Ανασκόπηση της παρουσίας μου στο xariseto.gr και προτάσεις

Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, Σχόλια, Προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, σχόλια, προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Άβαταρ μέλους
Λίτσα Γιούτη
Diamond Member
Diamond Member
41 37
Δημοσιεύσεις: 737
Εγγραφή: 03 Δεκ 2014, 00:49
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Ανασκόπηση της παρουσίας μου στο xariseto.gr και προτάσε

Δημοσίευση από Λίτσα Γιούτη » 29 Μαρ 2015, 18:22

Πολβάρ ξέρεις τι γίνεται;; κανονικά το σύστημα δεν θα έπρεπε να αφήνει κάποιος να πάρει 12 και να έχει δώσει 0

για να βγείτε και εσείς απο τον κόπο όλη μέρα πεδεύεστε να μας στρώσετε μαζί και το σύστημα αλλά ξέρεις όταν έχεις να κάνεις με ανθρώπους και ανθρωπινη πονηριά είναι πολύ δύσκολο...

η παρακάτω αγγελία .. δείτε την.

https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f ... 0&start=40
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Η Ευγένεια και η Ειλικρίνεια πάντα με κερδίζει.

Δίνω προτεραιότητα σε ανθρώπους με θέματα υγείας!

υγ- Δεν μπορώ τις κλάψες ... τύπου "είμαι άνεργη με 15 παιδιά, το έχει ανάγκη ο αντρούλης μου να το κανει δώρο στον προπάππου του προπάππου του παππού του που είναι ετοιμοθάνατος κτλ κτλ"

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR


Poudim
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2481
Εγγραφή: 29 Μάιος 2014, 10:03
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Ανασκόπηση της παρουσίας μου στο xariseto.gr και προτάσε

Δημοσίευση από Poudim » 29 Μαρ 2015, 18:34

Συμφωνώ απόλυτα για τις κλάψες . Επί τη ευκαιρία η "ειλικρίνεια" γράφεται με ει .
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω win-bank μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !
Μην πλησιάσεις ποτέ τράγο από μπροστά , γάϊδαρο από πίσω και ηλίθιο από πουθενά .

Άβαταρ μέλους
Λίτσα Γιούτη
Diamond Member
Diamond Member
41 37
Δημοσιεύσεις: 737
Εγγραφή: 03 Δεκ 2014, 00:49
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Ανασκόπηση της παρουσίας μου στο xariseto.gr και προτάσε

Δημοσίευση από Λίτσα Γιούτη » 29 Μαρ 2015, 18:43

Πλάκα με κάνεις;;; εγώ ανέκαθεν με "ι" το έγραφα.. χι χι μου φαινόταν κολοβό αλλά ποτέ κανείς δεν με είπε τίποτα... ίσως άλλαξε κιόλας όπως πχ το τραίνο που έγινε τρένο, το αυγό αβγό το αυτί αφτί.. κτλ.. :)

Σε ευχαριστώω!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Η Ευγένεια και η Ειλικρίνεια πάντα με κερδίζει.

Δίνω προτεραιότητα σε ανθρώπους με θέματα υγείας!

υγ- Δεν μπορώ τις κλάψες ... τύπου "είμαι άνεργη με 15 παιδιά, το έχει ανάγκη ο αντρούλης μου να το κανει δώρο στον προπάππου του προπάππου του παππού του που είναι ετοιμοθάνατος κτλ κτλ"

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Poudim
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2481
Εγγραφή: 29 Μάιος 2014, 10:03
Νομός κατοικίας: Ν. Μεσσηνίας
Δήμος - Κοινότητα: Λεύκτρου Μεσσηνίας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Ανασκόπηση της παρουσίας μου στο xariseto.gr και προτάσε

Δημοσίευση από Poudim » 22 Απρ 2015, 11:34

Αγαπητή Λίτσα , επειδή τα : τρένο , αβγό καί αφτί , επεβλήθησαν από λεξικά της νεώτερης Ελληνικής γλώσσας , τα οποία συνέγραψαν είτε αδαείς , είτε συνειδητά ωθούμενοι από διάθεση διάβρωσης της ιστορίας , αν θές να «μάθεις» Ελληνικά , να ανατρέχεις πάντα σε συγγράμματα , λεξικά και εγκυκλοπαίδεις πρό του 1960... Σημειώνω ότι , η γλώσσα είναι το σημαντικότερο στοιχείο της ιστορίας κάθε λαού και είναι γνωστό τοίς πάσι ότι γίνεται προσπάθεια δημιουργίας ιντερνετικής γλώσσας , με βάση την Αγγλική . Φοβάμαι ότι τα παιδιά σου και τα δισέγγονά μου , θα την ομιλούν άπταιστα ! Φιλικά
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Χαρίζω φυτά κάππαρης

Έχω win-bank μόνον στην Πειραιώς . Σε άλλες Τράπεζες πιστώνω το Α' 10ήμερο κάθε 2μήνου , ή 3μήνου .
Η προσεγμένη , ευπαρουσίαστη και ασφαλής συσκευασία του αντικειμένου που χαρίζουμε , δείχνει ΠΡΩΤΟΝ ότι δεν τόχουμε για τα σκουπίδια και ΔΕΥΤΕΡΟΝ ότι σεβόμαστε τον παραλήπτη !
Μην πλησιάσεις ποτέ τράγο από μπροστά , γάϊδαρο από πίσω και ηλίθιο από πουθενά .

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχολιασμός και ιδέες”