[ΖΗΤΑΩ] Βοήθεια

Αγγελίες και αναγγελίες για να μαζέψουμε αντικείμενα για ιδρύματα, σχολεία, βιβλιοθήκες, φυλακές, οικογένειες, άπορους αλλά και δράσεις για την πανίδα και το περιβάλλον γενικότερα.

Συντονιστής: polvar

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Παρακαλούνται οι δημιουργοί (ιδρύματα, σχολεία κ.α) των αγγελιών να αναφέρουν ποιος είναι ο σκοπός τους και ποιες είναι οι ανάγκες τους.
Να αναγράφουν στοιχεία επικοινωνίας και σταθερό τηλέφωνο. Για την έγκριση της αγγελίας τους θα γίνει τηλεφωνική επιβεβαίωση από το xariseto.gr

Τα μέλη θα μπορούν να προσφέρουν ή να προτείνουν κάποια ανοιχτή αγγελία τους.

'Ευχαριστώ' μπαίνει όταν τα αντικείμενα τα λαμβάνει μέλος-μεσολαβητής ενώ δεν μπαίνει όταν γίνεται συνεννόηση και τα αντικείμενα πηγαίνουν απευθείας στο άτομο/σύλλογο που έχει ανάγκη.
Απάντηση
Σταυρούλα δηλαρη
new member
new member
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ωραιοκάστρου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Βοήθεια

Δημοσίευση από Σταυρούλα δηλαρη » 27 Απρ 2021, 05:41

Ειμαι 20 χρόνων και είμαι μητερα 5 μικρών παιδιών με ηλικίες 5 4 3 2 1 0 . Εχω 4 κοριτσάκια και ένα αγοράκι.
Ζητάω λοιπόν βοήθεια από όσους μπορούν να μου παρέχουν για να τα καταφέρω την αγορά για ( γάλα, γάλα σε σκόνη από την γέννηση έως τον 6ο μηνα , μακαρόνια, παμπερς,σκόνη για τα ρούχα Κ.α) οτι μπορει ο καθένας . Σας παρακαλώ όποιος ενδιαφέρετε να βοηθήσει ας μου απαντήσει άμεσα...

plinet
Silver Member
Silver Member
3
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Βοήθεια

Δημοσίευση από plinet » 27 Απρ 2021, 09:29

Αν πας στα super market της γειτονιάς σου και τους εξηγήσεις, θα σε βάλουν σε πρόγραμμα και θα σου δίνουν από αυτά που μαζεύουν για βοήθεια από τους πελάτες τους. Κάντο. Πολοί παίρνουν έτσι και ας μην τα χρειάζονται.

Σταυρούλα δηλαρη
new member
new member
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ωραιοκάστρου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Βοήθεια

Δημοσίευση από Σταυρούλα δηλαρη » 30 Απρ 2021, 00:26

Το έχω δοκιμάσει και μου έχουν πει ότι αυτά που ειναι στο καλάθι ειναι για συγκεκριμένα μεροι γιαυτο ειπα να ζητήσω από δω μηπως μπορέσει κάποιος να βοηθήσει:/

Απάντηση

Επιστροφή στο “Για κοινωνική δράση”