Ποιος ζήτησε νύφη χωρίς να τη δει;

Εδω μπορείτε να γράφετε ανέκδοτα, αστεία, περίεργα γεγονότα και φωτογραφίες
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας
Αν βρείτε κάποιο θέμα που δεν ισχύει πλέον παρακαλούμε πατήστε την αναφορά για να το ελέγξουμε και να το σβήσουμε
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
xariseto+
Diamond Member
Diamond Member
48 38
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2017, 15:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αχαρνών Αττικής
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Ποιος ζήτησε νύφη χωρίς να τη δει;

Δημοσίευση από xariseto+ » 23 Δεκ 2018, 16:39

agion oros έγραψε:
23 Δεκ 2018, 13:33
Καλημέρα ! κανονικά πρέπει να μπεί φωτογραφία, για να ενημερωθούν πλήρως όσοι θα ενδιαφερθούν !
Αν δεν δούνε, σε τι κατάσταση είναι ή σκούπα ! Τι θα ζητήσουν ; Ποιός ζήτησε νύφη, χωρείς ……. να την δει ! ! !
Τώρα, Αν σας βάζω σε κόπο ! ζητώ συγνώμη ! Ευχαριστώ !
Ποιός ζήτησε νύφη, χωρίς ……. να την δει ! ! ! :D
Ο Τασος Χωριό ημιορεινής Κορινθίας πριν 28-30 χρόνια περίπου Προξενιό σε συμμαθητή μου (γεια σου Τάσο)σε οικογένεια με 4 κορίτσια Αφού έφαγαν και ήπιαν ψιλοσουρωμένοι όλοι τους, του έδειξαν τις 3 κόρες Τελικά παντρεύτηκε την τέταρτη χωρίς να την έχει δει την βραδιά του προξενιού. Του την έδειξαν την άλλη μέρα και του είπαν πως αυτήν διάλεξε Ζουν ευτυχισμένοι και είναι μια χαρά Είναι πραγματικό γεγονός Καλές γιορτές σε όλους .


Άβαταρ μέλους
agion oros
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3179
Εγγραφή: 09 Μάιος 2017, 21:59
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Α. Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Ποιος ζήτησε νύφη χωρίς να τη δει;

Δημοσίευση από agion oros » 23 Δεκ 2018, 19:34

Η γυναίκα είναι λαχείο ! την δείς δεν την δείς, τελικά ότι σου βγεί !

Άβαταρ μέλους
GeorgeF
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7867
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2009, 18:13
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: Ποιος ζήτησε νύφη χωρίς να τη δει;

Δημοσίευση από GeorgeF » 23 Δεκ 2018, 20:01

xariseto+ και agion oros,τα σχόλια για σουρωμένους,νύφες και λαχεία να λείπουν από τις αγγελίες άλλων μελών.Μπορεί να μην το αντιλαμβάνεστε (ειδικά αν είστε κάποιας ηλικίας) αλλά τα σχόλια σας είναι σεξιστικά και δεν επιτρέπονται.Εαν θέλετε να κάνετε τέτοια κουβέντα μπορείτε να την κάνετε με πμ,ή στο Chat and Fun.
  • Δεν χαρίζω σε μέλη τα οποία δεν στέλνουν με ταχυδρομείο αλλά ζητάνε να παραλάβουν με ταχυδρομείο.

    Οι αγγελίες μου

Άβαταρ μέλους
xariseto+
Diamond Member
Diamond Member
48 38
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2017, 15:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αχαρνών Αττικής
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: Ποιος ζήτησε νύφη χωρίς να τη δει;

Δημοσίευση από xariseto+ » 24 Δεκ 2018, 08:02

Θα διαφωνήσω μαζί σας με το σεξιστικά , και δεν θα σχολιάσω τα υπόλοιπα . Είναι η άποψη σας. Σεβαστή. Θα ήθελα να σας πω όμως ότι στην αρχή του κειμένου υπήρχε αυτή :D η φατσουλα που έδειχνε ακριβώς την πρόθεση μου ως χιουμοριστική και μόνο (άλλωστε γιαυτο τις έχετε για να τις χρησιμοποιούμε και για να διευκρινίζεται η πρόθεση- διάθεση. Τα σβήσατε και δεν μπορώ να σας το επισυνάψω καθ όσον δεν είχα φωτογραφίσει την επιφάνεια ). Θέλω να πιστεύω ότι δεν την προσέξατε και όχι ότι την προσπεράσατε .Τώρα αν πρέπει να μου προσάψετε κάτι, αυτό που θα δεχόμουν είναι ότι αναφέρθηκα σε επίπεδο χιουμοριστικό και μόνο σε κάτι που δεν είχε σχέση με την αγγελία του μέλους , γιαυτό και του ζητώ δημόσια συγγνώμη . Τώρα το να γελάμε που και που εκτιμώ δεν είναι έγκλημα. Άλλωστε θα μπορούσε να είναι μια σκηνή η μια ατακα από μια παλιά ελληνική ταινία . Καλές γιορτές

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αστεία - ανέκδοτα - περίεργα”