[ΕΚΛΕΙΣΕ] Υλικά (χάντρες) για να φτιάξετε κοσμήματα

Αγγελίες που έχουν κλείσει. Μην ζητάτε απο αυτές τις αγγελίες.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
sofiaxanthi
Diamond Member
Diamond Member
83 43
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: 12 Αύγ 2012, 16:53
Νομός κατοικίας: Ν. Ξάνθης
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Κυδωνίας Χανίων
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Υλικά (χάντρες) για να φτιάξετε κοσμήματα

Δημοσίευση από sofiaxanthi » 30 Αύγ 2013, 17:26

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sofiaxanthi την 28 Οκτ 2013, 02:46, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Παρακαλώ όταν εκδηλώνετε ενδιαφέρον να μου στέλνετε και π.μ. για να μην ξεχαστώ!!! Επίσης παρακαλώ όταν μου στέλνετε φακέλους/γραμματόσημα να γράφετε μέσα και το ψευδώνυμο, το ονοματεπώνυμο και ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ τα αντικείμενα που σας ενδιαφέρουν, για να μην γίνονται λάθη. Σε περίπτωση που δεν παραλάβω φάκελο σε 2 βδομάδες, τα πράγματα θα πηγαίνουν στον αμέσως επόμενο ενδιαφερόμενο.
Όταν παραλαμβάνετε αυτό που σας στέλνω να ενημερώνετε στην αγγελία και να πατάτε το κουμπί ευχαριστώ.
Ευχαριστώ!!!!

Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 23540
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 14:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Ενημέρωση αγγελίας

Δημοσίευση από Aria » 24 Σεπ 2013, 14:28

Παρακαλούμε ενημερώστε για την κατάσταση της αγγελίας ή αν έγινε συναλλαγή με μέλος
-Αν θέλετε να κλείσει ακολουθήστε τις οδηγίες στο http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=305&t=28315
-Αν δεν απαντήσετε εντός 15 ημερών θα πάει στο αρχείο!

(Αν την ενημερώνετε ανά 1 μήνα δεν θα βλέπετε αυτό το μήνυμα ενώ θα αυξήσετε την επισκεψιμότητά της)

sofiaxanthi
Diamond Member
Diamond Member
83 43
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: 12 Αύγ 2012, 16:53
Νομός κατοικίας: Ν. Ξάνθης
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Κυδωνίας Χανίων
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Υλικά (χάντρες) για να φτιάξετε κοσμήματα

Δημοσίευση από sofiaxanthi » 24 Σεπ 2013, 17:06

Ισχύουνννννννν
Παρακαλώ όταν εκδηλώνετε ενδιαφέρον να μου στέλνετε και π.μ. για να μην ξεχαστώ!!! Επίσης παρακαλώ όταν μου στέλνετε φακέλους/γραμματόσημα να γράφετε μέσα και το ψευδώνυμο, το ονοματεπώνυμο και ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ τα αντικείμενα που σας ενδιαφέρουν, για να μην γίνονται λάθη. Σε περίπτωση που δεν παραλάβω φάκελο σε 2 βδομάδες, τα πράγματα θα πηγαίνουν στον αμέσως επόμενο ενδιαφερόμενο.
Όταν παραλαμβάνετε αυτό που σας στέλνω να ενημερώνετε στην αγγελία και να πατάτε το κουμπί ευχαριστώ.
Ευχαριστώ!!!!

Άβαταρ μέλους
andromachi
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 12952
Εγγραφή: 09 Απρ 2009, 22:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Καλαμαριάς Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Υλικά (χάντρες) για να φτιάξετε κοσμήματα

Δημοσίευση από andromachi » 25 Σεπ 2013, 13:05

Να σας ζητήσω και από εδώ τις μεγάλες άσπρες, που είναι σαν μαργαριτάρια, για να μου τις στείλετε μαζί με τις υπόλοιπες?
Ευχαριστώ, Ανδρομάχη.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Έχω 3 εμβολιασμένες γάτες, οπότε, θα βρείτε τριχούλες στα αντικείμενα που χαρίζω.
Να το έχετε υπ' όψιν σας, αν είστε αλλεργικοί ή αν σιχαίνεστε.


Δεν κάνω αποστολές, πριν μου καταθέσουν, γιατί την έχω πατήσει.
Επίσης δεν χαρίζω, σε όσους χαρίζουν αποκλειστικά χέρι με χέρι, στον τάδε σταθμό, αλλά ζητούν, να πάρουν πράγματα από άλλες πόλεις, μέσω ταχυδρομείου.


Εδώ οι συλλογές μου με γραμματόσημα και μεταλλικά κουτιά και του γιου μου με ρολόγια

sofiaxanthi
Diamond Member
Diamond Member
83 43
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: 12 Αύγ 2012, 16:53
Νομός κατοικίας: Ν. Ξάνθης
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Κυδωνίας Χανίων
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Υλικά (χάντρες) για να φτιάξετε κοσμήματα

Δημοσίευση από sofiaxanthi » 25 Σεπ 2013, 13:24

Στέλνω π.μ.!
Παρακαλώ όταν εκδηλώνετε ενδιαφέρον να μου στέλνετε και π.μ. για να μην ξεχαστώ!!! Επίσης παρακαλώ όταν μου στέλνετε φακέλους/γραμματόσημα να γράφετε μέσα και το ψευδώνυμο, το ονοματεπώνυμο και ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ τα αντικείμενα που σας ενδιαφέρουν, για να μην γίνονται λάθη. Σε περίπτωση που δεν παραλάβω φάκελο σε 2 βδομάδες, τα πράγματα θα πηγαίνουν στον αμέσως επόμενο ενδιαφερόμενο.
Όταν παραλαμβάνετε αυτό που σας στέλνω να ενημερώνετε στην αγγελία και να πατάτε το κουμπί ευχαριστώ.
Ευχαριστώ!!!!

Άβαταρ μέλους
andromachi
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 12952
Εγγραφή: 09 Απρ 2009, 22:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Καλαμαριάς Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Υλικά (χάντρες) για να φτιάξετε κοσμήματα

Δημοσίευση από andromachi » 26 Σεπ 2013, 21:19

Γράψτε λάθος! Θα αποσύρω.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Έχω 3 εμβολιασμένες γάτες, οπότε, θα βρείτε τριχούλες στα αντικείμενα που χαρίζω.
Να το έχετε υπ' όψιν σας, αν είστε αλλεργικοί ή αν σιχαίνεστε.


Δεν κάνω αποστολές, πριν μου καταθέσουν, γιατί την έχω πατήσει.
Επίσης δεν χαρίζω, σε όσους χαρίζουν αποκλειστικά χέρι με χέρι, στον τάδε σταθμό, αλλά ζητούν, να πάρουν πράγματα από άλλες πόλεις, μέσω ταχυδρομείου.


Εδώ οι συλλογές μου με γραμματόσημα και μεταλλικά κουτιά και του γιου μου με ρολόγια

Άβαταρ μέλους
PavlitoRT
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
80 30
Δημοσιεύσεις: 14864
Εγγραφή: 24 Μάιος 2009, 18:51
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευπαλίου Φωκίδας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: M
Τοποθεσία: Περαία
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Ενημέρωση αγγελίας

Δημοσίευση από PavlitoRT » 25 Οκτ 2013, 15:23

Παρακαλούμε ενημερώστε για την κατάσταση της αγγελίας ή αν έγινε συναλλαγή με μέλος
-Αν θέλετε να κλείσει ακολουθήστε τις οδηγίες στο http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=305&t=28315
-Αν δεν απαντήσετε εντός 15 ημερών θα πάει στο αρχείο!

(Αν την ενημερώνετε ανά 1 μήνα δεν θα βλέπετε αυτό το μήνυμα ενώ θα αυξήσετε την επισκεψιμότητά της)

sofiaxanthi
Diamond Member
Diamond Member
83 43
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: 12 Αύγ 2012, 16:53
Νομός κατοικίας: Ν. Ξάνθης
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Κυδωνίας Χανίων
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Υλικά (χάντρες) για να φτιάξετε κοσμήματα

Δημοσίευση από sofiaxanthi » 28 Οκτ 2013, 02:45

Οι χάντρες δόθηκαν εκτός. Η αγγελία κλείνει.
Παρακαλώ όταν εκδηλώνετε ενδιαφέρον να μου στέλνετε και π.μ. για να μην ξεχαστώ!!! Επίσης παρακαλώ όταν μου στέλνετε φακέλους/γραμματόσημα να γράφετε μέσα και το ψευδώνυμο, το ονοματεπώνυμο και ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ τα αντικείμενα που σας ενδιαφέρουν, για να μην γίνονται λάθη. Σε περίπτωση που δεν παραλάβω φάκελο σε 2 βδομάδες, τα πράγματα θα πηγαίνουν στον αμέσως επόμενο ενδιαφερόμενο.
Όταν παραλαμβάνετε αυτό που σας στέλνω να ενημερώνετε στην αγγελία και να πατάτε το κουμπί ευχαριστώ.
Ευχαριστώ!!!!

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ (Κλειστές αγγελίες)”