Για τη μικρή Ευαγγελία

Αγγελίες και αναγγελίες για να μαζέψουμε αντικείμενα για ιδρύματα, σχολεία, βιβλιοθήκες, φυλακές, οικογένειες, άπορους αλλά και δράσεις για την πανίδα και το περιβάλλον γενικότερα.

Συντονιστής: polvar

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Παρακαλούνται οι δημιουργοί (ιδρύματα, σχολεία κ.α) των αγγελιών να αναφέρουν ποιος είναι ο σκοπός τους και ποιες είναι οι ανάγκες τους.
Να αναγράφουν στοιχεία επικοινωνίας και σταθερό τηλέφωνο. Για την έγκριση της αγγελίας τους θα γίνει τηλεφωνική επιβεβαίωση από το xariseto.gr

Τα μέλη θα μπορούν να προσφέρουν ή να προτείνουν κάποια ανοιχτή αγγελία τους.

'Ευχαριστώ' μπαίνει όταν τα αντικείμενα τα λαμβάνει μέλος-μεσολαβητής ενώ δεν μπαίνει όταν γίνεται συνεννόηση και τα αντικείμενα πηγαίνουν απευθείας στο άτομο/σύλλογο που έχει ανάγκη.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Aspasoula
VIP Member
VIP Member
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Καβάλας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Επικοινωνία:

Για τη μικρή Ευαγγελία

Δημοσίευση από Aspasoula » 01 Σεπ 2017, 07:35

http://eparxies.gr/kinitopiounte-chanio ... -styliani/

Δε μου περισσεύουν ούτε εμένα ούτε κανενός.... αλλά πείτε ότι βάζετε σε κάποιον λογαριασμό ταχυδρομικά έξοδα και δώστε ελπίδα στο κοριτσάκι! Έστω ένα ευρώ. Οι περισσότερες εδώ μέσα είναι μανούλες όποτε πιστεύω πως δε θα αδιαφορησετε.
Παρακαλώ κοινοποιήστε το στα μέσα μαζικής δικτύωσης. Ευχαριστώ...
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΑΠΛΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ.
ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΜΕ ΕΛΤΑ ΚΟΥΡΙΕΡ. ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ 3,5€ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ 2KG ΚΑΙ 1€ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΚΙΛΟ
Οι αποστολές γίνονται άμεσα

Εχω ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ALPHA BANK - ΕΘΝΙΚΗ - PAYPAL

www.facebook.com/TobaccoPouch
----------------------------------------------------------------
Από διαχείριση: Ο λογαριασμός αυτός είναι νέος λογαριασμός του μέλους eleana1987 με τον οποίο πήρε 367 φορές και έδωσε 216. Κανονικά θα έπρεπε να αποκλειστεί αλλά για καλή καρδιά τον αφήνουμε. Όμως η ένταξη στις ομάδες περιορισμού θα γίνεται ανάλογα με το άθροισμα των στατιστικών και των δύο λογαριασμών.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Για κοινωνική δράση”