[ΧΑΡΙΖΩ] ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΑΝΤΡΙΚΑΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ

Αγγελίες που έχουν κλείσει. Μην ζητάτε απο αυτές
Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
guzelina
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5096
Εγγραφή: 19 Σεπ 2010, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερίων Πιερίας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΑΝΤΡΙΚΑΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ

Δημοσίευση από guzelina » 10 Απρ 2016, 07:53

Καλημερα :-) Εχω και αλλες αγγελιες με παπιυτσια και διαφορα ριξτε μια ματια ισως κατι σας βολεψει
viewtopic.php?f=203&t=140744
viewtopic.php?f=203&t=142229

viewtopic.php?f=203&t=140778


Μποτες 37 νουμερο εχουν καποιες μικροθφορες φαινεται μπροστα αλλα λογω του οτι ειναι καφε με νερα δεν πολυφαινεται .Ανετη γραμμη Ηταν αποθηκευμενες θελουν ενα πλυσιμο

Εικόνα
2)

Γοβες με τετραγωνη μυτη 37 νουμερο εχει η μια ενα σημαδακι μπροστα δεν ξερω ισως με μπογια καλτπτεται δεν δοκιμασα και αυτες αποθηκευμενες

Εικόνα



Εικόνα
3)

Τσοκαρα για μεσα στο σπιτι γιατι μπροστα υπαρχουν φθορες οπως και στον πατο αλλα τα συγκεκριμενα εχουν καποια ελατηρια που φορωντας τα γινεται λεμφικη αποσυμφορηση 37 νουμερο

Εικόνα


Εικόνα


4) 38 νουμερο πεδιλα


Εικόνα

5) πεδιλα νο 38

Εικόνα


6)νο 36

Εικόνα

7)χωρις ευχαριστω adidas εχουν λεκεδες 37ν αλλα ισως με πλυσιμο βγουν


Εικόνα

8)παντοφλακια νο24


Εικόνα

9)νο32 crocodilino εχουν λεκεδακια

Εικόνα


10)πεδιλα παιδικα 21 νουμερο ειναι πιο ωραια απο κοντα
Εικόνα



11)πεδιλα παιδικα 27 νουμερο ειναι πολυφορεμενα κατι που φαινεται στον πατο κυριως οχι πανω στο παπουτσι

Εικόνα


12)πεδιλα 22 νουμερο εξναι πιο ωραια απο κοντα

Εικόνα


13)μποτακια 20 νουμερο πολυ ζεστα για τον επομενο χειμωνα εχει δωθει σε αλλη αγγελια


Εικόνα


14)21 νουμερο παντοφλακια
Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος guzelina την 17 Οκτ 2016, 11:58, έχει επεξεργασθεί 4 φορές συνολικά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
"Ο ΕΛΕΩΝ ΠΤΩΧΟΝ ΔΑΝΕΙΖΕΙ ΘΕΩ"
As you grow older you will discover that you have 2 hands.One for helping yourself,the other for helping others.

Εχω σοβαρο θεμα υγειας, παρακαλω υπομονη αν αργω.Στειλτε και πμ ,μπαινω βιαστικα και δεν εχω το χρονο να τσεκαρω ολες τις αγγελιες που δημοσιευω, επισης ξεχνω.
http://www.oramaelpidas.gr ΑΣ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΔΟΤΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΣΩΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΖΩΕΣ

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥΣ! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΖΗΤΩ ΕΙΝΑΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑ, ΚΑΛΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΧΑΡΙΖΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΟΥΝ


Αποστολια Γρεβενα
Platinum Member
Platinum Member
24 32
Δημοσιεύσεις: 360
Εγγραφή: 31 Αύγ 2015, 16:16
Νομός κατοικίας: Ν. Γρεβενών
Δήμος - Κοινότητα: Γρεβενών
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Γρεβενα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΑΝΤΡΙΚΑΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ

Δημοσίευση από Αποστολια Γρεβενα » 10 Απρ 2016, 08:02

Καλημερα.Ενδιαφερομαι για το νο.10 κ αν δεν υπαρξει ζητηση για τα 8,5,3.Ευχαρισυω!

guzelina
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5096
Εγγραφή: 19 Σεπ 2010, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερίων Πιερίας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΑΝΤΡΙΚΑΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ

Δημοσίευση από guzelina » 10 Απρ 2016, 19:45

βλεπετε τις φωτο γιατι μου στελνουν μηνυματα οτι δεν βλεπουν τις φωτο εαν δει την αγγελια συντονιστης ας μας πει λιγο εγω τις βλεπω κανονικσ
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
"Ο ΕΛΕΩΝ ΠΤΩΧΟΝ ΔΑΝΕΙΖΕΙ ΘΕΩ"
As you grow older you will discover that you have 2 hands.One for helping yourself,the other for helping others.

Εχω σοβαρο θεμα υγειας, παρακαλω υπομονη αν αργω.Στειλτε και πμ ,μπαινω βιαστικα και δεν εχω το χρονο να τσεκαρω ολες τις αγγελιες που δημοσιευω, επισης ξεχνω.
http://www.oramaelpidas.gr ΑΣ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΔΟΤΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΣΩΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΖΩΕΣ

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥΣ! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΖΗΤΩ ΕΙΝΑΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑ, ΚΑΛΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΧΑΡΙΖΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΟΥΝ

Αποστολια Γρεβενα
Platinum Member
Platinum Member
24 32
Δημοσιεύσεις: 360
Εγγραφή: 31 Αύγ 2015, 16:16
Νομός κατοικίας: Ν. Γρεβενών
Δήμος - Κοινότητα: Γρεβενών
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Γρεβενα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΑΝΤΡΙΚΑΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ

Δημοσίευση από Αποστολια Γρεβενα » 10 Απρ 2016, 21:50

Εγω πσντως μια χαρα τις βλεπω!

Άβαταρ μέλους
Nasa
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2379
Εγγραφή: 11 Μαρ 2014, 23:20
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Αμπελόκηποι-Αθήνα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΑΝΤΡΙΚΑΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ

Δημοσίευση από Nasa » 10 Απρ 2016, 21:55

Ούτε κι εγώ τις βλέπω :{ Δεν βλέπω καμία από eikona.info αλλά σκέφτηκα αφού οι άλλοι τις βλέπουν κάτι τρέχει με τις ρυθμίσεις τις δικές μου. Ακόμη δεν το χω βρει.
Πηγαίνω ταχυδρομείο και τράπεζα 1-2 φορές τη βδομάδα όταν έχω ρεπό. Ευχαριστώ για την κατανόηση.

Άβαταρ μέλους
ΛΑΡΙΣΑ
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 8510
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2013, 18:48
Νομός κατοικίας: Ν. Άρτας
Δήμος - Κοινότητα: Άρτας
Φύλο: Οικογένεια
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΑΝΤΡΙΚΑΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ

Δημοσίευση από ΛΑΡΙΣΑ » 10 Απρ 2016, 22:39

Καλησπερα!Δεν μου ανοίγουν εικόνες επίσης...
Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Έχω 3 γιους,είμαστε 5 μέλη οικογένειας.
Μετακομίσαμε στο χωριό,οποίο απέχει 3 χιλιόμετρα από την πόλη.
:oups: Στο χωριό δεν υπάρχει ταχυδρομείο και επειδή εργάζομαι καθημερινά από το πρωί ως το
βράδυ και δεν έχω σχεδόν καθόλου ελεύθερο χρόνο η αποστολη&παραλαβή με ΕΛΤΑ Θα γίνει μια φορά σε
2-3 εβδομάδες.
:arrow: Μερικές φορές ζητάω αντικείμενα για τους ανθρώπους που τα έχουν ανάγκη και έχουν οικονομικές δυσκολίες :idea:

guzelina
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5096
Εγγραφή: 19 Σεπ 2010, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερίων Πιερίας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΑΝΤΡΙΚΑΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ

Δημοσίευση από guzelina » 18 Απρ 2016, 21:25

Μολισ γυρισω τα λδμε δεν σας ξεχασα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
"Ο ΕΛΕΩΝ ΠΤΩΧΟΝ ΔΑΝΕΙΖΕΙ ΘΕΩ"
As you grow older you will discover that you have 2 hands.One for helping yourself,the other for helping others.

Εχω σοβαρο θεμα υγειας, παρακαλω υπομονη αν αργω.Στειλτε και πμ ,μπαινω βιαστικα και δεν εχω το χρονο να τσεκαρω ολες τις αγγελιες που δημοσιευω, επισης ξεχνω.
http://www.oramaelpidas.gr ΑΣ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΔΟΤΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΣΩΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΖΩΕΣ

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥΣ! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΖΗΤΩ ΕΙΝΑΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑ, ΚΑΛΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΧΑΡΙΖΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΟΥΝ

morfo212
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 11195
Εγγραφή: 05 Ιαν 2010, 16:53
Νομός κατοικίας: Ν. Λέσβου
Δήμος - Κοινότητα: Μυτιλήνης Λέσβου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΑΝΤΡΙΚΑΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ

Δημοσίευση από morfo212 » 06 Ιουν 2016, 12:09

Παρακαλούμε ενημερώστε για την κατάσταση της αγγελίας
-Αν θέλετε να κλείσει ακολουθήστε τις οδηγίες στο http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=305&t=28315
-Αν δεν απαντήσετε εντός 1 μηνός θα πάει στο αρχείο!

(Αν την ενημερώνετε ανά 1 μήνα δεν θα βλέπετε αυτό το μήνυμα ενώ θα αυξήσετε την επισκεψιμότητά της)
Έχω E- BANKING στις τράπεζες Αγροτική- Πειραιώς ,Αλφα, Eurobank και Εθνική.Όταν μου καταθέτετε παρακαλώ να γράφετε το username σας και όταν με ενημερώνετε για την κατάθεση να μου στέλνετε και τη δ/νση σας μαζί γιατί δεν κρατάω παλιά μηνύματα και διευθύνσεις. Ζητάω μαύρες μπαλαρίνες ή άλλου χρώματοςΧαρίζω κηραλοιφές με βαλσαμόλαδο και μαστίχα Χίου ιδανική για δερματικές παθήσεις επίσης χαρίζω κηραλοιφές με βάλσαμο, τζίντζερ και κανέλα για μυϊκούς πόνους και άλλα πολλά ρίξτε μια ματιά ΕΔΩ!!!
Ας προσπαθήσουμε όλοι μαζί για ένα νέο xariseto.

guzelina
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5096
Εγγραφή: 19 Σεπ 2010, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερίων Πιερίας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΑΝΤΡΙΚΑΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ

Δημοσίευση από guzelina » 07 Ιουν 2016, 16:41

ισχυειιιιιιι
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
"Ο ΕΛΕΩΝ ΠΤΩΧΟΝ ΔΑΝΕΙΖΕΙ ΘΕΩ"
As you grow older you will discover that you have 2 hands.One for helping yourself,the other for helping others.

Εχω σοβαρο θεμα υγειας, παρακαλω υπομονη αν αργω.Στειλτε και πμ ,μπαινω βιαστικα και δεν εχω το χρονο να τσεκαρω ολες τις αγγελιες που δημοσιευω, επισης ξεχνω.
http://www.oramaelpidas.gr ΑΣ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΔΟΤΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΣΩΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΖΩΕΣ

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥΣ! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΖΗΤΩ ΕΙΝΑΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑ, ΚΑΛΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΧΑΡΙΖΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΟΥΝ

morfo212
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 11195
Εγγραφή: 05 Ιαν 2010, 16:53
Νομός κατοικίας: Ν. Λέσβου
Δήμος - Κοινότητα: Μυτιλήνης Λέσβου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΑΝΤΡΙΚΑΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ

Δημοσίευση από morfo212 » 21 Αύγ 2016, 08:21

Παρακαλούμε ενημερώστε για την κατάσταση της αγγελίας
-Αν θέλετε να κλείσει ακολουθήστε τις οδηγίες στο http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=305&t=28315
-Αν δεν απαντήσετε εντός 1 μηνός θα πάει στο αρχείο!

(Αν την ενημερώνετε ανά 1 μήνα δεν θα βλέπετε αυτό το μήνυμα ενώ θα αυξήσετε την επισκεψιμότητά της)
Έχω E- BANKING στις τράπεζες Αγροτική- Πειραιώς ,Αλφα, Eurobank και Εθνική.Όταν μου καταθέτετε παρακαλώ να γράφετε το username σας και όταν με ενημερώνετε για την κατάθεση να μου στέλνετε και τη δ/νση σας μαζί γιατί δεν κρατάω παλιά μηνύματα και διευθύνσεις. Ζητάω μαύρες μπαλαρίνες ή άλλου χρώματοςΧαρίζω κηραλοιφές με βαλσαμόλαδο και μαστίχα Χίου ιδανική για δερματικές παθήσεις επίσης χαρίζω κηραλοιφές με βάλσαμο, τζίντζερ και κανέλα για μυϊκούς πόνους και άλλα πολλά ρίξτε μια ματιά ΕΔΩ!!!
Ας προσπαθήσουμε όλοι μαζί για ένα νέο xariseto.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΠΙΕΡΙΑΣ (Κλειστές Αγγελίες)”