[ΧΑΡΙΖΩ] AΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ 2

Αγγελίες που έχουν κλείσει. Μην ζητάτε απο αυτές
Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
guzelina
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5096
Εγγραφή: 19 Σεπ 2010, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερίων Πιερίας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] AΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ 2

Δημοσίευση από guzelina » 16 Οκτ 2016, 15:09

Καλησπερα :)

1) Παντελονι τζην αντρικο περιμετρος μεσης 50 για ψηλο ανταρ εκτος εαν το κοντυνετε Ερεια

Εικόνα

2)Μπλουζα χχλ γραφει επανω εχει θερμουαρ στο πλαι

Εικόνα


3)Σαλοπετα λευκη μ γυναικεια εχει ενα μικρο κοκκινο σημαδακι φαινεται στη φωτο


Εικόνα


4)τζην γυναικειο χαμιλοκαβαλο ισια γραμμη
Εικόνα


5)γυναικειο καφε υφασματινο νο 3 λεει λ Ερεια

Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος guzelina την 24 Οκτ 2016, 10:43, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
"Ο ΕΛΕΩΝ ΠΤΩΧΟΝ ΔΑΝΕΙΖΕΙ ΘΕΩ"
As you grow older you will discover that you have 2 hands.One for helping yourself,the other for helping others.

Εχω σοβαρο θεμα υγειας, παρακαλω υπομονη αν αργω.Στειλτε και πμ ,μπαινω βιαστικα και δεν εχω το χρονο να τσεκαρω ολες τις αγγελιες που δημοσιευω, επισης ξεχνω.
http://www.oramaelpidas.gr ΑΣ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΔΟΤΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΣΩΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΖΩΕΣ

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥΣ! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΖΗΤΩ ΕΙΝΑΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑ, ΚΑΛΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΧΑΡΙΖΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΟΥΝ

Άβαταρ μέλους
GeorgeF
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2009, 18:13
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: AΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ 2

Δημοσίευση από GeorgeF » 16 Οκτ 2016, 16:44

Καλό είναι αν τα αντικείμενα που χαρίζουμε-στην προκείμενη περίπτωση τα ρούχα-έχουν κάποια φθορά η οποία είναι εμφανής (όπως πχ κάποιος λεκές που δεν βγήκε με το πλύσιμο) να το αναφέρουμε στην αγγελία για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις μετά.
  • Δεν χαρίζω σε μέλη τα οποία δεν στέλνουν με ταχυδρομείο αλλά ζητάνε να παραλάβουν με ταχυδρομείο.

    Οι αγγελίες μου

Άβαταρ μέλους
Έρεια
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2142
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2015, 13:57
Νομός κατοικίας: Ν. Αιτωλοακαρνανίας
Δήμος - Κοινότητα: Ναυπάκτου Αιτωλοακαρνανίας
Φύλο: Οικογένεια
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: AΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ 2

Δημοσίευση από Έρεια » 16 Οκτ 2016, 17:58

Καλησπέρα! Με ενδιαφέρει πάρα πολύ το 1 και αν δε ζητηθεί το 5! Ευχαριστώ!
Με το μέλος CHEERS@ είμαστε συγγενείς και γειτόνισσες. Πολλές φορές βολευόμαστε με κοινές αποστολές και παραλαβές!
Ζητάω βελόνες πλεξίματος 15 mm.
Χρωστάω 0,30€ σε: marstav, elenikaram, Sophia7i, mamaka35, GeorgeF, agg75, MarylinThess, lia88, kriari213, mitsipr, ΒΙΚΥ300, andromachi (0,80)

Άβαταρ μέλους
Έρεια
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2142
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2015, 13:57
Νομός κατοικίας: Ν. Αιτωλοακαρνανίας
Δήμος - Κοινότητα: Ναυπάκτου Αιτωλοακαρνανίας
Φύλο: Οικογένεια
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: AΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ 2

Δημοσίευση από Έρεια » 16 Οκτ 2016, 18:00

Έρεια έγραψε:Καλησπέρα! Με ενδιαφέρει πάρα πολύ το 1 και αν δε ζητηθεί το 5! Ευχαριστώ!
Αν μου τα χαρίσετε μπορούμε να τα βάλουμε μαζί με το πακέτο από την άλλη αγγελία, αν δεν το έχετε στείλει ακόμη!
Με το μέλος CHEERS@ είμαστε συγγενείς και γειτόνισσες. Πολλές φορές βολευόμαστε με κοινές αποστολές και παραλαβές!
Ζητάω βελόνες πλεξίματος 15 mm.
Χρωστάω 0,30€ σε: marstav, elenikaram, Sophia7i, mamaka35, GeorgeF, agg75, MarylinThess, lia88, kriari213, mitsipr, ΒΙΚΥ300, andromachi (0,80)

guzelina
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5096
Εγγραφή: 19 Σεπ 2010, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερίων Πιερίας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: AΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ 2

Δημοσίευση από guzelina » 23 Οκτ 2016, 18:57

Τωρα καταλαβα οτι ο George αναφεροταν στο 1 γιατι ετσι φαινεται στη φωτο το βλεπω και εγω.Το παντελονι αυτο δεν εχει φορεθει ποτε δεν εχει κανενα λεκε ομως ειναι used δλδ εχει αποχρωματισμους στα γονατα απο το εργοστασιο αλλα ομοιομορφους οχι οπως φαινονται και πισω στην τσεπη μπαλωμα παλι εργοστασιου φαινεται αλλωστε σαν τραβηχτες κλωστε οχι με τρυπα βεβαια.Ειναι μοντερνο δλδ για οσους προστιμπουν τα κλασσικα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
"Ο ΕΛΕΩΝ ΠΤΩΧΟΝ ΔΑΝΕΙΖΕΙ ΘΕΩ"
As you grow older you will discover that you have 2 hands.One for helping yourself,the other for helping others.

Εχω σοβαρο θεμα υγειας, παρακαλω υπομονη αν αργω.Στειλτε και πμ ,μπαινω βιαστικα και δεν εχω το χρονο να τσεκαρω ολες τις αγγελιες που δημοσιευω, επισης ξεχνω.
http://www.oramaelpidas.gr ΑΣ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΔΟΤΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΣΩΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΖΩΕΣ

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥΣ! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΖΗΤΩ ΕΙΝΑΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑ, ΚΑΛΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΧΑΡΙΖΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΟΥΝ

Άβαταρ μέλους
Έρεια
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2142
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2015, 13:57
Νομός κατοικίας: Ν. Αιτωλοακαρνανίας
Δήμος - Κοινότητα: Ναυπάκτου Αιτωλοακαρνανίας
Φύλο: Οικογένεια
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: AΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ 2

Δημοσίευση από Έρεια » 24 Οκτ 2016, 10:11

guzelina έγραψε:Τωρα καταλαβα οτι ο George αναφεροταν στο 1 γιατι ετσι φαινεται στη φωτο το βλεπω και εγω.Το παντελονι αυτο δεν εχει φορεθει ποτε δεν εχει κανενα λεκε ομως ειναι used δλδ εχει αποχρωματισμους στα γονατα απο το εργοστασιο αλλα ομοιομορφους οχι οπως φαινονται και πισω στην τσεπη μπαλωμα παλι εργοστασιου φαινεται αλλωστε σαν τραβηχτες κλωστε οχι με τρυπα βεβαια.Ειναι μοντερνο δλδ για οσους προστιμπουν τα κλασσικα
Εγώ πάντως συνεχίζω να ενδιαφέρομαι πολύ!!!
Με το μέλος CHEERS@ είμαστε συγγενείς και γειτόνισσες. Πολλές φορές βολευόμαστε με κοινές αποστολές και παραλαβές!
Ζητάω βελόνες πλεξίματος 15 mm.
Χρωστάω 0,30€ σε: marstav, elenikaram, Sophia7i, mamaka35, GeorgeF, agg75, MarylinThess, lia88, kriari213, mitsipr, ΒΙΚΥ300, andromachi (0,80)

Άβαταρ μέλους
GeorgeF
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2009, 18:13
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: AΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ 2

Δημοσίευση από GeorgeF » 24 Οκτ 2016, 12:19

guzelina έγραψε:Τωρα καταλαβα οτι ο George αναφεροταν στο 1 γιατι ετσι φαινεται στη φωτο το βλεπω και εγω.Το παντελονι αυτο δεν εχει φορεθει ποτε δεν εχει κανενα λεκε ομως ειναι used δλδ εχει αποχρωματισμους στα γονατα απο το εργοστασιο αλλα ομοιομορφους οχι οπως φαινονται και πισω στην τσεπη μπαλωμα παλι εργοστασιου φαινεται αλλωστε σαν τραβηχτες κλωστε οχι με τρυπα βεβαια.Ειναι μοντερνο δλδ για οσους προστιμπουν τα κλασσικα
Δεν είχα σκοπό να σας προσβάλλω πάντως,και εμένα γελάστηκε το μάτι μου.Απλώς έχουμε δει πολλές διενέξεις μεταξύ μελών για ρούχα που δεν αναφερόταν η κατάσταση τους οπότε καμιά φορά υπενθυμίζουμε στα μέλη να αναφέρουν σε τι κατάσταση βρίσκονται τα ρούχα πριν τα χαρίσουν.
  • Δεν χαρίζω σε μέλη τα οποία δεν στέλνουν με ταχυδρομείο αλλά ζητάνε να παραλάβουν με ταχυδρομείο.

    Οι αγγελίες μου

guzelina
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5096
Εγγραφή: 19 Σεπ 2010, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερίων Πιερίας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: AΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ 2

Δημοσίευση από guzelina » 24 Οκτ 2016, 15:49

Δεν υπαρχει προβλημα απλως δεν ειχα καταλαβει που αναφεροσουν δεν ειχα προσεξει τη ληψη οντως ετσι φαινεται σαν λεκες
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
"Ο ΕΛΕΩΝ ΠΤΩΧΟΝ ΔΑΝΕΙΖΕΙ ΘΕΩ"
As you grow older you will discover that you have 2 hands.One for helping yourself,the other for helping others.

Εχω σοβαρο θεμα υγειας, παρακαλω υπομονη αν αργω.Στειλτε και πμ ,μπαινω βιαστικα και δεν εχω το χρονο να τσεκαρω ολες τις αγγελιες που δημοσιευω, επισης ξεχνω.
http://www.oramaelpidas.gr ΑΣ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΔΟΤΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΣΩΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΖΩΕΣ

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥΣ! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΖΗΤΩ ΕΙΝΑΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑ, ΚΑΛΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΧΑΡΙΖΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΟΥΝ

Άβαταρ μέλους
Έρεια
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2142
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2015, 13:57
Νομός κατοικίας: Ν. Αιτωλοακαρνανίας
Δήμος - Κοινότητα: Ναυπάκτου Αιτωλοακαρνανίας
Φύλο: Οικογένεια
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: AΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ 2

Δημοσίευση από Έρεια » 11 Νοέμ 2016, 09:55

Παρέλαβα σ' ευχαριστώ πολύ!!
Με το μέλος CHEERS@ είμαστε συγγενείς και γειτόνισσες. Πολλές φορές βολευόμαστε με κοινές αποστολές και παραλαβές!
Ζητάω βελόνες πλεξίματος 15 mm.
Χρωστάω 0,30€ σε: marstav, elenikaram, Sophia7i, mamaka35, GeorgeF, agg75, MarylinThess, lia88, kriari213, mitsipr, ΒΙΚΥ300, andromachi (0,80)

guzelina
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5096
Εγγραφή: 19 Σεπ 2010, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερίων Πιερίας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: AΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ 2

Δημοσίευση από guzelina » 15 Ιαν 2017, 22:59

Ισχυειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
"Ο ΕΛΕΩΝ ΠΤΩΧΟΝ ΔΑΝΕΙΖΕΙ ΘΕΩ"
As you grow older you will discover that you have 2 hands.One for helping yourself,the other for helping others.

Εχω σοβαρο θεμα υγειας, παρακαλω υπομονη αν αργω.Στειλτε και πμ ,μπαινω βιαστικα και δεν εχω το χρονο να τσεκαρω ολες τις αγγελιες που δημοσιευω, επισης ξεχνω.
http://www.oramaelpidas.gr ΑΣ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΔΟΤΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΣΩΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΖΩΕΣ

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥΣ! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΖΗΤΩ ΕΙΝΑΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑ, ΚΑΛΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΧΑΡΙΖΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΟΥΝ

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΠΙΕΡΙΑΣ (Κλειστές Αγγελίες)”