ΈΝΑ ΜΕΓΆΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ!!!!

Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, Σχόλια, Προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, σχόλια, προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Άβαταρ μέλους
Magkas
Platinum Member
Platinum Member
14
Δημοσιεύσεις: 250
Εγγραφή: 28 Ιαν 2009, 13:41
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Πέραμα
Επικοινωνία:

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Δημοσίευση από Magkas » 17 Φεβ 2009, 18:07

Ευχαριστώ παιδιά όλους σας γιατί χάρη στο xariseto.gr και χάρη στη καλή πρόθεση και διάθεση πολλών ατόμων κατάφερα και απολυόμενος στις 11 Φλεβάρη από τον στρατό -ενώ θα μπορούσα "να είμαι στον Άσσο"- και όμως, κατάφερα και "έστησα" έγκαιρα το σπίτι μου ώστε να μπορώ να μπω άμεσα μέσα!!! τουλάχιστον στα βασικά του ώστε να είναι βιώσιμο! και όλα αυτά από πράγματα που ΧΑΡΊΖΟΝΤΑΝ! ... ενώ είχα ένα μεγάλο άγχος... "άντε να απολυθώ αλλά πόσο καιρό θα μου πάρει ώσπου να ορθοποδήσω και λοιπά! και άντε μετά να το εξοπλίσω κλπ κλπ"

Λοιπόν ένα ΜΕΓΆΛΟ ΕΙΛΙΚΡΙΝΈΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ θέλω να εκφράσω προς όλους!!! και φυσικά κυρίως προς τους δημιουργούς της ιστοσελίδας... και κάτι ακόμα... Από αυτή την εμπειρία του "χαρίζεται" έμαθα πολλά...

και πάλι, ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ παιδιά! ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΟΛΎ!!!
Παρακαλώ ΜΗ δηλώνετε ενδιαφέρον σε κάποια αγγελία αν δεν σκοπεύετε να παραλάβετε!
Επίσης είναι επιθυμητό, όταν δηλώνει κάποιος ενδιαφέρον, να παραλαμβάνει και άμεσα...
Φιλικά Γιώργος


Άβαταρ μέλους
Νάντια
Banned member !!
Banned member !!
90 55
Δημοσιεύσεις: 2910
Εγγραφή: 17 Μαρ 2008, 21:36
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Επικοινωνία:

Re: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ... (Παρακαλώ διαβάστε το!)

Δημοσίευση από Νάντια » 17 Φεβ 2009, 18:42

Πίστεψέ με είναι χαρά μας magka :wink:

Βλέπω οτι είσαι από Αθήνα.
Γιατί αν ήσουν Θεσσαλονίκη θα σου'λεγα βάλε ένα post με τα υπόλοιπα που σου λείπουν
για να μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε ακόμα περισσότερο (κ εγώ τουλάχιστον σίγουρα θα μπορούσα με κάποια)
Ειμαι σίγουρη όμως πως κ οι συμπολίτες σου θα το κάνουν

Οπότε... καλή συνέχεια. Σε όλους μας! :D
Παρακαλούμε, μόλις ολοκληρώνεται η κίνηση σε μια αγγελία, τα μέλη να επεξεργάζονται το [ΧΑΡΙΖΩ/ΖΗΤΑΩ] σε [ΕΚΛΕΙΣΕ] κ να την κλειδώνουν, προς διευκόλυνση της ομάδας συντονιστών.

(σημείωση: Αυτό θα πρέπει να γίνεται ΑΦΟΥ ευχαριστήσει το μέλος που παρέλαβε)

Άβαταρ μέλους
Magkas
Platinum Member
Platinum Member
14
Δημοσιεύσεις: 250
Εγγραφή: 28 Ιαν 2009, 13:41
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Πέραμα
Επικοινωνία:

Re: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ... (Παρακαλώ διαβάστε το!)

Δημοσίευση από Magkas » 17 Φεβ 2009, 20:44

Νάντια σ'ευχαριστώ για τις καλές προθέσεις σου. Μου αρκεί προσωπικά και που το άκουσα! Αλήθεια. Σιγά σιγά όλα γίνονται έχω διαπιστώσει τελικά. Στον αγώνα!... Όλοι είναι απίστευτα παιδιά, και το ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ειναι λίγο...
Παρακαλώ ΜΗ δηλώνετε ενδιαφέρον σε κάποια αγγελία αν δεν σκοπεύετε να παραλάβετε!
Επίσης είναι επιθυμητό, όταν δηλώνει κάποιος ενδιαφέρον, να παραλαμβάνει και άμεσα...
Φιλικά Γιώργος

Άβαταρ μέλους
Νάντια
Banned member !!
Banned member !!
90 55
Δημοσιεύσεις: 2910
Εγγραφή: 17 Μαρ 2008, 21:36
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Επικοινωνία:

Re: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ... (Παρακαλώ διαβάστε το!)

Δημοσίευση από Νάντια » 17 Φεβ 2009, 20:52

Καλά, για το οτι όλα γινονται τελικά να είσαι σίγουρος.
Αρκεί να το θέλεις πάρα πολύ.
Αλλωστε δεν το ξέρεις το moto...
"Όταν κάτι το θελήσεις πάρα πολύ όλο το σύμπαν θα συνωμοτήσει υπέρ σου"?

ΑΠ' ΤΗ ΖΩΗ ΒΓΑΛΜΕΝΟ!! :lol: :lol: :lol:
Παρακαλούμε, μόλις ολοκληρώνεται η κίνηση σε μια αγγελία, τα μέλη να επεξεργάζονται το [ΧΑΡΙΖΩ/ΖΗΤΑΩ] σε [ΕΚΛΕΙΣΕ] κ να την κλειδώνουν, προς διευκόλυνση της ομάδας συντονιστών.

(σημείωση: Αυτό θα πρέπει να γίνεται ΑΦΟΥ ευχαριστήσει το μέλος που παρέλαβε)

Άβαταρ μέλους
Sam
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: 05 Σεπ 2008, 00:37
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγίας Παρασκευής Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή
Επικοινωνία:

Re: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ... (Παρακαλώ διαβάστε το!)

Δημοσίευση από Sam » 17 Φεβ 2009, 21:27

Na sai kala! Elpizw na xareis to neo kai eksoplismeno sou spiti ws kalos poliths :D

Kai an mporoume na boithisoume ki allo....edw eimaste ;)
Παρακαλώ η επικοινωνία να γίνεται στα threads και όχι με p.m για να τηρείται σειρά προτεραιότητας.

Άβαταρ μέλους
Magkas
Platinum Member
Platinum Member
14
Δημοσιεύσεις: 250
Εγγραφή: 28 Ιαν 2009, 13:41
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Πέραμα
Επικοινωνία:

Re: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ... (Παρακαλώ διαβάστε το!)

Δημοσίευση από Magkas » 17 Φεβ 2009, 21:53

Παιδιά δε θα μπορούσα να ζητήσω τίποτα παραπάνω... είμαι υπερευτυχής γιατι ποιος καταφέρνει να στήσει σπίτι χωρις να έχει εστω 100 ευρώ στην άκρη?... μάλλον κανείς! Πάντως να ναι καλά ένα φιλαράκι ο Μάνος που με βοήθησε να κουβαλήσουμε τα πάντα όταν λεφτα για μεταφορική δεν παίζαν...

Τι λέμε τώρα? κ ύστερα λένε οτι οι καλοί άνθρωποι σπανίζουν όπως και η ανθρωπιά σήμερα... ΠΕΡΙΤΡΑΝΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ το xariseto.gr... που έχει γίνει ένα εκπληκτικό σάιτ στο ελληνικό ίντερνετ από τις καλές προθέσεις κάποιων και μόνο!
Παρακαλώ ΜΗ δηλώνετε ενδιαφέρον σε κάποια αγγελία αν δεν σκοπεύετε να παραλάβετε!
Επίσης είναι επιθυμητό, όταν δηλώνει κάποιος ενδιαφέρον, να παραλαμβάνει και άμεσα...
Φιλικά Γιώργος

Grabt03
Banned member !!
Banned member !!
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2008, 20:42
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς

Re: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ... (Παρακαλώ διαβάστε το!)

Δημοσίευση από Grabt03 » 17 Φεβ 2009, 23:42

Μα ποιος σου είπε ότι οι καλοί άνθρωποι δεν σπανίζουν, όπως προανέφερες;

Απλά το xariseto κατάφερε να συσπειρώσει μια μειοψηφία που με καλή διάθεση και ανιδιοτέλεια προσφέρει στον συνάνθρωπο δίχως να απαιτεί "ανταλλάγματα" γι' αυτή την προσφορά.

Είμαι κι εγώ αρκετά νέος σ' αυτή την κοινότητα και πιστεύω πως πραγματικά αξίζουν πολλά συγχαρητήρια σε όλους όσοι στηρίζουν αυτή την ιδέα και αυτή την αληθινά αξιέπαινη προσπάθεια!

Νά 'στε καλά παιδιά...

Άβαταρ μέλους
gretel
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: 09 Φεβ 2009, 01:08
Νομός κατοικίας: Ν. Ροδόπης
Δήμος - Κοινότητα: Κάτω Ολύμπου Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ... (Παρακαλώ διαβάστε το!)

Δημοσίευση από gretel » 18 Φεβ 2009, 10:32

Καλημέρα !
Βρήκα ευκαιρία με την ανάρτηση του magkas να ευχαριστήσω κι εγώ για το γραφείο που μου δόθηκε ,
προσφορά του blackviper :D Ευχαριστώ πάρα πολύ!
Ήταν ακριβώς ότι χρειαζόμουν ,δείτε το!
Εικόνα

Magkas χαίρομαι που έστησες το σπιτάκι σου.
Καλή συνέχεια .να είστε όλοι καλά!

Άβαταρ μέλους
Magkas
Platinum Member
Platinum Member
14
Δημοσιεύσεις: 250
Εγγραφή: 28 Ιαν 2009, 13:41
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Πέραμα
Επικοινωνία:

Re: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ... (Παρακαλώ διαβάστε το!)

Δημοσίευση από Magkas » 18 Φεβ 2009, 13:40

gretel νομίζω πως ΌΛΟΙ έχουμε να πούμε για διαφορετικό λόγο ο καθένας και όλοι μαζί για τον ίδιο λόγο, ένα ευχαριστώ...

Άψογο το γραφείο! Συγχαρητήρια! και άψογο το λεξικό που μου έδωσες! Ήταν κάτι που ήθελα (κάποια στιγμη που θα μ επέτρεπαν τα οικονομικά μου), να αγοράσω και είναι τόσο χρήσιμο...

και θέλω να πω και κάτι...πριν κάνα τρίμηνο, ήθελα να ξεφορτωθώ εναν pentium 1, και δυστυχώς δεν είχα καν ακουστά ότι υπήρχε κάτι σαν το Χαρισέ το!! βέβαια το άφησα έξω από εναν κάδο συμμαζεμένο ελπίζοντας να το πάρει κάποιος. Κανα εξάωρο που πέρασα πιο μετά από εκεί έλειπε.Νομίζω κα΄ποιος θα το πήρε. Νιώθω πάντως πολύ άσχημα γιατί αν ήξερα αυτό το σάιτ 100% θα είχα μπει εδώ και θα το είχα δώσει. Να ναι καλά ένα φιλαράκι που μου το είπε. Σίγουρα πλέον ΤΙΠΟΤΑ χρήσιμο δεν ξαναπετάω!...

Και ας κάνουμε ΌΛΟΙ ΜΑΖΊ αυτό το σάιτ μεγαλύτερο! ο καθένας ξεχωριστά ας το "διαφημίσει" όπου μπορεί!
Από τίτλο στο msn και στο facebook μέχρι οπουδήποτε!
Καλημέρες σε όλους!
Παρακαλώ ΜΗ δηλώνετε ενδιαφέρον σε κάποια αγγελία αν δεν σκοπεύετε να παραλάβετε!
Επίσης είναι επιθυμητό, όταν δηλώνει κάποιος ενδιαφέρον, να παραλαμβάνει και άμεσα...
Φιλικά Γιώργος

Άβαταρ μέλους
selefa
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2625
Εγγραφή: 19 Δεκ 2011, 20:31
Νομός κατοικίας: Ν. Δράμας
Δήμος - Κοινότητα: Δράμας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 36
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Ένα ευχαριστώ για τα μέλη

Δημοσίευση από selefa » 16 Φεβ 2016, 14:21

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στα μέλη που με βοήθησαν να κάνω τη διακόσμηση του σπιτιού μου:
Αναστάσιος
fotini11
sofia -Διονύσης
Lizaki
skrissos
Έρεια
eleniv
madissa
ίσα
καθώς και από τον Τέλη ο οποίος δέχτηκε να κάνει τις μεταφορές κάποιων αντικειμένων.

Ενδεικτικά μια φώτο από τη γωνία με τα λουλούδια.
Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Η Συλλογή από βιβλία
_________________
-Έχω τρεις γατούλες, οπότε μπορεί να βρείτε τριχούλες σε αυτά που χαρίζω.
-Δεν τηρώ σειρά προτεραιότητας σε αυτά που χαρίζω. Κοιτάω τη συνολική εικόνα του μέλους.
-Σε αγενείς -είτε προς εμένα, είτε προς άλλο μέλος- δεν χαρίζω. Παραέγινε το κακό.
-Κάνω αποστολές και με το Box Now
-Δεν μπορώ πάντα να είμαι άμεση στις αποστολές που κάνω.
-Λόγω έλλειψης χώρου δεν κρατάω μεγάλο χρονικό διάστημα τις αγγελείες ανοιχτές.
-Για τα πράγματα αξίας περιμένω πάνω από 48 ώρες για τα χαρίσω.

Χρωστάω στο μέλος STRAWBERRY8 1,60 ε

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχολιασμός και ιδέες”