Συστηθήτε ! ποιος - ποια ''κρύβετε'' πίσω απο το nickname σα

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας
Αν βρείτε κάποιο θέμα που δεν ισχύει πλέον παρακαλούμε πατήστε την αναφορά για να το ελέγξουμε και να το σβήσουμε
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
giοrginaa
Banned member !!
Banned member !!
Δημοσιεύσεις: 2657
Εγγραφή: 14 Ιουν 2009, 02:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Άλιμος
Επικοινωνία:

Re: Συστηθήτε ! ποιος - ποια ''κρύβετε'' πίσω απο το nickname σα

Δημοσίευση από giοrginaa » 04 Οκτ 2009, 00:51

Με λένε Μαρία...μένω στον Άλιμο Αττικής και εργάζομαι ως δασκάλα...πρέπει να είμαι από τους μεγαλύτερους εδώ μέσα είμαι 47 και έχω πολλά ενδιαφέροντα.....τέχνη, βιβλίο, συλλογές, κινηματογράφος...τον τελευταίο μήνα τον ελεύθερό μου χρόνο το διαθέτω αποκλειστικά στο xariseto....
Το μελος giorginaa εχει αποχωρίσει ,

Άβαταρ μέλους
gogo
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 5022
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 20:41
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Κατερίνης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

Re: Συστηθήτε ! ποιος - ποια ''κρύβετε'' πίσω απο το nickname σα

Δημοσίευση από gogo » 04 Οκτ 2009, 01:22

giorginaa έγραψε:Με λένε Μαρία...μένω στον Άλιμο Αττικής και εργάζομαι ως δασκάλα...πρέπει να είμαι από τους μεγαλύτερους εδώ μέσα είμαι 47 και έχω πολλά ενδιαφέροντα.....τέχνη, βιβλίο, συλλογές, κινηματογράφος...τον τελευταίο μήνα τον ελεύθερό μου χρόνο το διαθέτω αποκλειστικά στο xariseto....
και το giorginaa πως σου προεκυψε?

Άβαταρ μέλους
giοrginaa
Banned member !!
Banned member !!
Δημοσιεύσεις: 2657
Εγγραφή: 14 Ιουν 2009, 02:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Άλιμος
Επικοινωνία:

Re: Συστηθήτε ! ποιος - ποια ''κρύβετε'' πίσω απο το nickname σα

Δημοσίευση από giοrginaa » 04 Οκτ 2009, 03:44

ήταν το όνομα του μπαμπά μου Γιώργος(πέθανε) και το όνομα του γιου μου....οι δυο άνδρες της ζωής μου.......
Το μελος giorginaa εχει αποχωρίσει ,

Άβαταρ μέλους
Vanila
Gold Member
Gold Member
1
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: 29 Μάιος 2009, 19:18
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Επικοινωνία:

Re: Συστηθήτε ! ποιος - ποια ''κρύβετε'' πίσω απο το nickname σα

Δημοσίευση από Vanila » 25 Οκτ 2009, 01:35

Το ονομά σας? Με λένε Ειρήνη
Απο που είστε ? Γεννήθηκα στο άλλο ημισφαίριο. Ν. Αφρική. Ζω και εργάζομαι στη Θεσσαλονίκη
Ηλικία? ....34 αλλά μεταξύ μας
Σπουδάζετε? Τέλειωσα αγγλική λογοτεχνία στο Γιοχάνεσμπουργκ, έκανα ένα μεταπτυχιακό για διδασκαλια σε αλλοδαπούς στο Λονδίνο άλλο ένα για διδασκαλία σε άτομα με μαθησιακές δυσκολίες στη Νέα Υόρκη και έκανα ένα τρίτο για διδασκαλία σε πολύ μικρά παιδιά 4-6 ετών
Εργάζεστε ? Μετά από τόσες σπουδές το Ελληνικό δημόσιο με θεωρεί απλά απόφοιτο Λυκείου και κάνω ιδιαίτερα σε γκρουπ μέχρι 5 άτομα
Εχετε κανένα χόμπυ? Μου αρέσει να διαβάζω, να ασχολούμαι με τον υπολογιστή και να ταξιδεύω
Πως περνάτε τις ελεύθερες ώρες σας? Δεν έχω πια γιατί μεγαλώνω 3 παιδιά
.
.:Θα λείπω για λιγο καιρό , αγγελίες που εχω σε ΕΚΚΡΕΜΟΤΗΤΑ θα τις τακτοποιήσω σύντομα:.
Ευχαριστω

Άβαταρ μέλους
PavlitoRT
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
80 30
Δημοσιεύσεις: 14864
Εγγραφή: 24 Μάιος 2009, 18:51
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευπαλίου Φωκίδας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: M
Τοποθεσία: Περαία
Επικοινωνία:

Re: Συστηθήτε ! ποιος - ποια ''κρύβετε'' πίσω απο το nickname σα

Δημοσίευση από PavlitoRT » 25 Οκτ 2009, 03:21

Ώπα!
Πότε έφυγες από Γιοχάνεσμπουργκ; Ήταν οι γονείς μου 2000-2003 εκεί στην περιοχή νομίζω μπεντφορντβιου... :D
Πήγα 3 φορές για διακοπές (2-3 μήνες κάθε φορά έμενα).
Εικόνα

hsavoglou
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 31 Οκτ 2009, 13:52
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Συστηθήτε ! ποιος - ποια ''κρύβετε'' πίσω απο το nickname σα

Δημοσίευση από hsavoglou » 31 Οκτ 2009, 14:39

Το ονομά σας? Χάρης
Απο που είστε ? Αθήνα
Ηλικία? 21
Σπουδάζετε? Οχι
Εργάζεστε ? Ναι
Εχετε κανένα χόμπυ? Φωτογραφια, Μουσική, Αναρρίχηση, Κινηματογραφος
Πως περνάτε τις ελεύθερες ώρες σας? Κανω όλα τα παραπάνω

irαthess
VIP Member
VIP Member
56 61
Δημοσιεύσεις: 886
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009, 14:18
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Άνω Πόλη
Επικοινωνία:

Re: Συστηθήτε ! ποιος - ποια ''κρύβετε'' πίσω απο το nickname σα

Δημοσίευση από irαthess » 12 Νοέμ 2009, 10:02

Γειά σας!
Με λένε Ιρίνα (όμως προτιμώ Ίρα) και είμαι Ρωσίδα 30 χρονών :D .
Γεννήθηκα στην μεγάλη ρώσικη πόλη που είναι στο ποτάμι Βόλγα και έχει λίγο δύσκολη ονομασία για Έλληνους (Νίζνι Νόβγκοροντ :lol: http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9D%CE% ... E%BD%CF%84). Εκεί μεγάλωσα, τελείωσα πανεπιστήμιο (δικηγόρος είμαι, στην Ρωσία όμως, όχι εδώ), δούλευα... Μετά δούλευα μερικά χρόνια στην Μόσχα. Κουράστηκα απ'όλα και είπα να γυρίσω πίσο στην πόλη μου...Αλλά πήγα διακοπές στην Ελλάδα :lol: και...
Τώρα είμαι νοικοκυρά, παντρεμένη με έναν όμορφο μεγάλο υπομονετικό Έλληνα...και άλλο όμορφο μικρό γκρινιάρικο Έλληνα σχεδόν 6 μήνες κρατάω αγγαλιά.

Μου αρέσουν μικρά παιδάκια και θα ήθελα κάποτε να δουλεύω με παιδιά (πάντα ήθελα και ποτέ δεν είχα ευκαιρία...)
Πως περνάτε τις ελεύθερες ώρες σας? ίντερνετ, διάβαζμα, πλέξιμο :D .

P.S. Συγγνώμη για λάθη :oops:

Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΤΑ
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1856
Εγγραφή: 15 Μάιος 2009, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζάρακα Λακωνίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XXXL
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ
Επικοινωνία:

Re: Συστηθήτε ! ποιος - ποια ''κρύβετε'' πίσω απο το nickname σα

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΤΑ » 13 Νοέμ 2009, 13:07

Το ονομά σας? Μαρία...Τι προτότυπο :shock:
Απο που είστε ? Πειραιώτισα βέρα(στο δεξί)αλλά μένω στο Ίλιον
Ηλικία? 33 σε λίγες μέρες :cry: :cry:
Σπουδάζετε?Έχω 3 πτυχία...Το τρίτο το μακρύτερο το πήρα πρίν λίγους μήνες ενώ είμουν λεχώνα 20 περίπου ημερών :shock: :shock:
Εργάζεστε ? Είμαι σε άδεια λόγο γέννας και θα μείνω σπίτι σε ένα σύνολο αδειών για αρκετό καιρό ακόμη :lol: :lol:
Εχετε κανένα χόμπυ?Κάνω κατά καιρούς τα πάντα...Θέλω να χώνομαι παντού(βέβαια δεν χωράω καθ'ότι είμαι και κατηγορία μοσχάρι :lol: :lol: )αλλά γενικά είμαι αεικίνητη και υπερβολικά απαιτιτική απο τον εαυτό μου...Κάνω φυσικά δύσκολη και τη ζωή των γύρω μου :oops:
Πως περνάτε τις ελεύθερες ώρες σας?Τώρα κάνω τον κινέζο(μπορεί να είμαι ψηλή και παχιά αλλά τον κάνω πολύ καλά)και κάνω αγκαλίτσες με την μπέμπα μου στον καναπέ...και ενώ ο θηλασμός μας παίρνει ας πούμε μισή ώρα εμείς κάνουμε 2 :oops: :oops: :oops: Το σπίτι μας είναι ένα τσίρκο...Γιατί έχω και τον μεσαίο που είναι τώρα 18 μηνών και μου φέρνει οτι μπορέι να βάλει ο ανθρώπινος νους απο όλο το σπίτι στο σαλόνι...Πιστέψτε με δεν έχετε ιδέα :roll: :roll: :roll: ως και το βουρτσάκι της λεκάνης :oops: :oops:(φτάνει και ανοίγει τις πόρτες που δυστυχώς δεν κλειδώνουν όλες) Γενικά είμαστε η οικογένεια που βλέπει κανείς στις διαφημίσεις,τρώμε όλοι μαζί παίζουμε γελάμε αλλά όχι στο σπίτι το τέλειο που βλέπεις στη διαφήμιση :lol: :lol: :lol:Έχω και την μεγάλη που φέτος πάει πρώτη και αρχίζουμε και το διάβασμα :roll: :roll: Πάντα έκανα πολλά πράγματα μαζί αλλά τα τελευταία 2 χρόνια έχω σπάσει το ρεκόρ :lol: :lol: Επίσης το νοικιασμένο σπιτάκι μας :twisted: είναι και ένα απο τα χτυπημένα της κρίσης...Ο σύζυγος κάαααθεται γιατί η δουλειά του ήταν στην οικοδομή και δυστυχώς τα έσοδα είναι σχεδόν μηδενικά :( :( Αλλά επείδη μετά την γέννα πέφτουν κάποια χρήματα(όσες έχουν γεννήσει και έχουν ΙΚΑ ξέρουν)τα κουτσοβολέψαμε ως τώρα...Απο εδώ και πέρα ελπίζω να βρεί κάτι σίγουρο σύντομα ο σύζυγος γιατί αλλιώς μας βλέπω στα σισίτια της εκκλησίας :lol: :lol: :lol: Κατά τα άλλα ευτυχώς είμαστε υγιέστατοι όλοι και το ίδιο επιθυμούμε και για όλους εσάς....Νομίζω πως είπα αρκετά :wink: :wink:
Οι κανόνες υπάρχουν για να κάνουν τη συνεργασία μας καλύτερη.Ακολουθώντας τους κερδίζουμε όλοι!
Τα ΕΛΤΑ δεν στέλνουν πια προπληρωμένο χωρίς να το ζυγίσουν και επίσης δουλεύω μόνο και πάντα πρωί...Οπότε στο εξής χέρι με χέρι συναλλαγές στον Άγιο Αντώνιο ΜΟΝΟ!!!
Αν σας βολεύει...

ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους
Doreen
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: 08 Μαρ 2009, 12:41
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ακάνθου-Σταγείρων Χαλκιδικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Συστηθήτε ! ποιος - ποια ''κρύβετε'' πίσω απο το nickname σα

Δημοσίευση από Doreen » 13 Νοέμ 2009, 14:05

ΟΝΟΜΑ: Άρτεμις-Θεοδώρα. Ντόρα με φωνάζουν-ουδεν σχόλιο για την συνονόματη Μπακογιάννη παρακαλώ! :lol:
ΗΛΙΚΙΑ: 23
ΠΕΡΙΟΧΗ: Αθήνα (γέννημα-θρέμμα, καταγωγή απο Κεφαλλονιά και Ζαγοροχώρια)
ΣΠΟΥΔΕΣ: Φοιτητιώσα νεολαία δηλώνουμε (oσονούπω... πτυχιονόμαστε! :D )
EΡΓΑΣΙΑ: Ναι, περιστασιακά
ENΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ: Τον ελευθερο χρόνο μου παιδεύω τα κουζινικά του σπιτιού, κάνω πολύ ποδήλατο, αναρρίχηση, βλέπω, ταινίες, σερφάρω στο net, κάνω βόλτες με κουβεντούλα στα σοκάκια της Αθήνας και τελευταία άρχισα ξανα μαθήματα κιθάρας (όόόταν δεν κάνω όλα τα υπόλοιπα... :roll: :) ).
ΑΝ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΣΥΝΕΧΗΣ ΛΙΑΚΑΔΑ
ΘΑ ΜΕΤΑΒΑΛΛΟΤΑΝ ΣΕ ΕΡΗΜΟ!

Άβαταρ μέλους
vasilena
Gold Member
Gold Member
1 2
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 27 Οκτ 2009, 14:03
Νομός κατοικίας: Ν. Κορινθίας
Τοποθεσία: Κόρινθος
Επικοινωνία:

Re: Συστηθήτε ! ποιος - ποια ''κρύβετε'' πίσω απο το nickname σα

Δημοσίευση από vasilena » 13 Νοέμ 2009, 22:56

Το ονομά σας? Το όνομά μου είναι Βασιλένα ( όπως και το nickname μου :) )
Απο που είστε ? Από Κόρινθο.
Ηλικία? Σε λίγες μέρες γίνομαι 24. Αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν είναι πολύ ή λίγο! Εμένα πάντως πολύ μου φαίνεται!!! :lol: :lol:
Σπουδάζετε? Σπούδασα στην υπέροχη, μοναδική, αγαπημένη μου Κομοτηνή!!! :D
Εργάζεστε ? Δυστυχώς ναι... Αν και θεωρώ ότι το πιο σωστό πράγμα που έχει ειπωθεί είναι το: Η δουλειά δεν είναι φτιαγμένη για τον άνθρωπο, σημάδι ότι τον κουράζει... :?
Εχετε κανένα χόμπυ? Πολλά (νομίζω). Αλλά η μεγάλη μου αδυναμία και το ανεκπλήρωτο όνειρό μου είναι η διακόσμηση εσωτερικών χώρων. :(
Πως περνάτε τις ελεύθερες ώρες σας? Με καφέ με φίλους, ποτάκι κι όταν είμαι σπίτι internet ψάχνοντας νέες (και παλιές) ιδέες διακόσμησης!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Άνθρωπος, ψυχή και σχέσεις”