Δεν μπορεί να υπάρχει απαίτηση να είναι ολοκαίνουργιο αυτό που χαρίζουμε

Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, Σχόλια, Προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Τι σας άρεσε και τι όχι στο site του XariseTo.Gr. Απόψεις, σχόλια, προτάσεις ή οτιδήποτε πιστεύετε ότι θα ικανοποιήσει τις... επιθυμίες σας!
vicki
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 16673
Εγγραφή: 04 Σεπ 2014, 17:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Δεν μπορεί να υπάρχει απαίτηση να είναι ολοκαίνουργιο αυτό που χαρίζουμε

Δημοσίευση από vicki » 07 Ιουν 2017, 19:05

Με αφορμη ενα χαρισμα τελευταιο μου θα ηθελα να εκφρασω οτι λυπηθηκα με την απαντηση καποιου μελους.Το σαιτ ειναι χαριστικο δεν μπορουμε να περιμενουμε πραγματα σαν να ειναι ολοκαινουρια και ουτε ειναι ομορφο να προσβαλλουμε ο ενας τον αλλον καταμουτρα υπαρχει και το προσωπικο μηνυμα..Ευχαριστώ και συγγνωμη αν εχω κανει κατι λαθος μεχρι τωρα!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


ΜΕ 7 ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ .ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΑΣ!!!

χρωσταω skarlet 0,30,haioka, 0,30,felix the cat ,0,50,μελαγκελ 0,30

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR


Άβαταρ μέλους
lizouli86
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 8650
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2010, 18:01
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Αττική,Πειραιάς
Επικοινωνία:

Re: καλησπερα

Δημοσίευση από lizouli86 » 07 Ιουν 2017, 19:54

Βίκυ μου καλησπέρα ,
Δεν ξέρω σε τι απευθύνεσαι και σε στεναχώρησε αλλά θα σου πω για τις δικές μας συναλλαγές ότι πάντα ότι στέλνεις είναι προσεγμένο, πλυμένο, καθαρο και η πλειοψηφία των ρούχων/παπουτσιών που έχω πάρει από σένα αν τα υπολόγιζα βάση μάρκας πότε δεν θα μπορούσα να τα πάρω καινούρια στην μικρή μου ειδικά κάποια που τα χρειάστηκα για πιο επίσημες περιστάσεις .
Τι να πω για τα μπουφάν , τα φορέματα τα ρούχα τα παππουτσια ? Πραγματικά να σαι καλά κοπέλα μου .
Και μπράβο σου που ότι χαρίζεις έχει αγοραστεί ακριβά και εσύ τα δίνεις και μαζεμένα μαζί όχι ένα ένα.
Είσαι από τα μέλη που έχω πάρει τα περισσότερα παιδικά θες λόγω γούστου, προτίμησης η και αν μπορούμε να το πούμε διαδικτυακής φιλίας.
Δεν γίνεται εξάλλου να μιλάς για χρόνια με ένα άτομο εβδομαδιαίως και να μην τον νοιάζεσαι , να μην μαθαίνεις τα παιδάκια του και να αποκτάς άλλου είδους επικοινωνία .
Πάντα σωστή και τυπική σε όλα .

Εγώ σε ευχαριστώ πολύ πάντως για όλες τις συναλλαγές μας και ελπίζω σε όσες πήρες και εσύ από εμένα κάτι να έμεινες εξίσου ικανοποίημενη.
Πολλά φιλιά

Άβαταρ μέλους
loukia1981
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 7052
Εγγραφή: 04 Φεβ 2014, 16:04
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: καλησπερα

Δημοσίευση από loukia1981 » 07 Ιουν 2017, 20:11

Κι εγω εχω να πω οτι ειμαι κατευχαριστημενη απο την Βικυ,ειναι άψογη σε ολα της!Δε ξερω τι εχει συμβει αλλα οτι και να'ναι πρεπει να γινεται διακριτικα!Βικυ μου σ'ευχαριστώ πολυ για οτι μου έχεις χαρισει μεχρι στιγμης😘😘
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΕΙΜΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΔΙΟΤΙ ΧΩΡΙΣΑ,ΜΕΝΩ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ Κ ΟΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΟΘΗΚΗ..ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΣΥΝΤΟΜΑ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ
ΖΗΤΑΩ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΓΙΑ LAPTOP TOSHIBA SATELLITE L300
Το μέλος tonia1990 είναι αδερφή μου
Περιμένω κατάθεση απο:
Χρωστάω δέμα σε:
Χρωστάω κατάθεση σε:
Περιμένω δέμα απο:
Έχω στείλει σε:
Xρωσταω: Anast(0.50),palleta(0.50),polvar,give(απο 0,30)atikiv (1.20)zoethessaloniki (1.70)trypokarydos(0.50)
Μου χρωστανε:ΓΙΩΤΑ Μ.(0.50)
Σε αναμονή συναντησης με:

Άβαταρ μέλους
Xelonaki 8816
Diamond Member
Diamond Member
72 68
Δημοσιεύσεις: 755
Εγγραφή: 28 Ιούλ 2016, 23:33
Νομός κατοικίας: Ν. Πέλλας
Δήμος - Κοινότητα: Πέλλας
Φύλο: Γυναίκα
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

Re: καλησπερα

Δημοσίευση από Xelonaki 8816 » 07 Ιουν 2017, 20:36

Καλησπέρα κοπέλα μου εγώ και απο ότι βλέπω από τα μέλη παραπάνω είμαστε ευχαριστημενες στο έγραψα και προχθές ότι έχω πάρει από εσένα είναι όλα άψογα οπότε για ένα μέλος δεν αξίζει να χάλιεσαι
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Ειμαι αδερφη με το μελος trelomama

Άβαταρ μέλους
kriari213
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 13650
Εγγραφή: 24 Σεπ 2010, 09:18
Νομός κατοικίας: Ν. Μαγνησίας
Δήμος - Κοινότητα: Αλμυρού Μαγνησίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Επικοινωνία:

Re: καλησπερα

Δημοσίευση από kriari213 » 07 Ιουν 2017, 20:46

ποιος σε πικρανε κοπελαρα μου?.........αστο .,........προσπερασε το........δεν αξιζουν να χαλαμε τη χαρα μας με τετοια!!!
δωσε τοπο στην οργη κ κανε black list....................Φιλάκιαααααααααα.......μη μου στεναχωριεσαι κ μου αγχωνεσαι........εγω να δεις τι εχω δει εδω μεσα τοσα χρονια............καθε μια το μακρυ της κ το κοντο της.........για το μειναμε κ λιγες!!!.θελουν θελουν.....μονο θελουν κ οταν τυχαινει να ζητας ............δε στο δινουν!!!
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Προτιμώ αποστολή με BOX NOW


ΚΟΙΤΑΞΤΕ Κ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
dim-nik
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3431
Εγγραφή: 22 Φεβ 2013, 13:03
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Σταυρουπόλεως Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: καλησπερα

Δημοσίευση από dim-nik » 07 Ιουν 2017, 21:10

Όπως έγραψα δημόσια έτσι πρέπει να το συνεχισω και δημόσια.
Αν αυτό το μέλος είμαι εγώ που σε στεναχώρησα
Ναι συμφωνώ ότι έπρεπε να σε μιλήσω με πμ για το πρόβλημα. σε καμιά περίπτωση δεν θέλω να σε στεναχωρώ.η συμπεριφορά σου είναι άψογη και σε ευχαριστώ πολύ για ότι έχεις κάνει για μένα.
Μου έχει τύχη να μιλάω με πμ με ένα μέλος και να με μιλάει τόσο άσχημα που πρώτη φορά το ένιωσα τόσο έντονα και έκλαιγα .οι συντονιστες δεν μπορουσαν να κανουν κατι επειδη μιλουσαμε με πμ.
γι αυτό έστειλα δημόσια στο δικό μας θέμα.
Μέσα από την ταπεινή μου καρδιά σου στέλνω την αγάπη μου.και με τίποτα δεν θέλω να το κρατήσεις μέσα σου και να στεναχωριεσαι. Και πάλι σε ευχαριστώ για όλα.

Η ειλικρίνεια ευθέως είναι σπάνιο πραγμα.

[ΕΥΚΑΙΡΙΑ] καλλυντικα προιοντα κομμωτηριου σε οικονομικες τιμες

θα πάρω από:--
θα δώσω σε:
δόθηκαν-στάλθηκαν σε :
αναμονή κατάθεση
έγινε κατάθεση σε : 1,50 ευρώ Giorgoslitsa
πρέπει να κάνω κατάθεση : Βάλια09--Τιναλάπ--atikiv 0,30 από ομαδική

το να μιλάμε ευγενικά είναι το καλύτερο για μια καλή συνεννόηση

Άβαταρ μέλους
melomakarono
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 5230
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2014, 17:02
Νομός κατοικίας: Ν. Αιτωλοακαρνανίας
Δήμος - Κοινότητα: Ναυπάκτου Αιτωλοακαρνανίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: καλησπερα

Δημοσίευση από melomakarono » 07 Ιουν 2017, 23:29

Καλησπερα Βικυ! 🙃

Δεν πρεπει να σε στενοχωρει κατι τετοιο, ολοι οσοι ειμαστε ενεργοι μεσα στο χαρισετο και εχουμε συναλλαγες μαζι σου ξερουμε οτι τα αντικειμενα που χαριζεις ειναι αριστα!! 👍

Η προσωπικη αποψη ενος μελους για ενα αντικειμενο που παρελαβε δεν αποτελει κριτηριο για τιποτα!!

Πολλες φορες μολις παραλαμβανουμε κατι το οποιο δεν ειναι ακριβως οπως το ειχαμε φανταστει, απογοητευομαστε και μπορει να παρασυρθουμε και να γραψουμε και μια κουβεντα παραπανω...
Και ο γραπτος λογος ειναι πιο σκληρος απο τον προφορικο..
Ισως μετα να μην το εννοουμε πια!!

Το σημαντικο οπως ειπες, ειναι να θυμομαστε ολοι μας παντα στις συναλλαγες μας οτι ο αλλος χαριζει κατι, κανει κοπο γι'αυτο και σπαταλαει προσωπικο χρονο για να μας το στειλει, και ειναι σωστο να ειμαστε ευγνωμονες!
Εκτος αν παραλαβουμε πραγματα για πεταμα εντελως!!!

Που δεν νομιζω να εστειλες εσυ κατι τοσο αχρηστο! 😉

Μη στεναχωριεσαι παντως, κανεις δεν προκειται να σε "χαρακτηρισει" απο μια κουβεντα!!
💖

gvtg
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 9146
Εγγραφή: 14 Απρ 2009, 00:11
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νίκαιας Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: XL
Επικοινωνία:

Re: καλησπερα

Δημοσίευση από gvtg » 07 Ιουν 2017, 23:34

Τι να πω και εγώ..;έχω πάρει πανέμορφα ρουχαλάκια, μπουφαν και παπούτσια από εσένα, και ποιοτικά και πολύ προσεγμένα...εισαι άψογη και άμεση σε ολα ! και ότι σε μελετούσα πριν λίγες μέρες που μας έδωσες τα παπουτσάκια, ότι θα βγάλουμε το καλοκαίρι, όπως βγάλαμε και πέρυσι το χειμώνα...και με τα παπουτσια και με το μπουφαν ....και δίνεις και πολλά βρε παιδάκι μου κάθε φορά χωρίς περιορισμούς...πραγματικά με έχεις εντυπωσιάσει/εκπλήξει... σ'ευχαριστώ πολυ για ότι μου έχεις χαρισει μεχρι στιγμης....δεν αξίζει να χαλάμε τις καρδιές μας...τώρα αν υπάρχει και καμιά αστοχία καμιά φορά....μπορεί να οφείλεται στο ότι έχεις αναβάσει τον πήχη και μας έχεις συνηθίσει σε ωραία πράγματα....και η παραμικρή απόκλιση δεν συγχωρείται....αστειεύομαι βέβαια... :wink:
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Οι αποστολές-παραδόσεις γίνονται με boxnow, ή εταιρεία courier ή παράδοση χέρι χέρι, γιατί έχει κλείσει το κατάστημα ελτα της περιοχής μας
Ζητώ την κατανόησή σας για οποιαδήποτε καθυστέρηση.
ΙΣΩΣ ΝΑ ΑΡΓΟΥΝ ΛΙΓΟ ΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ/ΠΑΡΑΛΑΒΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,

Έχω i-banking ΕΘΝΙΚΗ και ΠΕΙΡΑΙΩΣ

Άβαταρ μέλους
Giorgoslitsa
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 5965
Εγγραφή: 20 Ιαν 2015, 20:55
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περιστερίου Αττικής
Φύλο: Ζευγάρι
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Περιστέρι
Επικοινωνία:

Re: καλησπερα

Δημοσίευση από Giorgoslitsa » 08 Ιουν 2017, 00:53

Καλησπέρα :-)
Και εμάς όλα τα ρουχαλακια και τα παπουτσακια που μας έχει χαρίσει είναι πολύ προσεγμένα και μοσχομυρωδάτα. Ειναι όλα ένα και ένα. Χειμώνα - Καλοκαίρι σχεδόν όλα όσα φοράει η μικρούλα μου είναι χαρισμενα από εσένα. Αν δεν μας τα είχες χαρίσει η μικρούλα μου δεν νομίζω να φορούσε τόσο ωραία ρουχαλακια - παπουτσακια και όλο μάρκες. Πάντα όταν ανοίγω το δέμα είναι όλα τόσο άψογα, σαν καινούρια σαν να τα έχουμε παραγγείλει από κάποιο μαγαζί.
Σε ευχαριστώ για όλα όσα μας έχεις χαρίσει, να είσαι πάντα καλά εσύ και η οικογένειά σου!!! :hump:
i-banking Εθνική
Να σταλεί-να παραδοθεί σε vaggosdespina
Οφείλουν argiroulini0.50. [/color][/b]
Οφείλω Root60 zoe2401 Κωνσταντίνα Δημήτρης agis68Από 0,30€ dim-nik1.50 Euphoria9
(Εθνική)0.20€ eleniv(Εθνική)1.40€
Xelonaki 8816 ΙASOΑπό 0,50€

Άβαταρ μέλους
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 11350
Εγγραφή: 22 Σεπ 2010, 11:24
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: καλησπερα

Δημοσίευση από ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ » 08 Ιουν 2017, 01:38

vicki, καλησπέρα κι από μένα!!!
Εγώ, βέβαια έχω μεγαλύτερο κοριτσάκι, αλλά παρακολουθώ τις αγγελίες σου και μου κάνουν εντύπωση τα εξής:
Βάζεις πολλά και ωραία πράγματα, που απορώ πώς τα διαχειρίζεσαι έχοντας παράλληλα τόσα παιδιά!!!
Τα μέλη είναι πολύ ευχαριστημένα και πάντα σχολιάζουν ότι είναι υπέροχα ότι μοσχοβολάνε και άλλα τέτοια!!!
Και επίσης είσαι πάντα ευγενική,σε αντίθεση με άλλα μέλη που "ψοφάνε" για παρεξήγηση!!
Από μένα ένα μπράβο!!!☺☺☺
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR
Αναστάσιος-Ξανθίππη
Η ΣΥΛΛΟΓΗ ΜΟΥ ΜΕ ΚΟΜΙΞ ΚΑΙ ΦΙΓΟΥΡΕΣ *DISNEY*
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΑΜΕΣΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗ, ΕΑΝ ΣΕ 5 ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχολιασμός και ιδέες”