Μήπως να υπήρχε ένας απλός τρόπος να χαρίσει κανείς κάτι;

Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, Σχόλια, Προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, σχόλια, προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Απάντηση
AlexAthens
new member
new member
2
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: 06 Απρ 2015, 16:59
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Παλαμά Καρδίτσας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

Μήπως να υπήρχε ένας απλός τρόπος να χαρίσει κανείς κάτι;

Δημοσίευση από AlexAthens » 06 Απρ 2015, 18:06

Έγινα μέλος αποκλειστικά για να χαρίσω κάποια πράγματα σε κάποιο παιδάκι που μπορεί να τα έχει ανάγκη.

Προσπαθώ εδώ και ώρες να καταλάβω τι γίνεται. Εγγραφή με το όνομα μου, το τηλέφωνό μου. Γιατί βρε παιδιά τόσα προσωπικά στοιχεία; Και τελικά πως μπορείτε να τα επιβεβαιώσετε;
Κανόνες κι άλλοι κανόνες και κόντρα διαδικασίες. Διαβάστε αυτό, διαβάστε εκείνοι. Διαβάζω εδώ και ώρες και αντί να καταλάβω, χάνομαι περισσότερο.

Τώρα μόλις διάβασα πρόταση για την διαπόμπευση μελών που τα είδη που χαρίζουν δεν ακριβώς όπως περιγράφονται...

Δεν ξέρω... για εσάς εδώ μέσα - τους παλιούς - μπορεί όλα αυτά να είναι λογικά. Μπορεί να είχατε προβλήματα και όλοι αυτοί οι κανόνες και οι διαδικασίες να καλύπτουν κάποιες ανάγκες. Αλλά για ένα νέο μέλος που το να χαρίζει και να του χαρίζουν δεν είναι το χόμπυ μου, όλα αυτά φαίνονται χαοτικά και υπερβολικά.

Μήπως να υπήρχε ένας γρήγορος τρόπος για να χαρίσει απλά κανείς κάτι;

Ότι λέω το λέω πραγματικά καλοπροαίρετα και χωρίς καμία διάθεση να θίξω τον χώρο, ή τα μέλη του.
Sorry δεν στέλνω δέματα. Παράδοση μόνο χέρι με χέρι. Απογεύματα στο μετρό σταθμός "Ανθούπολη".


Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39418
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Μήπως να υπήρχε ένας απλός τρόπος να χαρίσει κανείς κάτι

Δημοσίευση από polvar » 08 Απρ 2015, 14:39

Τελείως απλό είναι να χαρίσετε, απλά ανοίξτε μια αγγελία σύμφωνα με το viewtopic.php?f=305&t=142657

Τα υπόλοιπα που λέτε, τα προσωπικά στοιχεία, οι σχολιασμοί, οι διαπομπεύσεις κλπ οφείλονται σε/αφορούν αυτούς που είναι πονηροί και νομίζουν ότι μπορούν να αρπάξουν όλα όσα χαρίζονται εδώ ή να χαρίζουν σκουπίδια αντί να τα πετάνε στον κάδο ανακύκλωσης

Αν δεν είστε από αυτούς, απλά διαβάστε και ακολουθήστε τους κανόνες στο https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=2&t=2 και να είστε σίγουρος ότι όλα καλά θα πάνε

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχολιασμός και ιδέες”