[ΧΑΡΙΖΩ] ξανα φορεμα

Συντονιστής: polvar

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Maria__
Platinum Member
Platinum Member
19 25
Δημοσιεύσεις: 354
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 01:49
Νομός κατοικίας: Ν. Ρεθύμνου
Δήμος - Κοινότητα: Ρεθύμνου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] ξανα φορεμα

Δημοσίευση από Maria__ » 28 Ιουν 2012, 00:09

χαριζω το παρακατω φορεμα το πηρα απο αλλο μελος απο αυτην την αγγελια http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=213&t=65369

το οποιο δεν με βολεψε..ειναι χρυσαφι..το 1ο της φωτογραφιας Εικόνα (πιο καθαρη φωτο)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Maria__ την 30 Ιουν 2012, 00:23, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
***************************************
Είμαστε δύο αδερφές εγω maria__ και η αδερφή μου ria_crazy89 και πολλές φορές μπαίνουμε από την ίδια σύνδεση internet!

Θέλω να χαρίζω πράγματα σε άτομα που έχουν ανάγκη,γιατί είμαστε σε μια δύσκολη επόχη και πολλές οικογένειες ζορίνται να πάρουν ένα γάλα για τα παιδία τους.
.οποτέ ας κάνουμε οτι μπορουμε απο εδω ..ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΕΛΣΩ ΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΝΑ ΠΑΤΗΣΟΥΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΠΛΑ ΔΕΞΙΑ..ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ..Η ΟΣΟΙ ΘΑ ΠΑΡΑΛΑΒΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΠΑΤΗΣΟΥΝ./.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΛΗΖΖΖ..


salepi
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2379
Εγγραφή: 13 Σεπ 2010, 21:59
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευπαλίου Φωκίδας
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Φάληρο
Επικοινωνία:

Re: [ΧΑΡΙΖΩ] ξανα φορεμα

Δημοσίευση από salepi » 28 Ιουν 2012, 18:23

Με ενδιαφέρει, αλλά θέλεις να μας πεις γιατί δε βόλεψε; Μην το ζητήσω άδικα...
Λόγω μεγάλου φόρτου εργασίας όσοι ζητήσουν πράγματα παραλαμβάνουν από Σχολή Τυφλών ή από Καμάρα/Πανεπιστήμια κάποιες μέρες και ώρες ή με ΕΛΤΑ. Όποιος ζητάει με ΕΛΤΑ, αναλαμβάνει την ευθύνη, γι'αυτό παρακαλώ τα μέλη να πατάνε το "ευχαριστώ" ακόμη κι αν δεν παραλάβουν μετά από καιρό. Το ίδιο, φυσικά, ισχύει και για μένα.

Oι αγγελίες μου: http://goo.gl/dhA3H

Προσφέρω/Ανταλλάσσω μαθήματα Μονωδίας (κλασικού τραγουδιού)
Παραδίδω ιδιαίτερα φιλολογικών


Χρωστάω 55 λεπτά στη MairyZ

Maria__
Platinum Member
Platinum Member
19 25
Δημοσιεύσεις: 354
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 01:49
Νομός κατοικίας: Ν. Ρεθύμνου
Δήμος - Κοινότητα: Ρεθύμνου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: [ΧΑΡΙΖΩ] ξανα φορεμα

Δημοσίευση από Maria__ » 28 Ιουν 2012, 23:27

salepi έγραψε:Με ενδιαφέρει, αλλά θέλεις να μας πεις γιατί δε βόλεψε; Μην το ζητήσω άδικα...
ναι φυσικα δικο σου..δεν μ βολεψε επειδη δεν μπορουσα να το συνδυασω ευκολα και δεν μου πολυ αρεσε πανω μου..αυτο
***************************************
Είμαστε δύο αδερφές εγω maria__ και η αδερφή μου ria_crazy89 και πολλές φορές μπαίνουμε από την ίδια σύνδεση internet!

Θέλω να χαρίζω πράγματα σε άτομα που έχουν ανάγκη,γιατί είμαστε σε μια δύσκολη επόχη και πολλές οικογένειες ζορίνται να πάρουν ένα γάλα για τα παιδία τους.
.οποτέ ας κάνουμε οτι μπορουμε απο εδω ..ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΕΛΣΩ ΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΝΑ ΠΑΤΗΣΟΥΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΠΛΑ ΔΕΞΙΑ..ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ..Η ΟΣΟΙ ΘΑ ΠΑΡΑΛΑΒΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΠΑΤΗΣΟΥΝ./.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΛΗΖΖΖ..

Maria__
Platinum Member
Platinum Member
19 25
Δημοσιεύσεις: 354
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 01:49
Νομός κατοικίας: Ν. Ρεθύμνου
Δήμος - Κοινότητα: Ρεθύμνου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: [ΧΑΡΙΖΩ] ξανα φορεμα

Δημοσίευση από Maria__ » 28 Ιουν 2012, 23:29

Maria__ έγραψε:
salepi έγραψε:Με ενδιαφέρει, αλλά θέλεις να μας πεις γιατί δε βόλεψε; Μην το ζητήσω άδικα...
ναι φυσικα δικο σου..δεν μ βολεψε επειδη δεν μπορουσα να το συνδυασω ευκολα και δεν μου πολυ αρεσε πανω μου..αυτο θα βαλω και φωτο πιο καθαρη.
***************************************
Είμαστε δύο αδερφές εγω maria__ και η αδερφή μου ria_crazy89 και πολλές φορές μπαίνουμε από την ίδια σύνδεση internet!

Θέλω να χαρίζω πράγματα σε άτομα που έχουν ανάγκη,γιατί είμαστε σε μια δύσκολη επόχη και πολλές οικογένειες ζορίνται να πάρουν ένα γάλα για τα παιδία τους.
.οποτέ ας κάνουμε οτι μπορουμε απο εδω ..ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΕΛΣΩ ΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΝΑ ΠΑΤΗΣΟΥΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΠΛΑ ΔΕΞΙΑ..ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ..Η ΟΣΟΙ ΘΑ ΠΑΡΑΛΑΒΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΠΑΤΗΣΟΥΝ./.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΛΗΖΖΖ..

salepi
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2379
Εγγραφή: 13 Σεπ 2010, 21:59
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευπαλίου Φωκίδας
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Φάληρο
Επικοινωνία:

Re: [ΧΑΡΙΖΩ] ξανα φορεμα

Δημοσίευση από salepi » 30 Ιουν 2012, 07:38

Ευχαριστώ για την καθαρότερη φωτογραφία, αλλά αφού δεν έχει ίσο μήκος δε θα με βολέψει...
Λόγω μεγάλου φόρτου εργασίας όσοι ζητήσουν πράγματα παραλαμβάνουν από Σχολή Τυφλών ή από Καμάρα/Πανεπιστήμια κάποιες μέρες και ώρες ή με ΕΛΤΑ. Όποιος ζητάει με ΕΛΤΑ, αναλαμβάνει την ευθύνη, γι'αυτό παρακαλώ τα μέλη να πατάνε το "ευχαριστώ" ακόμη κι αν δεν παραλάβουν μετά από καιρό. Το ίδιο, φυσικά, ισχύει και για μένα.

Oι αγγελίες μου: http://goo.gl/dhA3H

Προσφέρω/Ανταλλάσσω μαθήματα Μονωδίας (κλασικού τραγουδιού)
Παραδίδω ιδιαίτερα φιλολογικών


Χρωστάω 55 λεπτά στη MairyZ

Maria__
Platinum Member
Platinum Member
19 25
Δημοσιεύσεις: 354
Εγγραφή: 04 Ιαν 2012, 01:49
Νομός κατοικίας: Ν. Ρεθύμνου
Δήμος - Κοινότητα: Ρεθύμνου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: [ΧΑΡΙΖΩ] ξανα φορεμα

Δημοσίευση από Maria__ » 03 Ιούλ 2012, 23:39

salepi έγραψε:Ευχαριστώ για την καθαρότερη φωτογραφία, αλλά αφού δεν έχει ίσο μήκος δε θα με βολέψει...

ενταξει δεν πειραζει καποια αλλη στιγμι ισως σου χαρισω κατι...κοιτα και τισ αλλες αγγελιεσ να δεισ αν θες κατι....

οποτε το φορεμα ισχυει
***************************************
Είμαστε δύο αδερφές εγω maria__ και η αδερφή μου ria_crazy89 και πολλές φορές μπαίνουμε από την ίδια σύνδεση internet!

Θέλω να χαρίζω πράγματα σε άτομα που έχουν ανάγκη,γιατί είμαστε σε μια δύσκολη επόχη και πολλές οικογένειες ζορίνται να πάρουν ένα γάλα για τα παιδία τους.
.οποτέ ας κάνουμε οτι μπορουμε απο εδω ..ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΕΛΣΩ ΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΝΑ ΠΑΤΗΣΟΥΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΠΛΑ ΔΕΞΙΑ..ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ..Η ΟΣΟΙ ΘΑ ΠΑΡΑΛΑΒΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΠΑΤΗΣΟΥΝ./.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΛΗΖΖΖ..

Άβαταρ μέλους
PavlitoRT
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
80 30
Δημοσιεύσεις: 14864
Εγγραφή: 24 Μάιος 2009, 18:51
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευπαλίου Φωκίδας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: M
Τοποθεσία: Περαία
Επικοινωνία:

Re: [ΧΑΡΙΖΩ] ξανα φορεμα

Δημοσίευση από PavlitoRT » 21 Οκτ 2012, 19:14

Αυτόματο Μήνυμα : Παρακαλούμε πολύ το μέλος να μας ενημερώσει για την κατάσταση της αγγελίας.
Αν δεν απαντήσετε- ανανεώσετε την αγγελία σας εντός 15 ημερών θα πάει αρχείο.
Αν το έχετε δώσει εκτός ή σε κάποιο μέλος γράψτε το. Ευχαριστούμε πολύ...
Εικόνα

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κλειστές αγγελίες)”