20 χρόνια Φυλακή για ρήξη μολότοφ & άλλα 33 αδικήματα

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας
Αν βρείτε κάποιο θέμα που δεν ισχύει πλέον παρακαλούμε πατήστε την αναφορά για να το ελέγξουμε και να το σβήσουμε
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ΛΑΡΙΣΑ
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 8510
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2013, 18:48
Νομός κατοικίας: Ν. Άρτας
Δήμος - Κοινότητα: Άρτας
Φύλο: Οικογένεια
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

20 χρόνια Φυλακή για ρήξη μολότοφ & άλλα 33 αδικήματα

Δημοσίευση από ΛΑΡΙΣΑ » 04 Φεβ 2017, 18:31

https://youtu.be/Sf-VNzxQzSw?t=217

Αναρωτιέμαι για πόσο ακομα οι Έλληνες θα ειναι αδιάφοροι σχεδόν για πάντα???
Πέρασε η μέρα και όλα καλά...
Δεν πονάει ένας για τον άλλον...
Δεν σκέφτεται ένας τον άλλον...
Αδιαφορεί για πάντα σχεδόν...
Η ΕΛΛΆΔΑ ήταν και ειναι ευλογημένη από το θεό και ο πατέρας την αγαπάει!!!!
Τα παιδιά του όμως σταμάτησαν να έχουν πίστη,δεν προσεύχονται,δεν πηγαίνουν στις εκκλησίες
Δεν βλέπετε,δεν καταλαβαίνετε ότι θέλουν να εξαφανίσουν την Ελλάδα,θέλουν να εξαφανίσουν την ΟΡΘΟΔΟΞΊΑ!!!
Ξυπνήστε,όσο δεν ειναι αργά ακομα και ο ΠΑΤΕΡΑΣ θα σας προστατέψει!!!
Θα προστατέψει την Ελλάδα και Ορθοδοξία,αρκει μόνο να έχουμε πίστη και να τον αγαπάμε!!!!!
Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Έχω 3 γιους,είμαστε 5 μέλη οικογένειας.
Μετακομίσαμε στο χωριό,οποίο απέχει 3 χιλιόμετρα από την πόλη.
:oups: Στο χωριό δεν υπάρχει ταχυδρομείο και επειδή εργάζομαι καθημερινά από το πρωί ως το
βράδυ και δεν έχω σχεδόν καθόλου ελεύθερο χρόνο η αποστολη&παραλαβή με ΕΛΤΑ Θα γίνει μια φορά σε
2-3 εβδομάδες.
:arrow: Μερικές φορές ζητάω αντικείμενα για τους ανθρώπους που τα έχουν ανάγκη και έχουν οικονομικές δυσκολίες :idea:


Άβαταρ μέλους
toutsif
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
47 55
Δημοσιεύσεις: 454
Εγγραφή: 20 Νοέμ 2009, 13:52
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευόσμου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 42
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Ελληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ

Δημοσίευση από toutsif » 04 Φεβ 2017, 19:25

Top Ντεμέκ... Ότι νάνε όμως. Η συγκεκριμένη ιστοσελίδα δεν προορίζεται για τέτοιου είδους δημοσιεύσεις. Κάπου έχετε κάνει λάθος
Οσοι ζητάνε και παίρνουν κάτι που ουσιαστικά δεν χρειάζονται ή ζητάνε και παίρνουν 2-3 φορές το ίδιο είδος και το στερούν από κάποιον που το έχει ανάγκη και έχει και αγγελία ζήτησης, θα αποκλείονται από τα είδη που χαρίζω.
ΔΙΝΩ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΓΓΕΛΙΑ ΖΗΤΗΣΗΣ!!!

Έχω λογαριασμό στο ebay και σε διάφορα site αγοραπωλησιών ηλεκτρονικών παιχνιδιών, όπου μόνο αγοράζω, και πολύ σπάνια πουλάω μόνο προσωπικά αντικείμενα!

Άβαταρ μέλους
ΛΑΡΙΣΑ
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 8510
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2013, 18:48
Νομός κατοικίας: Ν. Άρτας
Δήμος - Κοινότητα: Άρτας
Φύλο: Οικογένεια
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Ελληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ

Δημοσίευση από ΛΑΡΙΣΑ » 04 Φεβ 2017, 19:48

toutsif έγραψε:
04 Φεβ 2017, 19:25
Top Ντεμέκ... Ότι νάνε όμως. Η συγκεκριμένη ιστοσελίδα δεν προορίζεται για τέτοιου είδους δημοσιεύσεις. Κάπου έχετε κάνει λάθος
Δεν νομίζω ότι κάνω λάθος!!!!
Αυτό το βίντεο μου θυμίζει ιστορία της πατρίδας μου(Ρωσίας)
Ο λαός μου σκότωσε τότε τον τσάρο(οποίος ήταν ευλογημένος από τον Θεό),μαζί με την οικογενεια του και μετά εξαφάνισαν τις εκκλησιές,κυνηγούσαν και σκότωναν χριστιανούς ορθόδοξους.
Η Ρωσία(η πατρίδα μου) πληρώνει τις αμαρτίες και ακομα έχει να τα ξεπληρώσει πολλά...
Είδη στην Ρωσία άρχισαν να βγάλουν τις πλαστικές κάρτες για να ελέγχουν το κόσμο...
Οι άνθρωποι δεν βλέπουν η δεν θέλουν να δουν το ερχόμενο
Αν στην Ελλάδα άρχισαν να φυλακίζουν τους παπάδες,σημαίνει ότι κάτι δεν πάει καλά...
Μόνο ένας τυφλός η αδιάφορος δεν μπορεί να βλέπει αυτά τα σημάδια...
Ο καθένας πιστεύει σε ότι θέλει η δεν πιστεύει σε τηποτα.
Εγω άπλα παρατηρώ και αναφέρω την γνώμη μου!
Ο χρόνος θα δείξει!
Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Έχω 3 γιους,είμαστε 5 μέλη οικογένειας.
Μετακομίσαμε στο χωριό,οποίο απέχει 3 χιλιόμετρα από την πόλη.
:oups: Στο χωριό δεν υπάρχει ταχυδρομείο και επειδή εργάζομαι καθημερινά από το πρωί ως το
βράδυ και δεν έχω σχεδόν καθόλου ελεύθερο χρόνο η αποστολη&παραλαβή με ΕΛΤΑ Θα γίνει μια φορά σε
2-3 εβδομάδες.
:arrow: Μερικές φορές ζητάω αντικείμενα για τους ανθρώπους που τα έχουν ανάγκη και έχουν οικονομικές δυσκολίες :idea:

Άβαταρ μέλους
toutsif
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
47 55
Δημοσιεύσεις: 454
Εγγραφή: 20 Νοέμ 2009, 13:52
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευόσμου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 42
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Ελληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ

Δημοσίευση από toutsif » 04 Φεβ 2017, 20:46

Έχεις σκεφτεί ποτέ ότι δεν πιστεύουν όλοι οι γύρω σου το ίδιο πράμα με εσένα? Αν θεωρείς ότι όλα πάνε λάθος και πιστεύεις τόσο πολύ στη θρησκεία σου, γιατί μας πριζεις με άσχετα θεματα σε ένα site που απλά χαρίζουμε πράματα και δεν αφήνεις το θεό σου να δώσει τη λύση? Πραγματικά αυτή η σελίδα είναι εντελώς άσχετη με αυτά που θέλεις να πεις η να δείξεις. Καλύτερα να το κάνεις κάπου αλλού
Οσοι ζητάνε και παίρνουν κάτι που ουσιαστικά δεν χρειάζονται ή ζητάνε και παίρνουν 2-3 φορές το ίδιο είδος και το στερούν από κάποιον που το έχει ανάγκη και έχει και αγγελία ζήτησης, θα αποκλείονται από τα είδη που χαρίζω.
ΔΙΝΩ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΓΓΕΛΙΑ ΖΗΤΗΣΗΣ!!!

Έχω λογαριασμό στο ebay και σε διάφορα site αγοραπωλησιών ηλεκτρονικών παιχνιδιών, όπου μόνο αγοράζω, και πολύ σπάνια πουλάω μόνο προσωπικά αντικείμενα!

Άβαταρ μέλους
eli5avet
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5737
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2012, 01:56
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Ελληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ

Δημοσίευση από eli5avet » 04 Φεβ 2017, 21:18

Γιατί πρέπει όταν ένας πει τη γνώμη του όσο αντίθετη και να είναι πρέπει να αντιδρούμε τόσο άσχημα, αν δεν σαν αφορά κάτι προσπεράστε το, όπως χαρίζει πχ κάποιος κάτι που δεν σας ενδιαφέρει και προχωρατε, μπορεί και μένα να μου φάνηκε άσχετο το ποστ με το site αυτο αλλά δεν επιτέθηκα και έτσι... Έχω άδικο?
Δεν ευκαιρώ για μακρινες συναντησεις λογω παιδιου, επισης πολυ δυσκολο με ΕΛΤΑ γιατι κλεινουν τωρα λογω κορονοϊου στις 14.30 και δεν τα προλαβαινω ανοιχτα. (Μπορω ομως με άλλο τροπο). Εχω i-banking Πειραιως.

-Εχω περισσοτερα 'πηρε' απο 'εδωσε' λογω παραλαβης πολλων παιδικων-

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
** Εδώ οι συλλογές μου με τηλεκάρτες και πετρώματα **

Οφείλω 'ευχαριστώ' στο viewtopic.php?f=293&t=196305

Άβαταρ μέλους
toutsif
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
47 55
Δημοσιεύσεις: 454
Εγγραφή: 20 Νοέμ 2009, 13:52
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευόσμου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 42
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Ελληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ

Δημοσίευση από toutsif » 04 Φεβ 2017, 21:46

Άδικο δεν έχετε αλλά αν ο καθένας λέει την άποψή του, το μακρύ του και το κοντό του, εδώ μέσα από xariseto.gr θα γίνει baxalo.gr υπάρχουν άλλα μέρη για να εκφέρει κάποιος τη γνωμη του. Είμαστε λοιπόν εδώ για να χαρίζουμε πράματα μας? Η να λέμε τη γνώμη μας? Επείσης και εγώ τη γνώμη μου εκφέρω στο θέμα, δεν επιτέθηκα όπως μου καταλογίζετε
Οσοι ζητάνε και παίρνουν κάτι που ουσιαστικά δεν χρειάζονται ή ζητάνε και παίρνουν 2-3 φορές το ίδιο είδος και το στερούν από κάποιον που το έχει ανάγκη και έχει και αγγελία ζήτησης, θα αποκλείονται από τα είδη που χαρίζω.
ΔΙΝΩ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΓΓΕΛΙΑ ΖΗΤΗΣΗΣ!!!

Έχω λογαριασμό στο ebay και σε διάφορα site αγοραπωλησιών ηλεκτρονικών παιχνιδιών, όπου μόνο αγοράζω, και πολύ σπάνια πουλάω μόνο προσωπικά αντικείμενα!

Άβαταρ μέλους
Nasa
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2379
Εγγραφή: 11 Μαρ 2014, 23:20
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Αμπελόκηποι-Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Ελληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ

Δημοσίευση από Nasa » 04 Φεβ 2017, 21:49

Η κοπέλα το πόσταρε εδώ Portal> Αγγελίες> ΔΙΑΦΟΡΑ> Chat and Fun> Κράτος-Κοινωνία-Πολιτική
Αν θέλει να το συζητήσει, το έβαλε στη σωστή κατηγορία θεωρώ.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nasa την 04 Φεβ 2017, 22:01, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Πηγαίνω ταχυδρομείο και τράπεζα 1-2 φορές τη βδομάδα όταν έχω ρεπό. Ευχαριστώ για την κατανόηση.

Άβαταρ μέλους
ΛΑΡΙΣΑ
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 8510
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2013, 18:48
Νομός κατοικίας: Ν. Άρτας
Δήμος - Κοινότητα: Άρτας
Φύλο: Οικογένεια
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Ελληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ

Δημοσίευση από ΛΑΡΙΣΑ » 04 Φεβ 2017, 21:59

toutsif έγραψε:
04 Φεβ 2017, 20:46
Έχεις σκεφτεί ποτέ ότι δεν πιστεύουν όλοι οι γύρω σου το ίδιο πράμα με εσένα? Αν θεωρείς ότι όλα πάνε λάθος και πιστεύεις τόσο πολύ στη θρησκεία σου, γιατί μας πριζεις με άσχετα θεματα σε ένα site που απλά χαρίζουμε πράματα και δεν αφήνεις το θεό σου να δώσει τη λύση? Πραγματικά αυτή η σελίδα είναι εντελώς άσχετη με αυτά που θέλεις να πεις η να δείξεις. Καλύτερα να το κάνεις κάπου αλλού
Όπως έγραψα νωρίτερα,εγώ απλά παρατηρώ και γράφω την γνώμη μου.
Ο κάθε άνθρωπος έχει την θρησκεία του η δεν έχει...Πιστεύει σε κάτι η δεν πιστεύει σε τίποτα...
Όποιος θέλει διαβάζει αυτό που έγραψα,οποίος δεν θέλει προσπερνάει
Δεν σας έγραψα προσωπικό μήνυμα και δεν σας είχα στείλει προσωπικό γραμμα με το σε τι πιστεύω και σε τι όχι,οποτε δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνετε να σας πρήζω προσωπικα από τόση μακρινή απόσταση :mm:
Επομένως,που μάλλον δεν προσέξατε,ανεβασα την αγγελια εκεί που επιτρέπετε Chat and Fun
Κράτος-Κοινωνία-Πολιτική
viewforum.php?f=246
Στο xariseto υπαρχουν και άλλες σελίδες,εκτός από τις σελίδες χαρίσματος η κάνω λάθος???
Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Έχω 3 γιους,είμαστε 5 μέλη οικογένειας.
Μετακομίσαμε στο χωριό,οποίο απέχει 3 χιλιόμετρα από την πόλη.
:oups: Στο χωριό δεν υπάρχει ταχυδρομείο και επειδή εργάζομαι καθημερινά από το πρωί ως το
βράδυ και δεν έχω σχεδόν καθόλου ελεύθερο χρόνο η αποστολη&παραλαβή με ΕΛΤΑ Θα γίνει μια φορά σε
2-3 εβδομάδες.
:arrow: Μερικές φορές ζητάω αντικείμενα για τους ανθρώπους που τα έχουν ανάγκη και έχουν οικονομικές δυσκολίες :idea:

Άβαταρ μέλους
ΛΑΡΙΣΑ
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 8510
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2013, 18:48
Νομός κατοικίας: Ν. Άρτας
Δήμος - Κοινότητα: Άρτας
Φύλο: Οικογένεια
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Ελληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ

Δημοσίευση από ΛΑΡΙΣΑ » 04 Φεβ 2017, 22:06

toutsif έγραψε:
04 Φεβ 2017, 21:46
Άδικο δεν έχετε αλλά αν ο καθένας λέει την άποψή του, το μακρύ του και το κοντό του, εδώ μέσα από xariseto.gr θα γίνει baxalo.gr υπάρχουν άλλα μέρη για να εκφέρει κάποιος τη γνωμη του. Είμαστε λοιπόν εδώ για να χαρίζουμε πράματα μας? Η να λέμε τη γνώμη μας? Επείσης και εγώ τη γνώμη μου εκφέρω στο θέμα, δεν επιτέθηκα όπως μου καταλογίζετε
Εδω είμαστε και να χαρίσουμε τα πράγματα και να λέμε την γνώμη μας!
Μέσα στο σαιντ υπαρχουν διάφορες ιστοσελίδες,που μάλλον δεν προσέξατε

ΔΙΑΦΟΡΑ
ΘΕΜΑΤΑΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ
Chat and Fun
Συζητήσεις για... οτιδήποτε δεν έχει σχέση με αγγελιες (χαλαρή κουβέντα)!! Απαγορεύονται τα φανατισμένα πολιτικά, θρησκευτικά και αθλητικά θέματα.
Υπο-συζητήσεις: Άνθρωπος, ψυχή και σχέσεις , Ιατρική και υγεία , Eπιστήμη & Τεχνολογία , Υπολογιστές , Σπίτι - χόμπι - διασκέδαση , Τόποι - ταξίδια - περιηγήσεις , Τρόφιμα - διατροφή - συνταγές , Ζώα - κατοικίδια , Κράτος - Κοινωνία - Πολιτική , Περιβάλλον , Επανάχρηση - Ανακύκλωση , Αστεία - ανέκδοτα - περίεργα , Διάφορα αταξινόμητα , Χρήσιμα Links , Ειδήσεις
1084 Θέματα18625 Δημοσιεύσεις
Τελευταία δημοσίευσηRe: Ελληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπου…
από ΛΑΡΙΣΑ Προβολή της τελευταίας δημοσίευσης
Σάβ 04 Φεβ, 2017 10:59 pm
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΖΩΗ
Προσφορές εταιριών , μελών , δωρεάν δρώμενα
Υπο-συζητήσεις: Προσφορές Καταστημάτων - Ζητήσεις προϊόντων , Προσφορά/ζήτηση υπηρεσιών & εργασίας , Θέματα σχετικά με οικονομία , Διάφορα link με δωρεάν περιεχόμενο , Δωρεάν Προγράμματα-Αρχεία
466 Θέματα4963 Δημοσιεύσεις
Τελευταία δημοσίευσηRe: Αποψεις για παραγγελία απ…
από nesserim Προβολή της τελευταίας δημοσίευσης
Σάβ 04 Φεβ, 2017 3:30 pm
DIY - Φτιάξτο μόνος σου
23 Θέματα320 Δημοσιεύσεις
Τελευταία δημοσίευσηRe: Χιονάνθρωπος από καλτσα...
από ελενακι Προβολή της τελευταίας δημοσίευσης
Τρί 20 Δεκ, 2016 9:52 pm
Tips έξυπνες λύσεις
Υπο-συζητήσεις: Αυτοκινητο - Μηχανή , Μπάνιο - Κουζίνα , Σπίτι - Κήπος , Εποχικά , Αγορές , Χόμπι
Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Έχω 3 γιους,είμαστε 5 μέλη οικογένειας.
Μετακομίσαμε στο χωριό,οποίο απέχει 3 χιλιόμετρα από την πόλη.
:oups: Στο χωριό δεν υπάρχει ταχυδρομείο και επειδή εργάζομαι καθημερινά από το πρωί ως το
βράδυ και δεν έχω σχεδόν καθόλου ελεύθερο χρόνο η αποστολη&παραλαβή με ΕΛΤΑ Θα γίνει μια φορά σε
2-3 εβδομάδες.
:arrow: Μερικές φορές ζητάω αντικείμενα για τους ανθρώπους που τα έχουν ανάγκη και έχουν οικονομικές δυσκολίες :idea:

Άβαταρ μέλους
toutsif
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
47 55
Δημοσιεύσεις: 454
Εγγραφή: 20 Νοέμ 2009, 13:52
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευόσμου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 42
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Ελληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ

Δημοσίευση από toutsif » 04 Φεβ 2017, 22:13

Ναι το γνωρίζω ότι υπάρχουν διάφορες κατηγορίες. Ανοίξατε ένα θέμα και σας είπα τη γνώμη μου, δεν τη δέχτηκατε, οπότε αν δεν βάλατε το θέμα για συζήτηση, για ποιο λόγο ακριβώς το ανεβάσατε?
Οσοι ζητάνε και παίρνουν κάτι που ουσιαστικά δεν χρειάζονται ή ζητάνε και παίρνουν 2-3 φορές το ίδιο είδος και το στερούν από κάποιον που το έχει ανάγκη και έχει και αγγελία ζήτησης, θα αποκλείονται από τα είδη που χαρίζω.
ΔΙΝΩ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΓΓΕΛΙΑ ΖΗΤΗΣΗΣ!!!

Έχω λογαριασμό στο ebay και σε διάφορα site αγοραπωλησιών ηλεκτρονικών παιχνιδιών, όπου μόνο αγοράζω, και πολύ σπάνια πουλάω μόνο προσωπικά αντικείμενα!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Κράτος - Κοινωνία - Πολιτική”