[ΧΑΡΙΖΩ] Μεγάλη συλλογή Dvd με γαλλικό κινηματογραφο και επίκαιρα ντοκιμαντέρ!(προσθήκη φωτό)

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ !
ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΕΙ !


1) ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info [at] xariseto.gr ή στο 2312203040
2) Οταν πάρουμε ή δώσουμε κάτι ποστάρουμε και ευχαριστούμε-αξιολογούμε το μέλος
3) ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ την αγγελία που ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ (αφου πρώτα απαντήσει-ευχαριστήσει το μέλος που πήρε το αντικείμενο)!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους ΒΑΣΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ!
Κλειδωμένο
ilias iliopoulos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2920
Εγγραφή: 22 Μάιος 2012, 16:10
Νομός κατοικίας: Ν. Ηλείας
Δήμος - Κοινότητα: Πύργου Ηλείας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Μεγάλη συλλογή Dvd με γαλλικό κινηματογραφο και επίκαιρα ντοκιμαντέρ!(προσθήκη φωτό)

Δημοσίευση από ilias iliopoulos » 24 Οκτ 2023, 19:54

Καλησπέρα παρέλαβα ήθελα όμως και τους άθλιους με το Ζεραρ Ντεπαρντιέ ευχαριστώ πολυ
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Οπως λένε στην Αμερική,''one person garbage is another person treasure''(το σκουπίδι του ενός είναι ο θησαυρός του άλλου)

Στο λογαριασμό μπαίνει και απαντάει και η αδερφή μου.

kathytrolldoll
VIP Member
VIP Member
69 54
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 10 Ιουν 2012, 11:40
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Σμύρνης Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Μεγάλη συλλογή Dvd με γαλλικό κινηματογραφο και επίκαιρα ντοκιμαντέρ!(προσθήκη φωτό)

Δημοσίευση από kathytrolldoll » 27 Οκτ 2023, 08:11

Το υπόλοιπο της συλλογής θα χαριστεί άλλου λόγω έλλειψης χώρου και χρόνου αναμονής για τη συνεννόηση και παραλαβή .
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
**
Ψάχνω Cookie Monster (μπλε μπισκοτοτέρας από Sesame Street), Βραδυποδες, πράγματα 80ς-90ς
**
Μυνηματα διαβάζω στα ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΑ,σπάνια μπαίνω να δω σχόλια στις αγγελίες άρα αν θέλετε να ρωτήσετε η ζητήσετε θα στέλνετε ΠΜ.Το γράφω χρονια κ εξακολουθούν άνθρωποι να μου κάνουν γκρίνιες και μανουρα που δν τους απάντησα ενώ γράφω ξεκάθαρα ότι βλέπω κυρίως INBOX κ οχι τα σχόλια. :oops:
**
Έχω άλφα,PayPal, στο πειπαλ δέχομαι πληρωμή μέσω "αποστολή χρημάτων σε φίλο" γτ η "αποστολή χρημάτων για αγαθά" έχει κράτηση προμηθειας από την PayPal.Οποίος προτιμά αγαθά θα επωμίζεται ο ίδιος την προμήθεια γιατί δεν μπορω να επιβαρύνομαι έξοδα,είμαι άνεργη.

ilias iliopoulos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2920
Εγγραφή: 22 Μάιος 2012, 16:10
Νομός κατοικίας: Ν. Ηλείας
Δήμος - Κοινότητα: Πύργου Ηλείας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Μεγάλη συλλογή Dvd με γαλλικό κινηματογραφο και επίκαιρα ντοκιμαντέρ!(προσθήκη φωτό)

Δημοσίευση από ilias iliopoulos » 30 Οκτ 2023, 22:14

Παρέλαβα και τους Αθλιους σας ευχαριστώ πάρα πολυ
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Οπως λένε στην Αμερική,''one person garbage is another person treasure''(το σκουπίδι του ενός είναι ο θησαυρός του άλλου)

Στο λογαριασμό μπαίνει και απαντάει και η αδερφή μου.

STRAWBERRY8
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3828
Εγγραφή: 14 Ιαν 2011, 18:23
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Μεγάλη συλλογή Dvd με γαλλικό κινηματογραφο και επίκαιρα ντοκιμαντέρ!(προσθήκη φωτό)

Δημοσίευση από STRAWBERRY8 » 31 Οκτ 2023, 19:08

Αναρτήσατε ότι χαρίζετε μια συλλογή και μετά αρχίσατε να τη μοιράζετε. Δικαίωμά σας. Εξακολούθησα να δηλώνω το ενδιαφέρον μου, ακόμη και μετά τη μοιρασιά, για όσες ταινίες απέμειναν, αλλά αν αποφασίσετε να αφαιρέσετε κι άλλες ταινίες από τη συλλογή, θα χρειαστεί να αποσύρω και πάλι δεν απαντήσατε, εάν τελικά μου τη χαρίζετε ή όχι, ούτε στην ανάρτηση ούτε με πμ. Κατόπιν, με πμ μου προτείνατε να διαλέξω καναδυό, γιατί αποφασίσατε να τη χαρίσετε αλλού, σε κάτι φίλους σας στην κινηματογραφική λέσχη και δε θα ενοχληθούν οι άνθρωποι, εάν μου δώσετε μερικές. Τέλος, δηλώσατε δημόσια ότι φταίω εγώ και ότι καθυστερώ την επικοινωνία και την παραλαβή, ενώ εσείς ποτέ δεν απαντήσατε στο ενδιαφέρον μου, είτε στην ανάρτηση είτε με πμ. Τέλος, εξακολουθείτε να έχετε "αναμονή παραλαβής" στον τίτλο της ανάρτησης, σαν να περιμένετε εσείς εμένα. Δεν είναι κακό να πείτε εξαρχής ότι δεν επιθυμείτε να χαρίσετε κάτι σε κάποιον, κακό είναι να του τρώτε τον χρόνο του.

kathytrolldoll
VIP Member
VIP Member
69 54
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 10 Ιουν 2012, 11:40
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Σμύρνης Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Μεγάλη συλλογή Dvd με γαλλικό κινηματογραφο και επίκαιρα ντοκιμαντέρ!(προσθήκη φωτό)

Δημοσίευση από kathytrolldoll » 01 Νοέμ 2023, 11:44

Καλημέρα και καλό μήνα. Έχω στείλει πολλά μυνήματα για τη διευθέτηση του εν λόγω χαρίσματος τα οποία δεν απαντήθηκαν για μέρες. Ανυπόστατο το σχόλιο για την κινηματογραφική λέσχη και τις Κανα δυο ταινίες όταν στην ανάρτηση μου τα dvd ξεπερνούσαν τα 100 και το άλλο μέλος ζήτησε 15 τίτλους και αδικαιολόγητη η ειρωνεία. Αν δεν ήθελα να τις χαρίσω δεν θα εμπαινα στη διαδικασία να τις αναρτήσω, επίσης από τα πρώτα μυνήματα σας πρότεινα ανταλλαγή στοιχείων επικοινωνίας ώστε να κανονιστεί πιο άμεσα γιατί δεν απαντούσατε και θεώρησα ότι τηλεφωνικώς θα ήταν πιο εύκολο για εσάς. Μετά από μέρες δίχως επικοινωνία εννοείται δωθηκαν άλλου. Τέλος, το θεώρησα λίγο άδικο να μην δώσω και σε άλλους από τη στιγμή που αρχικά είπατε ότι κάποια τα έχετε ήδη, προτού μετά το αλλάξετε και πείτε ότι τα έχετε σε άλλη κατοικία και δεν ξέρατε ποια έχετε και ποια όχι. Εν πασει περίπτωση, βασικό πρόβλημα ήταν η επικοινωνία και η απουσία ανταπόκρισης και για αυτό τον λόγο δεν εξελίχθηκε το χάρισμα όπως ενδεχομένως θα θέλατε, το κατανοώ γιατί λόγω φόρτου εργασίας και κακής σύνδεσης κάποιες φορές και εγώ δεν μπαίνω συχνά αλλά γιναυτο το λόγο προτεινα επικοινωνία τηλεφωνική, οπότε θεωρώ πως έκανα ότι περνούσε από το χέρι μου σχετικά με τον εν λόγω χαρισμα.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
**
Ψάχνω Cookie Monster (μπλε μπισκοτοτέρας από Sesame Street), Βραδυποδες, πράγματα 80ς-90ς
**
Μυνηματα διαβάζω στα ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΑ,σπάνια μπαίνω να δω σχόλια στις αγγελίες άρα αν θέλετε να ρωτήσετε η ζητήσετε θα στέλνετε ΠΜ.Το γράφω χρονια κ εξακολουθούν άνθρωποι να μου κάνουν γκρίνιες και μανουρα που δν τους απάντησα ενώ γράφω ξεκάθαρα ότι βλέπω κυρίως INBOX κ οχι τα σχόλια. :oops:
**
Έχω άλφα,PayPal, στο πειπαλ δέχομαι πληρωμή μέσω "αποστολή χρημάτων σε φίλο" γτ η "αποστολή χρημάτων για αγαθά" έχει κράτηση προμηθειας από την PayPal.Οποίος προτιμά αγαθά θα επωμίζεται ο ίδιος την προμήθεια γιατί δεν μπορω να επιβαρύνομαι έξοδα,είμαι άνεργη.

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39725
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Μεγάλη συλλογή Dvd με γαλλικό κινηματογραφο και επίκαιρα ντοκιμαντέρ!(προσθήκη φωτό)

Δημοσίευση από polvar » 20 Φεβ 2024, 22:32

Παρακαλούμε ενημερώστε για την κατάσταση της αγγελίας
-Αν θέλετε να κλείσει ακολουθήστε τις οδηγίες εδώ
-Αν δεν απαντήσετε εντός 2 μηνών θα πάει στο αρχείο!

(Αν την ενημερώνετε ανά 1 μήνα δεν θα βλέπετε αυτό το μήνυμα ενώ θα αυξήσετε την επισκεψιμότητά της)

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39725
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Μεγάλη συλλογή Dvd με γαλλικό κινηματογραφο και επίκαιρα ντοκιμαντέρ!(προσθήκη φωτό)

Δημοσίευση από polvar » 24 Απρ 2024, 10:59

Η αγγελία πάει στο αρχείο εξαιτίας μη ανταπόκρισης του αγγελιοθέτη.
Αν θελήσει να επανέλθει να στείλει πμ σε μένα ή να γράψει στο Εδώ βοήθεια

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΡΧΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ (Κλειστές αγγελίες)”