[ΧΑΡΙΖΩ] Ευχετηριες καρτες 16Χ16 cm

Αγγελίες που έχουν κλείσει. Μην ζητάτε απο αυτές !

Συντονιστής: polvar

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
morfo212
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 11195
Εγγραφή: 05 Ιαν 2010, 16:53
Νομός κατοικίας: Ν. Λέσβου
Δήμος - Κοινότητα: Μυτιλήνης Λέσβου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Ευχετηριες καρτες 16Χ16 cm

Δημοσίευση από morfo212 » 18 Μάιος 2017, 11:10

Aliki1984 έγραψε:
10 Νοέμ 2016, 13:38
Καλησπερα! Οπως τακτοποιουσα τις καρτποσταλ μου βρηκα το δεμα που μου ειχες στειλει!! Και κοιτωντας τα στατιστικα μου ειδα πως δεν ειχα βαλει ευχαριστώ για τις καρτες αυτες!!
Χιλια συγνωμη για την καθυστέρηση... το ειχα ξεχασει τελειως!!!!
Είχες ζητήσει από αυτή την αγγελία κάρτες;;; Δε βλέπω κάτι τέτοιο
:mm: :mm: :mm:
Μήπως το μέλος σου τις έβαλε λόγω συλλογής;;
Έχω E- BANKING στις τράπεζες Αγροτική- Πειραιώς ,Αλφα, Eurobank και Εθνική.Όταν μου καταθέτετε παρακαλώ να γράφετε το username σας και όταν με ενημερώνετε για την κατάθεση να μου στέλνετε και τη δ/νση σας μαζί γιατί δεν κρατάω παλιά μηνύματα και διευθύνσεις. Ζητάω μαύρες μπαλαρίνες ή άλλου χρώματοςΧαρίζω κηραλοιφές με βαλσαμόλαδο και μαστίχα Χίου ιδανική για δερματικές παθήσεις επίσης χαρίζω κηραλοιφές με βάλσαμο, τζίντζερ και κανέλα για μυϊκούς πόνους και άλλα πολλά ρίξτε μια ματιά ΕΔΩ!!!
Ας προσπαθήσουμε όλοι μαζί για ένα νέο xariseto.

Άβαταρ μέλους
Aliki1984
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 2780
Εγγραφή: 30 Μαρ 2014, 01:22
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζωγράφου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Ευχετηριες καρτες 16Χ16 cm

Δημοσίευση από Aliki1984 » 18 Μάιος 2017, 13:20

morfo212 έγραψε:
18 Μάιος 2017, 11:10
Aliki1984 έγραψε:
10 Νοέμ 2016, 13:38
Καλησπερα! Οπως τακτοποιουσα τις καρτποσταλ μου βρηκα το δεμα που μου ειχες στειλει!! Και κοιτωντας τα στατιστικα μου ειδα πως δεν ειχα βαλει ευχαριστώ για τις καρτες αυτες!!
Χιλια συγνωμη για την καθυστέρηση... το ειχα ξεχασει τελειως!!!!
Είχες ζητήσει από αυτή την αγγελία κάρτες;;; Δε βλέπω κάτι τέτοιο
:mm: :mm: :mm:
Μήπως το μέλος σου τις έβαλε λόγω συλλογής;;
Καλησπερα! Ειχαμε συνεννοηθει μεσω μηνυματος (αν θυμαμαι καλα γιατι παει πολυς καιρος) . Ειχα παρει κατι απο αλλη αγγελια του και τα εστειλε ολα μαζι ! (Αλλα δυστυχως δεν μπορω να θυμηθω ποια αγγελια ηταν και ποτε)
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Εδώ οι συλλογές μου με νομίσματα, γραμματόσημα, αλληλογραφίες, κάρτες, κτλ

Προτιμώ το ταχυδρομείο λόγω φορτωμένου προγράμματος.
Έχω Πειραιώς. Μπορώ και Εθνική, αλλά πρέπει να βάλω άλλον.
Αν δείτε καθυστερώ κάποια αποστολή ή κατάθεση, σημαίνει το ξέχασα! Σας παρακαλώ στείλτε μου ένα πμ να μου το θυμίσετε! 'Ενα μυαλό είναι αυτό!
(να στείλω πιατάκι μπλε στο μέλος olem)
Κατά καιρους [απαγορευετε η πωληση] καποια πραγματα σε διαφορες σελιδες (χειροποίητα ή 2ο χερι ρουχα μου και παπουτσια)

morfo212
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 11195
Εγγραφή: 05 Ιαν 2010, 16:53
Νομός κατοικίας: Ν. Λέσβου
Δήμος - Κοινότητα: Μυτιλήνης Λέσβου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Ευχετηριες καρτες 16Χ16 cm

Δημοσίευση από morfo212 » 18 Μάιος 2017, 13:43

Aliki1984 έγραψε:
18 Μάιος 2017, 13:20
........
Καλησπερα! Ειχαμε συνεννοηθει μεσω μηνυματος (αν θυμαμαι καλα γιατι παει πολυς καιρος) . Ειχα παρει κατι απο αλλη αγγελια του και τα εστειλε ολα μαζι ! (Αλλα δυστυχως δεν μπορω να θυμηθω ποια αγγελια ηταν και ποτε)
[/quote]
Τη βρήκα την αγγελία και έγραφες ότι λόγω στατιστικών δεν σου επιτρέπεται να ζητήσεις...
Aliki1984 έγραψε:
18 Μαρ 2016, 22:50
ΓΙΩΡΓΟΣ1963 έγραψε:
Aliki1984 έγραψε:Δηλώνω ενδιαφέρον για ένα τεμάχιο απ' όλες! Έχω συλλογή με ευχετήριες κάρτες, έχω και κάποιες καρτποσταλ από διακοπές, λέω να τις κάνω μια συλλογή ευρύτερου θέματος!
Καλησπερα . Ωσπου να περασει το 24ωρο , ριξτε μια ματια εδω : viewtopic.php?f=72&t=141913 αν σας ενδιαφερει κατι θα ειναι διαθεσιμες συντομα.
Γειά σας και πάλι! Τις έχω δει αυτές αλλά τα στατιστικά μου δεν μου επιτρέπουν να ζητήσω κι από κει... Γι' αυτό εκδήλωσα εδώ ενδιαφέρον επειδή ο αριθμός είναι πιο μεγάλος.
Οπότε μάλλον πρέπει να αφαιρέσεις το ευχαριστώ!
Έχω E- BANKING στις τράπεζες Αγροτική- Πειραιώς ,Αλφα, Eurobank και Εθνική.Όταν μου καταθέτετε παρακαλώ να γράφετε το username σας και όταν με ενημερώνετε για την κατάθεση να μου στέλνετε και τη δ/νση σας μαζί γιατί δεν κρατάω παλιά μηνύματα και διευθύνσεις. Ζητάω μαύρες μπαλαρίνες ή άλλου χρώματοςΧαρίζω κηραλοιφές με βαλσαμόλαδο και μαστίχα Χίου ιδανική για δερματικές παθήσεις επίσης χαρίζω κηραλοιφές με βάλσαμο, τζίντζερ και κανέλα για μυϊκούς πόνους και άλλα πολλά ρίξτε μια ματιά ΕΔΩ!!!
Ας προσπαθήσουμε όλοι μαζί για ένα νέο xariseto.

Άβαταρ μέλους
Aliki1984
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 2780
Εγγραφή: 30 Μαρ 2014, 01:22
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζωγράφου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Ευχετηριες καρτες 16Χ16 cm

Δημοσίευση από Aliki1984 » 18 Μάιος 2017, 13:48

morfo212 έγραψε:
18 Μάιος 2017, 13:43
Aliki1984 έγραψε:
18 Μάιος 2017, 13:20
........
Καλησπερα! Ειχαμε συνεννοηθει μεσω μηνυματος (αν θυμαμαι καλα γιατι παει πολυς καιρος) . Ειχα παρει κατι απο αλλη αγγελια του και τα εστειλε ολα μαζι ! (Αλλα δυστυχως δεν μπορω να θυμηθω ποια αγγελια ηταν και ποτε)
Τη βρήκα την αγγελία και έγραφες ότι λόγω στατιστικών δεν σου επιτρέπεται να ζητήσεις...
Aliki1984 έγραψε:
18 Μαρ 2016, 22:50
ΓΙΩΡΓΟΣ1963 έγραψε:
Aliki1984 έγραψε:Δηλώνω ενδιαφέρον για ένα τεμάχιο απ' όλες! Έχω συλλογή με ευχετήριες κάρτες, έχω και κάποιες καρτποσταλ από διακοπές, λέω να τις κάνω μια συλλογή ευρύτερου θέματος!
Καλησπερα . Ωσπου να περασει το 24ωρο , ριξτε μια ματια εδω : viewtopic.php?f=72&t=141913 αν σας ενδιαφερει κατι θα ειναι διαθεσιμες συντομα.
Γειά σας και πάλι! Τις έχω δει αυτές αλλά τα στατιστικά μου δεν μου επιτρέπουν να ζητήσω κι από κει... Γι' αυτό εκδήλωσα εδώ ενδιαφέρον επειδή ο αριθμός είναι πιο μεγάλος.
Οπότε μάλλον πρέπει να αφαιρέσεις το ευχαριστώ!
[/quote]

Α! Ναι! Αλλα αφου τελικα τις πηρα, δεν επρεπε να το βαλω? :mm:
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Εδώ οι συλλογές μου με νομίσματα, γραμματόσημα, αλληλογραφίες, κάρτες, κτλ

Προτιμώ το ταχυδρομείο λόγω φορτωμένου προγράμματος.
Έχω Πειραιώς. Μπορώ και Εθνική, αλλά πρέπει να βάλω άλλον.
Αν δείτε καθυστερώ κάποια αποστολή ή κατάθεση, σημαίνει το ξέχασα! Σας παρακαλώ στείλτε μου ένα πμ να μου το θυμίσετε! 'Ενα μυαλό είναι αυτό!
(να στείλω πιατάκι μπλε στο μέλος olem)
Κατά καιρους [απαγορευετε η πωληση] καποια πραγματα σε διαφορες σελιδες (χειροποίητα ή 2ο χερι ρουχα μου και παπουτσια)

morfo212
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 11195
Εγγραφή: 05 Ιαν 2010, 16:53
Νομός κατοικίας: Ν. Λέσβου
Δήμος - Κοινότητα: Μυτιλήνης Λέσβου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Ευχετηριες καρτες 16Χ16 cm

Δημοσίευση από morfo212 » 18 Μάιος 2017, 21:45

Όχι, σου τις έβαλε παρόλο που δεν τις ζήτησες προφανώς επειδή έχεις τη συλλογή.
Έχω E- BANKING στις τράπεζες Αγροτική- Πειραιώς ,Αλφα, Eurobank και Εθνική.Όταν μου καταθέτετε παρακαλώ να γράφετε το username σας και όταν με ενημερώνετε για την κατάθεση να μου στέλνετε και τη δ/νση σας μαζί γιατί δεν κρατάω παλιά μηνύματα και διευθύνσεις. Ζητάω μαύρες μπαλαρίνες ή άλλου χρώματοςΧαρίζω κηραλοιφές με βαλσαμόλαδο και μαστίχα Χίου ιδανική για δερματικές παθήσεις επίσης χαρίζω κηραλοιφές με βάλσαμο, τζίντζερ και κανέλα για μυϊκούς πόνους και άλλα πολλά ρίξτε μια ματιά ΕΔΩ!!!
Ας προσπαθήσουμε όλοι μαζί για ένα νέο xariseto.

Άβαταρ μέλους
Aliki1984
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 2780
Εγγραφή: 30 Μαρ 2014, 01:22
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζωγράφου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Ευχετηριες καρτες 16Χ16 cm

Δημοσίευση από Aliki1984 » 18 Μάιος 2017, 23:12

Οκ! Το αφαιρω λοιπον!!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Εδώ οι συλλογές μου με νομίσματα, γραμματόσημα, αλληλογραφίες, κάρτες, κτλ

Προτιμώ το ταχυδρομείο λόγω φορτωμένου προγράμματος.
Έχω Πειραιώς. Μπορώ και Εθνική, αλλά πρέπει να βάλω άλλον.
Αν δείτε καθυστερώ κάποια αποστολή ή κατάθεση, σημαίνει το ξέχασα! Σας παρακαλώ στείλτε μου ένα πμ να μου το θυμίσετε! 'Ενα μυαλό είναι αυτό!
(να στείλω πιατάκι μπλε στο μέλος olem)
Κατά καιρους [απαγορευετε η πωληση] καποια πραγματα σε διαφορες σελιδες (χειροποίητα ή 2ο χερι ρουχα μου και παπουτσια)

morfo212
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 11195
Εγγραφή: 05 Ιαν 2010, 16:53
Νομός κατοικίας: Ν. Λέσβου
Δήμος - Κοινότητα: Μυτιλήνης Λέσβου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Ευχετηριες καρτες 16Χ16 cm

Δημοσίευση από morfo212 » 19 Μάιος 2017, 07:28

Η αγγελία πάει στο αρχείο λόγω μη ανταπόκρισης του αγγελιοδότη.
Αν θελήσει να επανέλθει να στείλει πμ σε μένα ή να γράψει στο Εδώ βοήθεια
Έχω E- BANKING στις τράπεζες Αγροτική- Πειραιώς ,Αλφα, Eurobank και Εθνική.Όταν μου καταθέτετε παρακαλώ να γράφετε το username σας και όταν με ενημερώνετε για την κατάθεση να μου στέλνετε και τη δ/νση σας μαζί γιατί δεν κρατάω παλιά μηνύματα και διευθύνσεις. Ζητάω μαύρες μπαλαρίνες ή άλλου χρώματοςΧαρίζω κηραλοιφές με βαλσαμόλαδο και μαστίχα Χίου ιδανική για δερματικές παθήσεις επίσης χαρίζω κηραλοιφές με βάλσαμο, τζίντζερ και κανέλα για μυϊκούς πόνους και άλλα πολλά ρίξτε μια ματιά ΕΔΩ!!!
Ας προσπαθήσουμε όλοι μαζί για ένα νέο xariseto.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΑΧΑΙΑΣ (Κλειστές Αγγελίες)”