι ολοψυχα καλες γιορτες και τα προβληματα που αντιμετωπιζεις να τελειωσουν γρηγορα.
Με ενα μεγαλο κουραγιο και ενα μεγαλο χαμογελο κανε αυτες τις γιορτες να μεινουν αξεχαστες στην μικρη σου και ολα τα αλλα θα παρουν τον δρομο τους.
Ο χρονος φερνει τα πραγματα εκει που θελουμε καποια στιγμη...απλα πρεπει να εχουμε υπομονη!!
Υγεια στην οικογενεια σου και κανε μια ευχη στον Αγιο Βασιλη και εσυ...σαν μικρο παιδακι...ποτε δεν ξερεις..... :poze:

Άβαταρ μέλους
ΤΡΙΤΕΚΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2459
Εγγραφή: 01 Σεπ 2010, 14:04
Νομός κατοικίας: Ν. Δράμας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: Ευχες και μια συγνωμη απο theosve

Δημοσίευση από ΤΡΙΤΕΚΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ » 25 Δεκ 2012, 09:14

καλη μου φιλη μαριαννα....κανε υπομονη......και για μενα τα πραγματα δεν ειναι και τοσο καλα...δυστηχως μια ξαφνικη μεταθεση μας χαλασε ολα τα σχεδια..,τα παιδια ολη μερα κλαινε.....ΘΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΑΣ????????????????????????????????????ολοι μερα αυτο ακουω.....αλλα τι να κανουμε αυτα εχει ο στρατος....φιλακια και να προσεχεις.....οτι θελεις εδω ειμαι ...για λιγο καιρο ακομα........ :<
ΣΚΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΖΗΤΑΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝΑΓΚΗ...ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ φιλικα κικη.

TSIBURAKI
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 14 Δεκ 2009, 09:52
Δήμος - Κοινότητα: Τριπύλας Μεσσηνίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τοποθεσία: ΓΕΡΜΑΝΙΑ
Επικοινωνία:

Re: Ευχες και μια συγνωμη απο theosve

Δημοσίευση από TSIBURAKI » 25 Δεκ 2012, 11:08

Καλημερα Μαριάννα μου....

Καλα Χριστουγεννα κ χρονια πολλα σε ολη την οικογενεια σου... Δεν θα πρεπε να ανησυχεις για αποστολες κ γραμματοσημα οσοι σε ξερουν θα καταλαβουν ...
Λυπαμαι πραγματικα για ολη την ασχημη κατασταση που περνας αλλα θα ηθελα να σου κατι ξερω οτι δεν θα σε παρηγορησει ουτε θα σου δωσει ιδιαιτερο κουραγιο, αλλα να ξες πως οτι γινεται γινεται για καλο ,τωρα τι καλο θα μου πεις αλλα μονο το μελλον θα δειξει γιατι συμβαινει τωρα ολο αυτο.
Υπομονη λοιπον μεχρι να περασει κ ξερω οτι μας δινεται οσα μπορουμε να αντεξουμε κ συ εισαι πολυ δυνατος ανθρωπος γλυκια μου.
Πολλα πολλα φιλακια στην κορουλα σου κ να περασετε οσο καλυτερα κ ευτυχισμενα τις γιορτες σας κ να ειστε κοντα ο ενας στον αλλο.
Φιλικα παντα
Ιωαννα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Παραλαβή απο Γερμανία
Δεν θα τηρειται σειρά πρoτεραιότητας όποιος μπορεί να το πάρει άμεσα
μαζι με την απαντηση σας στελνετε και pm ,ετσι ωστε να μην υπαρχει περιπτωση να μου ξεφυγει κατι.
Τα πραγματα που ζηταω δεν ειναι παντα για δικη μου προσωπικη χρηση , αλλα κ για ατομα που τυχαινει να γνωριζω οτι χρηζουν αναγκης κ δεν γνωριζουν ή δεν εχουν προσβαση στο διαδικτυο!
Προτιμουνται μελη που ειναι συνεπεις (ειτε πιστοποιημενα ειτε οχι)


Ζητώ συγνώμη κ την κατανοήση σας, ο χρόνος μου δυστυχως πλέον έχει ελλατωθει δραματικά λόγω υποχρεώσεων της δουλειάς μου έκει οφείλονται κ οι όποιες καθυστερήσεις είτε σε αποστολές είτε σε συνενοήσεις.

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39601
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Ευχες και μια συγνωμη απο theosve

Δημοσίευση από polvar » 25 Δεκ 2012, 12:23

Εγώ θα έλεγα να ψάξετε το θέμα να ακυρωθεί η μετάθεση.

tsalouchidou maria
Silver Member
Silver Member
2 6
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 23:06
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Επικοινωνία:

Re: Ευχες και μια συγνωμη απο theosve

Δημοσίευση από tsalouchidou maria » 25 Δεκ 2012, 12:32

καλημέρα και χρόνια πολλά.με όλο το θάρρος θα ήθελα να πω τη γνώμη μου.αν και δε σε γνωρίζω προσωπικά ούτε ξέρω λεπτομέρειες για το αντικείμενο της εργασίας θα συμφωνήσω με τον polvar.κυνήγησέ το,φέρε τα πάνω κάτω,μη δέχεσαι αδιαμαρτύρητα τη μετάθεση.μήπως υπάρχει κάποιο παραθυράκι,είναι κρίμα να χωρίζονται οικογένειες.και αν δεν καταφέρεις κάτι τουλάχιστον θα ξέρεις ότι προσπάθησες.εύχομαι όλα να πάνε καλά στο τέλος,υπομονή και επιμονή

Άβαταρ μέλους
calliopez
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3126
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 12:13
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περιστερίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Ευχες και μια συγνωμη απο theosve

Δημοσίευση από calliopez » 25 Δεκ 2012, 13:02

χρονια πολλα καλη μου κ μη στενοχωριεσαι..δυστυχως τα πραγματα ειναι αστα να πανε, αλλα ας προσπαθησουμε τουλαχιστον να διατηρησουμε την υγεια μας σε ενα καλο επιπεδο, γιατι με ολα αυτα που συμβαινουν αυτη κλονιζεται πρωτα κ ειναι η πολυτιμοτερη ολων....δεν θα σου πω τουλαχιστον εχεις τη δουλεια σου γιατι δεν πιστευω στο ρητο "στην κοινωνια των τυφλων κυβερνα ο μονοφθαλμος"....ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!
:hump:
Περιμένω πακετ :
Περιμενω φακ αδειο:
εστειλα πακ κ περιμ ευχαριστω :
Εστειλα γραμ/φακελο:
Συναντηση:
αναμονη τραπεζας: εγω:
>> εμενα: VICKY1978, vya (2), ΜαράκιMan

χρωσταω: ` tzenaki(3)
μου χρωστανε φακελο:

Άβαταρ μέλους
Despoinakiser
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 7196
Εγγραφή: 29 Μάιος 2010, 23:28
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευπαλίου Φωκίδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τοποθεσία: Κέντρο
Επικοινωνία:

Re: Ευχες και μια συγνωμη απο theosve

Δημοσίευση από Despoinakiser » 25 Δεκ 2012, 13:35

Εγώ Μαριάννα μου γλυκιά θα σου πω πρώτα καλές γιορτές!Τέτοιες μέρες να κοιτάξεις να τις περάσεις με όση περισσότερη χαρά μπορείς!!
Επίσης αν και μικρή θα σου πω τη δική μου σκέψη που ως τώρα με έχει βοηθήσει πολύ!!Κάθε εμπόδιο για καλό!!Κοίτα να ηρεμήσεις,να χαρείς το παιδί σου και τον άντρα σου μέρες που είναι και έπειτα κυνήγησέ το κιόλας!Μη πέφτεις αμαχητί!!Και στην Αθήνα??Πουθενά πιο κοντά δε βρήκαν?? :-
I MAY BE GOING TO HELL....BUT AT LEAST ALL MY FRIENDS WILL BE THERE!

Λόγω πολλών υποχρεώσεων δε συμμετέχω στο σάιτ για αυτό το διάστημα.Ελπίζω να μπορέσω να επανέλθω σύντομα

Συνάντηση με: kararizoo
Χρωστάω κατάθεση σε:
Χρωστάω αποστολή σε:
Αποστολές σε:



Άβαταρ μέλους
Othon
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2392
Εγγραφή: 13 Μάιος 2008, 12:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Τοποθεσία: Κάτω Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Ευχες και μια συγνωμη απο theosve

Δημοσίευση από Othon » 25 Δεκ 2012, 18:01

Η αλήθεια είναι πως άργησα να πάρω χαμπάρι το θέμα, αλλά κάλλιο αργά παρά ποτέ.
Μαριάννα, όσο κι αν το θελήσω κοπέλα μου, δεν θα μπορέσω να σε νιώσω, αλλά επειδή νιώθω τα δικά μου προβλήματα και μέσα απ' αυτά παίρνω και δίνω παραδείγματα, θα σου πω πως κανένα πρόβλημα στο σύμπαν ολάκερο, δεν μένει άλυτο.
Απ' αυτά που διάβασα, πιστεύω πως δεν έχεις να κάνεις με μια τυχαία μετάθεση, απλά οι μπαγλαμάδες του συστήματος, ψάχνουν για θύματα και δυστυχώς μέσα σε αυτά συμπεριέλαβαν κι εσένα.
Για να κατανοήσεις περισσότερο την κατάσταση, δεν είναι ότι θέλουν να σε απομακρύνουν από το σύζυγό σου, αλλά ότι ψάχνουν τρόπο να απαλλαγούν από το μισθό σου.
Όλα αυτά δεν στα λέω για να σε απογοητεύσω περισσότερο, πώς θα μπορούσα άλλωστε, απλά για να σε βοηθήσω να κατανοήσεις για ποιο λόγο συμβαίνουν όλα αυτά.
Δεν συνηθίζω να κάνω κουμάντο σε ξένα πορτοφόλια, εγώ πάντως θα τους είχα πετάξει στη μούρη την παραίτησή μου.
Καλύτερα στην πείνα μόνο (που βρίσκομαι και τώρα), παρά στην πείνα και μακριά από την οικογένειά μου.
Δεν σου κρύβω πως πολλές φορές μου πέρασε η ιδέα να δώσω ένα σάλτο απ' το μπαλκόνι, έτσι ώστε να τελειώνουν τα προβλήματά μου, αλλά ξέρω πως αν τελικά το κάνω, θα γεννήσω αυτόματα άλλα τόσα και πραγματικά δεν αξίζει τον κόπο να τους κάνω τη χάρη.
Οπλίσου με υπομονή, προσπάθησε να καθαρίσεις το μυαλό σου και πράξε όπως εσύ νομίζεις, χωρίς να αφήσεις κανένα να σε επηρεάσει.
Είμαι σίγουρος πως θα αποφασίσεις το σωστό.
Καλή δύναμη σου εύχομαι και όλα να πάνε κατ' ευχήν.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Άνθρωπος, ψυχή και σχέσεις”