O ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΕΝΝΗΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ

Αγγελίες και αναγγελίες για να μαζέψουμε αντικείμενα για ιδρύματα, σχολεία, βιβλιοθήκες, φυλακές, οικογένειες, άπορους αλλά και δράσεις για την πανίδα και το περιβάλλον γενικότερα.

Συντονιστής: polvar

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Παρακαλούνται οι δημιουργοί (ιδρύματα, σχολεία κ.α) των αγγελιών να αναφέρουν ποιος είναι ο σκοπός τους και ποιες είναι οι ανάγκες τους.
Να αναγράφουν στοιχεία επικοινωνίας και σταθερό τηλέφωνο. Για την έγκριση της αγγελίας τους θα γίνει τηλεφωνική επιβεβαίωση από το xariseto.gr

Τα μέλη θα μπορούν να προσφέρουν ή να προτείνουν κάποια ανοιχτή αγγελία τους.

'Ευχαριστώ' μπαίνει όταν τα αντικείμενα τα λαμβάνει μέλος-μεσολαβητής ενώ δεν μπαίνει όταν γίνεται συνεννόηση και τα αντικείμενα πηγαίνουν απευθείας στο άτομο/σύλλογο που έχει ανάγκη.
Απάντηση
guzelina
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5096
Εγγραφή: 19 Σεπ 2010, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερίων Πιερίας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

O ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΕΝΝΗΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ

Δημοσίευση από guzelina » 30 Μάιος 2014, 10:08

Καλημερα :D

Αυτήν την περίοδο τα παιδιά της Αγκαλιάς χρειάζονται πολυ απλα και φτηνα πραγματα ολοι εχουμε κατι απο αυτα εστω και ενα να στειλουμε θα ειναι σημαντικο γι αυτα.Οποιος μενει Αθηνα φυσικα μπορει να τα παει απευθειας εκει :D .Ας μην τους αγνοησουμε ... ;)

Κρέμες Συγκάματος
Σαμπουάν και Αφρόλουτρα 0 έως 12 μηνών
Παιδικές κρέμες (Μπισκοτόκρεμες - Φαρίν Λακτέ - Φρουτόκρεμες)
Αλοιφή για τα ούλα
Τα φέρνετε απευθείας Λεωφόρος Αθηνών 84, 104 41 Αθήνα
Δευτέρα έως Παρασκευή 9:00 - 17:00

Δεστε και τη σελιδα τους στο fb https://www.facebook.com/AGKALIA
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
"Ο ΕΛΕΩΝ ΠΤΩΧΟΝ ΔΑΝΕΙΖΕΙ ΘΕΩ"
As you grow older you will discover that you have 2 hands.One for helping yourself,the other for helping others.

Εχω σοβαρο θεμα υγειας, παρακαλω υπομονη αν αργω.Στειλτε και πμ ,μπαινω βιαστικα και δεν εχω το χρονο να τσεκαρω ολες τις αγγελιες που δημοσιευω, επισης ξεχνω.
http://www.oramaelpidas.gr ΑΣ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΔΟΤΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΣΩΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΖΩΕΣ

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥΣ! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΖΗΤΩ ΕΙΝΑΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑ, ΚΑΛΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΧΑΡΙΖΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΟΥΝ

Απάντηση

Επιστροφή στο “Για κοινωνική δράση”