Μαζεύουμε φάρμακα για τους Γιατρούς Χωρίς Σύνορα

Αγγελίες και αναγγελίες για να μαζέψουμε αντικείμενα για ιδρύματα, σχολεία, βιβλιοθήκες, φυλακές, οικογένειες, άπορους αλλά και δράσεις για την πανίδα και το περιβάλλον γενικότερα.

Συντονιστής: polvar

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Παρακαλούνται οι δημιουργοί (ιδρύματα, σχολεία κ.α) των αγγελιών να αναφέρουν ποιος είναι ο σκοπός τους και ποιες είναι οι ανάγκες τους.
Να αναγράφουν στοιχεία επικοινωνίας και σταθερό τηλέφωνο. Για την έγκριση της αγγελίας τους θα γίνει τηλεφωνική επιβεβαίωση από το xariseto.gr

Τα μέλη θα μπορούν να προσφέρουν ή να προτείνουν κάποια ανοιχτή αγγελία τους.

'Ευχαριστώ' μπαίνει όταν τα αντικείμενα τα λαμβάνει μέλος-μεσολαβητής ενώ δεν μπαίνει όταν γίνεται συνεννόηση και τα αντικείμενα πηγαίνουν απευθείας στο άτομο/σύλλογο που έχει ανάγκη.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
linampoura
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5526
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 02:17
Νομός κατοικίας: Ν. Εύβοιας
Δήμος - Κοινότητα: Ζίτσας Ιωαννίνων
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: XL
Επικοινωνία:

Re: Μαζεύουμε φάρμακα για τους Γιατρούς Χωρίς Σύνορα

Δημοσίευση από linampoura » 18 Ιαν 2011, 21:28

Νάντια έγραψε:
linampoura έγραψε:εχω και εγω καποια που μου εχουν περισεψει,καποια απο μια αλεργια που ειχα,δεν θυμαμαι αν εει λειξει αλλα θα το δουν αν μπορει να χρησιμοποιηθει,και ενα που δεν εχω ανοιξει καν,δεν θυμαμαι για που το ειχα....θα κοιταξω να τα μαζεψω..και να σου στειλω πμ να βρεθουμε να στα δωσω ναντια μου?
Παρελήφθησαν κ μόλις παραδόθηκαν κιόλας :wink:
:hapi:
ΣΤΕΛΝΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ ΚΑΙ ΝΕΑ ΤΙΜΗ ACS 3,5 ΕΥΡΩ ΜΕΧΡΙ 2 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΝΗΣΙΑ 3,70 ΕΥΡΩ ΜΕΧΡΙ 2 ΚΙΛΑ.AN ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΑΠΛΑ ΜΗΝ ΖΗΤΑΤΕ ΑΠΟ ΜΕΝΑ

(Δεν μπαίνω συχνά στο site λόγω προσωπικών υποχρεώσεων γι'αυτό το λόγο και λόγω χώρου και τις αγγελίες θα τις κρατάω λίγο και μετά θα δίνονται εκτός)


apostolos1983
new member
new member
1
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: 27 Ιαν 2011, 15:24
Νομός κατοικίας: Ν. Ροδόπης
Επικοινωνία:

Re: Μαζεύουμε φάρμακα για τους Γιατρούς Χωρίς Σύνορα

Δημοσίευση από apostolos1983 » 29 Ιαν 2011, 00:05

καλησπερα ειμαι απο κομοτηνη , θελω και εγω να δωσω καποια φαρμακα που εχουν μινει απο θεραπειες τι μπορώ να κανω ?

Aggelikik
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 31 Μαρ 2011, 11:32
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ομαλών Κεφαλληνίας
Επικοινωνία:

Re: Μαζεύουμε φάρμακα για τους Γιατρούς Χωρίς Σύνορα

Δημοσίευση από Aggelikik » 31 Μαρ 2011, 12:05

Καλημέρα ,
Εχω ινσουλίνες lantus σε μορφή στυλό .Λύγουν το 2012.
Ευχαριστώ

Απάντηση

Επιστροφή στο “Για κοινωνική δράση”