[ΖΗΤΑΩ] διαμονη εντος νομου ξανθης

Αγγελίες που έχουν κλείσει. Μην ζητάτε απο αυτές τις αγγελίες.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
dora123
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 5310
Εγγραφή: 05 Σεπ 2010, 12:32
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] διαμονη εντος νομου ξανθης

Δημοσίευση από dora123 » 15 Απρ 2015, 06:34

Ζηταω διαμονη εντος νομου Ξανθης ή στα ορια του νομου απο 19/5 εως 30/6, για καποιες καθημερινες που θα εργαζομαι στο νομο. Δε γνωριζω ακομη που ακριβως, οποτε με ενδιαφερει προταση για οποιοδηποτε χωριο ή εντος της πολης της Ξανθης. Το οικημα μπορει να ειναι απο μικρο studio εως μεγαλυτερο διαμερισμα ή μονοκατοικια, αρκει να ειναι επιπλωμενο με εστω κρεβατι και ψυγειο και αρκει να πληρει συνθηκες ασφαλους και υγιεινης διαβιωσης, καθως θα ερθω με τα μωρα μου.
Προτιθεμαι να ανταποδωσω με 1 ευχαριστω ανα βραδυ (θα δουμε πώς θα διευθετηθει αυτο), που θα καλυπτει τη διαμονη και τα παγια εξοδα του σπιτιου (ρευμα-νερο), τα οποια θα ειναι ελαχιστα, καθως πλυντηρια-σιδερωμα-μαγειρεμα, θα τα κανω στο δικο μου σπιτι τα σ/κ. Οι προτασεις σας καλως θα ηταν να συνοδευονται απο φωτογραφια, εδω ή σε πμ
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dora123 την 12 Ιούλ 2015, 02:45, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Πηγαινοέρχομαι και Θεσσαλονίκη


Άβαταρ μέλους
GeorgeF
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7865
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2009, 18:13
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Ενημέρωση αγγελίας

Δημοσίευση από GeorgeF » 11 Ιούλ 2015, 23:01

Παρακαλούμε ενημερώστε για την κατάσταση της αγγελίας
-Αν θέλετε να κλείσει ακολουθήστε τις οδηγίες εδώ
-Αν δεν απαντήσετε εντός 1 μηνός θα πάει στο αρχείο!

(Αν την ενημερώνετε ανά 1 μήνα δεν θα βλέπετε αυτό το μήνυμα ενώ θα αυξήσετε την επισκεψιμότητά της)

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ (Κλειστές αγγελίες)”