[ΕΚΛΕΙΣΕ] πολλά ρούχα 0ως 4 ετων αγόρι σε άριστη κατάσταση

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ !
χρυσα xalemh
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3085
Εγγραφή: 26 Οκτ 2014, 22:31
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Καλαμαριάς Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: πολλά ρούχα 0ως 4 ετων αγόρι σε άριστη κατάσταση

Δημοσίευση από χρυσα xalemh » 09 Απρ 2017, 15:29

tatis έγραψε:
24 Μαρ 2017, 11:21
Mε ενδιαφέρουν 4ρια καλοκαιρινα και χειμωνιατικα.
Πες διεύθυνση


katerina22
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1918
Εγγραφή: 12 Οκτ 2016, 17:45
Νομός κατοικίας: Ν. Λάρισας
Δήμος - Κοινότητα: Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: πολλά ρούχα 0ως 4 ετων αγόρι σε άριστη κατάσταση

Δημοσίευση από katerina22 » 09 Απρ 2017, 22:04

Καλησπερα. Μιλησαμε με πμ κ ειπαμε οτι θα κανουμε αμοιβαια αποστολη γιατι σας εστειλα την εικονα!! Σας στελνω ξανα τα στοιχεια μου με πμ!!

stagp
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1311
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 19:14
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέου Ηρακλείου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Alpha Bank
Τοποθεσία: Νέο Ηράκλειο
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: πολλά ρούχα 0ως 4 ετων αγόρι σε άριστη κατάσταση

Δημοσίευση από stagp » 11 Απρ 2017, 18:31

stagp έγραψε:
23 Μαρ 2017, 11:37
Καλημέρα. Δηλώνουμε κι εμείς ενδιαφέρον για ανοιξιάτικα και καλοκαιρινά κυρίως, για τριών χρονών.
Καλησπερα σας....
Παραλαβαμε σημερα και σε καθε περιπτωση ευχαριστουμε για το χαρισμα σας. Με όλη την καλή διάθεση όμως, τα ρούχα που μου στείλατε είναι απο 9 εως 24 μηνών τα περισσοτερα.Δεν ξερουμε αν μπερδεψατε τα δεματα που στειλατε αλλα ειλικρινα αυτα που φτασανε σε 'μας και να θελαμε δεν μπορουμε να τα φορεσουμε.....
Ειχαμε δηλωσει ενδιαφερον για ανοιξιατικα και καλοκαιρινα για τριων χρονων και αν εξαιρεσουμε ενα μπουφανακι αμανικο ολα τα υπολοιπα ειναι για μικροτερη ηλικια αλλα και για τον χειμωνα (μπουφαν, γαντια και κασκολ σιγουρα δεν ειναι καλοκαιρινα ή ανοιξιατικα).
θα πρεπει να σας ζητησω να μας κανετε καταθεση €1,50 στον λογαριασμο μας για να σας επιστρεψουμε το δεμα που μας στειλατε.
Σας στελνω πμ για τα στοιχεια του λογαριασμου μας.... :z
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Aν δεν απαντω αμεσως σε πμ και δημοσιευσεις θα υπαρχει καποιος λογος.

χρυσα xalemh
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3085
Εγγραφή: 26 Οκτ 2014, 22:31
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Καλαμαριάς Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: πολλά ρούχα 0ως 4 ετων αγόρι σε άριστη κατάσταση

Δημοσίευση από χρυσα xalemh » 12 Απρ 2017, 22:05

stagp έγραψε:
11 Απρ 2017, 18:31
stagp έγραψε:
23 Μαρ 2017, 11:37
Καλημέρα. Δηλώνουμε κι εμείς ενδιαφέρον για ανοιξιάτικα και καλοκαιρινά κυρίως, για τριών χρονών.
Καλησπερα σας....
Παραλαβαμε σημερα και σε καθε περιπτωση ευχαριστουμε για το χαρισμα σας. Με όλη την καλή διάθεση όμως, τα ρούχα που μου στείλατε είναι απο 9 εως 24 μηνών τα περισσοτερα.Δεν ξερουμε αν μπερδεψατε τα δεματα που στειλατε αλλα ειλικρινα αυτα που φτασανε σε 'μας και να θελαμε δεν μπορουμε να τα φορεσουμε.....
Ειχαμε δηλωσει ενδιαφερον για ανοιξιατικα και καλοκαιρινα για τριων χρονων και αν εξαιρεσουμε ενα μπουφανακι αμανικο ολα τα υπολοιπα ειναι για μικροτερη ηλικια αλλα και για τον χειμωνα (μπουφαν, γαντια και κασκολ σιγουρα δεν ειναι καλοκαιρινα ή ανοιξιατικα).
θα πρεπει να σας ζητησω να μας κανετε καταθεση €1,50 στον λογαριασμο μας για να σας επιστρεψουμε το δεμα που μας στειλατε.
Σας στελνω πμ για τα στοιχεια του λογαριασμου μας.... :z
Χιλιάδες συγγνώμη,μπερδεψα τα δεματα!!!!θα γινει όπως ειπες

Άβαταρ μέλους
dwra84
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1412
Εγγραφή: 27 Απρ 2014, 17:55
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Χαλκηδόνος Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: πολλά ρούχα 0ως 4 ετων αγόρι σε άριστη κατάσταση

Δημοσίευση από dwra84 » 13 Απρ 2017, 19:38

stagp έγραψε:
11 Απρ 2017, 18:31
stagp έγραψε:
23 Μαρ 2017, 11:37
Καλημέρα. Δηλώνουμε κι εμείς ενδιαφέρον για ανοιξιάτικα και καλοκαιρινά κυρίως, για τριών χρονών.
Καλησπερα σας....
Παραλαβαμε σημερα και σε καθε περιπτωση ευχαριστουμε για το χαρισμα σας. Με όλη την καλή διάθεση όμως, τα ρούχα που μου στείλατε είναι απο 9 εως 24 μηνών τα περισσοτερα.Δεν ξερουμε αν μπερδεψατε τα δεματα που στειλατε αλλα ειλικρινα αυτα που φτασανε σε 'μας και να θελαμε δεν μπορουμε να τα φορεσουμε.....
Ειχαμε δηλωσει ενδιαφερον για ανοιξιατικα και καλοκαιρινα για τριων χρονων και αν εξαιρεσουμε ενα μπουφανακι αμανικο ολα τα υπολοιπα ειναι για μικροτερη ηλικια αλλα και για τον χειμωνα (μπουφαν, γαντια και κασκολ σιγουρα δεν ειναι καλοκαιρινα ή ανοιξιατικα).
θα πρεπει να σας ζητησω να μας κανετε καταθεση €1,50 στον λογαριασμο μας για να σας επιστρεψουμε το δεμα που μας στειλατε.
Σας στελνω πμ για τα στοιχεια του λογαριασμου μας.... :z
Το συγκεκριμένο μέλος το έχει κάνει και σ'εμενα αυτό...Και μάλλον γίνετε συστηματικά απ'ότι κατάλαβα...Σε εμένα είχε στείλει κοριτσίστικα ρούχα ενώ ζητούσα για αγόρι...Και νούμερα ότι να ναι...
Μπορώ να στείλω με ΕΛΤΑ ή courier σε όλη την Ελλάδα. Έξοδα αποστολής δικά σας.
Χρωστάω:

katerina22
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1918
Εγγραφή: 12 Οκτ 2016, 17:45
Νομός κατοικίας: Ν. Λάρισας
Δήμος - Κοινότητα: Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: πολλά ρούχα 0ως 4 ετων αγόρι σε άριστη κατάσταση

Δημοσίευση από katerina22 » 18 Απρ 2017, 15:33

Καλησπερα κ χρονια πολλα!! Δεν ξερω εαν στειλατε το δεμα η οχι... Μου ειπατε για 11/04 αλλα δεν ειχα καμια ενημερωση. Εαν δε θελετε να στειλετε κατι σας παρακαλω να καταθεσετε τα εξοδα αποστολης για την εικονα που σας εστειλα κ να πατησετε ευχαριστω στην αντιστοιχη αγγελια. Καλο απογευμα!

χρυσα xalemh
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3085
Εγγραφή: 26 Οκτ 2014, 22:31
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Καλαμαριάς Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: πολλά ρούχα 0ως 4 ετων αγόρι σε άριστη κατάσταση

Δημοσίευση από χρυσα xalemh » 19 Απρ 2017, 09:32

χρυσα xalemh έγραψε:
23 Μαρ 2017, 14:43
katerina22 έγραψε:
21 Μαρ 2017, 14:11
Καλησπερα! Μας ενδιαφερουν απο 2 ετων κ ανω.... Αν ειναι σε καλη κατασταση δε χρειαζομαστε φωτο! Οτι νομιζετε εσεις.... Ευχαριστω!
Πες διεύθυνση
Εβαλα ευχαριστώ στην εικόνα και θα σου στειλω το δεμα αυριο

Άβαταρ μέλους
alisa020
Diamond Member
Diamond Member
59 39
Δημοσιεύσεις: 793
Εγγραφή: 19 Ιαν 2013, 11:09
Νομός κατοικίας: Ν. Αρκαδίας
Δήμος - Κοινότητα: Τυρού Αρκαδίας
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: πολλά ρούχα 0ως 4 ετων αγόρι σε άριστη κατάσταση

Δημοσίευση από alisa020 » 24 Απρ 2017, 19:28

Γεια σας παρέλαβα σήμερα και δυστυχώς έχω το ίδιο πρόβλημα με το μέλος stagp εγω ζήτησα ρούχα για 3-4 αγοριστικα η σακούλα μέσα έχει λιγο απ' ολα κάτι ρούχα πολύ μικρά ένα πολύ όμορφο μπουφάν ΑΛΛΑ κοριτσίστικο και άλλα τέτοια. Εγώ δεν θα ζητήσω κατάθεση 1,50 απλά θα πρέπει να στο στείλω πίσω στη διεύθυνση που γράφει η σακούλα.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ Εκτελω και ζηταω Αμεσες συναλλαγες. Χαιρομαι οταν γνωριζω ευγενικα και τυπικα μελη.

Περιμενω καταθεση απο:
Περιμενω να παραλάβουν:
Χρωσταω 1€ σε zoe2401

katerina22
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1918
Εγγραφή: 12 Οκτ 2016, 17:45
Νομός κατοικίας: Ν. Λάρισας
Δήμος - Κοινότητα: Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: πολλά ρούχα 0ως 4 ετων αγόρι σε άριστη κατάσταση

Δημοσίευση από katerina22 » 25 Απρ 2017, 14:00

Καλησπερα! Φανταζομαι οτι το δεμα μου που ηταν να σταλει την επομενη μερα της δημοσιευσης δε μου το στειλατε ποτε.... Θα εκτιμουσα αφανταστα να μου λεγατε οτι θα το στελνατε σε εναν μηνα, κ οντως να γινοταν ετσι... Δε με ενοχλει καθολου η χρονικη καθυστερηση οσο η ατυπη αναμονη για κατι που δε θα παραλαβω ποτε... Θα σας παρακαλεσω οχι να μου καταθεσετε το 1,5 ευρω , αλλα να μου στειλετε πισω την εικονα που σας χαρησα... Κ εφιστω την προσοχη σας, μη μου στειλετε οτι να ναι...... Σας ευχαριστω.

χρυσα xalemh
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3085
Εγγραφή: 26 Οκτ 2014, 22:31
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Καλαμαριάς Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: πολλά ρούχα 0ως 4 ετων αγόρι σε άριστη κατάσταση

Δημοσίευση από χρυσα xalemh » 25 Απρ 2017, 14:40

katerina22 έγραψε:
25 Απρ 2017, 14:00
Καλησπερα! Φανταζομαι οτι το δεμα μου που ηταν να σταλει Χριστός Ανεπομενη μερα της δημοσιευσης δε μου το στειλατε ποτε.... Θα εκτιμουσα αφανταστα να μου λεγατε οτι θα το στελνατε σε εναν μηνα, κ οντως να γινοταν ετσι... Δε με ενοχλει καθολου η χρονικη καθυστερηση οσο η ατυπη αναμονη για κατι που δε θα παραλαβω ποτε... Θα σας παρακαλεσω οχι να μου καταθεσετε το 1,5 ευρω , αλλα να μου στειλετε πισω την εικονα που σας χαρησα... Κ εφιστω την προσοχη σας, μη μου στειλετε οτι να ναι...... Σας ευχαριστω.
Θα σου βαλω 3 εύρω και σε παρακαλώ να με συγχωρήσεις,αρρωστησα στη πορεια καιμε 2 παιδιά με το ένα να θηλαζει καθυστέρησα.Χριστος αανέστη

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Κλειστές Αγγελίες)”