τι δεν μου αρεσει εδω μεσα...

Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, Σχόλια, Προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, σχόλια, προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
kateuro
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6252
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 15:51
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

τι δεν μου αρεσει εδω μεσα...

Δημοσίευση από kateuro » 23 Νοέμ 2013, 15:41

λοιπον μιας και ειμαι στην ενοτητα του σχολιασμου...θα γραψω τι δεν μου αρεσει..
μιας και προσπαθουμε παντα να λυσουμε τα "κακα" και οχι τα καλα..
λοιπον...τον τελευταιο καιρο βλεπω υπαρχει πολυς ανταγωνισμος..και τι εννοω..χαριζει καποιο μελος κατι και αυτος που δηλωνει ενδιαφερον ενω αρχικα γραφει τι τον ενδιαφερει..μετα βλεποντας τις αλλες δημοσιευσεις (μετα απο αυτον)..επεξεργαζεται την δημοσιευση του και γραφει λιγοτερα ή καποια απο αυτα που δεν ζητησαν οι αλλοι...μονο και μονο για να του δοθουν..εχει τυχει να παρατηρησω και 3 αλλαγες στην δημοσιευση καποιου...και το εχω δει σε 2-3 μελη.οτι το κανουν αυτο
Επειτα το "ευχαριστω" εχει καταντησει κατι σαν χρηματα εδω μεσα...χαριζουν μερικοι οτι ειναι για πεταμα περιμενοντας να πατησει ο αλλος το ευχαριστω μονο και μονο να ανεβουν τα στατιστικα του..
Εχω παρει ααααπειρες φορες ρουχαλακια για τα μικρα μου που ηταν μαλλιασμενα και λερωμενα..ενω στην αρχικη αγγελια δεν εγραφαν τιποτα τα μελη...με αποτελεσμα να πανε κατευθειαν στα σκουπιδια..Και ειμαι σιγουρη πως δεν θα ειμαι και η μονη..που εχει παραλαβει ρουχα σε τετοια κατασταση..Το οτι περνουμε και ζηταμε ρουχαλακια για τα παιδια μας εδω μεσα δεν παει να πει πως ειμαστε "γυφτοι".Σκεφτειτε λιγο αν θα φορουσατε εσεις τα ρουχα που στελνετε εξω απο το σπιτι..Θα μου πουν οι συντονιστες τωρα...εχουμε τις αναφορες...Ναι μπορουσα να κανω αναφορα..αλλα δεν εκανα γιατι δεν ηθελα να γινω η κακια και μετα σαφως δεν θα μου χαριζαν τιποτα...δεν λεω πως ολοι το κανουν αυτο φυσικα..το εχω δει σε 2-3 ατομα..για να μην παρεξηγηθουμε και εννοειται πως εδω και πολλυυυ καιρο εχω σταματησει να ζηταω απ τα συγκεκριμενα..
Ευτυχως μπορεις αναλογα τα υφασματα να τα χρησιμοποιησεις και για ξεσκονοπανα... ;)
Παρακατω...δεν μ αρεσει που ενω γραφονται νεα μελη με το που θα ζητησουν 2-3 πραγματα παραπανω αμεσως τους γινεται ειδοποιηση...
Θα μου πειτε ετσι ειναι οι κανονες και δεν αντιλεγω...Σωστα κανετε την προειδοποιηση..αλλα γιατι το κανετε μονο σε ΝΕΑ μελη και οχι και στα παλια;;
Εχετε δει ποσοι εχουν διαφορα μεταξυ τους εως και 50 για να μην πω και παραπανω σχεδον "ευχαριστω"...και εννοειται πως τα περισσοτερα ειναι στο.."εχουν παρει;;"
Ποια οι διαφορα τους;Επειδη εχουν χαρισει αρκετα;;Και το νεο μελος καποια στιγμη θα φτασει να εχει υψηλα στατιστικα...Οι κανονες υποτιθεται πως ειναι για ολους το ιδιο..
Και ετσι απο καιρο ηθελα να γραψω γιατι φερομαστε ετσι;;Και βαζω και τον εαυτο μου μεσα...εδω ειμαστε για να χαριζουμε...οχι για να ανταγωνιζομαστε ποιος θα παρει το καθε αντικειμενο και το καθε ρουχο..ή ποιος θα γραψει ακομα και την ποιο ωραια δημοσιευση για να "κολακευτει" αν το λεω σωστα σαν χαρακτηρισμο το μελος και να του χαρισει...Εμενα προσωπικα ποτε δεν με ενοιξαν τα ευχαριστω...Εχω χαρισει πολλα ρουχαλακια και χωρις ευχαριστω μονο και μονο για να βοηθησω καποιον.Δεν λεω πως ολοι πρεπει να το κανουν αυτο..Αλλα ανθρωποι ειμαστε και αυτο το σαιτ εχει φτιαχτει για να βοηθαει το ενα μελος το αλλο..
Λιγο πολυ πλεον γνωριζοματσε μεταξυ μας...Απο τις συναντησεις,απο τις συνομιλιες των τηλ.
Γιατι και κατι αλλο που παρατηρησα χωρις να ειμαι βεβαιη ειναι πως βγαζει καποιος μια αγγελια και ενω αρχικα ειναι να δοθει αλλου τελικα μετα απο συννενοηση με πμ ή δεν ξερω κι εγω πως...πανε σε αλλο μελος..Το λεω επειδη μου εχει τυχει..
Αυτα τα λιγα λοιπον..
Ισως καποιοι συμφωνουν μαζι μου..αλλοι παλι ισως οχι.Δεν πειραζει..εγω εγραψα ΕΜΕΝΑ τι δεν μου αρεσει..Απο κει και περα καλη καρδια...
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΜΕ ΕΛΤΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΣΕ ΓΝΩΣΤΑ ΜΕΛΗ
ΟΧΙ ΠΑΡΑΛΑΒΗ Ή ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΜΕΣΩ ΤΡΙΤΩΝ
Tηρώ Black list


Άβαταρ μέλους
xxristinoula
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1578
Εγγραφή: 17 Μαρ 2013, 21:02
Νομός κατοικίας: Ν. Κοζάνης
Δήμος - Κοινότητα: Κοζάνης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: τι δεν μου αρεσει εδω μεσα...

Δημοσίευση από xxristinoula » 23 Νοέμ 2013, 16:15

kautero συμφωνω στα περισσοτερα απο αυτα που γραφεις. εμενα δεν μου αρεσε ( μου ετυχε 2 φορες κιολας) αυτο που θα περιγραψω τωρα. εχει η αλλη 2 αγγελιες με ρουχαλακια πχ, ζηταω απο την πρωτη 3 ρουχα, και μου λεει δες αν θες και απο την αλλη κατι . ζηταω κι απο εκει ενα ρουχαλακι. και μετα θελει 2 ευχαριστω . μα κατσε αφου ειναι στην ιδια κατηγορια ( θα επρεπε να ειναι στην ιδια αγγελια κανονικα) ισως και να εχω αδικο , αλλα εγω ετσι το βλεπω.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Δεν χαρίζω πλέον σε νέα μέλη και σε μέλη που έχουν υπερβεί το όριο ζήτησης.

εχω 3 παιδια ζητάω κυριως παιδικα!
Έχω i-bank εθνική τράπεζα και PayPal.

κουκουτσάκι
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3680
Εγγραφή: 14 Οκτ 2013, 21:02
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Ζευγάρι
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: τι δεν μου αρεσει εδω μεσα...

Δημοσίευση από κουκουτσάκι » 23 Νοέμ 2013, 17:19

εμένα δε μου αρέσει να μου στέλνουν μηνύματα για το πόσο ανάγκη έχουν κάτι ή για ποιο λόγο να μη δώσω κάτι σε κάποιον ..και ακόμα δεν έχω βάλει πολλές αγγελίες... σκέφτομαι αργότερα τι έχει να γίνει...
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

είμαι μέλος σε κάποιες χαριστικές ομάδες όπως επίσης και σε κάποιες ομάδες πωλήσεων στο facebook

Άβαταρ μέλους
chipakos
Platinum Member
Platinum Member
11 15
Δημοσιεύσεις: 346
Εγγραφή: 16 Μαρ 2012, 22:43
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Βουκολιών Χανίων
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: XL
Επικοινωνία:

Re: τι δεν μου αρεσει εδω μεσα...

Δημοσίευση από chipakos » 23 Νοέμ 2013, 17:32

Εγώ πάλι βλέπω κάτι άλλο και έχω σαρκαστεί τον εαυτό μου πολλές φορές και φυσικά έχω πέσει μέσα.Ζητάω κάτι και είμαι και κατά σειρά ο πρώτος απλά από τύχη, λίγο πιο μετά κάποιος/α ή άλλος/η ζητάει το ίδιο μόνο που ο επόμενος έχει στατιστικά πάρει π.χ 500 πράγματα και έχει δώσει 450 και λέω από μέσα μου( Που πας ρε καραμήτρο??? Με 950 συνναλαγές αυτοί και με 25 εσύ δεν έχεις καμία ελπίδα) Την επόμενη μέρα βλέπω αναρτημένο σχόλιο από αυτον που έβαλε την αγγελία >> Ελα φιλενάδα π.χ γωγούλα βάλε βρε μέσα στο πακέτο και αυτό.... αχ γλυκιά μου σε ευχαριστώ πολύ αααα και που είσαι τα Χριστούγεννα να βρεθούμε έ μην χαθούμε σας περιμένω<< Τώρα τι να σχολιάζουμε??? και τι να πούμε??? Η το άλλο είναι απ το ίδιο νησί και κουμπάροι μεταξύ τους και οι δύο μέλη του χάρισέ το κι όταν με π.μ εξέφρασα σχόλιο ξέρεται τι μου απάντησε??? Οτι το παράξενο δεν είναι ότι έκαναν τη συνναλαγή μεταξύ τους αλλά θα ήταν αν το έδινε σε εμένα.Ο κάθε ένας αφού επιτρέπεται να δώσει το αντικείμενό του όπου θέλει, ας κάνει και ότι καταλαβαίνει το κεφάλι του. Ομως δεν είναι καθόλου καλό έτσι όπως γίνεται και ΕΓΩ έτσι το βλέπω.

Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 23547
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 14:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: τι δεν μου αρεσει εδω μεσα...

Δημοσίευση από Aria » 23 Νοέμ 2013, 18:04

@kateuro όπως πολύ σωστά είπατε υπάρχουν οι αναφορές.
Επιβάλλεται να γίνετε "κακιά" (αν κι εμείς δεν το βλέπουμε έτσι) γιατί μόνο με αυτόν τον τρόπο μπορούμε να εντοπίσουμε αυτά τα μέλη. Αλλιώς πως θα το ξέρουμε...?
Έχουμε πει επανηλλημένα ΚΑΝΤΕ ΑΝΑΦΟΡΕΣ. Από την στιγμή που κανείς δεν τις κάνει θα υπάρχουν πάντα αυτά τα φαινόμενα δυστυχώς.
Στο χέρι ΟΛΩΝ των μελών είναι να τους απομονώσουν.
Όσον αφορά τις συστάσεις υπέρβασης ορίου ζήτησης σε μέλη που έχουν πάρει π.χ. 500 και έχουν δώσει 450, σαφώς και δεν τους γίνεται σύσταση αν ζητήσουν παραπάνω γιατί βάση αυτών που έδωσαν μπορούν να ζητήσουν συν 10% άρα είναι εντός κανονισμών.

@xxristinoula Πρέπει να μπουν δύο ευχαριστώ ναι. Δεν έχει σημασία αν είναι στην ίδια κατηγορία. Θα μπορούσε το μέλος να τα έχει βάλει όλα μαζί ναι, αλλά μπήκε π.χ. η μία αγγελία πρίν δέκα μέρες και η άλλη σήμερα.

@κουκουτσάκι απλά τα αγνοείτε και δεν απαντάτε.

@chipakos Αυτό συμβαίνει πιθανότατα επειδή πολλά μέλη είχαν στο παρελθόν κακές συναλλαγές με κάποια μέλη, επιλέγουν να τα δίνουν σε άτομα που συναλλάσονται συνέχεια. Αυτό είναι δικαίωμα του κάθε μέλους φυσικά το που θα δώσει αυτά που χαρίζει.

Άβαταρ μέλους
tokyonights26
Diamond Member
Diamond Member
53 55
Δημοσιεύσεις: 594
Εγγραφή: 07 Ιούλ 2012, 19:26
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Χολαργού Αττικής
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: τι δεν μου αρεσει εδω μεσα...

Δημοσίευση από tokyonights26 » 23 Νοέμ 2013, 18:05

έχω δει κατά καιρούς όλα τα παραπάνω παραδείγματα... και με πιάνουν τα γέλια :D , κάτι άλλο πολύ ενοχλητικό για μένα είναι ότι σε καθημερινή βάση βλέπεις 3-4 μέλη να απαντούν σε κάθε αγγελία και να ζητάνε, χωρίς να έχουν πρόβλημα με αναλογίες πήρα-έδωσα βέβαια, απλά εμποδίζουν άλλα μέλη να δηλώσουν ενδιαφέρων, ή βλέπεις μέλος που δεν έχει κλείσει χρόνο στο site να έχει πάρει πράγματα από 200 αγγελίες και πάνω

Άβαταρ μέλους
kateuro
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6252
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 15:51
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: τι δεν μου αρεσει εδω μεσα...

Δημοσίευση από kateuro » 23 Νοέμ 2013, 18:29

ar_ia έγραψε:@kateuro όπως πολύ σωστά είπατε υπάρχουν οι αναφορές.
Επιβάλλεται να γίνετε "κακιά" (αν κι εμείς δεν το βλέπουμε έτσι) γιατί μόνο με αυτόν τον τρόπο μπορούμε να εντοπίσουμε αυτά τα μέλη. Αλλιώς πως θα το ξέρουμε...?
Έχουμε πει επανηλλημένα ΚΑΝΤΕ ΑΝΑΦΟΡΕΣ. Από την στιγμή που κανείς δεν τις κάνει θα υπάρχουν πάντα αυτά τα φαινόμενα δυστυχώς.
Στο χέρι ΟΛΩΝ των μελών είναι να τους απομονώσουν.
Όσον αφορά τις συστάσεις υπέρβασης ορίου ζήτησης σε μέλη που έχουν πάρει π.χ. 500 και έχουν δώσει 450, σαφώς και δεν τους γίνεται σύσταση αν ζητήσουν παραπάνω γιατί βάση αυτών που έδωσαν μπορούν να ζητήσουν συν 10% άρα είναι εντός κανονισμών.

@xxristinoula Πρέπει να μπουν δύο ευχαριστώ ναι. Δεν έχει σημασία αν είναι στην ίδια κατηγορία. Θα μπορούσε το μέλος να τα έχει βάλει όλα μαζί ναι, αλλά μπήκε π.χ. η μία αγγελία πρίν δέκα μέρες και η άλλη σήμερα.

@κουκουτσάκι απλά τα αγνοείτε και δεν απαντάτε.

@chipakos Αυτό συμβαίνει πιθανότατα επειδή πολλά μέλη είχαν στο παρελθόν κακές συναλλαγές με κάποια μέλη, επιλέγουν να τα δίνουν σε άτομα που συναλλάσονται συνέχεια. Αυτό είναι δικαίωμα του κάθε μέλους φυσικά το που θα δώσει αυτά που χαρίζει.
Το γραφω πως ηταν λαθος μου που ΔΕΝ το εκανα ΩΣ ΤΩΡΑ..Απλα επειδη πολλα μελη γνωριζονται μεταξυ τους..και τα συζητανε υποθετω...πιστευα πως αν εκανα αναφορα..θα ηταν εναντιων μου πολλα μελη εκτος απο αυτο που θα ανεφερα..οποτε ηταν χασιμο για μενα μιας κ υπηρχε περιπτωση να μην μου χαριζαν κατι που θα ειχα αναγκη.
ΓΙ ΑΥΤΟ και δεν εκανα ποτε αναφορα...μεχρι που μεσα σε μια εβδομαδα εδωσα σχεδον 30 ευρω μεταφορικα και πηρα "χαλια" ρουχα και η τελευταια παραλαβη ηταν μια στολη αποκριατικη...Εκει εφτασε ο κομπος στο χτενι και εγινε αναφορα..Απο τοτε ειπα πως οποιος μου ξανα στειλει κατι που δεν αξιζει θα τον αναφερω..
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΜΕ ΕΛΤΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΣΕ ΓΝΩΣΤΑ ΜΕΛΗ
ΟΧΙ ΠΑΡΑΛΑΒΗ Ή ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΜΕΣΩ ΤΡΙΤΩΝ
Tηρώ Black list

Άβαταρ μέλους
mengre
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 6267
Εγγραφή: 12 Μάιος 2010, 13:03
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Επικοινωνία:

Re: τι δεν μου αρεσει εδω μεσα...

Δημοσίευση από mengre » 23 Νοέμ 2013, 18:43

tokyonights26 έγραψε:έχω δει κατά καιρούς όλα τα παραπάνω παραδείγματα... και με πιάνουν τα γέλια :D , κάτι άλλο πολύ ενοχλητικό για μένα είναι ότι σε καθημερινή βάση βλέπεις 3-4 μέλη να απαντούν σε κάθε αγγελία και να ζητάνε, χωρίς να έχουν πρόβλημα με αναλογίες πήρα-έδωσα βέβαια, απλά εμποδίζουν άλλα μέλη να δηλώσουν ενδιαφέρων, ή βλέπεις μέλος που δεν έχει κλείσει χρόνο στο site να έχει πάρει πράγματα από 200 αγγελίες και πάνω
εχεις δικιο αλλα εφοσον δεν τους λεει τιποτα κανεις γιατι εχουν βαση των ορων του site το δικαιωμα να ζητανε αφου εχουν χαρισει και τοσα, οχι ολοι καποιοι...οποτε μην τρελενεσαι..αυτα τα 1,2,3 μελη οσα εχει παρατηρησει ο καθενας εχουν προβλημα σοβαρο καταναλωτισμοςςς λεγεται και ζητανε ζητανεεεεε!
Πιθανον να αργω στις παραλαβες λογω μωρου και λογω κλεισιματος των ελτα της περιοχης μου πουμε γινοταν η επιδοση των δεματων με αποτελεσμα να τα στελνουν αλλου μακρια..

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Προσφορά για ιδιαίτερα μαθήματα!

Άβαταρ μέλους
kateuro
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6252
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 15:51
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: τι δεν μου αρεσει εδω μεσα...

Δημοσίευση από kateuro » 23 Νοέμ 2013, 18:49

τελικα αυτοι ειναι περισσοτερο ζητουλεςαπο αυτους που απλα ζητανε χωρις να χαριζουν..
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΜΕ ΕΛΤΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΣΕ ΓΝΩΣΤΑ ΜΕΛΗ
ΟΧΙ ΠΑΡΑΛΑΒΗ Ή ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΜΕΣΩ ΤΡΙΤΩΝ
Tηρώ Black list

Άβαταρ μέλους
xxristinoula
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1578
Εγγραφή: 17 Μαρ 2013, 21:02
Νομός κατοικίας: Ν. Κοζάνης
Δήμος - Κοινότητα: Κοζάνης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: τι δεν μου αρεσει εδω μεσα...

Δημοσίευση από xxristinoula » 23 Νοέμ 2013, 18:57

ar_ia έγραψε:

@xxristinoula Πρέπει να μπουν δύο ευχαριστώ ναι. Δεν έχει σημασία αν είναι στην ίδια κατηγορία. Θα μπορούσε το μέλος να τα έχει βάλει όλα μαζί ναι, αλλά μπήκε π.χ. η μία αγγελία πρίν δέκα μέρες και η άλλη σήμερα.

αν εγω εχω να χαρισω 9 ρουχαλακια, θα τα βαλω απο 3 σε 3 αγγελιες (μονο για τα ευχαριστω?)... ειναι λιγο χαζο αυτο... για να μην πω κουτοπονηρο.... τελοσπαντων αφου ετσι λειτουργει το site δεν μπορω να κανω κατι εγω...
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Δεν χαρίζω πλέον σε νέα μέλη και σε μέλη που έχουν υπερβεί το όριο ζήτησης.

εχω 3 παιδια ζητάω κυριως παιδικα!
Έχω i-bank εθνική τράπεζα και PayPal.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχολιασμός και ιδέες”