[ΧΑΡΙΖΩ] 2 καρότσια διδύμων

Παιδικά είδη, καροτσάκια , κρεβατάκια, κουβέρτες κ.α
Εκτός ρούχα και παπούτσια

Συντονιστής: VickyV

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους κανόνες για να αποφύγετε τη διαγραφή του λογαριασμού σας
Βοηθός για νέα μέλη Εδω
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
aalaloum
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
79 96
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] 2 καρότσια διδύμων

Δημοσίευση από aalaloum » 22 Νοέμ 2021, 17:01

Χαρίζονται 2 καρότσια διδύμων σε κόκκινο χρώμα. Το ένα χρησιμοποιημένο αρκετά, αλλά σε πολύ καλή κατάσταση, μαζί με το αδιάβροχο του και νομίζω 1 ομπρέλα. Το 2ο πανάκριβο και σχεδόν αχρησιμοποίητο (το χρησιμοποιούσε μόνο εντός σπιτιού για να κοιμήσει τα παιδιά), όμως απο μία απροσεξία έχει σκιστεί σε κάποιο σημείο το ύφασμα της πλάτης, αλλά επιδιορθώνεται. Αυτό έχει τη θήκη του και όλα τα παρελκόμενα. Δυστυχώς δεν έχω φωτο γιατί είναι μιας φίλης κ τα έχει ήδη μαζέψει.
Παραλαβή απο Αθήνα, Αμπελόκηποι.
Έχω τρία μικρά αγοράκια, οπότε ζητώ την κατανόηση σας για τυχόν καθυστερήσεις. Ευχαριστώ!
Προτιμώ συναλλαγές χέρι με χέρι, αλλά δεν έχω πρόβλημα και με καταθέσεις/ΕΛΤΑ.

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Sofi08
VIP Member
VIP Member
92 99
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Μαραθώνος Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: 2 καρότσια διδύμων

Δημοσίευση από Sofi08 » 23 Νοέμ 2021, 12:00

aalaloum έγραψε:
22 Νοέμ 2021, 17:01
Χαρίζονται 2 καρότσια διδύμων σε κόκκινο χρώμα. Το ένα χρησιμοποιημένο αρκετά, αλλά σε πολύ καλή κατάσταση, μαζί με το αδιάβροχο του και νομίζω 1 ομπρέλα. Το 2ο πανάκριβο και σχεδόν αχρησιμοποίητο (το χρησιμοποιούσε μόνο εντός σπιτιού για να κοιμήσει τα παιδιά), όμως απο μία απροσεξία έχει σκιστεί σε κάποιο σημείο το ύφασμα της πλάτης, αλλά επιδιορθώνεται. Αυτό έχει τη θήκη του και όλα τα παρελκόμενα. Δυστυχώς δεν έχω φωτο γιατί είναι μιας φίλης κ τα έχει ήδη μαζέψει.
Παραλαβή απο Αθήνα, Αμπελόκηποι.
Γειά σας. Ενδιαφέρομαι για το 2ο σε περίπτωση που οι θέσεις είναι μπροστα η μία κ πίσω η άλλη ή αντικριστά. Όχι δίπλα δίπλα δηλαδή γιατί πιάνει τεράστιο χώρο κ δεν βολεύει καθόλου σε στενά πεζοδρόμια. Αν μπορείτε ρωτήστε την κ ενημερώστε με.. Σας ευχαριστώ

Απάντηση

Επιστροφή στο “(Αττική) Παιδικά λοιπά είδη”