[ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ] Αιγυπτιακό Ένδυμα S-M

Αγγελίες που έχουν κλείσει. Mην ζητάτε αυτές τις αγγελίες!

Συντονιστής: polvar

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
Maria Selini
Περιορισμένο μελος (σοβαρά παραπτώματα)
6 3
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: 26 Μαρ 2017, 19:54
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Ηρακλείου Κρήτης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ] Αιγυπτιακό Ένδυμα S-M

Δημοσίευση από Maria Selini » 30 Μαρ 2017, 15:30

Γνήσιο Αιγυπτιακό Ένδυμα Άριστης ποιότητας χειροποίητο 100% βαμβάκι.

Εικόνα

Είναι πράσινο λαχανί με χρυσά λούρεξ νήματα και μαύρα μπροκάρ παραδοσιακά κεντήματα.
Από ταξίδι μας στο Κάϊρο (μικρό μου έπεσε) καλύπτει μέγεθος Small-Medium.
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR :)

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

---------------------------------------------------------------------------------------------
Στα περιορισμένα μέλη ώσπου να τακτοποιήσει τις εκκρεμότητες που έχει όπως αναφέρονται στο viewtopic.php?f=365&t=162536


Poudim
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2482
Εγγραφή: 29 Μάιος 2014, 10:03
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ] Re: Αιγυπτιακό Ένδυμα S-M

Δημοσίευση από Poudim » 30 Μαρ 2017, 18:47

Με ενδιαφέρει ιδιαίτερα . Αν έχω την τύχη , έχω τον λ/σμό και μπορώ να πιστώσω την ερχόμενη Πέμπτη 6/4 , Ευχαριστώ .
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω win-bank μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !
Μην πλησιάσεις ποτέ τράγο από μπροστά , γάϊδαρο από πίσω και ηλίθιο από πουθενά .

Άβαταρ μέλους
Maria Selini
Περιορισμένο μελος (σοβαρά παραπτώματα)
6 3
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: 26 Μαρ 2017, 19:54
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Ηρακλείου Κρήτης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ] Re: Αιγυπτιακό Ένδυμα S-M

Δημοσίευση από Maria Selini » 01 Απρ 2017, 01:04

Δικό σου Poudim. Σου στέλνω pm τον αρ/λογ για τις λεπτομέρειες της συναλλαγής μας. :)
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR :)

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

---------------------------------------------------------------------------------------------
Στα περιορισμένα μέλη ώσπου να τακτοποιήσει τις εκκρεμότητες που έχει όπως αναφέρονται στο viewtopic.php?f=365&t=162536

Poudim
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2482
Εγγραφή: 29 Μάιος 2014, 10:03
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ] Re: Αιγυπτιακό Ένδυμα S-M

Δημοσίευση από Poudim » 20 Απρ 2017, 15:57

Maria Selini έγραψε:
01 Απρ 2017, 01:05
Δικό σου Poudim! :)
Σήμερα σας πίστωσα στην Εθνική , στέλνω πμ . Ευχαριστώ .
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω win-bank μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !
Μην πλησιάσεις ποτέ τράγο από μπροστά , γάϊδαρο από πίσω και ηλίθιο από πουθενά .

Poudim
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2482
Εγγραφή: 29 Μάιος 2014, 10:03
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ] Re: Αιγυπτιακό Ένδυμα S-M

Δημοσίευση από Poudim » 08 Μάιος 2017, 11:52

Poudim έγραψε:
20 Απρ 2017, 15:57
Maria Selini έγραψε:
01 Απρ 2017, 01:05
Δικό σου Poudim! :)
Σήμερα σας πίστωσα στην Εθνική , στέλνω πμ . Ευχαριστώ .
Μπορείτε να διαπιστώσετε ότι σας πίστωσα στις 20/4 , μήπως ξέρετε πότε θα ταχυδρομήσετε ; Ευχαριστώ .
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω win-bank μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !
Μην πλησιάσεις ποτέ τράγο από μπροστά , γάϊδαρο από πίσω και ηλίθιο από πουθενά .

Poudim
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2482
Εγγραφή: 29 Μάιος 2014, 10:03
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ] Re: Αιγυπτιακό Ένδυμα S-M

Δημοσίευση από Poudim » 19 Μάιος 2017, 15:27

Έστειλα το ακόλουθο μήνυμα στην ενότητα "Εδώ Βοήθεια" , δηλαδή στους συντονιστές της ιστοσελίδας . {Έχω θέμα "επικοινωνίας" με 3 μέλη του xariseto......και χρειάζομαι την συμβουλή σας , ή πιθανόν την παρέμβασή σας . (1) Μέλος virginiabts . Αγγελία viewtopic.php?f=291&t=155295 , απ΄όπου παρέλαβα σκουπίδια και παρά την εκ μέρους συντονιστή , "δικαίωσή μου" , έχει εξαφανισθεί εδώ και μήνες . (2) Μέλος ZacZac21 . Αγγελία μου viewtopic.php?f=194&t=157397 , στο οποίο απέστειλα ένα DVD (το οποίο αγόρασα προ έτους περίπου) για επιδιόρθωση και έχει επίσης εξαφανισθεί και (3) Μέλος Maria Selin . Αγγελία viewtopic.php?f=108&t=160141 , όπου κατέβαλα το 1,50€ για την αποστολή του ενδύματος και έχει επίσης εξαφανισθεί . Η 3η περίπτωση ίσως είναι πιο ήπια από τις 2 προηγούμενες . Υπάρχει πάντα η πιθανότητα της κακής συγκυρίας , που όμως είναι απίθανο να αφορά και τα 3 μέλη . Ευχαριστώ .}
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω win-bank μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !
Μην πλησιάσεις ποτέ τράγο από μπροστά , γάϊδαρο από πίσω και ηλίθιο από πουθενά .

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39417
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

[ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ] Re: Αιγυπτιακό Ένδυμα S-M

Δημοσίευση από polvar » 19 Μάιος 2017, 19:10

Το μέλος έχει να συνδεθεί από 16 Απριλίου. Έχει και άλλες αγγελίες σε αναμονή. Θα περιμένουμε να συνδεθεί ξανά και αναλογα με την ανταπόκριση της θα εξαρτηθεί η εξέλιξη του θέματος

Poudim
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2482
Εγγραφή: 29 Μάιος 2014, 10:03
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ] Re: Αιγυπτιακό Ένδυμα S-M

Δημοσίευση από Poudim » 25 Μάιος 2017, 13:39

Μετά από προτροπή του συντονιστή , κοινοποιώ το πμ που του έστειλα : (Το μέλος Maria Selini , δεν απαντά στο τηλέφωνο , μακάρι να μην συμβαίνει κάτι κακό.}
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω win-bank μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !
Μην πλησιάσεις ποτέ τράγο από μπροστά , γάϊδαρο από πίσω και ηλίθιο από πουθενά .

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39417
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

[ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗΣ] Re: Αιγυπτιακό Ένδυμα S-M

Δημοσίευση από polvar » 26 Αύγ 2017, 11:47

To μέλος δεν ανταποκρίθηκε, εξαιτίας των οφειλών του μπαίνει στα περιορισμένα μέλη και η αγγελία πάει στο αρχείο
Αν ποτέ συνδεθεί και θέλει να αποκαταστήσει τις εκκρεμότητες, ας μου στείλει ένα πμ

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Κλειστές αγγελίες)”