20 χρόνια Φυλακή για ρήξη μολότοφ & άλλα 33 αδικήματα

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας
Αν βρείτε κάποιο θέμα που δεν ισχύει πλέον παρακαλούμε πατήστε την αναφορά για να το ελέγξουμε και να το σβήσουμε
Άβαταρ μέλους
giotasar
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1818
Εγγραφή: 14 Ιαν 2013, 14:17
Νομός κατοικίας: Ν. Ζακύνθου
Δήμος - Κοινότητα: Ζακύνθου
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Επικοινωνία:

Re: Ελληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ

Δημοσίευση από giotasar » 05 Φεβ 2017, 10:31

toutsif έγραψε:
05 Φεβ 2017, 09:34
stagp έγραψε:
05 Φεβ 2017, 00:29
toutsif έγραψε:
04 Φεβ 2017, 22:13
Ναι το γνωρίζω ότι υπάρχουν διάφορες κατηγορίες. Ανοίξατε ένα θέμα και σας είπα τη γνώμη μου, δεν τη δέχτηκατε, οπότε αν δεν βάλατε το θέμα για συζήτηση, για ποιο λόγο ακριβώς το ανεβάσατε?
Δεν ειπατε την αποψη σας....κατευθειαν κατηγορησατε το μελος οτι εκανε ασχετο ποσταρισμα και εισασταν-τουλαχιστον-πολυ εριστικος στο δευτερο πσοταρισμα σας.
Προφανώς ήταν εριστικο το δεύτερο ποσταρισμα, έκανα μία ερώτηση αν δηλαδή θεωρεί πως όλοι γύρω της πιστεύουν το ίδιο πράμα και για απάντηση πήρα μία ιστορία για ένα τσάρο στη Ρωσσία και τα ψυχολογικά που άφησε στη κ.Λαρισα... Επείσης εριστικός είναι ο τιτλος του θέματος από μόνος του Έλληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ' λυπάμαι που θα σας το πω αλλά και εμείς Έλληνες είμαστε, δεν έχουμε σχέση όμως με ορθοδοξίες, θρησκείες και διάφορα δόγματα. Και κάτι βασικό, εμείς ξύπνιοι είμαστε, άλλοι κοιμούνται όρθιοι και ονειρεύονται πως γίνανε ξαφνικά οι πολέμαρχοι του Θεού.
Συμφωνώ απόλυτα!! :bow:
Οι καταθέσεις να γίνονται άμεσα!
eurobank -εθνική- Πειραιώς


ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

περιμενω καταθεση από :
Να κανω καταθεση σε: eleniV(πουκάμισα)
θα στείλω δέμα στους:
περιμενω δεμα από:
περιμενω ευχαριστω από:

Μου οφείλει: 0,50 VICKY1978

Αν βαζετε ναφθαλινη στα ρουχα να το αναφερετε,λογω αλλεργιας των παιδιων μου..

kathytrolldoll
VIP Member
VIP Member
69 54
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 10 Ιουν 2012, 11:40
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Σμύρνης Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

Re: Ελληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ

Δημοσίευση από kathytrolldoll » 05 Φεβ 2017, 11:47

Touts if έχεις απόλυτο δίκιο αλλά δε νομίζω να βγάλεις άκρη εδώ πέρα.
Το μόνο που θέλω να προσθεσω( αν δεν αναφέρθηκε ήδη) ειναι ότι το θρήσκευμα και η ιθαγένεια ενός ατόμου ειναι. Δυο ξεχωριστές ιδιότητες και δεν πάνε πακέτο κατα την ταπεινή μου γνώμη.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
**
Ψάχνω Cookie Monster (μπλε μπισκοτοτέρας από Sesame Street), Βραδυποδες, πράγματα 80ς-90ς
**
Μυνηματα διαβάζω στα ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΑ,σπάνια μπαίνω να δω σχόλια στις αγγελίες άρα αν θέλετε να ρωτήσετε η ζητήσετε θα στέλνετε ΠΜ.Το γράφω χρονια κ εξακολουθούν άνθρωποι να μου κάνουν γκρίνιες και μανουρα που δν τους απάντησα ενώ γράφω ξεκάθαρα ότι βλέπω κυρίως INBOX κ οχι τα σχόλια. :oops:
**
Έχω άλφα,PayPal, στο πειπαλ δέχομαι πληρωμή μέσω "αποστολή χρημάτων σε φίλο" γτ η "αποστολή χρημάτων για αγαθά" έχει κράτηση προμηθειας από την PayPal.Οποίος προτιμά αγαθά θα επωμίζεται ο ίδιος την προμήθεια γιατί δεν μπορω να επιβαρύνομαι έξοδα,είμαι άνεργη.

stagp
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1311
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 19:14
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέου Ηρακλείου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Alpha Bank
Τοποθεσία: Νέο Ηράκλειο
Επικοινωνία:

Re: Ελληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ

Δημοσίευση από stagp » 05 Φεβ 2017, 11:52

toutsif έγραψε:
05 Φεβ 2017, 09:34
stagp έγραψε:
05 Φεβ 2017, 00:29
toutsif έγραψε:
04 Φεβ 2017, 22:13
Ναι το γνωρίζω ότι υπάρχουν διάφορες κατηγορίες. Ανοίξατε ένα θέμα και σας είπα τη γνώμη μου, δεν τη δέχτηκατε, οπότε αν δεν βάλατε το θέμα για συζήτηση, για ποιο λόγο ακριβώς το ανεβάσατε?
Δεν ειπατε την αποψη σας....κατευθειαν κατηγορησατε το μελος οτι εκανε ασχετο ποσταρισμα και εισασταν-τουλαχιστον-πολυ εριστικος στο δευτερο πσοταρισμα σας.
Προφανώς ήταν εριστικο το δεύτερο ποσταρισμα, έκανα μία ερώτηση αν δηλαδή θεωρεί πως όλοι γύρω της πιστεύουν το ίδιο πράμα και για απάντηση πήρα μία ιστορία για ένα τσάρο στη Ρωσσία και τα ψυχολογικά που άφησε στη κ.Λαρισα... Επείσης εριστικός είναι ο τιτλος του θέματος από μόνος του Έλληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ' λυπάμαι που θα σας το πω αλλά και εμείς Έλληνες είμαστε, δεν έχουμε σχέση όμως με ορθοδοξίες, θρησκείες και διάφορα δόγματα. Και κάτι βασικό, εμείς ξύπνιοι είμαστε, άλλοι κοιμούνται όρθιοι και ονειρεύονται πως γίνανε ξαφνικά οι πολέμαρχοι του Θεού.
Απλα θεωρω οτι βιαστηκατε να σχολιασετε....
Εχετε την αποψη σας και ειναι σεβαστη οπως του καθενος ητε εδω ητε παντου...
Το δικο μου σχολιο πηγαινε καθαρα στο "υφος" σας.
Δεν θελω να θιξω κανεναν και ναι σιγουρα πανω σ' αυτο το θεμα ο καθενας εχει την ιδεολογια του και την αποψη του....
Εξαλλου για να μην γελιωμαστε ο καθενας εχει τον δικο του Θεο (Πατερα, Προστατη και οπως αλλιως θελει να τον λεει) το οποιο ειναι περιθωριο και δικαιωμα του....
Τελος, χιλιαδες θεματα ειναι εριστικα και το καθ' ενα εχει την δικια του ιστορια οπου απλα περνουμε θεση ή προσπερναμε....
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Aν δεν απαντω αμεσως σε πμ και δημοσιευσεις θα υπαρχει καποιος λογος.

Άβαταρ μέλους
Angel Vampire
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1612
Εγγραφή: 31 Ιαν 2010, 18:16
Νομός κατοικίας: Ν. Ιωαννίνων
Δήμος - Κοινότητα: Ζίτσας Ιωαννίνων
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: S
Τοποθεσία: Βουνοπλαγιά
Επικοινωνία:

Re: Ελληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ

Δημοσίευση από Angel Vampire » 05 Φεβ 2017, 13:53

chrismother έγραψε:
05 Φεβ 2017, 10:07
Το μέλος είπε την γνώμη της όπως και άλλα μέλη κάνουν "Θέμα" με άσχετα θέματα με το forum αυτό.....Το τι κάνει αφορά την ίδια και τον χαρακτήρα της....¨Οταν όμως προσπαθείτε να μειώσετε με την αρνητική αντίδρασή σας ένα άτομο για την γνώμη του και τα πιστεύω του αφορά μόνο εσάς και τους εαυτό σας που δεν μπορείτε να διαχειριστείτε ή να "ξεπεράσετε" κάτι που σας ενοχλεί. "Αλλάξτε απλά κανάλι".
Το άτομο πρώτο μειωσε όλους οσους δεν ειναι ορθοδοξοι γι αυτό και δεχεται αρνητικες αντιδρασεις.
''Στης πλάνης σου τα απόνερα, ελεύθερος κολύμπα.''

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
Angel Vampire
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1612
Εγγραφή: 31 Ιαν 2010, 18:16
Νομός κατοικίας: Ν. Ιωαννίνων
Δήμος - Κοινότητα: Ζίτσας Ιωαννίνων
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: S
Τοποθεσία: Βουνοπλαγιά
Επικοινωνία:

Re: Ελληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ

Δημοσίευση από Angel Vampire » 05 Φεβ 2017, 13:58

toutsif έγραψε:
05 Φεβ 2017, 09:34
Προφανώς ήταν εριστικο το δεύτερο ποσταρισμα, έκανα μία ερώτηση αν δηλαδή θεωρεί πως όλοι γύρω της πιστεύουν το ίδιο πράμα και για απάντηση πήρα μία ιστορία για ένα τσάρο στη Ρωσσία και τα ψυχολογικά που άφησε στη κ.Λαρισα... Επείσης εριστικός είναι ο τιτλος του θέματος από μόνος του Έλληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ' λυπάμαι που θα σας το πω αλλά και εμείς Έλληνες είμαστε, δεν έχουμε σχέση όμως με ορθοδοξίες, θρησκείες και διάφορα δόγματα. Και κάτι βασικό, εμείς ξύπνιοι είμαστε, άλλοι κοιμούνται όρθιοι και ονειρεύονται πως γίνανε ξαφνικά οι πολέμαρχοι του Θεού.
:bow: :bow: :bow:
kathytrolldoll έγραψε:
05 Φεβ 2017, 11:47
Touts if έχεις απόλυτο δίκιο αλλά δε νομίζω να βγάλεις άκρη εδώ πέρα.
Το μόνο που θέλω να προσθεσω( αν δεν αναφέρθηκε ήδη) ειναι ότι το θρήσκευμα και η ιθαγένεια ενός ατόμου ειναι. Δυο ξεχωριστές ιδιότητες και δεν πάνε πακέτο κατα την ταπεινή μου γνώμη.
Συμφωνώ και επαυξάνω!
''Στης πλάνης σου τα απόνερα, ελεύθερος κολύμπα.''

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
KatrinZ
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6451
Εγγραφή: 17 Φεβ 2014, 15:26
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: Ελληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ

Δημοσίευση από KatrinZ » 05 Φεβ 2017, 14:20

ΛΑΡΙΣΑ ως χριστιανη ορθοδοξη δεν φοβαμαι κανεναν ανθρωπο και εχω εμπιστοσυνη Σε ΑΥΤΟΝ ολα ειναι θελημα Του:)
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Εχω λογαρισμο στην εθνικη

με ενδιαφερουν κυριως παιδικα ρουχα παιχνιδια 4-5 για κοριτσι

Άβαταρ μέλους
ΛΑΡΙΣΑ
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 8510
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2013, 18:48
Νομός κατοικίας: Ν. Άρτας
Δήμος - Κοινότητα: Άρτας
Φύλο: Οικογένεια
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Ελληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ

Δημοσίευση από ΛΑΡΙΣΑ » 05 Φεβ 2017, 16:06

Καλησπέρα σε όλους!
Η Ελλάδα πάντοτε ήταν και ειναι η μητέρα Ορθοδοξίας!Κάνω λάθος?
Σε αυτή την εποχή στην Ελλάδα ζούνε πολλοί άνθρωποι με διαφορετικές θρησκείες η χωρίς καμιά θρησκεία εντελώς,όμως νομίζω ότι αυτό δεν αλλάζει,ότι Ελλάδα παραμένει η μητέρα Ορθοδοξίας
Ο κάθε άνθρωπος επιλέγει την θρησκεία του η επιλέγει να μην πιστέψει σε τίποτα
Αν σε κάποιους φάνηκε το θέμα προσβλητικό,αν όχι εριστικό,απλός μπορούν να προσπεράσουν την σελίδα,δεν ειναι αναγκαίο να το διαβάζουν,αν δεν τους αρέσει.
Έγραψα την σκέψεις μου,αυτό που νιώθω μέσα μου!
Νομίζω ότι ειναι ολοφάνερο ότι απευθυνόμουν στους Ορθόδοξους να μην χάνουν την πίστη τους σε αυτό το δύσκολο καιρό που περνάει η Ελλάδα,χωρίς να θέλω να μειώσω κάποιον με διαφορετική θρησκεία,διότι κάθε θρησκεία έχει τον δικό του Θεό
Πάντοτε ήμουν απευθείας άνθρωπος,προτιμώ να λέω αυτό που νιώθω μέσα μου ίσα,ανεξάρτητα αν αρέσει αυτό σε κάποιον η όχι,παρά να λέω κρυφά και πισώπλατα.
Δεν ταράζομαι εύκολο και δεν μου πειραζει,αν κάποιος με βρίζει και με μισεί
Όπως είπε και μέλος KatrinZ,θα το πω και εγώ
Ως χριστιανή ορθόδοξη δεν φοβάμαι κανέναν άνθρωπο και εχω εμπιστοσύνη ΣΕ ΑΥΤΟΝ!Όλα ειναι θέλημά Του
Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Έχω 3 γιους,είμαστε 5 μέλη οικογένειας.
Μετακομίσαμε στο χωριό,οποίο απέχει 3 χιλιόμετρα από την πόλη.
:oups: Στο χωριό δεν υπάρχει ταχυδρομείο και επειδή εργάζομαι καθημερινά από το πρωί ως το
βράδυ και δεν έχω σχεδόν καθόλου ελεύθερο χρόνο η αποστολη&παραλαβή με ΕΛΤΑ Θα γίνει μια φορά σε
2-3 εβδομάδες.
:arrow: Μερικές φορές ζητάω αντικείμενα για τους ανθρώπους που τα έχουν ανάγκη και έχουν οικονομικές δυσκολίες :idea:

Άβαταρ μέλους
athanasiamak
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 15983
Εγγραφή: 09 Ιουν 2012, 10:07
Νομός κατοικίας: Ν. Κορινθίας
Δήμος - Κοινότητα: Σικυωνίων Κορινθίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Ελληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ

Δημοσίευση από athanasiamak » 05 Φεβ 2017, 16:51

Λαρισα καλησπέρα και καλή Σαρακοστή με το καλό!
Φαίνεται η καλή σου διάθεση να εκφράσεις την βαθιά σου πίστη!
Έχω την αίσθηση πως ομολογία πίστεως κάνεις και ο Θεός μας ως μόνος γνώστης του βάθους της καρδιάς του καθενός μας εύχομαι εκεί κατατάσσει τον τρόπο που εκφράζεσαι.
Είναι σπουδαίο το βίωμα που μας κατέθεσες και η αλήθεια σου και σε τιμά!

Μπορεί στις μέρες μας κάποιοι να μην δέχονται την ομολογία και κάποιοι να μην την κάνουν ενώ πιστεύουν αλλά να το βιώνουν εσωτερικά γιατί θλίβονται από την αντιμετώπιση του "κόσμου" και επιλέγουν τον δρόμο της σιωπής και της κρυφής προσευχής... όμως ο καθένας έχει τον τρόπο του και κανέναν τρόπο δεν απορρίπτει ο Θεός! Ίσα ίσα από τον καθένα μας θέλει να εκφράζεται με τον δικό του τρόπο(μυστικό/φανερό).
Εύχομαι από βάθους καρδιάς στον γλυκό μας Χριστό να σε φωτίζει και να σε καθοδηγεί.
Να φλέξει την καρδιά σου με την αγάπη Του και κάθε λεπτό να κάνεις ένα βήμα πιο κοντά Του!
Αρχή Τριωδίου σήμερα προεόρτια σαρακοστής - εύχομαι καλή προετοιμασία με αλήθεια καρδιάς και χωρίς ψεύτικα μασκαρέματα.....

Άβαταρ μέλους
eirinisp80
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
41 53
Δημοσιεύσεις: 821
Εγγραφή: 16 Μαρ 2015, 20:11
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγίων Αναργύρων Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Ελληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ

Δημοσίευση από eirinisp80 » 05 Φεβ 2017, 17:30

Angel Vampire έγραψε:
05 Φεβ 2017, 13:58
toutsif έγραψε:
05 Φεβ 2017, 09:34
Προφανώς ήταν εριστικο το δεύτερο ποσταρισμα, έκανα μία ερώτηση αν δηλαδή θεωρεί πως όλοι γύρω της πιστεύουν το ίδιο πράμα και για απάντηση πήρα μία ιστορία για ένα τσάρο στη Ρωσσία και τα ψυχολογικά που άφησε στη κ.Λαρισα... Επείσης εριστικός είναι ο τιτλος του θέματος από μόνος του Έλληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ' λυπάμαι που θα σας το πω αλλά και εμείς Έλληνες είμαστε, δεν έχουμε σχέση όμως με ορθοδοξίες, θρησκείες και διάφορα δόγματα. Και κάτι βασικό, εμείς ξύπνιοι είμαστε, άλλοι κοιμούνται όρθιοι και ονειρεύονται πως γίνανε ξαφνικά οι πολέμαρχοι του Θεού.
:bow: :bow: :bow:
kathytrolldoll έγραψε:
05 Φεβ 2017, 11:47
Touts if έχεις απόλυτο δίκιο αλλά δε νομίζω να βγάλεις άκρη εδώ πέρα.
Το μόνο που θέλω να προσθεσω( αν δεν αναφέρθηκε ήδη) ειναι ότι το θρήσκευμα και η ιθαγένεια ενός ατόμου ειναι. Δυο ξεχωριστές ιδιότητες και δεν πάνε πακέτο κατα την ταπεινή μου γνώμη.
Συμφωνώ και επαυξάνω!

συμφωνώ απόλυτα μαζί σας!!!!
Αν και είμαι βαθύτατα θεοσεβούμενη, πιστεύω ότι η εκκλησία και οι παπάδες όλων των θρησκειών έχουν κάνει μεγάλο κακό στην πίστη του Θεού. λίγοι είναι οι παπάδες με τις αμύθητες περιουσίες και τα χρυσά "κολιέ"; αυτοί που βιάζουν παιδιά και δεν καταδικάζονται και εκμεταλλεύονται ηλικιωμένους για τα λεφτουδάκια τους;
Εδώ οι ενεργές αγγελίες μου :-)

Παρακαλώ μην μου στέλνετε τα σκουπίδια σας, έχετε κάδο και έξω από το σπίτι σας!

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Άβαταρ μέλους
Angel Vampire
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1612
Εγγραφή: 31 Ιαν 2010, 18:16
Νομός κατοικίας: Ν. Ιωαννίνων
Δήμος - Κοινότητα: Ζίτσας Ιωαννίνων
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: S
Τοποθεσία: Βουνοπλαγιά
Επικοινωνία:

Re: Ελληνες ΞΗΠΝΗΣΤΕ!!!Χτυπουν ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ

Δημοσίευση από Angel Vampire » 05 Φεβ 2017, 19:17

Δεν τίθεται θέμα μίσους.Οκ,το καταλαβαμε.Επρεπε να απαντησουν μονο μελη που συμφωνούν.
Οι υπολοιποι δεν εχουν δικαιωμα,πρέπει απλα να προσπερνούν.
''Στης πλάνης σου τα απόνερα, ελεύθερος κολύμπα.''

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Απάντηση

Επιστροφή στο “Κράτος - Κοινωνία - Πολιτική”