[ΧΑΡΙΖΩ] γυναικεία μπλούζα

Συντονιστής: polvar

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Maria__
Platinum Member
Platinum Member
19 25
Δημοσιεύσεις: 354
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 01:49
Νομός κατοικίας: Ν. Ρεθύμνου
Δήμος - Κοινότητα: Ρεθύμνου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] γυναικεία μπλούζα

Δημοσίευση από Maria__ » 10 Μάιος 2014, 00:03

Εικόνα

σ/μ

αν δν δοθει αμεσα θα πεταχτει γτ δν υπαρχει χωρος...ειναι πιο ωραια απο οτι φαινετετε στην φωτο
***************************************
Είμαστε δύο αδερφές εγω maria__ και η αδερφή μου ria_crazy89 και πολλές φορές μπαίνουμε από την ίδια σύνδεση internet!

Θέλω να χαρίζω πράγματα σε άτομα που έχουν ανάγκη,γιατί είμαστε σε μια δύσκολη επόχη και πολλές οικογένειες ζορίνται να πάρουν ένα γάλα για τα παιδία τους.
.οποτέ ας κάνουμε οτι μπορουμε απο εδω ..ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΕΛΣΩ ΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΝΑ ΠΑΤΗΣΟΥΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΠΛΑ ΔΕΞΙΑ..ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ..Η ΟΣΟΙ ΘΑ ΠΑΡΑΛΑΒΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΠΑΤΗΣΟΥΝ./.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΛΗΖΖΖ..


Maria__
Platinum Member
Platinum Member
19 25
Δημοσιεύσεις: 354
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 01:49
Νομός κατοικίας: Ν. Ρεθύμνου
Δήμος - Κοινότητα: Ρεθύμνου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: γυναικεία μπλούζα

Δημοσίευση από Maria__ » 13 Μάιος 2014, 23:30

δοθηκε εκτος
***************************************
Είμαστε δύο αδερφές εγω maria__ και η αδερφή μου ria_crazy89 και πολλές φορές μπαίνουμε από την ίδια σύνδεση internet!

Θέλω να χαρίζω πράγματα σε άτομα που έχουν ανάγκη,γιατί είμαστε σε μια δύσκολη επόχη και πολλές οικογένειες ζορίνται να πάρουν ένα γάλα για τα παιδία τους.
.οποτέ ας κάνουμε οτι μπορουμε απο εδω ..ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΕΛΣΩ ΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΝΑ ΠΑΤΗΣΟΥΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΠΛΑ ΔΕΞΙΑ..ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ..Η ΟΣΟΙ ΘΑ ΠΑΡΑΛΑΒΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΠΑΤΗΣΟΥΝ./.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΛΗΖΖΖ..

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κλειστές αγγελίες)”