[ΕΚΛΕΙΣΕ] ΩΔΙΚΑ ΠΤΗΝΑ

Αγγελίες που έχουν κλείσει. Μην ζητάτε απο αυτές
Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
tasioannou1
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 04 Απρ 2009, 21:42
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας

[ΕΚΛΕΙΣΕ] ΩΔΙΚΑ ΠΤΗΝΑ

Δημοσίευση από tasioannou1 » 04 Απρ 2009, 21:55

ΖΗΤΑΩ ωδικά πτηνά όπως καναρίνια,καρδερινες,παραδείσια κλπ.στείλτε μου email παρακαλώ στο tasarasioannou@hotmail.com
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος PavlitoRT την 27 Απρ 2010, 18:39, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Λόγος: ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΓΓΕΛΙΑΣ

bluemοon
Banned member !!
Banned member !!
8 4
Δημοσιεύσεις: 788
Εγγραφή: 09 Απρ 2008, 14:42
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Επικοινωνία:

Re: [ΖΗΤΑΩ] ΩΔΙΚΑ ΠΤΗΝΑ

Δημοσίευση από bluemοon » 06 Απρ 2009, 11:23

τι ακριβως θα τα κανεις, μπορω να ρωτησω;Νομιζω οτι όποιος θα ήθελε να δωσει κατι, θα ηθελε επισης να μαθει πού θα ζησει το πλάσμα αυτο.
Δίνουμε στο σκύλο μας ό,τι περισσεύει απο χρόνο, χώρο και αγάπη.Εκείνος όμως μας δίνει όλα οσα εχει...
Προς όλα τα μέλη που εχουνε να λαβουνε κατι απο εμενα: Επειδη θα λειψω για κάποιο διάστημα που δεν εχει καθοριστει ακομα, εχω αφησει τα παντα στην αδερφη μου και θα φυγουνε απο κει.Καντε τον κοπο να στειλετε μηνυμα στο blackcitty78@yahoo.gr για να ξέρει πού θα στειλει και τι.Σας ευχαριστώ!

tasioannou1
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 04 Απρ 2009, 21:42
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας

Re: [ΖΗΤΑΩ] ΩΔΙΚΑ ΠΤΗΝΑ

Δημοσίευση από tasioannou1 » 09 Απρ 2009, 21:09

bluemoon έγραψε:τι ακριβως θα τα κανεις, μπορω να ρωτησω;Νομιζω οτι όποιος θα ήθελε να δωσει κατι, θα ηθελε επισης να μαθει πού θα ζησει το πλάσμα αυτο.
ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΙΔΙΚΟ ΑΝΕΤΟ ΧΩΡΟ (ΚΛΟΥΒΑ 2Χ1Χ1.8) ΜΕ ΔΕΝΤΡΑΚΙΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕΣΑ (ΠΕΡΙΠΟΥ 15 ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ).ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΦΡΟΝΤΙΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!ΓΙ 'ΑΥΤΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑΝ Ή ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΝ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ.

bluemοon
Banned member !!
Banned member !!
8 4
Δημοσιεύσεις: 788
Εγγραφή: 09 Απρ 2008, 14:42
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Επικοινωνία:

Re: [ΖΗΤΑΩ] ΩΔΙΚΑ ΠΤΗΝΑ

Δημοσίευση από bluemοon » 10 Απρ 2009, 20:46

Αν θεωρεις οτι κάποιος μπορει να βαρεθει ένα πουλάκι , τι να πω...θέλω να πιστεύω οτι λίγοι ειναι εκείνοι που το κάνουν αυτο.
Σε ρωτησα σχετικά με την ποσότητα που ζητας, γιατι υπάρχουν πολλοί που ζητουν ποσοτητες για να τα εμπορευτούν, ή όπως πριν 3 χρονια η γειτονισσα μας εψαχνε να δωσει καπου καλυτερα τα 2 καναρινακια και ο τυπος (εκτός xariseto)που του τα πηγαμε μαζι έδειχνε ενθουσιασμένος, μέχρι που πηγε να σηκωσει το τηλεφωνο κι απο την ανοιχτη πορτα εμφανιστηκε ενα πανεμορφο φιδι κουβαλώντας ενα ποντικάκι ( ναι, αληθινό αν και πεθαμένο το άτυχο).
Φυσικά τον παρακολουθώ απο τότε κι αυτόν και τις αγγελίες του..
Δίνουμε στο σκύλο μας ό,τι περισσεύει απο χρόνο, χώρο και αγάπη.Εκείνος όμως μας δίνει όλα οσα εχει...
Προς όλα τα μέλη που εχουνε να λαβουνε κατι απο εμενα: Επειδη θα λειψω για κάποιο διάστημα που δεν εχει καθοριστει ακομα, εχω αφησει τα παντα στην αδερφη μου και θα φυγουνε απο κει.Καντε τον κοπο να στειλετε μηνυμα στο blackcitty78@yahoo.gr για να ξέρει πού θα στειλει και τι.Σας ευχαριστώ!

Άβαταρ μέλους
Nats
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 15 Μάιος 2008, 13:28
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Τοποθεσία: Κατερίνη
Επικοινωνία:

Re: [ΖΗΤΑΩ] ΩΔΙΚΑ ΠΤΗΝΑ

Δημοσίευση από Nats » 13 Απρ 2009, 16:03

Bluemoon,
Κανείς δεν μπορεί να είναι σίγουρος για κανέναν.Από κει και πέρα θα πρέπει απλά να έχουμε πίστη στους υπολοίπους και να θεωρούμε ότι όλοι εδώ μέσα έχουν καλό σκοπό και συμβαδίζουν με το σκοπό αυτού του site. Όποιοι θεωρούν εαυτούς " έξυπνους " , ο λαός μας λέει : " Το έξυπνο πουλί από την μύτη πιάνεται..."

Nats

Άβαταρ μέλους
PavlitoRT
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
80 30
Δημοσιεύσεις: 14864
Εγγραφή: 24 Μάιος 2009, 18:51
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευπαλίου Φωκίδας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: M
Τοποθεσία: Περαία
Επικοινωνία:

Re: [ΖΗΤΑΩ] ΩΔΙΚΑ ΠΤΗΝΑ

Δημοσίευση από PavlitoRT » 01 Δεκ 2009, 15:12

Παρακαλώ το μέλος tasioannou1 να μας ενημερώσει για την κατάσταση της αγγελίας
Ευχαριστώ...
Εικόνα

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΠΙΕΡΙΑΣ (Κλειστές Αγγελίες)”