[ΧΑΡΙΖΩ] ΦΟΥΤΕΡ

Συντονιστής: polvar

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
tankeax
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 963
Εγγραφή: 20 Οκτ 2010, 23:39
Νομός κατοικίας: Ν. Σερρών
Δήμος - Κοινότητα: Σερρών
Φύλο: Γυναίκα
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΦΟΥΤΕΡ

Δημοσίευση από tankeax » 14 Μάιος 2014, 18:56

Maria__ έγραψε:
ΡΕΝΑ25 έγραψε:γεια σου...καλο ΠΑΣΧΑ να εχουμε...πολυ ωραιο το φουτερακι...ηθελα να ρωτησω μηοως εχει και απο κατω??και επειδη ειναι για να το δωσω σ-α-ν δωρακι σε γνωστη ποσο φορεμενο ειναι

ευχαριστω... :D

οχι δεν εχει απο κατω...δεν εχει φορεθει..την μερα που αγοραστηκε δοκιμαστηκε και ειδα οτι δν μου εκανε και το ξαναεβαλα
Καλησπέρα, σήμερα έλαβα το φούτερ και απογοητεύτηκα. Γενικά φοράω ρούχα σμολ και κάποιες φορές και εξτρασμολ αλλά αυτό δεν είναι σμολ είναι για παιδάκι Και φαίνεται ότι είναι μικρό. Το δοκίμασα και τα μανίκια ήταν λίγο πιο κάτω από τον αγκώνα. Είναι σαν να το πλένατε και να μάζεψε. Καλό θα ήταν να γράφετε ακριβώς τι χαρίζετε κ όχι απλά για να το δώσετε και να μαζέψετε ευχαριστώ (γιατί εμένα το συγκεκριμένο έτσι μου φάνηκε). Δεν είναι πρόβλημα να σας βάλω ένα ευχαριστώ(αν και στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν θα ήθελα να το βάλω) αλλά η όλη διαδικασία για το οικονομικό κ μετά περίμενε στα ελτα να παραλάβεις… για το τίποτα!

Τα έγραψα όλα αυτά γιατί δεν παρέλαβα κάτι το οποίο δεν με βόλεψε ή απλά δεν μου άρεσε και θα το ξαναχαρίσω , απλά άλλο περιγράφετε κ άλλο χαρίζετε. Καλή συνέχεια.
Αν έχω εκκρεμότητα με κάποιο άτομο να μου στείλει πμ.


Maria__
Platinum Member
Platinum Member
19 25
Δημοσιεύσεις: 354
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 01:49
Νομός κατοικίας: Ν. Ρεθύμνου
Δήμος - Κοινότητα: Ρεθύμνου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΦΟΥΤΕΡ

Δημοσίευση από Maria__ » 18 Μάιος 2014, 15:02

tankeax έγραψε:
Maria__ έγραψε:
ΡΕΝΑ25 έγραψε:γεια σου...καλο ΠΑΣΧΑ να εχουμε...πολυ ωραιο το φουτερακι...ηθελα να ρωτησω μηοως εχει και απο κατω??και επειδη ειναι για να το δωσω σ-α-ν δωρακι σε γνωστη ποσο φορεμενο ειναι

ευχαριστω... :D

οχι δεν εχει απο κατω...δεν εχει φορεθει..την μερα που αγοραστηκε δοκιμαστηκε και ειδα οτι δν μου εκανε και το ξαναεβαλα
Καλησπέρα, σήμερα έλαβα το φούτερ και απογοητεύτηκα. Γενικά φοράω ρούχα σμολ και κάποιες φορές και εξτρασμολ αλλά αυτό δεν είναι σμολ είναι για παιδάκι Και φαίνεται ότι είναι μικρό. Το δοκίμασα και τα μανίκια ήταν λίγο πιο κάτω από τον αγκώνα. Είναι σαν να το πλένατε και να μάζεψε. Καλό θα ήταν να γράφετε ακριβώς τι χαρίζετε κ όχι απλά για να το δώσετε και να μαζέψετε ευχαριστώ (γιατί εμένα το συγκεκριμένο έτσι μου φάνηκε). Δεν είναι πρόβλημα να σας βάλω ένα ευχαριστώ(αν και στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν θα ήθελα να το βάλω) αλλά η όλη διαδικασία για το οικονομικό κ μετά περίμενε στα ελτα να παραλάβεις… για το τίποτα!

Τα έγραψα όλα αυτά γιατί δεν παρέλαβα κάτι το οποίο δεν με βόλεψε ή απλά δεν μου άρεσε και θα το ξαναχαρίσω , απλά άλλο περιγράφετε κ άλλο χαρίζετε. Καλή συνέχεια.

ετσι το πηρα απο το μαγαζι.....ουτε καν το εβαλα στο πλυσιμο. τι να πω αμα μ πουλησαν για παιδακι φουτερ ενω με ειδαν ...οποτε μην λετε σε μενα τα παραπονα σας..εμενα σμολ μου φανηκε ενω γραφει medioum. οποτε αυτο εγραψα και στην αγγελια δωστε το σε κανενα παιδακι δικο σας αν εχετε η καποιου γνωστου. δν πηγε και χαμενο.!!!!!!!
***************************************
Είμαστε δύο αδερφές εγω maria__ και η αδερφή μου ria_crazy89 και πολλές φορές μπαίνουμε από την ίδια σύνδεση internet!

Θέλω να χαρίζω πράγματα σε άτομα που έχουν ανάγκη,γιατί είμαστε σε μια δύσκολη επόχη και πολλές οικογένειες ζορίνται να πάρουν ένα γάλα για τα παιδία τους.
.οποτέ ας κάνουμε οτι μπορουμε απο εδω ..ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΕΛΣΩ ΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΝΑ ΠΑΤΗΣΟΥΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΠΛΑ ΔΕΞΙΑ..ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ..Η ΟΣΟΙ ΘΑ ΠΑΡΑΛΑΒΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΠΑΤΗΣΟΥΝ./.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΛΗΖΖΖ..

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κλειστές αγγελίες)”