[ΧΑΡΙΖΩ] Πολλά Γυναικεία - Εφηβικά Ρούχα - Συγκεντρωτική

Αγγελίες που έχουν κλείσει. Μην ζητάτε απο αυτές !
Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
xarelle66
Diamond Member
Diamond Member
73 73
Δημοσιεύσεις: 709
Εγγραφή: 28 Αύγ 2011, 16:59
Νομός κατοικίας: Ν. Πέλλας
Δήμος - Κοινότητα: Γιαννιτσών
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Πολλά Γυναικεία - Εφηβικά Ρούχα - Συγκεντρωτική

Δημοσίευση από xarelle66 » 04 Οκτ 2016, 08:58

Είναι τσαλακωμένα από την αποθήκευση.

1. Πολύ όμορφο σιέλ μπλουζάκι βαμβακερό stradivarius με κουμπιά πίσω, γράφει Νο L. Μασχάλη με μασχάλη 45 εκ. Σε άριστη κατάσταση.
Μπροστά:
Εικόνα
Πίσω:
Εικόνα

2. Πολύ όμορφο λαχανί μπλουζάκι sprider Νο Μ. Μασχάλη με μασχάλη 40 εκ. βαμβακερό 100%, Σε άριστη κατάσταση.
Εικόνα

3. Sexy λαχανί ανοιχτό μπλουζάκι ΖΑΡΑ με ανοίγματα πίσω στα πλάγια. Γράφει No S, αλλά κάνει και για Μ. Μασχάλη με μασχάλη 40 εκ.
Μπροστά:
Εικόνα

Πίσω: Ελπίζω να μπορείτε να διακρίνετε τα ανοίγματα πίσω στην φωτό.
Εικόνα

4. Πολύ όμορφο γκρί μπλουζάκι etam. Γράφει Νο S, αλλά κάνει και για Μ. 100% βαμβακερό. Μασχάλη με Μασχάλη 40 εκ. Σε άριστη κατάσταση.
Εικόνα

5.Πολύ όμορφο μπλουζάκι λαχανί σκούρο Broadway. Γράφει L, αλλά είναι περισσότερο Μ. 100% Polyamid. Μασχάλη με μασχάλη 40 εκ. Σε άριστη κατάσταση.
Εικόνα

6. Πολύ όμορφο strapless Zara T-shirt collection. Ίσως μπορεί να φορεθεί και σαν φούστα. Η ετικέτα είναι κομένη. Από μασχάλη σε μασχάλη 40 εκ. με λίγη ελαστικότητα. Σε άριστη κατάσταση
Εικόνα

7. Δύο τεμάχια strapless esmara (από τα lidl), φουξ και μουσταρδί, γράφουν Νο 42/44, Από μασχάλη σε μασχάλη 35-45 εκ. Έχουν ελαστικότητα.
Δίνονται είτε μαζί, είτε χωριστά.
Εικόνα

8. Πολύ όμορφο καφέ μπλουζάκι, 50% cotton, 50% viscose. No S-M, από μασχάλη σε μασχάλη 40 εκ. Σε καλή κατάσταση.
Εικόνα

9. Πολύ όμορφο μπλυζάκι γκρί. Νο S-M. Από μασχάλη σε μασχάλη 40 εκ. Σε άριστη κατάσταση.
Εικόνα

10. Μακρυμάνικο γκρί μπλουζάκι με ασημένιες ρίγες. Η ετικέτα είναι κομένη. Νο S-M. Από μασχάλη σε μασχάλη 40 εκ. σε καλή κατάσταση.
Εικόνα

11. Πολύ όμορφο φόρεμα μπλέ. Η ετικέτα είναι κομένη. Νο S-M. Μέχρι πάνω από το γόνατο για ύψος 1.60. Εφαρμοστό με ελαστικότητα. Από μασχάλη σε μασχάλη 43 εκ. έχει μικρά λεκεδάκια από χλωρίνη χαμηλά αλλά δεν φαίνονται πολύ. Χωρίς ευχαριστώ
Εικόνα

Εδώ τα λεκεδάκια από χλωρίνη
Εικόνα

12. Τέλειο δανδελωτό πολύ ελαστικό λευκό μπλουζάκι. Από μασχάλη σε μασχάλη 34 εκ. αλλά έχει μεγάλη ελαστικότητα. Η ετικέττα είναι κομένη. Κάνει σίγουρα σε S-M. Σε άριστη κατάσταση.
Εικόνα

13. Μπλουζάκι μακρυμάνικο Looney tunes από τα Jumbo. Βαμβακερό Νο S. Από μασχάλη σε μασχάλη 38 εκ. Σε άριστη κατάσταση.
Εικόνα

14. Μπλουζάκι απλό λευκό ζιβάγκο, αρκετά φορεμένο. Θέλει και ένα πλυσιματάκι. Νο S-M. Από μασχάλη σε μασχάλη 35 εκ. με μεγάλη ελαστικότητα.
Χωρίς Ευχαριστώ
Εικόνα

15. Φανελάκι - ή και μπλουζάκι τιραντάκι Intimissimi No S-M, Βαμβακερό. Από μασχάλη σε μασχάλη 35 εκ. με ελαστικότητα. Σε πολύ καλή κατάσταση
Εικόνα

16. Πολύ όμορφο καφέ μπλουζάκι, 100% βαμβακερό. Η ετικέττα είναι κομένη. Νο S-M. Από μασχάλη σε μασχάλη 40 εκ. πολύ καλή κατάσταση
Εικόνα

17. Φόρεμα strapless made in india, ύφασμα σαν τζιν, Νο Μ, από μασχάλη σε μασχάλη 38-55 εκ, μάκρος 60 εκ. Το λάστιχο στο στήθος είναι λίγο χαλαρό, οπότε θα έλεγα ότι θα κάνει καλύτερα για L, με απόσταση από μασχάλη σε μασχάλη πάνω από 45 εκ.
Εικόνα

18. Πολύ όμορφο φόρεμα TOI & MOI, χρώμα electric, Νο S εφαρμοστό, κάνει και για Μ, με ανοιχτή πλάτη. από μασχάλη σε μασχάλη 40 εκ. Μάκρος από τον ώμο μέχρι κάτω 80 εκ. (μέχρι πάνω από το γόνατο για ύψος περίπου 1,65). Σε άριστη κατάσταση.
Μπροστά:
Εικόνα
Πίσω:
Εικόνα

19. Πολύ όμορφο λαχανί μπλουζάκι 94% viscose, 6% elastan, Νο S-M, από μασχάλη σε μασχάλη 40 εκ. Σε άριστη κατάσταση
Εικόνα

20. Μου το δώσανε για να το χαρίσω. Δεν ξέρω αν είναι strapless ή φούστα. Μάλλον και τα δύο. TOI & MOI Νο Μ, 100% βαμβακερό, Φάρδος, 35-45 εκ. Μάκρος 45 εκ. Σε άριστη κατάσταση.
Εικόνα Εικόνα

21. Και αυτό μου το δώσανε. Ζακετάκι μάλλον παιδικό No L, 100% βαμβακερό σε άριστη κατάσταση. Νομίζω κάνει και για S γυναικείο.
Εικόνα

22. Και αυτό μου το δώσανε. Μπλουζάκι παιδικό - εφηβικό Νο 40, από μασχάλη σε μασχάλη 40 εκ. Σε άριστη κατάσταση
Εικόνα

23. Μπλουζάκι εφηβικό αμάνικο με σκισίματα στο πλάι, one size. Σε μέτρια κατάσταση.
Εικόνα

24. Μπλουζάκι αμάνικο εφηβικό TALLY WEIJL Νο L. Από μασχάλη σε μασχάλη 44 εκ. Σε καλή κατάσταση.
Εικόνα

25. Απλό βαμβακερό 100% τιραντάκι fora Νο S-M. Από μασχάλη σε μασχάλη 40-44 εκ. σε καλή κατάσταση
Εικόνα

26. Όμορφο μπλουζάκι χρώμα βεραμάν fora. 97% viscose, 35 elastan. Από μασχάλη σε μασχάλη 40 εκ. ελαστικό Σε καλή κατάσταση.
Εικόνα

27. Όμορφο μπλουζάκι μαύρο street one No 38 βαμβακερό. Από μασχάλη σε Μασχάλη 38 εκ. Σε άριστη κατάσταση.
Εικόνα

28. Όμορφο τιραντάκι miracles Νο Μ. 100% βαμβακερό. Από μασχάλη σε μασχάλη 38 εκ. Σε καλή κατάσταση.
Εικόνα

29. Πολύ όμορφο φόρεμα Vamp Νο Μ. 100% βαμβακερό. Από μασχάλη σε μασχάλη 42 εκ. Σε καλή κατάσταση.
Εικόνα

30. Απλό μπλουζάκι κόκκινο βαμβακερό. Νο S-M. Από μασχάλη σε μασχάλη 38 εκ. Δίνεται χωρίς ευχαριστώ
Εικόνα

31. Πολύ όμορφο τιραντάκι attrativo βαμβακερό. Λέει Νο Μ, αλλά είναι S. Για μικρό στήθος. Από Μασχάλη σε μασχάλη 38 εκ. Πολύ φορεμένο. Έχει ένα σκισιματάκι πίσω κάτω από το τιραντάκι που νομίζω ότι φτιάχνεται εύκολα. Δίνεται χωρίς ευχαριστώ.
Εικόνα

32. Όμορφο τιραντάκι Νο Μ βαμβακέρο. Όμως είναι πολύ φορεμένο και έχει φθορές. Μπορεί να φορεθεί και σαν μπιτζάμα. Δίνεται χωρίς ευχαριστώ.
Εικόνα

33. Σορτσάκι τζίν Miss Denim Νο 28, μέση 40 εκ. σε καλή κατάσταση
Μπρός:
Εικόνα

Πίσω:
Εικόνα

34. Σορτς λευκό AGGRESSIVE No 38. Έχει ελαστικότητα, μέση 40-45, μέτρια κατάσταση. Θέλει πλύσιμο. Δυστυχώς δεν προλαβαίνω αυτόν τον καιρό.
Εικόνα
(Σημείωση: δεν είναι τόσο βρόμικο όσο φαίνεται στην φωτογραφία, απλά η φωτογραφία βγήκε κατά λάθος πολύ σκούρη)

35. Πολύ όμορφη τζιν φούστα, αρκετά μίνι, μέση 40, μάκρος 29, σε καλή κατάσταση
Μπρος:
Εικόνα

Πίσω:
Εικόνα

36. Παντελόνι εφηβικό υφασμάτινο, χρώμα electric, Νο 27, Μέση 36-40, έχει λίγη ελαστικότητα. Από καβάλο μέχρι κάτω 72 εκ.
Μέτρια κατάσταση. Έχει κάποια λεκεδάκια, τα οποία πιστεύω ότι θα βγούν με το πλύσιμο.
Εικόνα
Εικόνα

37. Φούστα σορτς TALLY WEIJL Νο40, μέση 33-46 εκ. γιατί έχει μεγάλη ελαστικότητα, σε άριστη κατάσταση

Εικόνα

38. Σορτσάκι όλο δανδέλα με εσωτερική σατέν επένδυση, χρώμα μπεζ-σομόν δεν γράφει Νο γιατί σκίστηκε η ετικέττα. Μέση 40 εκ. Μάκρος περίπου 30 εκ.

Εικόνα


Έχω λογαριασμό σε Πειραιώς, Eurobank και Alpha Bank. Δυστυχώς δεν έχω στην Εθνική.

Μπορεί να καθυστερήσω λίγο την αποστολή
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Αυτόν τον λογαριασμό τον διαχειριζόμαστε μαζί με τον άντρα μου και κάποιες φορές απαντάει αυτός.


Άβαταρ μέλους
christitzav
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 11341
Εγγραφή: 16 Μάιος 2012, 20:04
Νομός κατοικίας: Ν. Τρικάλων
Δήμος - Κοινότητα: Τρικάλων
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Τρίκαλα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Πολλά Γυναικεία - Εφηβικά Ρούχα - Συγκεντρωτική

Δημοσίευση από christitzav » 04 Οκτ 2016, 12:06

Καλησπέρα., πολύ όμορφα όλα!
Θέλω να σου ζητήσω κάποια για 'μένα και την κόρη μου. Θα σου τα γράψω με σειρά προτίμησης: 12, 1, 20, 37, 17, 38
Ευχαριστώ πολύ, καλή συνέχεια :-D
ΖΗΤΑΩ
Φρυγανιέρα

έχω web banking την ΕΘΝΙΚΗ

Εδω υπολογισμός κόστους δεμάτων ΕΛΤΑ


μου οφείλει:
Sotos_ster 0,80€ dim-nik 0,30€

ωφείλω σε:
alikigr 3,60€ (ή κατάθεση σε Εθνική)
nesserim 2,60€ Μποτάκια No.37(ή κατάθεση σε Εθνική)
eli5avet 1,90€ + ένα πράσινο στυλό!!!


*~*~*~*~*~*~* ΔΕΝ ΧΑΡΙΖΩ: *~*~*~*~*~*~*
ΣΕ ΝΕΑ ΜΕΛΗ & ΜΕΛΗ ΜΕ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

xarelle66
Diamond Member
Diamond Member
73 73
Δημοσιεύσεις: 709
Εγγραφή: 28 Αύγ 2011, 16:59
Νομός κατοικίας: Ν. Πέλλας
Δήμος - Κοινότητα: Γιαννιτσών
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Πολλά Γυναικεία - Εφηβικά Ρούχα - Συγκεντρωτική

Δημοσίευση από xarelle66 » 05 Οκτ 2016, 08:37

Χριστίνα Τζαβαλιά έγραψε:Καλησπέρα., πολύ όμορφα όλα!
Θέλω να σου ζητήσω κάποια για 'μένα και την κόρη μου. Θα σου τα γράψω με σειρά προτίμησης: 12, 1, 20, 37, 17, 38
Ευχαριστώ πολύ, καλή συνέχεια :-D
Ευχαρίστως σας τα χαρίζω όλα όσα ζητήσατε. Αν σας άρεσαν και άλλα μπορείτε να ζητήσετε όσα θέλετε, δεν υπάρχει πρόβλημα.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Αυτόν τον λογαριασμό τον διαχειριζόμαστε μαζί με τον άντρα μου και κάποιες φορές απαντάει αυτός.

Άβαταρ μέλους
christitzav
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 11341
Εγγραφή: 16 Μάιος 2012, 20:04
Νομός κατοικίας: Ν. Τρικάλων
Δήμος - Κοινότητα: Τρικάλων
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Τρίκαλα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Πολλά Γυναικεία - Εφηβικά Ρούχα - Συγκεντρωτική

Δημοσίευση από christitzav » 05 Οκτ 2016, 10:15

xarelle66 έγραψε:
Χριστίνα Τζαβαλιά έγραψε:Καλησπέρα., πολύ όμορφα όλα!
Θέλω να σου ζητήσω κάποια για 'μένα και την κόρη μου. Θα σου τα γράψω με σειρά προτίμησης: 12, 1, 20, 37, 17, 38
Ευχαριστώ πολύ, καλή συνέχεια :-D
Ευχαρίστως σας τα χαρίζω όλα όσα ζητήσατε. Αν σας άρεσαν και άλλα μπορείτε να ζητήσετε όσα θέλετε, δεν υπάρχει πρόβλημα.
Όχι αγάπη μου, αρκούν αυτά.... Και πολλά νομίζω είναι! Στείλε μου πμ σε παρακαλώ με λογαριασμό.
Ευχαριστώ, την καλημέρα μου
ΖΗΤΑΩ
Φρυγανιέρα

έχω web banking την ΕΘΝΙΚΗ

Εδω υπολογισμός κόστους δεμάτων ΕΛΤΑ


μου οφείλει:
Sotos_ster 0,80€ dim-nik 0,30€

ωφείλω σε:
alikigr 3,60€ (ή κατάθεση σε Εθνική)
nesserim 2,60€ Μποτάκια No.37(ή κατάθεση σε Εθνική)
eli5avet 1,90€ + ένα πράσινο στυλό!!!


*~*~*~*~*~*~* ΔΕΝ ΧΑΡΙΖΩ: *~*~*~*~*~*~*
ΣΕ ΝΕΑ ΜΕΛΗ & ΜΕΛΗ ΜΕ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

xarelle66
Diamond Member
Diamond Member
73 73
Δημοσιεύσεις: 709
Εγγραφή: 28 Αύγ 2011, 16:59
Νομός κατοικίας: Ν. Πέλλας
Δήμος - Κοινότητα: Γιαννιτσών
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Πολλά Γυναικεία - Εφηβικά Ρούχα - Συγκεντρωτική

Δημοσίευση από xarelle66 » 05 Οκτ 2016, 10:19

Χριστίνα Τζαβαλιά έγραψε:
xarelle66 έγραψε:
Χριστίνα Τζαβαλιά έγραψε:Καλησπέρα., πολύ όμορφα όλα!
Θέλω να σου ζητήσω κάποια για 'μένα και την κόρη μου. Θα σου τα γράψω με σειρά προτίμησης: 12, 1, 20, 37, 17, 38
Ευχαριστώ πολύ, καλή συνέχεια :-D
Ευχαρίστως σας τα χαρίζω όλα όσα ζητήσατε. Αν σας άρεσαν και άλλα μπορείτε να ζητήσετε όσα θέλετε, δεν υπάρχει πρόβλημα.
Όχι αγάπη μου, αρκούν αυτά.... Και πολλά νομίζω είναι! Στείλε μου πμ σε παρακαλώ με λογαριασμό.
Ευχαριστώ, την καλημέρα μου
Νάσαι καλά. Στέλνω πμ
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Αυτόν τον λογαριασμό τον διαχειριζόμαστε μαζί με τον άντρα μου και κάποιες φορές απαντάει αυτός.

Άβαταρ μέλους
christitzav
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 11341
Εγγραφή: 16 Μάιος 2012, 20:04
Νομός κατοικίας: Ν. Τρικάλων
Δήμος - Κοινότητα: Τρικάλων
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Τρίκαλα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Πολλά Γυναικεία - Εφηβικά Ρούχα - Συγκεντρωτική

Δημοσίευση από christitzav » 07 Οκτ 2016, 13:20

η κατάθεση έγινε, απο μέλος που μου όφειλε (αλλά αυτό δεν έχει καμία σημασία)
έχω στείλει σε πμ το αποδεικτικό
ευχαριστώ, καλό ΣΚ!
ΖΗΤΑΩ
Φρυγανιέρα

έχω web banking την ΕΘΝΙΚΗ

Εδω υπολογισμός κόστους δεμάτων ΕΛΤΑ


μου οφείλει:
Sotos_ster 0,80€ dim-nik 0,30€

ωφείλω σε:
alikigr 3,60€ (ή κατάθεση σε Εθνική)
nesserim 2,60€ Μποτάκια No.37(ή κατάθεση σε Εθνική)
eli5avet 1,90€ + ένα πράσινο στυλό!!!


*~*~*~*~*~*~* ΔΕΝ ΧΑΡΙΖΩ: *~*~*~*~*~*~*
ΣΕ ΝΕΑ ΜΕΛΗ & ΜΕΛΗ ΜΕ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Άβαταρ μέλους
cookie78
Περιορισμένο μελος (σοβαρά παραπτώματα)
Δημοσιεύσεις: 1200
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2014, 17:50
Νομός κατοικίας: Ν. Αργολίδας
Δήμος - Κοινότητα: Άργους Αργολίδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Πολλά Γυναικεία - Εφηβικά Ρούχα - Συγκεντρωτική

Δημοσίευση από cookie78 » 07 Οκτ 2016, 20:14

Μ'αρέσουν πολύ (κατά σειρά προτεραιότητας) 33,34,6,17,13,4,26 κ 9 ευχαριστώ πολύ! :)
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

-------------------------------------------------------
Στα περιορισμένα μέλη ώσπου να απαντήσει/τακτοποιήσει επιτέλους τις εκκρεμότητες στα
viewtopic.php?f=196&t=158862
viewtopic.php?f=196&t=164099

xarelle66
Diamond Member
Diamond Member
73 73
Δημοσιεύσεις: 709
Εγγραφή: 28 Αύγ 2011, 16:59
Νομός κατοικίας: Ν. Πέλλας
Δήμος - Κοινότητα: Γιαννιτσών
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Πολλά Γυναικεία - Εφηβικά Ρούχα - Συγκεντρωτική

Δημοσίευση από xarelle66 » 09 Οκτ 2016, 21:08

cookie78 έγραψε:Μ'αρέσουν πολύ (κατά σειρά προτεραιότητας) 33,34,6,17,13,4,26 κ 9 ευχαριστώ πολύ! :)
Πολύ ευχαρίστως σας τα χαρίζω όλα όσα ζητάτε, εκτός από το 17, που ήδη το έχω χαρίσει στο προηγούμενο μέλος.

Στείλτε μου πμ για να μου πείτε σε ποια τράπεζα μπορείτε να κάνετε κατάθεση, για να σας δώσω αριθμό λογαριασμού
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Αυτόν τον λογαριασμό τον διαχειριζόμαστε μαζί με τον άντρα μου και κάποιες φορές απαντάει αυτός.

Άβαταρ μέλους
cookie78
Περιορισμένο μελος (σοβαρά παραπτώματα)
Δημοσιεύσεις: 1200
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2014, 17:50
Νομός κατοικίας: Ν. Αργολίδας
Δήμος - Κοινότητα: Άργους Αργολίδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Πολλά Γυναικεία - Εφηβικά Ρούχα - Συγκεντρωτική

Δημοσίευση από cookie78 » 10 Οκτ 2016, 02:40

xarelle66 έγραψε:
cookie78 έγραψε:Μ'αρέσουν πολύ (κατά σειρά προτεραιότητας) 33,34,6,17,13,4,26 κ 9 ευχαριστώ πολύ! :)
Πολύ ευχαρίστως σας τα χαρίζω όλα όσα ζητάτε, εκτός από το 17, που ήδη το έχω χαρίσει στο προηγούμενο μέλος.

Στείλτε μου πμ για να μου πείτε σε ποια τράπεζα μπορείτε να κάνετε κατάθεση, για να σας δώσω αριθμό λογαριασμού
ευχαριστώ πολύ!!!! :D
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

-------------------------------------------------------
Στα περιορισμένα μέλη ώσπου να απαντήσει/τακτοποιήσει επιτέλους τις εκκρεμότητες στα
viewtopic.php?f=196&t=158862
viewtopic.php?f=196&t=164099

xarelle66
Diamond Member
Diamond Member
73 73
Δημοσιεύσεις: 709
Εγγραφή: 28 Αύγ 2011, 16:59
Νομός κατοικίας: Ν. Πέλλας
Δήμος - Κοινότητα: Γιαννιτσών
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Πολλά Γυναικεία - Εφηβικά Ρούχα - Συγκεντρωτική

Δημοσίευση από xarelle66 » 10 Οκτ 2016, 10:58

Χριστίνα Τζαβαλιά έγραψε:η κατάθεση έγινε, απο μέλος που μου όφειλε (αλλά αυτό δεν έχει καμία σημασία)
έχω στείλει σε πμ το αποδεικτικό
ευχαριστώ, καλό ΣΚ!
Έφυγε το δεματάκι

CP191824311GR
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Αυτόν τον λογαριασμό τον διαχειριζόμαστε μαζί με τον άντρα μου και κάποιες φορές απαντάει αυτός.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΠΕΛΛΑΣ (Κλειστές Αγγελίες)”