Το Παλαιοβιβλιοπωλείο των Αστέγων

Εδώ μπορείτε να γράφετε προσφορές για προϊόντα και υπηρεσίες από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε (ΜΟΝΟ προσφορές και ΟΧΙ διαφημίσεις)
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εδώ μπορείτε να γράφετε οικονομικές προσφορές για προϊόντα από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από τις ατομικές επιχειρήσεις που τυχόν έχετε

-Να γράφετε σε ποιο κατάστημα ή αλυσίδα υπάρχει
-Διάρκεια (απο ../.../201. εως ../../201.
-Τιμή προσφοράς και τιμή πριν την προσφορά

Να γράφετε όταν είναι μια πολύ καλή προσφορά και όχι μια μικρή μείωση τιμής ΚΑΙ ΣΑΦΗ ΤΙΤΛΟ !
Δεν επιτρέπονται ψεύτικες, εικονικές, χωρίς έκπτωση προσφορές καθώς και από δίκτυα πυραμίδας και δίκτυα affiliate. Αντίθετα θα διαγράφεται χωρίς ενημέρωση.

Αυτονόητο είναι ότι πρέπει να εκδίδονται όλες οι νόμιμες αποδείξεις. Δεν δεχόμαστε αγγελίες από την παραοικονομία
Τέλος ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
onyx_girl
Diamond Member
Diamond Member
38 47
Δημοσιεύσεις: 598
Εγγραφή: 05 Οκτ 2010, 19:09
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 42
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

Το Παλαιοβιβλιοπωλείο των Αστέγων

Δημοσίευση από onyx_girl » 23 Ιούλ 2019, 01:24

Καλη...μέρα τέτοια ωρα...

https://www.singlewoman.gr/endiaferousa ... kalokairi/
Δεν ηξερα που ταιριάζει αυτό το θεμα... Μου έτειλαν το παραπάνω link και σκέφτηκα να το μοιραστώ μαζί σας... Εχει δύο σκέλη, φυσικά την "οικονομική ζωή" γιατί μπορούμε να πάμε και να αγοράσουμε με 2€ βιβλία, αλλά και την "κοινωνική δράση" γιατί από τη μία τα εσοδα πάνε απ ευθείας σε άστεγους συνανθρώπους μας, από την άλλη μπορούμε να χαρίσουμε και εκεί μερικά βιβλία.

Εικόνα
Τσα! Επέστρεψα μάχιμη! Αυτό το διάστημα όμως, ο ελεύθερος χρόνος μου είναι ελάχιστος και ζητώ τη κατανόηση σας εάν αργώ να απαντήσω. Ευχαριστώ.
Δίνω προτεραιότητα σε μέλη που μου χάρισαν.
Ενδέχεται να βρείτε σκυλότριχες ή γατότριχες στα δέματα μου, εάν έχετε αλλεργία παρακαλώ ενημερώστε. :oups:
Έχω Paypal, Eurobank, Revolut & Εθνική. Θα βρείτε αγγελίες μου και σε metabook, marketplace, vendora, xe.gr κ.α.

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
elina2583
Platinum Member
Platinum Member
35 36
Δημοσιεύσεις: 275
Εγγραφή: 19 Φεβ 2015, 23:00
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ηλιουπόλεως Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Το Παλαιοβιβλιοπωλείο των Αστέγων

Δημοσίευση από elina2583 » 24 Ιούλ 2019, 15:37

Καλησπέρα, επισκέφτηκα το χώρο μετά την δικιά σας ανάρτηση και θέλω να σας ευχαριστήσω γιατί πρώτον έδωσα κάποια πράγματα που δεν χρειαζόμουν και δεύτερον βρήκα βιβλία που ήθελα με μόνο 2 ευρώ το ένα. Το κυριότερο όμως είναι η ευχαρίστηση που νιώθω μέσω της συνεισφοράς. Είναι ένας πολύ μεγάλος χώρος με χιλιάδες βιβλία γι'αυτό όρεξη να έχετε και χρόνο. Για τους βιβλιόφιλους είναι μια όαση με θησαυρούς. Εκτός από βιβλία μπορείτε να χαρίσετε οτιδήποτε κυρίως πράγματα που έχουν ανάγκη οι άστεγοι. Λειτουργεί καθημερινά εκτός Δευτέρας μέχρι τις 16:00 Πειραιώς 132.

Άβαταρ μέλους
onyx_girl
Diamond Member
Diamond Member
38 47
Δημοσιεύσεις: 598
Εγγραφή: 05 Οκτ 2010, 19:09
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 42
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

Re: Το Παλαιοβιβλιοπωλείο των Αστέγων

Δημοσίευση από onyx_girl » 24 Ιούλ 2019, 15:52

Χαίρομαι πάρα πολύ για την εξέλιξη αυτή!
Αυτό που λέτε είναι πολύ χρήσιμο, δεν φαινόταν από το κείμενο οτι μπορούμε να προσφέρουμε και είδη αναγκαία γι αυτούς τους ανθρώπους... :thank:
Τσα! Επέστρεψα μάχιμη! Αυτό το διάστημα όμως, ο ελεύθερος χρόνος μου είναι ελάχιστος και ζητώ τη κατανόηση σας εάν αργώ να απαντήσω. Ευχαριστώ.
Δίνω προτεραιότητα σε μέλη που μου χάρισαν.
Ενδέχεται να βρείτε σκυλότριχες ή γατότριχες στα δέματα μου, εάν έχετε αλλεργία παρακαλώ ενημερώστε. :oups:
Έχω Paypal, Eurobank, Revolut & Εθνική. Θα βρείτε αγγελίες μου και σε metabook, marketplace, vendora, xe.gr κ.α.

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προσφορές προϊόντων και υπηρεσιών από καταστήματα/επιχειρήσεις”