[ΕΚΛΕΙΣΕ] ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ

Αγγελίες που έχουν κλείσει. Μην ζητάτε απο αυτές !
Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
haioka
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3641
Εγγραφή: 23 Δεκ 2008, 16:51
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περιστερίου Αττικής
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XXL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ

Δημοσίευση από haioka » 06 Ιαν 2018, 18:25

καταρχην καλη χρονια.
δε ξερω γιατι αλλα ειναι 2η φορα που με ΄΄βαζεις΄΄ στο τακο.... οκ δεκτο εσυ εισαι συντονιστης κ κανεις οτι θες.
δε παραλαβαν το πλυντηριο απο οτι μου ειπαν δε εχω διαβασει μυνηματα σου.
εμεις (πολλοι απο μας δλδ) εξυπηρετουμε κ αλλους να ξερεις.... οχι οτι σας νοιαζει κ καλα κανετε κ δε το λεω ειρωνικα.
τεσπα καντε οτι θελετε.
καλη χρονια
ΥΓ ΜΑΚΑΡΙ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΖΗΤΗΣΑ ΤΗΝ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΤΩΝ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΩΝ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ''ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΙ'' ΚΑΙ ''ΖΗΛΟΦΘΟΝΕΣ''
αν δεχεστε κριτικη αλλοιως να το σβησω απο το ποστ για να μην παρεξηγειθειτε που με την ελευθερια λογου της δημοκρατιας που λεμε οτι ζουμε χρησιμοποιω και με μπαναρετε κανα μηνα ....
ΥΓ2 μη μου πεις που κ ποτε γιατι δε ειμαι 2-3 χρονια μελος για να καθομαι να ψαχνω τι κ πως . εσεισ ξερετε καλα τα διαφορα μελη αλλα συμπεριφερεστε σαν αυτους που πιανουν τον καθε τυπο στο βουνο με μεζεμενη ριγανη ταχα οτι χαλαει το δασος κ την χαριζουν στον καθε υπουργο κτλ κτλ.


haioka
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3641
Εγγραφή: 23 Δεκ 2008, 16:51
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περιστερίου Αττικής
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XXL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ

Δημοσίευση από haioka » 06 Ιαν 2018, 18:29

αμα το κολλημα σου ειναι το ευχαριστω να το βαλω κ ας μην πηρα κατι....

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39411
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ

Δημοσίευση από polvar » 06 Ιαν 2018, 22:05

Να μάθετε να είστε τυπικός!
Δεν κοστίζει τίποτε το να απαντήσετε
Το ότι είστε τόσα χρόνια μέλος δεν δικαιολογεί το να σας μεταχειριζόμαστε ευνοϊκά, το αντίθετο μάλιστα, δεν θα έπρεπε να μας "παιδεύετε" για το απλούστερο όλων: το να ενημερώνετε μονος σας τις αγγελίες όπου συμμετέχετε ή να απαντάτε ευθέως στις ερωτήσεις
Υπέβαλλα δημόσιο ερώτημα στις 19 Σεπτεμβρίου. Εκτοτε δεν ξανασυνδεθήκατε; Συνδεθηκατε και μάλιστα αρκετες φορές
Υπέβαλλε και η συντονίστρια ερώτημα 2 μήνες μετά. Και πάλι ξανασυνδεθηκατε
Εξαιτίας της μη απάντησης σκέφτηκα ότι μπορεί να μην είδατε τις ερωτήσεις στην αγγελία και έστειλα και 2 πμ, ορίστε τα screenshots:
Εικόνα
Εικόνα
To γιατί λέτε οτι δεν τα είδατε ενώ σε μένα φαίνονται αναγνωσμένα, αφορά μόνο εσάς

Η αδιαφορία απάντησης είναι αυτό που "σκοτώνει", ιδιαίτερα από ένα παλιό μέλος που υποτιθεται ότι γνωρίζει τη διαδικασία
Δεν έχω λόγο να σας βγάλω στο "ντάκο" αλλα αν επαναληφθεί αυτή η συμπεριφορά να είστε σίγουρος ότι θα το κάνω
Τέλος . τι να το κάνω το να βάλετε το 'ευχαριστώ' για κάτι που δεν πήρατε;
Δεν με αμοίβει εμένα σε κάτι ούτε με ωφελει
Οσο για τη φορά που λέτε ότι ζητήσατε βοήθεια και δεν επέδειξα (;) τον ίδιο ζήλο, δεν θυμάμαι κάτι
Και δεν συνηθίζω να είμαι διπρόσωπος, αυτό μπορούν να το βεβαιώσουν και άλλα μέλη οτι ειμαι το ίδιο αυστηρός με όλους που κάνουν το ίδιο παράπτωμα. Και ζηλοφθων δεν είμαι, από πού προκύπτει αυτό; Πόσο μάλλον για κάποιον που ούτε καν γνωρίζω. Λάθος λέξη χρησιμοποιήσατε

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ (Κλειστές Αγγελίες)”