[ΕΚΛΕΙΣΕ] μπλουζακια

Συντονιστής: polvar

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Maria__
Platinum Member
Platinum Member
19 25
Δημοσιεύσεις: 354
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 01:49
Νομός κατοικίας: Ν. Ρεθύμνου
Δήμος - Κοινότητα: Ρεθύμνου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] μπλουζακια

Δημοσίευση από Maria__ » 07 Ιουν 2014, 13:47

σ/μ

Εικόνα

Εικόνα
***************************************
Είμαστε δύο αδερφές εγω maria__ και η αδερφή μου ria_crazy89 και πολλές φορές μπαίνουμε από την ίδια σύνδεση internet!

Θέλω να χαρίζω πράγματα σε άτομα που έχουν ανάγκη,γιατί είμαστε σε μια δύσκολη επόχη και πολλές οικογένειες ζορίνται να πάρουν ένα γάλα για τα παιδία τους.
.οποτέ ας κάνουμε οτι μπορουμε απο εδω ..ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΕΛΣΩ ΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΝΑ ΠΑΤΗΣΟΥΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΠΛΑ ΔΕΞΙΑ..ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ..Η ΟΣΟΙ ΘΑ ΠΑΡΑΛΑΒΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΠΑΤΗΣΟΥΝ./.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΛΗΖΖΖ..


Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 23540
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 14:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Ενημέρωση αγγελίας

Δημοσίευση από Aria » 10 Ιούλ 2014, 15:59

Παρακαλούμε ενημερώστε για την κατάσταση της αγγελίας
-Αν θέλετε να κλείσει ακολουθήστε τις οδηγίες στο http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=305&t=28315
-Αν δεν απαντήσετε εντός 1 μηνός θα πάει στο αρχείο!

(Αν την ενημερώνετε ανά 1 μήνα δεν θα βλέπετε αυτό το μήνυμα ενώ θα αυξήσετε την επισκεψιμότητά της.Τέλος, αν κάποιο αντικείμενο μένει αζήτητο μπορείτε να το βάλετε μαζί με άλλο)

Maria__
Platinum Member
Platinum Member
19 25
Δημοσιεύσεις: 354
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 01:49
Νομός κατοικίας: Ν. Ρεθύμνου
Δήμος - Κοινότητα: Ρεθύμνου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: μπλουζακια

Δημοσίευση από Maria__ » 31 Ιούλ 2014, 18:22

δόθηκαν εκτος
***************************************
Είμαστε δύο αδερφές εγω maria__ και η αδερφή μου ria_crazy89 και πολλές φορές μπαίνουμε από την ίδια σύνδεση internet!

Θέλω να χαρίζω πράγματα σε άτομα που έχουν ανάγκη,γιατί είμαστε σε μια δύσκολη επόχη και πολλές οικογένειες ζορίνται να πάρουν ένα γάλα για τα παιδία τους.
.οποτέ ας κάνουμε οτι μπορουμε απο εδω ..ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΕΛΣΩ ΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΝΑ ΠΑΤΗΣΟΥΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΠΛΑ ΔΕΞΙΑ..ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ..Η ΟΣΟΙ ΘΑ ΠΑΡΑΛΑΒΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΠΑΤΗΣΟΥΝ./.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΛΗΖΖΖ..

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κλειστές αγγελίες)”