20 χρόνια Φυλακή για ρήξη μολότοφ & άλλα 33 αδικήματα

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας
Αν βρείτε κάποιο θέμα που δεν ισχύει πλέον παρακαλούμε πατήστε την αναφορά για να το ελέγξουμε και να το σβήσουμε
ΦΑΝΝΕΑ
Diamond Member
Diamond Member
46 45
Δημοσιεύσεις: 605
Εγγραφή: 03 Αύγ 2015, 14:18
Νομός κατοικίας: Ν. Κέρκυρας
Δήμος - Κοινότητα: Κέρκυρας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Ελληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ

Δημοσίευση από ΦΑΝΝΕΑ » 04 Φεβ 2017, 22:38

ΕΥΓΕ Λαρισσα για την αναρτηση σου!
αλλα ζητω μια χαρη να μου πεις τι εγινε ..γιατι δεν παρακολουθησα ..κ απο τα βιντεο καταλαβα οτι οι εσφιγμενοι δεν θελουν τον οικουμενισμο κ λογικα δεν τους μνημονευουν κ αυτους που το υπηρετουν( κ πολυ καλα κανουν)!η κατηγορια ποια ηταν? κ πως εμπλεκεται οτι οι κατηγοροι ηταν αρνητικα υποκινουμενοι λογω του εσπα που χασαν...δεν κατλαβα που κολλαει το εσπα..για πες τα λιγο πιο αναλυτικα...
ευχαριστω
κ ευχομαι ολοι να εχουν το θαρρος να ομολογουν ΤΟΝ ΕΝΑ Κ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΘΕΟ,ΨΥΧΗ Κ ΣΩΜΑΤΙ...
κ ΠΑΛΙ ΕΥΓΕ...
Εδώ είναι οι ενεργές αγγελίες μου

ΧΑΡΙΖΩ

περιμενω καταθεση:
περιμενω ευχαριστω
ΛΟΓΩ ΕΛΛΕΙΨΗΣ ΧΡΟΝΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ
ΖΗΤΑΩ:Ανατομικα παππουτσια 38-39,χαλι(δεκτη κ η ανταλλαγη)
Φτιαχνω ΣΠΙΤΙΚΟ ΤΡΑΧΑΝΑ με αγνα υλικα,κλασσικη αλλα κ μοντερνα εκδοχη με ολικης αλεσεως άλευρα.
ΕΧΩ ΑΙΘΕΡΙΟ ΕΛΑΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΛΕΒΑΝΤΑΣ(hemus)
ΕΠΙΣΗΣ φτιαχνω σακιδια πλατης κ εικονες ΑΓΙΩΝ ή αλλων φωτο πανω σε καμβα μπορειτε να τα δειτε στην σελιδα https://www.facebook.com/%CE%9C%CE%91%C ... 32/?ref=hl

Άβαταρ μέλους
Angel Vampire
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1612
Εγγραφή: 31 Ιαν 2010, 18:16
Νομός κατοικίας: Ν. Ιωαννίνων
Δήμος - Κοινότητα: Ζίτσας Ιωαννίνων
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: S
Τοποθεσία: Βουνοπλαγιά
Επικοινωνία:

Re: Ελληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ

Δημοσίευση από Angel Vampire » 04 Φεβ 2017, 22:41

toutsif έγραψε:
04 Φεβ 2017, 20:46
Έχεις σκεφτεί ποτέ ότι δεν πιστεύουν όλοι οι γύρω σου το ίδιο πράμα με εσένα? Αν θεωρείς ότι όλα πάνε λάθος και πιστεύεις τόσο πολύ στη θρησκεία σου, γιατί μας πριζεις με άσχετα θεματα σε ένα site που απλά χαρίζουμε πράματα και δεν αφήνεις το θεό σου να δώσει τη λύση?
Πολλα like!!!
''Στης πλάνης σου τα απόνερα, ελεύθερος κολύμπα.''

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
klekat
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 6751
Εγγραφή: 20 Μαρ 2013, 13:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Παιανίας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Ελληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ

Δημοσίευση από klekat » 04 Φεβ 2017, 22:56

ΛΑΡΙΣΑ έγραψε:
04 Φεβ 2017, 19:48


Δεν νομίζω ότι κάνω λάθος!!!!
Αυτό το βίντεο μου θυμίζει ιστορία της πατρίδας μου(Ρωσίας)
Ο λαός μου σκότωσε τότε τον τσάρο(οποίος ήταν ευλογημένος από τον Θεό),μαζί με την οικογενεια του και μετά εξαφάνισαν τις εκκλησιές,κυνηγούσαν και σκότωναν χριστιανούς ορθόδοξους.
Η Ρωσία(η πατρίδα μου) πληρώνει τις αμαρτίες και ακομα έχει να τα ξεπληρώσει πολλά...
Είδη στην Ρωσία άρχισαν να βγάλουν τις πλαστικές κάρτες για να ελέγχουν το κόσμο...
Οι άνθρωποι δεν βλέπουν η δεν θέλουν να δουν το ερχόμενο
Αν στην Ελλάδα άρχισαν να φυλακίζουν τους παπάδες,σημαίνει ότι κάτι δεν πάει καλά...
Μόνο ένας τυφλός η αδιάφορος δεν μπορεί να βλέπει αυτά τα σημάδια...
Ο καθένας πιστεύει σε ότι θέλει η δεν πιστεύει σε τηποτα.
Εγω άπλα παρατηρώ και αναφέρω την γνώμη μου!
Ο χρόνος θα δείξει!
Kαλησπέρα κοριτσι...
Μην εισαι τοσο τρομαγμενη! Κάποιοι σε εχουν τρομοκρατησει πολυ... Αναρωτηθηκες γιατι;

Και σε παρακαλω, μην λες οτι ο τσαρος ηταν ευλογημενος απο τον Θεό. Αυτος κοντεψε να αφανισει τον λαό του από την πεινα!
Δεν λεω οτι οταν αυτος ο λαος επαναστάτησε δεν εγιναν φονοι και διωγμοι, αυτο ειναι γνωστό, αλλα μην λυπάσαι για τον τσαρο, ηταν μεγαλος εγκληματίας.

Παντα υπηρχαν τροποι για να ελέγχουν τον κοσμο, δεν ειναι κατι καινουριο.

Μια και εισαι τοσο πιστη στον Θεό, δεν πρεπει να φοβασαι, η πιστη υπάρχει για να στηριζει τους ανθρωπους. Αν λοιπον κάποιοι, στο ονομα της θρησκειας σπερνουν τον φόβο, αντι την αγαπη,πρεπει να σε υποψιαζει οτι ισως σε φοβιζουν για να σε κανουν οργανο τους για κάποιον σκοπο..

Άβαταρ μέλους
ΛΑΡΙΣΑ
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 8510
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2013, 18:48
Νομός κατοικίας: Ν. Άρτας
Δήμος - Κοινότητα: Άρτας
Φύλο: Οικογένεια
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Ελληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ

Δημοσίευση από ΛΑΡΙΣΑ » 04 Φεβ 2017, 23:34

toutsif έγραψε:
04 Φεβ 2017, 22:13
Ναι το γνωρίζω ότι υπάρχουν διάφορες κατηγορίες. Ανοίξατε ένα θέμα και σας είπα τη γνώμη μου, δεν τη δέχτηκατε, οπότε αν δεν βάλατε το θέμα για συζήτηση, για ποιο λόγο ακριβώς το ανεβάσατε?
Για την συζήτησή ανεβασα το θέμα βέβαια,χωρίς ""να πρήζω"" κάποιον προσωπικά,οπως είχατε αναφέρει!
Εσείς γράψατε την γνώμη σας,εγώ την δική μου!
Αφου επιτρέπουν κανονες του σάιντ πάντοτε θα ανεβάσω τις σκέψεις μου ανεξάρτητα,αν αρέσουν αυτό σε κάποιον η όχι,μέχρι να το απαγορεύουν!!!
Είχα ανεβάσει και νωρίτερα,οποτε θα το συνεχίζω
viewtopic.php?f=246&t=144922
viewtopic.php?f=246&t=152120
:thank: :-D
Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Έχω 3 γιους,είμαστε 5 μέλη οικογένειας.
Μετακομίσαμε στο χωριό,οποίο απέχει 3 χιλιόμετρα από την πόλη.
:oups: Στο χωριό δεν υπάρχει ταχυδρομείο και επειδή εργάζομαι καθημερινά από το πρωί ως το
βράδυ και δεν έχω σχεδόν καθόλου ελεύθερο χρόνο η αποστολη&παραλαβή με ΕΛΤΑ Θα γίνει μια φορά σε
2-3 εβδομάδες.
:arrow: Μερικές φορές ζητάω αντικείμενα για τους ανθρώπους που τα έχουν ανάγκη και έχουν οικονομικές δυσκολίες :idea:

Άβαταρ μέλους
ΛΑΡΙΣΑ
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 8510
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2013, 18:48
Νομός κατοικίας: Ν. Άρτας
Δήμος - Κοινότητα: Άρτας
Φύλο: Οικογένεια
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Ελληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ

Δημοσίευση από ΛΑΡΙΣΑ » 04 Φεβ 2017, 23:54

klekat έγραψε:
04 Φεβ 2017, 22:56
ΛΑΡΙΣΑ έγραψε:
04 Φεβ 2017, 19:48


Δεν νομίζω ότι κάνω λάθος!!!!
Αυτό το βίντεο μου θυμίζει ιστορία της πατρίδας μου(Ρωσίας)
Ο λαός μου σκότωσε τότε τον τσάρο(οποίος ήταν ευλογημένος από τον Θεό),μαζί με την οικογενεια του και μετά εξαφάνισαν τις εκκλησιές,κυνηγούσαν και σκότωναν χριστιανούς ορθόδοξους.
Η Ρωσία(η πατρίδα μου) πληρώνει τις αμαρτίες και ακομα έχει να τα ξεπληρώσει πολλά...
Είδη στην Ρωσία άρχισαν να βγάλουν τις πλαστικές κάρτες για να ελέγχουν το κόσμο...
Οι άνθρωποι δεν βλέπουν η δεν θέλουν να δουν το ερχόμενο
Αν στην Ελλάδα άρχισαν να φυλακίζουν τους παπάδες,σημαίνει ότι κάτι δεν πάει καλά...
Μόνο ένας τυφλός η αδιάφορος δεν μπορεί να βλέπει αυτά τα σημάδια...
Ο καθένας πιστεύει σε ότι θέλει η δεν πιστεύει σε τηποτα.
Εγω άπλα παρατηρώ και αναφέρω την γνώμη μου!
Ο χρόνος θα δείξει!
Kαλησπέρα κοριτσι...
Μην εισαι τοσο τρομαγμενη! Κάποιοι σε εχουν τρομοκρατησει πολυ... Αναρωτηθηκες γιατι;

Και σε παρακαλω, μην λες οτι ο τσαρος ηταν ευλογημενος απο τον Θεό. Αυτος κοντεψε να αφανισει τον λαό του από την πεινα!
Δεν λεω οτι οταν αυτος ο λαος επαναστάτησε δεν εγιναν φονοι και διωγμοι, αυτο ειναι γνωστό, αλλα μην λυπάσαι για τον τσαρο, ηταν μεγαλος εγκληματίας.

Παντα υπηρχαν τροποι για να ελέγχουν τον κοσμο, δεν ειναι κατι καινουριο.

Μια και εισαι τοσο πιστη στον Θεό, δεν πρεπει να φοβασαι, η πιστη υπάρχει για να στηριζει τους ανθρωπους. Αν λοιπον κάποιοι, στο ονομα της θρησκειας σπερνουν τον φόβο, αντι την αγαπη,πρεπει να σε υποψιαζει οτι ισως σε φοβιζουν για να σε κανουν οργανο τους για κάποιον σκοπο..
Καλησπέρα καλή μου!
Δεν είμαι καθόλου τρομαγμένη!
Σπάνια τρομάζω μετά από αυτά που πέρασα και από αυτά που είδα στη ζωή μου και σε πληροφορώ ότι πέρασα πολυ άσχημα και είδα πολλά,που δεν θα ευχόμουν ούτε στο εχθρό μου!
Βαπτίστηκα στα 18 ετων μόνη μου,διοτι δεν μπορούσα νωρίτερα,λόγου που ήταν απογορευμενες οι εκκλησίες...
Άσχετα που βαπτίστηκα δεν πίστευα ως στιγμής στο θεό,ειμουν αθεϊστής και δεν πήγα στην εκκλησία οπως έπρεπε και το μετανιώνω!!!!!
Η γνώμη μου για τον συγχωρεμένο Τσάρο μας και την Θρησκεία μου δεν θα αλλάξει κανένας!!!
Να πω και κάτι άλλο,πρώτη φορά στη ζωή μου αποφάσισα να κρατήσω την νηστεία και μετά θα ήθελα να εξομολογηθώ,που δεν είχα κάνει ποτέ... στην ζωή μου!!!
Όπως έγραψα νωρίτερα,ο κάθε άνθρωπος έχει δική του άποψή να πιστέψει σε κάτι η να μην πιστέψει σε τηποτα!Η επιλογή ειναι δική του!!!
Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Έχω 3 γιους,είμαστε 5 μέλη οικογένειας.
Μετακομίσαμε στο χωριό,οποίο απέχει 3 χιλιόμετρα από την πόλη.
:oups: Στο χωριό δεν υπάρχει ταχυδρομείο και επειδή εργάζομαι καθημερινά από το πρωί ως το
βράδυ και δεν έχω σχεδόν καθόλου ελεύθερο χρόνο η αποστολη&παραλαβή με ΕΛΤΑ Θα γίνει μια φορά σε
2-3 εβδομάδες.
:arrow: Μερικές φορές ζητάω αντικείμενα για τους ανθρώπους που τα έχουν ανάγκη και έχουν οικονομικές δυσκολίες :idea:

stagp
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1311
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 19:14
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέου Ηρακλείου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Alpha Bank
Τοποθεσία: Νέο Ηράκλειο
Επικοινωνία:

Re: Ελληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ

Δημοσίευση από stagp » 05 Φεβ 2017, 00:29

toutsif έγραψε:
04 Φεβ 2017, 22:13
Ναι το γνωρίζω ότι υπάρχουν διάφορες κατηγορίες. Ανοίξατε ένα θέμα και σας είπα τη γνώμη μου, δεν τη δέχτηκατε, οπότε αν δεν βάλατε το θέμα για συζήτηση, για ποιο λόγο ακριβώς το ανεβάσατε?
Δεν ειπατε την αποψη σας....κατευθειαν κατηγορησατε το μελος οτι εκανε ασχετο ποσταρισμα και εισασταν-τουλαχιστον-πολυ εριστικος στο δευτερο ποσταρισμα σας.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stagp την 05 Φεβ 2017, 11:38, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Aν δεν απαντω αμεσως σε πμ και δημοσιευσεις θα υπαρχει καποιος λογος.

Άβαταρ μέλους
Angel Vampire
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1612
Εγγραφή: 31 Ιαν 2010, 18:16
Νομός κατοικίας: Ν. Ιωαννίνων
Δήμος - Κοινότητα: Ζίτσας Ιωαννίνων
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: S
Τοποθεσία: Βουνοπλαγιά
Επικοινωνία:

Re: Ελληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ

Δημοσίευση από Angel Vampire » 05 Φεβ 2017, 01:21

Συγνώμη κιόλας,αλλά κι ο τίτλος του θέματος είναι τουλάχιστον προσβλητικός,αν όχι εριστικός.
Δηλαδή ότι τι;
Όποιος δεν είναι ορθόδοξος ή δεν πιστεύει σε καμία θρησκεία,κοιμάται όρθιος ή αδιαφορεί;
Δεν μπορεί απλά να διαφωνεί συνειδητά;
''Στης πλάνης σου τα απόνερα, ελεύθερος κολύμπα.''

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
cookie78
Περιορισμένο μελος (σοβαρά παραπτώματα)
Δημοσιεύσεις: 1200
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2014, 17:50
Νομός κατοικίας: Ν. Αργολίδας
Δήμος - Κοινότητα: Άργους Αργολίδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: Ελληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ

Δημοσίευση από cookie78 » 05 Φεβ 2017, 02:25

ΛΑΡΙΣΑ έγραψε:
04 Φεβ 2017, 18:31
https://youtu.be/Sf-VNzxQzSw?t=217
https://youtu.be/Sf-VNzxQzSw?t=217
Αναρωτιέμαι για πόσο ακομα οι Έλληνες θα ειναι αδιάφοροι σχεδόν για πάντα???
Πέρασε η μέρα και όλα καλά...
Δεν πονάει ένας για τον άλλον...
Δεν σκέφτεται ένας τον άλλον...
Αδιαφορεί για πάντα σχεδόν...
Η ΕΛΛΆΔΑ ήταν και ειναι ευλογημένη από το θεό και ο πατέρας την αγαπάει!!!!
Τα παιδιά του όμως σταμάτησαν να έχουν πίστη,δεν προσεύχονται,δεν πηγαίνουν στις εκκλησίες
Δεν βλέπετε,δεν καταλαβαίνετε ότι θέλουν να εξαφανίσουν την Ελλάδα,θέλουν να εξαφανίσουν την ΟΡΘΟΔΟΞΊΑ!!!
Ξυπνήστε,όσο δεν ειναι αργά ακομα και ο ΠΑΤΕΡΑΣ θα σας προστατέψει!!!
Θα προστατέψει την Ελλάδα και Ορθοδοξία,αρκει μόνο να έχουμε πίστη και να τον αγαπάμε!!!!!
Συγχαρητήρια Λαρίσα για την ανάρτηση, τις απόψεις και τον τρόπο σκέψης σου...μακάρι να σκεφτόντουσταν πολλοί σαν εσένα...
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

-------------------------------------------------------
Στα περιορισμένα μέλη ώσπου να απαντήσει/τακτοποιήσει επιτέλους τις εκκρεμότητες στα
viewtopic.php?f=196&t=158862
viewtopic.php?f=196&t=164099

Άβαταρ μέλους
toutsif
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
47 55
Δημοσιεύσεις: 455
Εγγραφή: 20 Νοέμ 2009, 13:52
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευόσμου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 42
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Ελληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ

Δημοσίευση από toutsif » 05 Φεβ 2017, 09:34

stagp έγραψε:
05 Φεβ 2017, 00:29
toutsif έγραψε:
04 Φεβ 2017, 22:13
Ναι το γνωρίζω ότι υπάρχουν διάφορες κατηγορίες. Ανοίξατε ένα θέμα και σας είπα τη γνώμη μου, δεν τη δέχτηκατε, οπότε αν δεν βάλατε το θέμα για συζήτηση, για ποιο λόγο ακριβώς το ανεβάσατε?
Δεν ειπατε την αποψη σας....κατευθειαν κατηγορησατε το μελος οτι εκανε ασχετο ποσταρισμα και εισασταν-τουλαχιστον-πολυ εριστικος στο δευτερο πσοταρισμα σας.
Προφανώς ήταν εριστικο το δεύτερο ποσταρισμα, έκανα μία ερώτηση αν δηλαδή θεωρεί πως όλοι γύρω της πιστεύουν το ίδιο πράμα και για απάντηση πήρα μία ιστορία για ένα τσάρο στη Ρωσσία και τα ψυχολογικά που άφησε στη κ.Λαρισα... Επείσης εριστικός είναι ο τιτλος του θέματος από μόνος του Έλληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ' λυπάμαι που θα σας το πω αλλά και εμείς Έλληνες είμαστε, δεν έχουμε σχέση όμως με ορθοδοξίες, θρησκείες και διάφορα δόγματα. Και κάτι βασικό, εμείς ξύπνιοι είμαστε, άλλοι κοιμούνται όρθιοι και ονειρεύονται πως γίνανε ξαφνικά οι πολέμαρχοι του Θεού.
Οσοι ζητάνε και παίρνουν κάτι που ουσιαστικά δεν χρειάζονται ή ζητάνε και παίρνουν 2-3 φορές το ίδιο είδος και το στερούν από κάποιον που το έχει ανάγκη και έχει και αγγελία ζήτησης, θα αποκλείονται από τα είδη που χαρίζω.
ΔΙΝΩ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΓΓΕΛΙΑ ΖΗΤΗΣΗΣ!!!

Έχω λογαριασμό στο ebay και σε διάφορα site αγοραπωλησιών ηλεκτρονικών παιχνιδιών, όπου μόνο αγοράζω, και πολύ σπάνια πουλάω μόνο προσωπικά αντικείμενα!

Άβαταρ μέλους
chrismother
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2705
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 22:33
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Κατερίνης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 52
Επικοινωνία:

Re: Ελληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ

Δημοσίευση από chrismother » 05 Φεβ 2017, 10:07

Το μέλος είπε την γνώμη της όπως και άλλα μέλη κάνουν "Θέμα" με άσχετα θέματα με το forum αυτό.....Το τι κάνει αφορά την ίδια και τον χαρακτήρα της....¨Οταν όμως προσπαθείτε να μειώσετε με την αρνητική αντίδρασή σας ένα άτομο για την γνώμη του και τα πιστεύω του αφορά μόνο εσάς και τους εαυτό σας που δεν μπορείτε να διαχειριστείτε ή να "ξεπεράσετε" κάτι που σας ενοχλεί. "Αλλάξτε απλά κανάλι".
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Έκανα τέστ υπομονής και βγήκε αρνητικό.https://postimg.cc/BjgsZm1D

Απάντηση

Επιστροφή στο “Κράτος - Κοινωνία - Πολιτική”