[ΧΑΡΙΖΩ] ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ

Συντονιστής: polvar

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
ria_crazy89
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
37 52
Δημοσιεύσεις: 543
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2011, 01:52
Νομός κατοικίας: Ν. Ρεθύμνου
Δήμος - Κοινότητα: Πιερίων Πιερίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: M
Τοποθεσία: Ρέθυμνο
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ

Δημοσίευση από ria_crazy89 » 18 Νοέμ 2013, 10:51

Χαρίζω τα παρακάτω μπλουζάκια. Προτιμώ να μοιραστούν.

1. Πράσινο αμάνικο γιλεκάκι με λαιμό, S:
Εικόνα

2. Διχτυωτό κόκκινο μπλουζάκι, S: ΔΟΘΗΚΕ
Εικόνα

3. Πράσινο/γαλάζιο μπλουζάκι με λαιμό, S-M ελαστικό:
Εικόνα

4. Καλοκαιρινό μαύρο μπλουζάκι που δένει στο λαιμό, S:
Εικόνα

5. Καφέ μπλουζάκι, M: ΔΟΘΗΚΕ
Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ria_crazy89 την 08 Δεκ 2013, 15:17, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγω προβλήματος με τον αριθμό λογαριασμού που έχω στο Ταχυσρομικό ταμιευτήριο, δεν μπορώ να κάνω συναλλαγές μέσω τράπεζας. Ευχαριστώ για την κατανόηση.

Δε δίνω τον αριθμό μου, μόνο εάν είναι για παράδοση χέρι με χέρι! Συνενοούμαστε μέσω π.μ.

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Το μέλος Maria__ είναι αδελφή μου


Άβαταρ μέλους
κουρακου ιωαννα
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1071
Εγγραφή: 25 Σεπ 2013, 22:41
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγιάσου Λέσβου
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ

Δημοσίευση από κουρακου ιωαννα » 20 Νοέμ 2013, 14:46

Γεια σας να σας ζητήσω το 2+5; Ευχαριστώ.

Άβαταρ μέλους
ria_crazy89
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
37 52
Δημοσιεύσεις: 543
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2011, 01:52
Νομός κατοικίας: Ν. Ρεθύμνου
Δήμος - Κοινότητα: Πιερίων Πιερίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: M
Τοποθεσία: Ρέθυμνο
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ

Δημοσίευση από ria_crazy89 » 24 Νοέμ 2013, 16:58

κουρακου ιωαννα έγραψε:Γεια σας να σας ζητήσω το 2+5; Ευχαριστώ.
ναι φυσικά.. δικά σας! Στείλτε μου π.μ. να κανονίσουμε πως θα τα παραλάβετε! :D
Λόγω προβλήματος με τον αριθμό λογαριασμού που έχω στο Ταχυσρομικό ταμιευτήριο, δεν μπορώ να κάνω συναλλαγές μέσω τράπεζας. Ευχαριστώ για την κατανόηση.

Δε δίνω τον αριθμό μου, μόνο εάν είναι για παράδοση χέρι με χέρι! Συνενοούμαστε μέσω π.μ.

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Το μέλος Maria__ είναι αδελφή μου

Άβαταρ μέλους
κουρακου ιωαννα
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1071
Εγγραφή: 25 Σεπ 2013, 22:41
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγιάσου Λέσβου
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ

Δημοσίευση από κουρακου ιωαννα » 06 Δεκ 2013, 15:19

Καλησπέρα παρέλαβα τα 2 μπλουζάκια ευχαριστώ αλά δεν έχω καταλάβει γιατί μου είπατε να μην ξεχάσω να βάλω 2 ευχαριστώ!

rainbow88
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2703
Εγγραφή: 27 Δεκ 2010, 14:25
Νομός κατοικίας: Εκτός Ελλάδας
Δήμος - Κοινότητα: ΕΚΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ

Δημοσίευση από rainbow88 » 06 Δεκ 2013, 22:52

κουρακου ιωαννα έγραψε:Καλησπέρα παρέλαβα τα 2 μπλουζάκια ευχαριστώ αλά δεν έχω καταλάβει γιατί μου είπατε να μην ξεχάσω να βάλω 2 ευχαριστώ!
Καλησπέρα,

Αν παραλάβατε μόνο από την παρούσα αγγελία δε βάζετε 2ο ευχαριστώ. Βάζουμε ένα ευχαριστώ ανά αγγελία ανεξάρτητα από το πόσα αντικείμενα παραλάβαμε.

Ευχαριστώ.
Αποστολές αποκλειστικά με Box Now.
Κατάθεση εξόδων αποστολής με σειρά προτίμησης:
Revolut, PayPal, Εθνική

Εδώ οι ενεργές αγγελίες μου

Άβαταρ μέλους
ria_crazy89
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
37 52
Δημοσιεύσεις: 543
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2011, 01:52
Νομός κατοικίας: Ν. Ρεθύμνου
Δήμος - Κοινότητα: Πιερίων Πιερίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: M
Τοποθεσία: Ρέθυμνο
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ

Δημοσίευση από ria_crazy89 » 08 Δεκ 2013, 15:17

rainbow88 έγραψε:
κουρακου ιωαννα έγραψε:Καλησπέρα παρέλαβα τα 2 μπλουζάκια ευχαριστώ αλά δεν έχω καταλάβει γιατί μου είπατε να μην ξεχάσω να βάλω 2 ευχαριστώ!
Καλησπέρα,

Αν παραλάβατε μόνο από την παρούσα αγγελία δε βάζετε 2ο ευχαριστώ. Βάζουμε ένα ευχαριστώ ανά αγγελία ανεξάρτητα από το πόσα αντικείμενα παραλάβαμε.

Ευχαριστώ.
Δε με αφορούν τα "ευχαριστώ" αν θα είναι 1 ή 2.. νόμιζα ότι ήταν κανόνας του site, εφόσον εμένα έτσι μου το κάνατε παλαιότερα! Καλησπέρα!
Λόγω προβλήματος με τον αριθμό λογαριασμού που έχω στο Ταχυσρομικό ταμιευτήριο, δεν μπορώ να κάνω συναλλαγές μέσω τράπεζας. Ευχαριστώ για την κατανόηση.

Δε δίνω τον αριθμό μου, μόνο εάν είναι για παράδοση χέρι με χέρι! Συνενοούμαστε μέσω π.μ.

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Το μέλος Maria__ είναι αδελφή μου

rainbow88
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2703
Εγγραφή: 27 Δεκ 2010, 14:25
Νομός κατοικίας: Εκτός Ελλάδας
Δήμος - Κοινότητα: ΕΚΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ

Δημοσίευση από rainbow88 » 08 Δεκ 2013, 16:12

ria_crazy89 έγραψε: Δε με αφορούν τα "ευχαριστώ" αν θα είναι 1 ή 2.. νόμιζα ότι ήταν κανόνας του site, εφόσον εμένα έτσι μου το κάνατε παλαιότερα! Καλησπέρα!
Καλησπερα,

Δεν είναι κανόνας του site, όποιος σας το ζήτησε παραβίασε κανόνα. Αν σας έχει ζητηθεί και ανταποκριθήκατε, θα πρέπει να το αναφέρετε και στη συνέχεια να αφαιρέσετε τα επιπλέον ευχαριστώ.
Αποστολές αποκλειστικά με Box Now.
Κατάθεση εξόδων αποστολής με σειρά προτίμησης:
Revolut, PayPal, Εθνική

Εδώ οι ενεργές αγγελίες μου

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6723
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ

Δημοσίευση από makis » 09 Δεκ 2013, 00:16

ria_crazy89 έγραψε: Δε με αφορούν τα "ευχαριστώ" αν θα είναι 1 ή 2.. νόμιζα ότι ήταν κανόνας του site, εφόσον εμένα έτσι μου το κάνατε παλαιότερα! Καλησπέρα!
Να σου θυμησω την ΠΡΩΤΗ σου ζητηση που ηταν 3-4 κομματια και ειχες βαλει ΕΝΑ "ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ" οπως και σε αλλες αγγελιες !
ΑΡΑ ΠΩΣ θυμασαι οτι παλιοτερα ηταν αλλιως
Γιατι παντα οταν εχετε ξεφυγει απο τα ορια τα λετε ΟΠΩΣ σας ΒΟΛΕΥΟΥΝ ;
ΠΟΤΕ δεν ηταν κανονας ουτε πρακτικη του site να μπαινουν 2-3-4-10-100 ευχαριστω σε μια αγγελια !
Απο την πρωτη στιγμη μεχρι τωρα ειναι ακριβως το ιδιο , χωρις ΚΑΜΙΑ αλλαγη (στο κομματι δωσε-παρε και ευχαριστω)

ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΟΡΙΟ ΖΗΤΗΣΗΣ ΗΤΑΝ +5 πραγματα ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΧΑΡΙΖΕΤΕ ! (οχι 5 το μηνα) !!
αρα αν χαρισεις 5 μπορεις το πολυ να παρεις 10 πραγματα
αν χαρισεις 27 μπορεις να παρεις μεχρι και 32
αν χαρισεις 45 μπορεις να παρεις μεχρι και 50
ria_crazy89 έγραψε: λυπάμαι πολύ γιατί είναι πολύ καλό αυτό το site και μπορούν να αποφευχθούν τα όρια ζήτησης όχι με "ευχαριστώ", αλλά με άλλους τρόπους!
Αν το εχεις δει εχεις παρει σχεδον τα διπλασια , αρα αν δεν υπηρχε το ευχαριστω μπορει να ηταν και τριπλασια , γιαυτο δυστυχώς στην Ελλαδα ΔΕΝ θα μπορουσαμε να το κανουμε με αλλους τροπους !

Γιατι παντα οταν εχετε τοση διαφορα , τοτε θυμαστε και να λετε :
αλλά θεωρώ άσχημο, ένα site που ξεκίνησε τόσο ωραία, με σκοπό να "βοηθήσει" στις μέρες που ζούμε, έχει καταντήσει να είναι ένα site "ανταλλαγών" με λάθος κανόνες πλέον, που σκοπό έχουν να βοηθήσουν συγκεκριμένα άτομα... Δεν έχω ανάγκη να ζητάω πράγματα συνεχώς, αλλά θεωρω κρίμα
Στεναχωριέμαι η δεν ξερω πως αλλιως να το πω οταν πρεπει να καθομαι ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ να γραφω τα ιδια και τα ιδια σε καποια ατομα που ξαφνικα θελουν "ελευθερο site" αλλα δεν κανουν καμια προσπαθεια ουτε καν μιας κοινοποιησεις στο fb , ενω αντιθετα εχουν κοινοποίηση 25.000.000 αχρηστα και ασχετα πραγματα.
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
ria_crazy89
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
37 52
Δημοσιεύσεις: 543
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2011, 01:52
Νομός κατοικίας: Ν. Ρεθύμνου
Δήμος - Κοινότητα: Πιερίων Πιερίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: M
Τοποθεσία: Ρέθυμνο
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ

Δημοσίευση από ria_crazy89 » 11 Δεκ 2013, 18:00

ria_crazy89 έγραψε: λυπάμαι πολύ γιατί είναι πολύ καλό αυτό το site και μπορούν να αποφευχθούν τα όρια ζήτησης όχι με "ευχαριστώ", αλλά με άλλους τρόπους!
Αν το εχεις δει εχεις παρει σχεδον τα διπλασια , αρα αν δεν υπηρχε το ευχαριστω μπορει να ηταν και τριπλασια , γιαυτο δυστυχώς στην Ελλαδα ΔΕΝ θα μπορουσαμε να το κανουμε με αλλους τροπους !

Γιατι παντα οταν εχετε τοση διαφορα , τοτε θυμαστε και να λετε :
αλλά θεωρώ άσχημο, ένα site που ξεκίνησε τόσο ωραία, με σκοπό να "βοηθήσει" στις μέρες που ζούμε, έχει καταντήσει να είναι ένα site "ανταλλαγών" με λάθος κανόνες πλέον, που σκοπό έχουν να βοηθήσουν συγκεκριμένα άτομα... Δεν έχω ανάγκη να ζητάω πράγματα συνεχώς, αλλά θεωρω κρίμα
Στεναχωριέμαι η δεν ξερω πως αλλιως να το πω οταν πρεπει να καθομαι ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ να γραφω τα ιδια και τα ιδια σε καποια ατομα που ξαφνικα θελουν "ελευθερο site" αλλα δεν κανουν καμια προσπαθεια ουτε καν μιας κοινοποιησεις στο fb , ενω αντιθετα εχουν κοινοποίηση 25.000.000 αχρηστα και ασχετα πραγματα.[/quote]

(κ.) Μάκη στο site είμαι γραμμένη περίπου 2 χρόνια αν θυμάμαι καλά. Όταν πρωτογράφτηκα οι κανόνες ήταν 5πράγματα/μήνα και τους είχα διαβάσει και πολλές φορές! Δε θα αναφερθώ σε τίποτα άλλο από τα παραπάνω, διότι δε με αφορά καθόλου πως θέλετε να χειρίζεστε το site σας! Εγώ ξέρω (κι αν ψάξετε το αρχείο) ότι συνεχώς έβαζα αγγελίες (ασχέτως αν ζητούσαν τα πράγματα ή όχι), γιατί στόχος μου ήταν να τα δώσω κι όχι να πάρω ντε και καλά (όπως υπονοείτε)!

Αυτό που με πειράζει είναι η τελευταία σας φράση! Το τι είναι είναι χρήσιμο και το τι "άχρηστο" για το καθένα δε θα το κρίνετε εσείς! Με την ίδια λογική μπορώ να πω για πολλά "άχρηστα" που εσείς μπορεί να ανεβάζετε, αλλά δε θα το κρίνω εγώ αυτό.. ο καθένας κοιτάει να κάνει τη δουλειά του σωστά..

Θεωρώ ότι ένα site που αφορά πολλούς και που παρακολουθούσα με μανία κάποτε, θα πρέπει να έχει μια Α λειτουργία. Είχα κάποια παράπονα και τα είπα. Τα υπόλοιπα "σχόλια" & δήθεν "υπεράνω" απαντήσεις περιττεύουν. Οτιδήποτε προσωπικό έχετε να μου στείλετε μήνυμα. Ευχαριστώ.
Λόγω προβλήματος με τον αριθμό λογαριασμού που έχω στο Ταχυσρομικό ταμιευτήριο, δεν μπορώ να κάνω συναλλαγές μέσω τράπεζας. Ευχαριστώ για την κατανόηση.

Δε δίνω τον αριθμό μου, μόνο εάν είναι για παράδοση χέρι με χέρι! Συνενοούμαστε μέσω π.μ.

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Το μέλος Maria__ είναι αδελφή μου

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6723
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ

Δημοσίευση από makis » 12 Δεκ 2013, 00:51

ria_crazy89 έγραψε: (κ.) Μάκη στο site είμαι γραμμένη περίπου 2 χρόνια αν θυμάμαι καλά. Όταν πρωτογράφτηκα οι κανόνες ήταν 5πράγματα/μήνα και τους είχα διαβάσει και πολλές φορές!
ΠΟΤΕ Δδεν ηταν 5 πραγματα το μηνα !

Ηταν +5 πραγματα το μηνα βαση αυτων που χαριζετε
Απλα το διαβαζατε καποια ατομα οπως σας βολευε !!
αν ηταν ετσι θα εμπαινε καποιος και καθε μηνα θα επαιρνε : 1laptop, 1 κινητο, 1ηλεκ/κη κουζινα , 1 ψυγειο , 1 καναπε
και θα ηταν ολα μια χαρα !!!
Παντα το παιζεται οτι δεν το ξερατε , ενω εχετε πολλες αναφορες , χωρις να πειτε ομως τοτε τιποτα , δηλ γιατι το καναμε αναφορα αφου δεν περασατε το οριο (με το δικο σας σκεπτικό)
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κλειστές αγγελίες)”