Απώλεια αντικειμένων από σχισμένους φακέλους

Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, Σχόλια, Προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, σχόλια, προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Άβαταρ μέλους
thanos....
Platinum Member
Platinum Member
12 18
Δημοσιεύσεις: 169
Εγγραφή: 09 Απρ 2009, 21:55
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Παπίγκου Ιωαννίνων
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: XS
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΣΤΑ ΕΛΤΑ

Δημοσίευση από thanos.... » 09 Αύγ 2013, 23:26

μην πυροβολητε τον ταχυδρομο ....!!!!!

:thank:
NAI! Eιμαι και εγω σχεδον σε ολα τα site πωλησεων!και δεν ξερω και που αλλου !ΑΠΟΦΕΥΓΩ και ΔΕΝ εχω πουλησει εως τωρα!ΕΧΩ αγορασει ομως παρα πολλα και νομιζω οτι αυτο μου δεινει και το δικαιωμα να π.ουλ.αω. νομιζω οτι μεχρι στιγμης εχω φωτογραφιση οτι ειχα πριν ξεκινησω να ζηταω και να ανταλασσω μεχρι σημερα απο το xariseto.gr ΘΕΛΩ ΦΑΚΕΛΟΥΣ ΜΕ ΤΑΧΥΔΡΟΜΗΜΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΛΗΡΟΜΕΝΟΥΣ ΕΠΙΣΗΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΖΗΤΑΩ ΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΠΗΣΩ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΟΡΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ SITE ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΩΝ!Αν καποιος δεν συμφωνη με αυτους τον παρακαλω να μου το λεει πριν την συναλλαγη και να βρισκουμε λυση!

Άβαταρ μέλους
gponiris
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2673
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 15:36
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Γαλατσίου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΣΤΑ ΕΛΤΑ

Δημοσίευση από gponiris » 10 Αύγ 2013, 05:08

Το θεμα ειναι γιατι δεν υπαρχει ενα μερος για απωλεσθεντα προς αναζητηση αφου γινονται τα ατυχηματα και παντα υπαρχει ενα μερος σαν την τσεπη καποιου? (Μιλαω για τις περιπτωσεις οπου παραδιδεται απο ταχυδρομο στο χερι του παραληπτη μισο)
makis έγραψε: και μενα μου θυμιζεις μια σχετικα προσφατη ιστορια (ακομα το θυμαμαι σαν χθες) , οταν ενας δεινοσαυρος ειχε πιασει το φαει του , και ηρθε ενας αλλος και του το πηρε μεσα απο το στόμα ! Ο δύστυχος ηταν 5 μερες νηστικός. Την συνεχεια μπορεις να την καταλαβεις !
:lol: :lol: η μνημη σου ειναι σαν του βροντοσαυρου...προιστορικη! :lol:
Το δικο μου παραδειγμα ηταν προ βδομαδας :P

Άβαταρ μέλους
thanos....
Platinum Member
Platinum Member
12 18
Δημοσιεύσεις: 169
Εγγραφή: 09 Απρ 2009, 21:55
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Παπίγκου Ιωαννίνων
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: XS
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΣΤΑ ΕΛΤΑ

Δημοσίευση από thanos.... » 10 Αύγ 2013, 10:27

gponiris έγραψε:Το θεμα ειναι γιατι δεν υπαρχει ενα μερος για απωλεσθεντα προς αναζητηση αφου γινονται τα ατυχηματα και παντα υπαρχει ενα μερος σαν την τσεπη καποιου? (Μιλαω για τις περιπτωσεις οπου παραδιδεται απο ταχυδρομο στο χερι του παραληπτη μισο)
makis έγραψε: και μενα μου θυμιζεις μια σχετικα προσφατη ιστορια (ακομα το θυμαμαι σαν χθες) , οταν ενας δεινοσαυρος ειχε πιασει το φαει του , και ηρθε ενας αλλος και του το πηρε μεσα απο το στόμα ! Ο δύστυχος ηταν 5 μερες νηστικός. Την συνεχεια μπορεις να την καταλαβεις !
:lol: :lol: η μνημη σου ειναι σαν του βροντοσαυρου...προιστορικη! :lol:
Το δικο μου παραδειγμα ηταν προ βδομαδας :P

αφου το θεμα κατεληξε σε φιλοσοφια , ας πω και εγω μια ...

http://www.youtube.com/watch?v=3oxn33nfd4g

ΤΙ ειναι ο ΧΡΟΝΟΣ ; ποτε ζουσαν οι ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ ; και τελικα πως καταφερε ο Παντοδυναμος σε μια βδομαδα ;
ΜΗΠΩΣ τελικα ο χρονος ειναι κατι που δεν καταλαβαινουμε ... ; οπως ακριβως δεν μπορει να μαντεψει ο δυσμοιρος ο ταχυstreet το βαρος ενος φακελου απλα και μονο απο τον ογκο ... και τελικα ο δεινοσαυρος του makis ... γιατι ηταν πεινασμενος ... ; τελιωνουμε με το συμπερασμα οτι τελικα μετραει ο ογκος σε σχεση με το βαρος ... η η ταχυτητα υπερνικεται τελικα απο μια ( δυστηχως ) ακαταριπτη δυναμη την φυγοκεντρη ...; oriste ενα φωτεινο παραδειγμα :
NAI! Eιμαι και εγω σχεδον σε ολα τα site πωλησεων!και δεν ξερω και που αλλου !ΑΠΟΦΕΥΓΩ και ΔΕΝ εχω πουλησει εως τωρα!ΕΧΩ αγορασει ομως παρα πολλα και νομιζω οτι αυτο μου δεινει και το δικαιωμα να π.ουλ.αω. νομιζω οτι μεχρι στιγμης εχω φωτογραφιση οτι ειχα πριν ξεκινησω να ζηταω και να ανταλασσω μεχρι σημερα απο το xariseto.gr ΘΕΛΩ ΦΑΚΕΛΟΥΣ ΜΕ ΤΑΧΥΔΡΟΜΗΜΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΛΗΡΟΜΕΝΟΥΣ ΕΠΙΣΗΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΖΗΤΑΩ ΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΠΗΣΩ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΟΡΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ SITE ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΩΝ!Αν καποιος δεν συμφωνη με αυτους τον παρακαλω να μου το λεει πριν την συναλλαγη και να βρισκουμε λυση!

Άβαταρ μέλους
erifilli30
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2467
Εγγραφή: 13 Σεπ 2010, 23:38
Νομός κατοικίας: Ν. Κυκλάδων
Δήμος - Κοινότητα: Πάρου Κυκλάδων
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΣΤΑ ΕΛΤΑ

Δημοσίευση από erifilli30 » 11 Αύγ 2013, 15:44

ρε παιδια, εννοειται οτι οταν στελνουμε κατι, το βαζουμε πρωτα σε σακουλα, την κλεινουμε με ταινια, βαζουμε το αντικειμενο σε φακελο και κλεινουμε το φακελο με χοντρη ταινια σε σχημα σταυρου ωστε να ειναι θωρακισμενο αυτο που στελνουμε!
γιατι παντα καποιος πρεπει να φταιει?
Αν σας αρέσει να χαζευετε χειροποίητα κοσμήματα, μπείτε στη σελίδα μου jewels erifilli...


Μου χρωστάνε: Vicky (0,30) maricute (0,60), msakis01 (0,50)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχολιασμός και ιδέες”