[ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΕΚΛΕΙΣΕ] ΣΚΥΛΑΚΟΣ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ANAZHTA OIKΟΓΕΝΕΙΑ

Αγγελίες που έχουν κλείσει. Mην ζητάτε αυτές τις αγγελίες!

Συντονιστής: polvar

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
bluemοon
Banned member !!
Banned member !!
8 4
Δημοσιεύσεις: 788
Εγγραφή: 09 Απρ 2008, 14:42
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Επικοινωνία:

[ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΕΚΛΕΙΣΕ] ΣΚΥΛΑΚΟΣ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ANAZHTA OIKΟΓΕΝΕΙΑ

Δημοσίευση από bluemοon » 03 Ιουν 2009, 08:00

γεια σας! πριν κανενα μηνα βρηκα ενα σκυλακι στην αυλή μου και επειδη το λυπηθηκα το πηρα στο σπιτι και το φροντησα για ενα μηνα περιπου! ειναι υγιεστατος! ειναι μικρου μεγέθους περιπου 5 μηνών, αρσενικός και ειναι γλυκας!! επειδη ειχα ηδη ενα σκυλακι δεν μπορω να κρατησω και αυτον τον μικρουλι δυστυχως! εχει μάθει και δεν λερώνει μέσα... σας παρακαλώ οποιος ενδιαφερεται ας απαντησει γιατι δεν μπορω να τον κρατησω για πολυ καιρο ακομα!! σας ευχαριστω!!

http://www.youtube.com/watch?v=os_pg2sZ ... r_embedded
Δίνουμε στο σκύλο μας ό,τι περισσεύει απο χρόνο, χώρο και αγάπη.Εκείνος όμως μας δίνει όλα οσα εχει...
Προς όλα τα μέλη που εχουνε να λαβουνε κατι απο εμενα: Επειδη θα λειψω για κάποιο διάστημα που δεν εχει καθοριστει ακομα, εχω αφησει τα παντα στην αδερφη μου και θα φυγουνε απο κει.Καντε τον κοπο να στειλετε μηνυμα στο blackcitty78@yahoo.gr για να ξέρει πού θα στειλει και τι.Σας ευχαριστώ!

ellif
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 10 Ιούλ 2008, 13:12
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Βλαχέρνας Άρτας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 36
Μπλούζα: L
Τοποθεσία: Ηρακλειο Κρητης
Επικοινωνία:

Re: [XAΡIZETAI] ΣΚΥΛΑΚΟΣ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ANAZHTA OIKΟΓΕΝΕΙΑ

Δημοσίευση από ellif » 05 Ιουν 2009, 14:54

ΕΚΛΕΙΣΕ
bluemoon έγραψε:γεια σας! πριν κανενα μηνα βρηκα ενα σκυλακι στην αυλή μου και επειδη το λυπηθηκα το πηρα στο σπιτι και το φροντησα για ενα μηνα περιπου! ειναι υγιεστατος! ειναι μικρου μεγέθους περιπου 5 μηνών, αρσενικός και ειναι γλυκας!! επειδη ειχα ηδη ενα σκυλακι δεν μπορω να κρατησω και αυτον τον μικρουλι δυστυχως! εχει μάθει και δεν λερώνει μέσα... σας παρακαλώ οποιος ενδιαφερεται ας απαντησει γιατι δεν μπορω να τον κρατησω για πολυ καιρο ακομα!! σας ευχαριστω!!

http://www.youtube.com/watch?v=os_pg2sZ ... r_embedded

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Κλειστές αγγελίες)”