[ ΑΝΕΚΔΟΤΑ ]

Εδω μπορείτε να γράφετε ανέκδοτα, αστεία, περίεργα γεγονότα και φωτογραφίες
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας
Αν βρείτε κάποιο θέμα που δεν ισχύει πλέον παρακαλούμε πατήστε την αναφορά για να το ελέγξουμε και να το σβήσουμε
Απάντηση
manpap
Platinum Member
Platinum Member
12 14
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: 25 Απρ 2012, 16:05
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ακάνθου-Σταγείρων Χαλκιδικής
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: ΑΝΕΚΔΟΤΑ

Δημοσίευση από manpap » 04 Ιουν 2013, 22:44

Ένα ζευγάρι πάει στο σεξολόγο.


"Τι μπορώ να κάνω για σας;" ρωτάει ο γιατρός.

"Θα μας δείτε να κάνουμε σεξ;" ρωτάει ο άντρας.

Ο γιατρός παραξενεύεται αλλά συμφωνεί.

Όταν τελειώνει το ζευγάρι λέει ο γιατρός:

"Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με τον τρόπο που κάνετε σεξ" και τους χρεώνει 50 Ευρώ.

Αυτό γίνεται για μερικές εβδομάδες στη σειρά. Το ζευγάρι κλείνει ραντεβού, το κάνει μπροστά στο γιατρό, τον πληρώνει και φεύγει.

Κάποια στιγμή ο γιατρός ρωτάει:

"Τι ακριβώς προσπαθούμε να βρούμε;"

Και ο άντρας απαντάει:

"Α, τίποτα. Η κυρία είναι παντρεμένη και δε μπορούμε να πάμε σπίτι της. Το ίδιο κι εγώ, οπότε δε μπορούμε να πάμε ούτε στο δικό μου σπίτι. Το Caravel χρεώνει 90 Ευρώ. Το Intercontinental χρεώνει 108 Ευρώ. Το Ledra Mariott χρεώνει 147 Ευρώ. Εμείς το κάνουμε εδώ με 50 Ευρώ και παίρουμε και 43 Ευρώ επιστροφή από το ικα.
ΠΑΡΑΔΟΣΗ -ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΧΕΡΙ ΜΕ ΧΕΡΙ ΠΑΝΤΑ.
Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΥ ΠΑΤΗΣΙΑ.


ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΚΟΙΤΑΤΕ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΑΣ.ΙΣΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ.
Ο ΧΡΟΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΟΣ.


manpap
Platinum Member
Platinum Member
12 14
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: 25 Απρ 2012, 16:05
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ακάνθου-Σταγείρων Χαλκιδικής
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: ΑΝΕΚΔΟΤΑ

Δημοσίευση από manpap » 04 Ιουν 2013, 22:52

Ο ΓΙΩΡΙΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΠΑΣ ΚΑΤΩ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΩΝΕΥΕΙ ΤΟΥΣ ΚΡΗΤΙΚΟΥΣ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΤΟΥΣ ΑΠΕΧΘΑΝΕΤΑΙ.
ΜΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΚΗΡΥΓΜΑ ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΤΗΝ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ.

- ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΜΟΥ ΧΩΡΙΑΝΟΙ Η ΜΑΡΙΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΗΤΑΝ ΒΟΥΤΗΓΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΑΜΑΡΤΙΑ, ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΕ ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΓΙΑ ΧΡΗΜΑΤΑ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΜΙΑ ΑΘΛΙΑ ΠΟΡΝΗ ΗΤΑΝ Η ΟΠΟΙΑ ΚΑΤΑΓΟΝΤΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΣΦΑΚΙΑ.
ΤΟ ΑΚΟΥΝΕ ΟΙ ΧΩΡΙΑΝΟΙ ΚΑΙ ΟΡΜΑΝΕ ΝΑ ΛΥΝΤΣΑΡΟΥΝ ΤΟΝ ΓΙΩΡΙΚΑ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΓΛΥΤΩΝΕΙ.
ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΚΗΡΥΓΜΑ ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΣΩΤΟ ΥΙΟ.

- ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΜΟΥ ΧΩΡΙΑΝΟΙ Ο ΑΣΩΤΟΣ ΥΙΟΣ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΜΙΑΣΜΑ, ΠΟΤΗΣ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑΣ, ΚΛΕΦΤΗΣ ΚΑΙ ΛΩΠΟΔΥΤΗΣ, ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΚΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΟΤΙ ΚΑΤΑΓΟΝΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ.

ΤΟΝ ΑΚΟΥΝ ΟΙ ΧΩΡΙΑΝΟΙ ΚΑΙ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΙΣ ΜΑΧΑΙΡΕΣ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΙΕΡΟ, ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΝΕΙ.
ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΤΑ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ ΤΟΥ Ο ΔΕΣΠΟΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΛΕΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ.

-ΠΑΤΕΡ ΓΙΩΡΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ ΤΟΥΣ ΠΙΣΤΟΥΣ, ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΧΩΝΕΥΩ ΤΟΥΣ ΚΡΗΤΙΚΟΥΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΛΕΩ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

-ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΓΙΕ ΔΕΣΠΟΤΑ? ΛΕΕΙ Ο ΓΙΩΡΙΚΑΣ.

-ΠΕΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΠΟΛΥΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ.
ΕΡΧΕΤΑΙ ΛΟΙΠΟΝ Η ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΚΗΡΥΓΜΑ Ο ΓΙΩΡΙΚΑΣ ΜΕ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΤΟΝ ΜΥΣΤΙΚΟ ΔΕΙΠΝΟ.

-ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ ΒΡΑΔΥ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΜΟΥ ΧΩΡΙΑΝΟΙ Ο ΙΗΣΟΥΣ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΟΥ, ΦΑΓΑΝΕ ΚΑΙ ΗΠΙΑΝΕ, ΚΑΤΟΠΙΝ Ο ΙΗΣΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΠΛΥΝΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΥΣ ΕΚΜΥΣΤΗΡΕΥΘΗΚΕ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥ ΜΑΘΗΤΕΣ ΘΑ ΤΟΝ ΠΡΟΔΩΣΕΙ.

- ΤΟΤΕ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ ΚΑΙ Ο ΙΟΥΔΑΣ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΗΝΤΑ ΛΕΣ ΩΡΕ ΚΟΠΕΛΙ
ΠΑΡΑΔΟΣΗ -ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΧΕΡΙ ΜΕ ΧΕΡΙ ΠΑΝΤΑ.
Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΥ ΠΑΤΗΣΙΑ.


ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΚΟΙΤΑΤΕ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΑΣ.ΙΣΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ.
Ο ΧΡΟΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΟΣ.

Άβαταρ μέλους
scorpiogr
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2919
Εγγραφή: 15 Ιουν 2013, 00:56
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 42
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: Αθήνα, Κέντρο
Επικοινωνία:

θα μου κάνανε και το τραπέζι?

Δημοσίευση από scorpiogr » 03 Σεπ 2013, 19:45

Έβαλα 30€ βενζίνη κ μου δώσανε 6 ποτήρια νερού 1 σετ μαχαιροπήρουνα 1 σετ πιάτων και 1 τηγάνι.
Αν έβαζα 40€ παίζει να μου κάνανε και το τραπέζι.
:rofl:
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΕΔΩ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΕΣ ΜΟΥ με παλιούς Η/Υ & Δίσκους Βινυλίου


Ίσως κάποιοι έχετε ένα παλιό υπολογιστή σε πατάρι η αποθήκη. Παλιά δυστυχώς πετάξαμε υπολογιστές & hardware θεωρώντας τα άχρηστα. Αυτοί οι υπολογιστές δεν πρόκειται να ξαναπαραχθούν. Βοηθήστε να διασωθούν και να μην πάνε στην ανακύκλωση.
Όσοι έχετε παλαιούς υπολογιστές, παιχνιδομηχανές, περιοδικά, περιφερειακά, ή ότι έχει σχέση με συστήματα περασμένων ετών, θα ήθελα να τα διασώσω και να παρουσιάστουν σε εκθέσεις. Έτσι βοηθάτε να σωθεί ένα μηχάνημα και να γίνει έκθεμα για τις νέες γενιές.


Το λογαριασμό τον χρησιμοποιώ μαζί με τη γυναίκα μου
Το μέλος Lila_#7 είναι κόρη μου

Άβαταρ μέλους
scorpiogr
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2919
Εγγραφή: 15 Ιουν 2013, 00:56
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 42
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: Αθήνα, Κέντρο
Επικοινωνία:

ΑΦΙΕΡΩΣΗ!!!!

Δημοσίευση από scorpiogr » 04 Σεπ 2013, 22:20

-Καλησπέρα..... θέλω να αφιερώσω το ......"σε έχω βρει και σε χάνω"...μπορώ;
-Έγινε......που το αφιερώνετε;
-Στο wifi του γείτονα...!!!!!!!!!
:hapi:
:rofl:
:hapi:
:thank:
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΕΔΩ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΕΣ ΜΟΥ με παλιούς Η/Υ & Δίσκους Βινυλίου


Ίσως κάποιοι έχετε ένα παλιό υπολογιστή σε πατάρι η αποθήκη. Παλιά δυστυχώς πετάξαμε υπολογιστές & hardware θεωρώντας τα άχρηστα. Αυτοί οι υπολογιστές δεν πρόκειται να ξαναπαραχθούν. Βοηθήστε να διασωθούν και να μην πάνε στην ανακύκλωση.
Όσοι έχετε παλαιούς υπολογιστές, παιχνιδομηχανές, περιοδικά, περιφερειακά, ή ότι έχει σχέση με συστήματα περασμένων ετών, θα ήθελα να τα διασώσω και να παρουσιάστουν σε εκθέσεις. Έτσι βοηθάτε να σωθεί ένα μηχάνημα και να γίνει έκθεμα για τις νέες γενιές.


Το λογαριασμό τον χρησιμοποιώ μαζί με τη γυναίκα μου
Το μέλος Lila_#7 είναι κόρη μου

Άβαταρ μέλους
scorpiogr
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2919
Εγγραφή: 15 Ιουν 2013, 00:56
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 42
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: Αθήνα, Κέντρο
Επικοινωνία:

Στη τράπεζα χθες....!!!!

Δημοσίευση από scorpiogr » 05 Σεπ 2013, 13:07

Πήγα στη τράπεζα χθες....
-"Πληρωμή ή ανάληψη" με ρωτάει ο ταμίας...
-Aνάληψη λέω, ο κόσμος ξεσπά σε χειροκροτήματα, είχα 2 προτάσεις γάμου...!!
:rofl:
:hapi:
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΕΔΩ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΕΣ ΜΟΥ με παλιούς Η/Υ & Δίσκους Βινυλίου


Ίσως κάποιοι έχετε ένα παλιό υπολογιστή σε πατάρι η αποθήκη. Παλιά δυστυχώς πετάξαμε υπολογιστές & hardware θεωρώντας τα άχρηστα. Αυτοί οι υπολογιστές δεν πρόκειται να ξαναπαραχθούν. Βοηθήστε να διασωθούν και να μην πάνε στην ανακύκλωση.
Όσοι έχετε παλαιούς υπολογιστές, παιχνιδομηχανές, περιοδικά, περιφερειακά, ή ότι έχει σχέση με συστήματα περασμένων ετών, θα ήθελα να τα διασώσω και να παρουσιάστουν σε εκθέσεις. Έτσι βοηθάτε να σωθεί ένα μηχάνημα και να γίνει έκθεμα για τις νέες γενιές.


Το λογαριασμό τον χρησιμοποιώ μαζί με τη γυναίκα μου
Το μέλος Lila_#7 είναι κόρη μου

Άβαταρ μέλους
Dimitris&Alice
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7757
Εγγραφή: 07 Οκτ 2010, 12:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Ηλιούπολη
Επικοινωνία:

Re: [ ΑΝΕΚΔΟΤΑ ]

Δημοσίευση από Dimitris&Alice » 20 Ιαν 2015, 11:53

– Με πήραν για διαφήμιση σε γυμναστήριο..
– Αλήθεια; και τι θα κανείς;;
– Το πριν...!
Παραλαβές ΜΌΝΟ χέρι - χέρι από Ηλιούπολη θεσ/νίκης , αποστολές δεν γίνονται πλέον
Προσωπική συλλογή τηλεκαρτών

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αστεία - ανέκδοτα - περίεργα”