[ΖΗΤΑΩ] Μεγαλη αναγκη για οικογένεια στο Κιλκίς

Αγγελίες και αναγγελίες για να μαζέψουμε αντικείμενα για ιδρύματα, σχολεία, βιβλιοθήκες, φυλακές, οικογένειες, άπορους αλλά και δράσεις για την πανίδα και το περιβάλλον γενικότερα.

Συντονιστής: polvar

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Παρακαλούνται οι δημιουργοί (ιδρύματα, σχολεία κ.α) των αγγελιών να αναφέρουν ποιος είναι ο σκοπός τους και ποιες είναι οι ανάγκες τους.
Να αναγράφουν στοιχεία επικοινωνίας και σταθερό τηλέφωνο. Για την έγκριση της αγγελίας τους θα γίνει τηλεφωνική επιβεβαίωση από το xariseto.gr

Τα μέλη θα μπορούν να προσφέρουν ή να προτείνουν κάποια ανοιχτή αγγελία τους.

'Ευχαριστώ' μπαίνει όταν τα αντικείμενα τα λαμβάνει μέλος-μεσολαβητής ενώ δεν μπαίνει όταν γίνεται συνεννόηση και τα αντικείμενα πηγαίνουν απευθείας στο άτομο/σύλλογο που έχει ανάγκη.
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
Xelonaki 8816
Diamond Member
Diamond Member
72 67
Νομός κατοικίας: Ν. Πέλλας
Δήμος - Κοινότητα: Πέλλας
Φύλο: Γυναίκα
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Μεγαλη αναγκη για οικογένεια στο Κιλκίς

Δημοσίευση από Xelonaki 8816 » 06 Δεκ 2016, 12:53

Καλημέρα σε όλους τους φίλους και φίλες. Θα ήθελα για λίγο την προσοχή σας για ένα αρκετά σοβαρό θέμα. Μέρες που είναι όλοι μας θέλουμε να κάνουμε τα καλύτερα για τα παιδιά μας. Να τους προσφέρουμε όσα περισσότερα γίνεται ώστε να τα κάνουμε ευτυχισμενα. Δυστυχώς όμως αυτό δεν είναι πάντα εφικτό. Πιστεύοντας λοιπόν στην μεγαλοψυχία του καθενός μας οι περισσότεροι από εμάς μπορούμε να βάλουμε ένα μικρό λιθαράκι ώστε να δώσουμε αυτή την χαρά εκτός από τα δικά μας παιδιά και σε άλλα παιδάκια που πραγματικά το έχουν ανάγκη. Υπάρχει μια οικογένεια από το Κιλκίς που μας έχει ανάγκη. Έχει ανάγκη το ανθρώπινο βλέμμα μας. Μιλάμε για δύο παιδάκια 18 μηνών και 3 μηνών. Η μητέρα τους δυστυχώς νοσηλεύεται με επιλόχια κατάθλιψη και μιλοντας με τους γιατρούς ακόμη δεν είναι σε θέση να ξέρουν το πότε θα καταφέρει να γυρίσει σπίτι ώστε να είναι κοντά στα αγγελούδια της. Ο πατέρας χωρίς βοήθεια από κανέναν δουλεύει σαν ντελιβερι για 3 ευρω μεροκάματο. Κάλυπτει τα ενοίκια και ότι άλλο μπορεί. Οι Έλληνες της Γερμανίας ήδη έχουν κινητοποιηθει και συλλέγουν ότι μπορεί ο καθένας τους για να δώσουν έστω και λίγη χαρά και σε αυτό το σπιτικό. Μπορούμε κι εμείς να το κάνουμε. Όλοι μαζί θα καταφέρουμε να κάνουμε αυτή την οικογένεια να χαμογελασει λίγο. Όποιος και οποία φίλη ενδιαφέρεται μπορεί να επικοινωνησει μαζί μου για περαιτέρω πληροφορίες. Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Xelonaki 8816 την 06 Δεκ 2016, 13:31, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Ειμαι αδερφη με το μελος trelomama

Άβαταρ μέλους
GeorgeF
Συντονιστής
Συντονιστής
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Μεγαλη αναγκη

Δημοσίευση από GeorgeF » 06 Δεκ 2016, 13:07

Μεγάλη ανάγκη για τι πράγμα;Καλό είναι να είστε πιο σαφής στην διατύπωση των αγγελιών σας.
Τo link που βάλατε δεν λειτουργεί.
  • Πριν γράψετε κάτι,διαβάστε τους κανόνες

Αποφεύγετε να βάζετε αγγελίες για αντικείμενα (ειδικά για υπολογιστές/κινητά/ηλεκτρονικές συσκευές) για τα οποία δεν είστε σίγουροι αν λειτουργούν.

Aν κάτι φαίνεται πολύ καλό για να είναι αληθινό, τότε πιθανότατα δεν είναι αληθινό.

Οι αγγελίες μου

Άβαταρ μέλους
Xelonaki 8816
Diamond Member
Diamond Member
72 67
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Μεγαλη αναγκη

Δημοσίευση από Xelonaki 8816 » 06 Δεκ 2016, 13:33

Ειναι αληθεια μιλησαν καπιοι γνωστοι με το δημαρχειο στο κιλκις οσοι θελετε να βοηθησετε στειλτε μηνημα να μιλησετε με την κυρια που βοηθαει

Άβαταρ μέλους
Xelonaki 8816
Diamond Member
Diamond Member
72 67
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Μεγαλη αναγκη για οικογένεια στο Κιλκίς

Δημοσίευση από Xelonaki 8816 » 06 Δεκ 2016, 15:36

Επικοινωνηστε με την Μαρια Μουρατιδου 6985909813

elenikaram
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από elenikaram » 06 Δεκ 2016, 16:34

Καλησπέρα. τι χρειάζεται η οικογένεια? εξηγήστε εδώ για να μην ρωτάμε διευκρινήσεις και γεμίζουμε άσκοπα την αγγελία και να δούμε πως μπορούμε να βοηθήσουμε και να στείλουμε όσο το δυνατόν πράγματα που έχουν ανάγκη.
Μην μου ζητάτε να σας χαρίσω εάν αργείτε να καταθέσετε τα έξοδα αποστολής!!!

Για τις καταθέσεις έχω λογαριασμό στην Εθνική.

Είμαι αντιπρόσωπος-Sales Leader της Avon. Επικοινωνήστε μαζί μου για πληροφορίες-παραγγελίες-εγγραφές.Δείτε την τρεχούμενη καμπάνια on line εδώ https://www.avoncosmetics.gr/brochure//2
η ζητήστε μου να σας στείλω τον κατάλογο.

To μέλος Υδροχόα ειναι μητέρα μου

Άβαταρ μέλους
Xelonaki 8816
Diamond Member
Diamond Member
72 67
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Xelonaki 8816 » 06 Δεκ 2016, 16:54

ΠΑΝΕΣ Νο 3 & Νο 5
ΓΑΛΑ MILUPA No 1
ΓΑΛΑ ΕΒΑΠΟΡΕ ΝΟΥΝΟΥ ΚID
ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ
ΒΡΕΦΙΚΟ ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ
ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΦΟΡΜΑΚΙΑ,ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ,ΠΑΝΕΣ ΜΑΚΟ,ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ.
ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΝΕΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΡΕΙ ΓΕΡΟΥΣ ΜΑΖΙ.ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ 3 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 18 ΜΗΝΩΝ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΑΓΓΕΛΙΕΣ για κοινωνική δράση”