[ΖΗΤΑΩ] Βοήθεια για μητέρα στη κω

Αγγελίες και αναγγελίες για να μαζέψουμε αντικείμενα για ιδρύματα, σχολεία, βιβλιοθήκες, φυλακές, οικογένειες, άπορους αλλά και δράσεις για την πανίδα και το περιβάλλον γενικότερα.

Συντονιστής: polvar

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Παρακαλούνται οι δημιουργοί (ιδρύματα, σχολεία κ.α) των αγγελιών να αναφέρουν ποιος είναι ο σκοπός τους και ποιες είναι οι ανάγκες τους.
Να αναγράφουν στοιχεία επικοινωνίας και σταθερό τηλέφωνο. Για την έγκριση της αγγελίας τους θα γίνει τηλεφωνική επιβεβαίωση από το xariseto.gr

Τα μέλη θα μπορούν να προσφέρουν ή να προτείνουν κάποια ανοιχτή αγγελία τους.

'Ευχαριστώ' μπαίνει όταν τα αντικείμενα τα λαμβάνει μέλος-μεσολαβητής ενώ δεν μπαίνει όταν γίνεται συνεννόηση και τα αντικείμενα πηγαίνουν απευθείας στο άτομο/σύλλογο που έχει ανάγκη.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Xelonaki 8816
Diamond Member
Diamond Member
72 68
Νομός κατοικίας: Ν. Πέλλας
Δήμος - Κοινότητα: Πέλλας
Φύλο: Γυναίκα
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Βοήθεια για μητέρα στη κω

Δημοσίευση από Xelonaki 8816 » 30 Ιούλ 2017, 12:56

Κοπέλα-μαμά σεισμοπαθής στην Κω φτιάχνει πλεκτά ματάκια στη τιμή του 1,50€...Δυστυχώς εξαιτίας του σεισμού βρίσκονται σε πολύ δύσκολη κατάσταση αφού το σπίτι τους κρίθηκε μη κατοικήσιμο με αποτέλεσμα να μην μπορούν να πάρουν τιποτα από μέσα. Έχει ανάγκη από ρούχα για κορίτσι 7,5 χρονών και αγόρι 19 μηνών κτλ κτλ...
Όποια ενδιαφέρεται ας μου στείλει πμ για να δωσω περισσότερα στοιχεία!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Ειμαι αδερφη με το μελος trelomama

Άβαταρ μέλους
p_ioanna
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Alpha Bank
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Βοήθεια για μητέρα στη κω

Δημοσίευση από p_ioanna » 01 Αύγ 2017, 00:19

Xelonaki 8816 έγραψε:
30 Ιούλ 2017, 12:56
Κοπέλα-μαμά σεισμοπαθής στην Κω φτιάχνει πλεκτά ματάκια στη τιμή του 1,50€...Δυστυχώς εξαιτίας του σεισμού βρίσκονται σε πολύ δύσκολη κατάσταση αφού το σπίτι τους κρίθηκε μη κατοικήσιμο με αποτέλεσμα να μην μπορούν να πάρουν τιποτα από μέσα. Έχει ανάγκη από ρούχα για κορίτσι 7,5 χρονών και αγόρι 19 μηνών κτλ κτλ...
Όποια ενδιαφέρεται ας μου στείλει πμ για να δωσω περισσότερα στοιχεία!
Καλησπέρα, στείλε μου στοιχεία να της ετοιμάσω ένα δεματακι. Ενδιαφέρεται και για φαγώσιμα? Πάνες?
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

εχω paypal, internet banking Πειραιώς, Εθνική και άλφα!
Έστειλα πράγματα σε:
Περιμένω πακέτα απο:
Το μέλος markos_ar ειναι ανιψιος μου!
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Απάντηση

Επιστροφή στο “Για κοινωνική δράση”