Νέες τιμές ΕΛΤΑ από 12/8/13

Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, Σχόλια, Προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, σχόλια, προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39579
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ

Δημοσίευση από polvar » 03 Ιαν 2014, 17:48

Απίστευτα, αν είναι δυνατόν !


petra1982
Diamond Member
Diamond Member
43 45
Δημοσιεύσεις: 703
Εγγραφή: 19 Φεβ 2013, 17:42
Νομός κατοικίας: Ν. Φλώρινας
Δήμος - Κοινότητα: Σφακιωτών Λευκάδας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ

Δημοσίευση από petra1982 » 03 Ιαν 2014, 20:24

panos έγραψε:
petra1982 έγραψε:καλησπερα, εγω πηγα να στειλω ενα δεμα προχθες και με χιλια ζορια μου το εστειλαν σαν δεμα γιατι λεει ηταν μικρο σε μεγεθος και θα χαθει! μου ειπαν οτι δεν μπορω να ξαναστειλω σαν δεμα αν ειναι μικρο σε μεγεθος και οτι πρεπει να ειναι ογκοδες για να το ξανα στειλω σαν δεμα ασχετα με το ποσο ζυγηζει!
Μπορεις να στειλεις σαν δεμα ακομα και ενα κουτακι σε μεγεθος πακετου τσιγαρου αν θες να εχει αριθμο ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ χαθει !
Πες την πως γινετε να χαθει το δεμα και οχι σαν επιστολη ;

και μετα πες την να σου δειξει την εγκυκλιο που το λεει αυτο (φυσικα δεν υπαρχει τετοιος περιορισμος)

απλα ο καθε υπαλληλος για να κερδισει χρονο λεει οτι του κατεβει !

Μπορειτε να παρετε μερικα βαουτσερ για να εχετε προσυμπληρωμενα η την ωρα που μπαινετε στα ελτα , πριν ερθει η σειρα σας.


Πανω απο 2 εκατοστα οταν στειλετε ΕΠΙΣΤΟΛΙΚΟ παει σαν ακανονιστο και βγαινει σχεδον ιδια τιμη (αλλα μπορει να χαθει)
του τα ειπα ολα αυτα που μου αναφερεις στον υπαλληλο αλλα μου ειπε οτι θα πεσει απο το κοντεινερ, και να του πηγαινω μονο ογκοδες δεματα..
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

περιμενω φακελο/γραμ/σημα-εστειλα δεμα: DEMIE
περιμενω δεμα απο roby απο τις 15/11 , kallisti
χρωστα 1,15 σε vadaris

Άβαταρ μέλους
katerina eyripidis
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 20127
Εγγραφή: 28 Φεβ 2012, 12:38
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ

Δημοσίευση από katerina eyripidis » 03 Ιαν 2014, 20:51

tougia2 έγραψε:
makis έγραψε:tougia2 η εθνικη ειναι η ΜΟΝΗ που χρεωνει μονο 0,50€ για εμβασμα σε αλλη τραπεζα αρα μπορεις ετσι !

,----
Στην κριση του καθενα σας ειναι αν θα στειλει με γραμμστοσημα αρκει να μην βλεπουμε αναφορες του τυπου :
"Το μελος λεει οτι δεν τα παρελαβε"
"Δεν ελαβα τα γραμματοσημα"
"Χαθηκε ο φακελος"

Και να πρεπει εμεις να ψαχνουμε πιο μελος λεει αληθεια λες και ειμαστε μαγοι !!!!!!!!!!!
Μακη το ειχα κοιταξει παλιοτερα να στειλω εμβασμα σε αλλη τραπεζα(δεν με ενοχλει αν εχει προμηθεια)αλλα νομιζω οτι στελνει μονο πανω απο 10 ευρω.
με επιφυλαξη και θα το ξανακοιταξω.
ακριβως ετσι ειναι ,μονο πανω απο 10,00, αλλιως δεν κανει την μεταφορα. προσπαθησα προχθες να κανω σε αλλη τραπεζα και δεν γινοταν.

επισης εγω ηθελα να πω οτι υπαρχει προβλημα να σταλουν δεματα σε αυτους που αντι για κανονικα ελτα εχουν παραρτημα των ελτα. εμας εδω το ταχυδρομειο στελνει μονο μεχρι 2 κιλα και με γραμματοσημα. σαν δεμα μονο απο κανονικο ελτα και ειναι σχετικα μακρυα για να πηγαινεις συνεχεια να στειλεις ενα -δυο δεματα συν το οτι πρεπει να περιμενεις παρα πολυ ωρα στην ουρα. οποτε ειναι λιγο δυσκολο. εχω παει αρκετες φορες αναγκαστικα για να στειλω δεματα μεγαλα που δεν μου τα επερναν εδω και περιμενα και μια ωρα στην ουρα συν το να πας με μωρο να περιμενεις δεν ειναι και οτι καλυτερο.... τελικα θα κερδισεις απο το δεμα ,50 λεπτα και θα δωσεις περισσοτερα στην βενζινη πηγαινε ελα
Eδω ολες οι ενεργες αγγελιες μου

Εχω λογαριασμο σε εθνικη. ΔΕΝ κανω συναντησεις(εκτος αν κριθει απαραιτητο λογω ογκου κτλ)!στελνω με ελτα!

μου χρωστανε0,30 απο ομαδικη:tonia1990,marcor,marialena1992
χρωσταω:alikigr(0,80)
μου χρωστανε:katerina22 (0.40),αποστολια γρεβενα (0.50), Nancy.v(1.50),ΜΕΛΑΓΚΕΛ(0,50),tatis(3.10)
μου χρωστανε ευχαριστω:

mgerofot
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 3470
Εγγραφή: 25 Αύγ 2012, 23:54
Νομός κατοικίας: Ν. Λάρισας
Δήμος - Κοινότητα: Αγιάς Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Τοποθεσία: Λαρισα
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ

Δημοσίευση από mgerofot » 03 Ιαν 2014, 21:14

εγω με μελος που ειχε αλλη τραπεζα απο πειραιως που ειχα εγω, μου κρατησε εμενα ενα μικρο ποσο, αλλα η αλλη τραπεζα κρατησε απο το μελος κοντα 4-5 ευρω... οποτε αν η τραπεζα δεν ειναι ιδια, το web banking δεν συμφερει παντοτε..

Χρωσταω: 1.50€ Ztheano
Εκκρεμμουν αποστολες σε:
Περιμενω δεμα από:
Αναμονη παραλαβης:

Εδώ η συλλογή μου με γραμματοσημα
ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΟΜΑΔΙΚΑ ΔΕΜΑΤΑ ΜΕ ΕΚΠΤΩΣΗ. Δείτε εδώ πως συμφέρει

Ασχολούμαι ερασιτεχνικά με τη φωτογραφία, ρίξτε μια ματια εδώ

ειμαι μελος στην ομαδα "Σαν καινουρια" (FB)

Άβαταρ μέλους
rubidium
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1283
Εγγραφή: 22 Οκτ 2012, 03:25
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περιστερίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ

Δημοσίευση από rubidium » 03 Ιαν 2014, 22:42

athina d έγραψε:Μάκη σίγουρα είναι πιο ασφαλή η αποστολή ως δέμα και συμφέρει, υπάρχουν μέλη όμως που στέλνουν γραμματόσημα αντί να καταθέσουν το αντίτιμο απλά για να μην τρέχουν και επειδή τα έχουν σπίτι τους. Εκεί τι να τους πεις;
Προσωπικά ζήτησα λεφτά απο αποστολή σαν δέμα και μου εςτειλαν γραμματόσημα :-
2 φορές μαλιστα :<
Μπορείς να επιστρέψεις τα γραμματόσημα στην τράπεζα και να σου δώσουν πίσω την αξία τους ;) . Εγώ το έχω κάνει.

Εμένα μου έχουν χαθεί πράγματα που περίμενα 4 φορές!!!!!!!!!!!!!!!!!! και μία γραμματόσημα που έχω στείλει. Οπότε εννοείται ότι προσωπικά επιλέγω πλέον πάντα δέμα και προτιμώ κατάθεση. Από κει και πέρα, εννοείται ότι αποστολέας - παραλήπτης τα κανονίζουν όπως βολεύει και τους δύο.
petra1982 έγραψε:του τα ειπα ολα αυτα που μου αναφερεις στον υπαλληλο αλλα μου ειπε οτι θα πεσει απο το κοντεινερ, και να του πηγαινω μονο ογκοδες δεματα..
Σήμερα έστειλα ένα πολύ μικρό κουτάκι ως δέμα, αλλά για να του δώσω όγκο γέμισα το δέμα και με τσαλακωμένα χαρτιά. Έτσι, μπορείς να το μεγαλώσεις όσο θες και δεν αλλάζει και το βάρος.
Λόγω δύσκολου προγράμματος, θα αναγκαστώ να απέχω απ' το χαρισετο μέχρι και τον Ιούνιο. Αν κάποιο μέλος θέλει κάτι από τις αγγελίες μου, πολύ ευχαρίστως να μου το ζητήσει, αλλά θα χρειαστεί να κάνει λίγη υπομονή, γιατί θα μπαίνω πολύ σπάνια. Ευχαριστώ για την κατανόηση:)
ΧΡΩΣΤΩ: 0,10 guzelina / 1,50 demigian / 1,50 pigglet_gary

Άβαταρ μέλους
ΑλεξάνδραΑλεξ
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1843
Εγγραφή: 02 Οκτ 2012, 20:37
Νομός κατοικίας: Ν. Κιλκίς
Δήμος - Κοινότητα: Κιλκίς
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ

Δημοσίευση από ΑλεξάνδραΑλεξ » 03 Ιαν 2014, 22:45

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους!
θα ήθελα κι εγω να πω πως μονο με ΕΛΤΑ μπορω να εξυπηρετηθω μιας και το παραρτημα του ταχυδρομειου βρησκετε 4χλμ απο το χωριο μου σε αντιθεση με την τραπεζα που βρησκεται 20 χλμ μακρια.Στις μεχρι τωρα συναλλαγες μου δεν ειχα προβλημα ουτε με τα μελη αλλα ουτε και με τα ΕΛΤΑ εκτος απο μια φορα που παρεληψα να γραψω τον αριθμο της οδου αλλα και παλι γυρησε πισω ο φακελος.Θα ηθελα να μαθω αν εγω συνεχισω τις αποστολες μου με γραμματοσημα θα υποστω τη συνεπεια του αποκλεισμου; :mm:

Ευχαριστώ
Αλεξάνδρα

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR
εχω i-bank εθνικης
περιμένω δεμα απο LittleSmilingMonster,Constantina88

petra1982
Diamond Member
Diamond Member
43 45
Δημοσιεύσεις: 703
Εγγραφή: 19 Φεβ 2013, 17:42
Νομός κατοικίας: Ν. Φλώρινας
Δήμος - Κοινότητα: Σφακιωτών Λευκάδας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ

Δημοσίευση από petra1982 » 03 Ιαν 2014, 23:38

rubidium έγραψε:
athina d έγραψε:Μάκη σίγουρα είναι πιο ασφαλή η αποστολή ως δέμα και συμφέρει, υπάρχουν μέλη όμως που στέλνουν γραμματόσημα αντί να καταθέσουν το αντίτιμο απλά για να μην τρέχουν και επειδή τα έχουν σπίτι τους. Εκεί τι να τους πεις;
Προσωπικά ζήτησα λεφτά απο αποστολή σαν δέμα και μου εςτειλαν γραμματόσημα :-
2 φορές μαλιστα :<
Μπορείς να επιστρέψεις τα γραμματόσημα στην τράπεζα και να σου δώσουν πίσω την αξία τους ;) . Εγώ το έχω κάνει.

Εμένα μου έχουν χαθεί πράγματα που περίμενα 4 φορές!!!!!!!!!!!!!!!!!! και μία γραμματόσημα που έχω στείλει. Οπότε εννοείται ότι προσωπικά επιλέγω πλέον πάντα δέμα και προτιμώ κατάθεση. Από κει και πέρα, εννοείται ότι αποστολέας - παραλήπτης τα κανονίζουν όπως βολεύει και τους δύο.
petra1982 έγραψε:του τα ειπα ολα αυτα που μου αναφερεις στον υπαλληλο αλλα μου ειπε οτι θα πεσει απο το κοντεινερ, και να του πηγαινω μονο ογκοδες δεματα..
Σήμερα έστειλα ένα πολύ μικρό κουτάκι ως δέμα, αλλά για να του δώσω όγκο γέμισα το δέμα και με τσαλακωμένα χαρτιά. Έτσι, μπορείς να το μεγαλώσεις όσο θες και δεν αλλάζει και το βάρος.
το δεμα μου ηταν 3γυναικιες μπλουζες η μια μαλιστα χοντρη....οποτε δεν ηταν μικρο...και ειναι η δευτερη φορα που μου το κανει, μου ειπε μαλιστα να το στειλω συστημενο αν δεν θελω να χαθει.. βεβαια ταχυδρομειο με ταχυδρομειο διαφερει...φταιει ο υπαλληλος αλλα δυστυχως δεν μπορω να κανω κατι για αυτο...την επομενη φορα θα προσθεσω και εγω κανα χαρτι εφημεριδας.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

περιμενω φακελο/γραμ/σημα-εστειλα δεμα: DEMIE
περιμενω δεμα απο roby απο τις 15/11 , kallisti
χρωστα 1,15 σε vadaris

Άβαταρ μέλους
pigglet_gary
Diamond Member
Diamond Member
64 54
Δημοσιεύσεις: 672
Εγγραφή: 24 Οκτ 2010, 21:21
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Ιωνίας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ

Δημοσίευση από pigglet_gary » 04 Ιαν 2014, 00:07

Εγώ σήμερα έστειλα ένα επιτραπέζιο ως δέμα που ζύγιζε 300γρ. και η υπάλληλος μου είπε ότι να μην το στείλω ως δέμα επειδή είναι μικρό και θα σπάσει από τα μεγαλύτερα δέματα. Βέβαια το έστειλα γιατί το επιτραπέζιο δεν χαλάει αλλά αν ήταν κάτι πιο εύθραυστο δεν ξέρω τι θα έκανα.

Άβαταρ μέλους
athina d
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 15165
Εγγραφή: 09 Μάιος 2012, 18:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγίου Δημητρίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ

Δημοσίευση από athina d » 04 Ιαν 2014, 01:30

petra1982 έγραψε:
rubidium έγραψε:
athina d έγραψε:Μάκη σίγουρα είναι πιο ασφαλή η αποστολή ως δέμα και συμφέρει, υπάρχουν μέλη όμως που στέλνουν γραμματόσημα αντί να καταθέσουν το αντίτιμο απλά για να μην τρέχουν και επειδή τα έχουν σπίτι τους. Εκεί τι να τους πεις;
Προσωπικά ζήτησα λεφτά απο αποστολή σαν δέμα και μου εςτειλαν γραμματόσημα :-
2 φορές μαλιστα :<
Μπορείς να επιστρέψεις τα γραμματόσημα στην τράπεζα και να σου δώσουν πίσω την αξία τους ;) . Εγώ το έχω κάνει.

Εμένα μου έχουν χαθεί πράγματα που περίμενα 4 φορές!!!!!!!!!!!!!!!!!! και μία γραμματόσημα που έχω στείλει. Οπότε εννοείται ότι προσωπικά επιλέγω πλέον πάντα δέμα και προτιμώ κατάθεση. Από κει και πέρα, εννοείται ότι αποστολέας - παραλήπτης τα κανονίζουν όπως βολεύει και τους δύο.
petra1982 έγραψε:του τα ειπα ολα αυτα που μου αναφερεις στον υπαλληλο αλλα μου ειπε οτι θα πεσει απο το κοντεινερ, και να του πηγαινω μονο ογκοδες δεματα..
Σήμερα έστειλα ένα πολύ μικρό κουτάκι ως δέμα, αλλά για να του δώσω όγκο γέμισα το δέμα και με τσαλακωμένα χαρτιά. Έτσι, μπορείς να το μεγαλώσεις όσο θες και δεν αλλάζει και το βάρος.
το δεμα μου ηταν 3γυναικιες μπλουζες η μια μαλιστα χοντρη....οποτε δεν ηταν μικρο...και ειναι η δευτερη φορα που μου το κανει, μου ειπε μαλιστα να το στειλω συστημενο αν δεν θελω να χαθει.. βεβαια ταχυδρομειο με ταχυδρομειο διαφερει...φταιει ο υπαλληλος αλλα δυστυχως δεν μπορω να κανω κατι για αυτο...την επομενη φορα θα προσθεσω και εγω κανα χαρτι εφημεριδας.
Εχω web banking σε 2 τράπεζες για να μην τρέχω στις τράπεζες και να κάνω τις συναλλαγές μου απο το σπιτι πιο γρήγορα, οικονομικά και ασφαλές αφού στελνω δεμα. Λόγω δυο μωρων ο χρόνος μου ειναι ελάχιστος, οπότε με
αυτό το σύστημα προσπαθώ να εξυπηρετουμε και να εξυπηρετώ, και όχι να τρέχω να εξαργυρωνω και γραμματοσημα...



εχω web banking στην ALPHA BANK και στην ΕΘΝΙΚΗ
Στέλνω με ταχυδρομειο ως δεματα!!!!!
Αποστολές γίνονται καθε 15 μερες!!! ΟΧΙ ΟΜΑΔΙΚΕΣ δεν προλαβαινω

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6723
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ

Δημοσίευση από makis » 04 Ιαν 2014, 02:38

Δεν ξερω αν το εχουν ολοι το οριο των 10€ που δεν νομιζω ,
Κανα ειναι να εχουμε ολοι μια τραπεζα , γιαυτο ειχα κανει θεμα παλιοτερα και ειπα ολοι να κανουν ταχυδρομικο ταμιευτήριο (TTBank) ή και εθνικη.
Αν ολοι εχουμε πχ TTBank θα βαλουμε μεσα 5-10€ να εχουμε ο καθε ενας στο λογαριασμο του και να κανουμε μεταφορα απο εκει και να μας κανουν εκει (ετσι θα εχει ΠΑΝΤΑ υπολοιπο ο λογαρισμος μας στην τραπεζα) και δεν θα χρειαζεται να τρεχουμε να κανουμε καταθεση 3,5€ καθε φορα !!

Αρα αν εχουμε ιδια παρε-δωσε σε αποστολες και παραλαβες δεματων ΔΕΝ θα εχουμε προβλημα και δεν θα χρειαστει ΠΟΤΕ να παμε στην τραπεζα , φυσικα θα πρεπει να εχουμε web banking για να βλεπουμε αν μας εβαλε το μελος τα χρηματα και να κανουμε μεταφορα απο το σπιτι μας.

Λεω TTBank γιατι εχει πολλα καταστηματα και γινετε καταθεση και μεσα απο ταχυδρομειο .
Φυσικα η εθνικη ειναι πιο οικονομικη σε εμβασματα σε ΑΛΛΗ τραπεζα,
και η πειραιως εχει περισσοτερα καταστηματα (ειδικα τωρα μετα την εξαγορα 5 τραπεζων)

Αλλα πρεπει να βρουμε 1 που να βολευει τους περισσοτερους.

Στο χερι μας ειναι να κανουμε πιο ευκολη τι ζωη μας

Σιρουρα δεν περισευουν σε ολους αλλα μπορει καποιος να εχει εστω και 7€ για 2 δεματα.

Συν αν κανονιζετε αποστολες ανα 5 δεματα εχει και αλλη εκπτωση και απο 3,50€ παει 2,77€ το δεμα (κιλου)
Απο τι ξερω κανουν και αλλη εκπτωση σαν ομαδικα και παει ΑΚΟΜΑ πιο φθηνα (20-25%) (αλλα αν και εγινε σε εμενα ετσι ως ιδιωτης μια φορα δεν ξερω αν ειναι απο λαθος η ετσι γινετε) και βγηκε 2€ το δεμα (1 κιλου) !!!!!!!!!

ΑΡΑ καλα ειναι να κανετε πεντε (5) πεντε αποστολες ;)

Χρεωνετε 2,23€ το δεμα συν 0,54€ ανα κιλο
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχολιασμός και ιδέες”