[ΧΑΡΙΖΩ] ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ προσθεσα....

Αγγελίες που έχουν κλείσει. Μην ζητάτε αυτές τις αγγελίες !

Συντονιστής: polvar

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
lizouli86
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 8650
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2010, 18:01
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Αττική,Πειραιάς
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ προσθεσα....

Δημοσίευση από lizouli86 » 18 Ιούλ 2016, 15:01

Καλησπερα σας, παρελαβα αλλα τα παιχνιδακια δεν ειναι στην πελον καλυτερη κατασταση...
Το παιχνιδακι -τηλεφωνο ειναι το μονο που υπολειτουργει εξαρταται τι πληκτρο πατας και με τις ωρες του.


Το βαλιτσακι ειναι σε αθλια κατασταση με τις μπαταριες..

Πιθανον να μην το γνωριζατε και εσεις η ιδια οτι εχουν ανοιξει οι μπαταριες,αλλα οταν τρεξουν τα υγρα της μπαταριας και οξειδωθουν οι επαφες δυσκολα επανερχεται στην αρχικη κατασταση και κατα δευτερον τα υγρα μπαταριας ειναι απο τα πιο επικινδυνα υλικα για να εχει ενα μωρο στα χερια του,μιας και τα βαζει στο στομα,οποτε ακομα και με τον πιο προσεκτικο καθαρισμο μπορει να εχει τυχον υπολλειματα.

Στις φωτογραφιες θα δειτε τι εννοω και μαλιστα το γυρω γυρω πλαισιο ειναι και καθαρισμενο γιατι νομιζα οτι ειχε χυθει καποιος χυμος απο πανω στο καπακι,τα υγρα ειχαν ξεχειλισει,οι βιδες ειναι ακομα λερωμενες απο το καφε υγρο που σας λεω.
13682353_10205547632169292_515372127_o.jpg
13692162_10205547632129291_1561077979_o.jpg
13702255_10205547632249294_405365405_o.jpg
Θεωρω οτι οφειλατε να ενημερωσετε για την λειτουργικοτητα των παιχνιδιων δεν θα τα ειχα ζητησει αν το γνωριζα.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.


Άβαταρ μέλους
madissa
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1391
Εγγραφή: 15 Δεκ 2010, 21:08
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Χαλανδρίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ προσθεσα....

Δημοσίευση από madissa » 18 Ιούλ 2016, 18:28

Παρέλαβα κ ευχαριστώ...
Κάποιες φορές αποστέλλω από κεντρικό κατάστημα ΕΛΤΑ κ κάποιες φορές από πρακτορείο ΕΛΤΑ που είναι κοντά στο σπίτι μου. Από το πρακτορείο δεν μπορώ να κάνω ομαδικές αποστολές ούτε να παραλαμβάνω (προς αποφυγή παρεξηγήσεων).

Μεγαλώνω παιδάκι μόνη κ δεν έχω μεταφορικό μέσο. Αργώ να αποστείλω. Εάν βιάζεστε για κάτι μπορείτε πάντα να παραλαμβάνετε από την περιοχή μου.

Έχω οικόσιτες γάτες. Πιθανόν να βρείτε καμιά τριχούλα που μου ξέφυγε. Προσοχή οι αλλεργικοί.

Δείτε τις αγγελίες μου, μπορεί να σας ενδιαφέρει κ κάτι ακόμη, ή να έχετε κάτι που χρειάζομαι!

Άβαταρ μέλους
madissa
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1391
Εγγραφή: 15 Δεκ 2010, 21:08
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Χαλανδρίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ προσθεσα....

Δημοσίευση από madissa » 18 Ιούλ 2016, 18:40

Ωστόσο η κόλλα που μου έστειλες δεν κολλάει το ξύλο στην θέση του κ δεν στερεώνεται αλλιώς, ελπίζω να μπορέσω να το φτιάξω...
Κάποιες φορές αποστέλλω από κεντρικό κατάστημα ΕΛΤΑ κ κάποιες φορές από πρακτορείο ΕΛΤΑ που είναι κοντά στο σπίτι μου. Από το πρακτορείο δεν μπορώ να κάνω ομαδικές αποστολές ούτε να παραλαμβάνω (προς αποφυγή παρεξηγήσεων).

Μεγαλώνω παιδάκι μόνη κ δεν έχω μεταφορικό μέσο. Αργώ να αποστείλω. Εάν βιάζεστε για κάτι μπορείτε πάντα να παραλαμβάνετε από την περιοχή μου.

Έχω οικόσιτες γάτες. Πιθανόν να βρείτε καμιά τριχούλα που μου ξέφυγε. Προσοχή οι αλλεργικοί.

Δείτε τις αγγελίες μου, μπορεί να σας ενδιαφέρει κ κάτι ακόμη, ή να έχετε κάτι που χρειάζομαι!

Άβαταρ μέλους
ioannagr
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3137
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2012, 22:37
Νομός κατοικίας: Ν. Δωδεκανήσου
Δήμος - Κοινότητα: Πάτμου Δωδεκανήσου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ προσθεσα....

Δημοσίευση από ioannagr » 18 Ιούλ 2016, 21:37

lizouli86 έγραψε:Καλησπερα σας, παρελαβα αλλα τα παιχνιδακια δεν ειναι στην πελον καλυτερη κατασταση...
Το παιχνιδακι -τηλεφωνο ειναι το μονο που υπολειτουργει εξαρταται τι πληκτρο πατας και με τις ωρες του.


Το βαλιτσακι ειναι σε αθλια κατασταση με τις μπαταριες..

Πιθανον να μην το γνωριζατε και εσεις η ιδια οτι εχουν ανοιξει οι μπαταριες,αλλα οταν τρεξουν τα υγρα της μπαταριας και οξειδωθουν οι επαφες δυσκολα επανερχεται στην αρχικη κατασταση και κατα δευτερον τα υγρα μπαταριας ειναι απο τα πιο επικινδυνα υλικα για να εχει ενα μωρο στα χερια του,μιας και τα βαζει στο στομα,οποτε ακομα και με τον πιο προσεκτικο καθαρισμο μπορει να εχει τυχον υπολλειματα.

Στις φωτογραφιες θα δειτε τι εννοω και μαλιστα το γυρω γυρω πλαισιο ειναι και καθαρισμενο γιατι νομιζα οτι ειχε χυθει καποιος χυμος απο πανω στο καπακι,τα υγρα ειχαν ξεχειλισει,οι βιδες ειναι ακομα λερωμενες απο το καφε υγρο που σας λεω.
13682353_10205547632169292_515372127_o.jpg
13692162_10205547632129291_1561077979_o.jpg
13702255_10205547632249294_405365405_o.jpg
Θεωρω οτι οφειλατε να ενημερωσετε για την λειτουργικοτητα των παιχνιδιων δεν θα τα ειχα ζητησει αν το γνωριζα.
Καλησπερα.Παρτε ΟΛΑ που σας εστειλα,πεταξτε στσ σκουπιδια και την ωρα που το κανετε τραβηξτε μια φωτογραφια.Επειτα θα σας στειλω πισω 1.50 ευρω και βεβαια μην βαζετε ευχαριστω.Ευχσριστω και συγγνωμη.Περιμενω τα νεα σας.

Άβαταρ μέλους
ioannagr
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3137
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2012, 22:37
Νομός κατοικίας: Ν. Δωδεκανήσου
Δήμος - Κοινότητα: Πάτμου Δωδεκανήσου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ προσθεσα....

Δημοσίευση από ioannagr » 18 Ιούλ 2016, 21:40

madissa έγραψε:Ωστόσο η κόλλα που μου έστειλες δεν κολλάει το ξύλο στην θέση του κ δεν στερεώνεται αλλιώς, ελπίζω να μπορέσω να το φτιάξω...
Καλησπερα.Καντε το ιδιο που εγραψα στην αλλη κοπελα.Θα σας επιστρεψω τα λεφτα ευχαριστως.Μονο πεταξτε ΟΛΑ και οχι μερικα

Άβαταρ μέλους
lizouli86
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 8650
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2010, 18:01
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Αττική,Πειραιάς
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ προσθεσα....

Δημοσίευση από lizouli86 » 18 Ιούλ 2016, 22:07

Δεν είναι το 1.5 ευρώ το θέμα ούτε το μη λειτουργικό καν. Απλά νομίζω και εσείς σαν μαμά καταλαβαινετε την επικίνδυνοτητα σε αυτό που σας λέω γιατί το βαλιτσάκι ανοίγει και από τις δύο πλευρές αν δεν το είχα τσεκάρει και το έδινα κατευθείαν στο παιδι θα μπορούσε άνετα να βάλει το χεράκι του από την πλευρά που είχαν χυθεί οι μπαταρίες. Δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο. Καλο βράδυ

Άβαταρ μέλους
ioannagr
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3137
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2012, 22:37
Νομός κατοικίας: Ν. Δωδεκανήσου
Δήμος - Κοινότητα: Πάτμου Δωδεκανήσου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ προσθεσα....

Δημοσίευση από ioannagr » 19 Ιούλ 2016, 03:14

lizouli86 έγραψε:Δεν είναι το 1.5 ευρώ το θέμα ούτε το μη λειτουργικό καν. Απλά νομίζω και εσείς σαν μαμά καταλαβαινετε την επικίνδυνοτητα σε αυτό που σας λέω γιατί το βαλιτσάκι ανοίγει και από τις δύο πλευρές αν δεν το είχα τσεκάρει και το έδινα κατευθείαν στο παιδι θα μπορούσε άνετα να βάλει το χεράκι του από την πλευρά που είχαν χυθεί οι μπαταρίες. Δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο. Καλο βράδυ
Σας ειπα ...πεταξτε το..

Άβαταρ μέλους
dalitsa_81
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 7563
Εγγραφή: 29 Αύγ 2011, 12:24
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Χαλανδρίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ προσθεσα....

Δημοσίευση από dalitsa_81 » 19 Ιούλ 2016, 12:13

καλημερα!μολις γυρισα απο το ταχυδρομειο με τα αποκομματα που ειχα
αλλα ειχα μονο το αποκομμα απο την αλλη αγγελια με τα ρουχαλακια τα οποια και παρελαβα.
η κοπελα δεν μου εδωσε τιποτα
θα ξαναπαω αυριο με τον κωδικο δεμ γιατι το δεμα εχει φθασει σιγουρα και ο μικροσ περιμενει και το πιστολι spiderman πως και πως.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
διαθετω PAYPAL και εχω e banking στις τραπεζες εθνικη & Πειραιώς & eurobank
Ταχυδρομείο πηγαίνω 1-2 φορες το μήνα.
Ελενακι 1,85
Οφείλω 0,75 katerinaxaidari

Άβαταρ μέλους
dalitsa_81
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 7563
Εγγραφή: 29 Αύγ 2011, 12:24
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Χαλανδρίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ προσθεσα....

Δημοσίευση από dalitsa_81 » 21 Ιούλ 2016, 12:00

Καλημερα!!!!
Ολα καλα το βρήκανε το δεμα!
ειναι ολα τελεια! Ο μικρος με τα πιστόλια θα ξετρελαθει!!!!
Τα περίμενε πως και πως!!!
Ευχαριστούμε πολυ για ολα!
Καλο υπόλοιπο καλοκαίρι!!!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
διαθετω PAYPAL και εχω e banking στις τραπεζες εθνικη & Πειραιώς & eurobank
Ταχυδρομείο πηγαίνω 1-2 φορες το μήνα.
Ελενακι 1,85
Οφείλω 0,75 katerinaxaidari

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (Κλειστές αγγελίες)”