[ΕΚΛΕΙΣΕ] Παιχνίδι για σκύλο

Αγγελίες που έχουν κλείσει. Μην ζητάτε απο αυτές τις αγγελίες.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
sofiaxanthi
Diamond Member
Diamond Member
83 43
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: 12 Αύγ 2012, 16:53
Νομός κατοικίας: Ν. Ξάνθης
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Κυδωνίας Χανίων
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Παιχνίδι για σκύλο

Δημοσίευση από sofiaxanthi » 03 Σεπ 2012, 16:05

Αχρησιμοποίητο εντελώς,να που και τα σκυλιά έχουν άποψη και δεν του άρεσε τελικά!!!

http://imageshack.us/photo/my-images/35/dscn4582m.jpg/ (μεταφέρθηκε σε άλλη αγγελία)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sofiaxanthi την 11 Νοέμ 2012, 16:21, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Παρακαλώ όταν εκδηλώνετε ενδιαφέρον να μου στέλνετε και π.μ. για να μην ξεχαστώ!!! Επίσης παρακαλώ όταν μου στέλνετε φακέλους/γραμματόσημα να γράφετε μέσα και το ψευδώνυμο, το ονοματεπώνυμο και ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ τα αντικείμενα που σας ενδιαφέρουν, για να μην γίνονται λάθη. Σε περίπτωση που δεν παραλάβω φάκελο σε 2 βδομάδες, τα πράγματα θα πηγαίνουν στον αμέσως επόμενο ενδιαφερόμενο.
Όταν παραλαμβάνετε αυτό που σας στέλνω να ενημερώνετε στην αγγελία και να πατάτε το κουμπί ευχαριστώ.
Ευχαριστώ!!!!


sofiaxanthi
Diamond Member
Diamond Member
83 43
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: 12 Αύγ 2012, 16:53
Νομός κατοικίας: Ν. Ξάνθης
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Κυδωνίας Χανίων
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: [XAΡΙΖΩ] Παιχνίδι για σκύλο

Δημοσίευση από sofiaxanthi » 15 Οκτ 2012, 09:41

Ισχύει!!!!
Παρακαλώ όταν εκδηλώνετε ενδιαφέρον να μου στέλνετε και π.μ. για να μην ξεχαστώ!!! Επίσης παρακαλώ όταν μου στέλνετε φακέλους/γραμματόσημα να γράφετε μέσα και το ψευδώνυμο, το ονοματεπώνυμο και ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ τα αντικείμενα που σας ενδιαφέρουν, για να μην γίνονται λάθη. Σε περίπτωση που δεν παραλάβω φάκελο σε 2 βδομάδες, τα πράγματα θα πηγαίνουν στον αμέσως επόμενο ενδιαφερόμενο.
Όταν παραλαμβάνετε αυτό που σας στέλνω να ενημερώνετε στην αγγελία και να πατάτε το κουμπί ευχαριστώ.
Ευχαριστώ!!!!

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ (Κλειστές αγγελίες)”