Μπουμπονιέρες και προσκλητήρια με...χαμόγελο!!!

Αγγελίες και αναγγελίες για να μαζέψουμε αντικείμενα για ιδρύματα, σχολεία, βιβλιοθήκες, φυλακές, οικογένειες, άπορους αλλά και δράσεις για την πανίδα και το περιβάλλον γενικότερα.

Συντονιστής: polvar

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Παρακαλούνται οι δημιουργοί (ιδρύματα, σχολεία κ.α) των αγγελιών να αναφέρουν ποιος είναι ο σκοπός τους και ποιες είναι οι ανάγκες τους.
Να αναγράφουν στοιχεία επικοινωνίας και σταθερό τηλέφωνο. Για την έγκριση της αγγελίας τους θα γίνει τηλεφωνική επιβεβαίωση από το xariseto.gr

Τα μέλη θα μπορούν να προσφέρουν ή να προτείνουν κάποια ανοιχτή αγγελία τους.

'Ευχαριστώ' μπαίνει όταν τα αντικείμενα τα λαμβάνει μέλος-μεσολαβητής ενώ δεν μπαίνει όταν γίνεται συνεννόηση και τα αντικείμενα πηγαίνουν απευθείας στο άτομο/σύλλογο που έχει ανάγκη.
Απάντηση
Ιωάννα279
Platinum Member
Platinum Member
16 17
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ελλομένου Λευκάδας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Μπουμπονιέρες και προσκλητήρια με...χαμόγελο!!!

Δημοσίευση από Ιωάννα279 » 10 Σεπ 2010, 20:28

Πριν λίγο καιρό,αποφάσισα να συμμετέχω ενεργά στον εθελοντισμό.
Έτσι, έγινα εθελόντρια στο "Χαμόγελο Του Παιδιού" στον τομέα καταστευής προσκλητήριων και μπουμπονιερών για γάμους και βαφτίσεις.
Πιο κάτω,σας παραθέτω links με μερικά από τα σχέδια μας.
Θέλω να επισημάνω πως οι μπουμπονιέρες (και βαφτίσεων και γάμων),φτιάχνονται αποκλειστικά από εθελόντριες του συλλόγου!
Κατά τη γνώμη μου, είναι μοντέρνα και ποικίλα σχέδια σε πολύ προσιτές τιμές.
Μα πάνω απ' όλα ο σκοπός μας είναι ένας. Να βοηθήσουμε όσο και όπως μπορούμε τα παιδάκια να βρουν ξανά το χαμόγελο τους!!!
Όποιος ενδιαφέρεται να μάθει περαιτέρω πληροφορίες, μπορεί είτε να ρωτήσει εμένα,είτε να καλέσει στα γραφεία του συλλόγου.

Προσκλητήρια-Μπουμπονιέρες για βαφτίσεις:
http://www.hamogelo-eshop.gr/c.Eidi-Vaftisis.20784.html

Προσκλητήρια-Μπουμπονιέρες για γάμους:
http://www.hamogelo-eshop.gr/c.Eidi-Gamou.20783.html
Είμαι αδερφή με την elenithess & osi80.
Πολλές φορές ενδέχεται να ζητάω διάφορα πραγματάκια, είτε παιχνίδια, είτε ρούχα για βρέφη γιατί και εγώ και η αδερφή μου έχουμε μωράκια!
Από εκεί και πέρα, αν κάποιος πιστεύει πως έχουμε διπλό προφίλ... ας έρθει να μας ελέγξει!!!
Επειδή λείπω συνέχεια από το σπίτι, δήλωσα τη διεύθυνση από το πατρικό μου για το courier του xariseto!

Άβαταρ μέλους
Αθηνά Σ
VIP Member
VIP Member
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Επικοινωνία:

Re: Μπουμπονιέρες και προσκλητήρια με...χαμόγελο!!!

Δημοσίευση από Αθηνά Σ » 10 Σεπ 2010, 20:36

Ιωάννα πολύ όμορφα ολα! Θα το έχω υπόψην καθώς έχω μωρό που πρόκειται να βαπτιστεί. :hapi:
Ο τρόπος που δίνεις,έχει περισσότερη αξία απ' το ίδιο το δώρο!

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Ιωάννα279
Platinum Member
Platinum Member
16 17
Δήμος - Κοινότητα: Ελλομένου Λευκάδας
Επικοινωνία:

Re: Μπουμπονιέρες και προσκλητήρια με...χαμόγελο!!!

Δημοσίευση από Ιωάννα279 » 10 Σεπ 2010, 20:51

Μπορεις να παρεις τηλεφωνο στο 2310 250160 και να κλεισετε ραντεβου για να περασεις απο εκει να δεις και τα υπολοιπα σχεδια!
Ειλικρινα,ειναι ολα εκλπηκτικα!!!!!! :D
Είμαι αδερφή με την elenithess & osi80.
Πολλές φορές ενδέχεται να ζητάω διάφορα πραγματάκια, είτε παιχνίδια, είτε ρούχα για βρέφη γιατί και εγώ και η αδερφή μου έχουμε μωράκια!
Από εκεί και πέρα, αν κάποιος πιστεύει πως έχουμε διπλό προφίλ... ας έρθει να μας ελέγξει!!!
Επειδή λείπω συνέχεια από το σπίτι, δήλωσα τη διεύθυνση από το πατρικό μου για το courier του xariseto!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Για κοινωνική δράση”